خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات

Unhappy اعتراف تلخ : فکرکنم معتادم (!) :(

فکرمیکنم معتاد شدم ...
      اونم از بدترین نوعش! مهتاد به نت! به خصوص انجمن ! به طوری که دیگه برام مهم نیست که درس نمیخونم و بیخیال بیخیالم
      امروز کلافه شدم چون هیچ کاری توانجمن و تلگرامم نداشتم و الکی سیستم روشن بود وتایپک های تکراری و و و ... یعنی فکر میکنم تنها کارم اینه بشینم پشت کامپیوتر! اما حتی ازهمونم خسته شدم!
      حس میکنم وقتی تو نت نباشم کاردیگه ای ندارم که انجام بدم پس باید اینجا باشم حداقل...
      راه حل بدین! منطقی و عاقلانه نه رویایی و جوگیرانه ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونی من نمیتونم بگم نتو قط کن چون سال قبل خودم نت قط کردم 6 ماه انجمنم نیومدم ! چن ماه تلگرامم پاک کردم ولی بازم نخوندم !

کسی ک هدف نداشته باش چ نت داشته باش چ نداشته باش نمیخونه ! نت فقط ی وسیلس واس سرگرم کردن خودت !و فک میکنی نت نمیزاره درس بخونی!

اونی ک منو شما تو کلمون میپرورونیم فقط رویاس نه هدف !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      فکرمیکنم معتاد شدم ...
      اونم از بدترین نوعش! مهتاد به نت! به خصوص انجمن ! به طوری که دیگه برام مهم نیست که درس نمیخونم و بیخیال بیخیالم
      امروز کلافه شدم چون هیچ کاری توانجمن و تلگرامم نداشتم و الکی سیستم روشن بود وتایپک های تکراری و و و ... یعنی فکر میکنم تنها کارم اینه بشینم پشت کامپیوتر! اما حتی ازهمونم خسته شدم!
      حس میکنم وقتی تو نت نباشم کاردیگه ای ندارم که انجام بدم پس باید اینجا باشم حداقل...
      سلام آبجی
      شما الآن دنبال چه راه حلی هستی؟دوست داری چی بشنوی؟
      همین تاپیک هم اعتیادت رو به نت بیشتر میکنه
      کامپیوتر و خاموش کن و به هدف فکر کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فکرمیکنم معتاد شدم ...
      در زمان بندی روزانه برای نت هم بازه زمانی قرار بده
      و اینکه حتما به هدف که گذاشتی بیشتر فکر کن
      (روش های من هستن)

کنکور 96
      قول میدم و من میتونم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      میدونی من نمیتونم بگم نتو قط کن چون سال قبل خودم نت قط کردم 6 ماه انجمنم نیومدم ! چن ماه تلگرامم پاک کردم ولی بازم نخوندم !

کسی ک هدف نداشته باش چ نت داشته باش چ نداشته باش نمیخونه ! نت فقط ی وسیلس واس سرگرم کردن خودت !و فک میکنی نت نمیزاره درس بخونی!

اگه افراطی برخورد بشه (قطع کردن، حذف کردن) بیشتر زده میشید از درس و ارزش نداره
      روش مناسب قرار دادن وقت معقول در برنامه ریزی روزانه هست از نظر من

کنکور 96
      قول میدم و من میتونم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستش نمیخواستم اینو بگم اما گاهی وقتا یه چیزی که بهش عادت میکنی و لذت داره باعث میشه از هدفت دورت کنه ! دوستمون درس میگن اگه هدف داشته باشی چه نت باشه چه نه درس رو میخونی ولی یه واقعیته که وقتی ما میایم نت لاقل به چیزی فک نمیکنیم و یه جور وسوسه اس و کمتر کسی پیدا میشه با اون شرایط بتونه بخونه ! میدونم سخته ولی باید نت رو کنار بزاری چون شما بهش واقعا عادت شدید داری نمیشه گفت کمش کرد چون باز وسوسه کار خودش رو میکنه باز دوباره مثل اول ! تازه وقتی تصمیم میگیری که یه کاری رو ترک کنی اگه باز انجامش بدی بدجور ارادتو ضعیف میکنه و بیشتر از هدفت دور میکنه ! عادت مثل نخیه که اگه همون اول قطعش نکنی تبدیل میشه به ریسمون طناب که خیلی سخته دیگه گسستنش !

به نظرم شما یا برای یه بار هر جور شده امسال رو ترکش کن و نیا اینجا و یا هم با اینترنت کنار درست کنار بیا و فک کن اینترنت چیز بدی نیست فقط یه ساعت مشخص رو در نظر بگیر بیای مثلا همین انجمن ! البته اگه پشت کنکوری هستی چند ساعتی بیای انجمن واقعا بهت کمک میکنه ، چون بیشتر مشکلاتی که پشت کنکوری ها براشون پیش میاد تنهایی و دور از جو دانش اموزیه ...
      در هر صورت امیدوارم موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

نه ولی واقعا مشکل من این نیست
      من هدف دارم خیلی هم گنده ورویایی نیست و عاقلانست! واسش قدمم برمیدارم ولی آهسته و کوتاه! یعنی موانع برمن غلبه کردن ... منظورمو متوجه مشید؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

نه ولی واقعا مشکل من این نیست
      من هدف دارم خیلی هم گنده ورویایی نیست و عاقلانست! واسش قدمم برمیدارم ولی آهسته و کوتاه! یعنی موانع برمن غلبه کردن ... منظورمو متوجه مشید؟؟
      ولی طوری ک خودت گفتی الان برای هدفت حتی آهسته هم قدم بر نمیداری !
      این تاپیک ها این چت ها و گروه ها همیشه هستن ولی این عمر عزیز هر ثانیش ک بره دیگ رفته !

ن دوست دارم کسی نصیحتم کنه ن دوس دارم کسیو نصیحت کنم

ولی حتی اگ شرایطتت هر وقت خوب نیس بی انگیزه ای و ... سعی کن باش تایپک نزنی ! سعی کن خودت حلش کنی ! این تویی ک قرار ی راه طولانی رو طی کنه و ب موفقیت برسه پس خودت باید خودتو اصلاح کنی !
      خودتم میبینی این انجمن دیگ چیز جدیدی نداره ! همه چی تکراری

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نگران نباشید...نظر من رو بخواید شما یه جورایی جو گیر شدید چون که گویا تازه وارد فظایی مجازی و یه همچین قسمتی شدید!
      توصیه میکنم که در روز یه زمان مشخصی رو برای نت و...بزاری و لاغیر!
      اینجا چیزی عجیبی غریبی قرار نیست منشتر بشه که اگه حالا مثلاً نیای فک کنی چیزی از دست دادی....
      موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      نگران نباشید...نظر من رو بخواید شما یه جورایی جو گیر شدید چون که گویا تازه وارد فظایی مجازی و یه همچین قسمتی شدید!
      توصیه میکنم که در روز یه زمان مشخصی رو برای نت و...بزاری و لاغیر!
      اینجا چیزی عجیبی غریبی قرار نیست منشتر بشه که اگه حالا مثلاً نیای فک کنی چیزی از دست دادی....
      موفق باشی
      بله نظرشماکاملا محترم وتاحدودی صحیح به جز قسمت اولش
      من حداقل فکرمیکنم 13 سالگی بود که وارد فضای مجازی وچتروم و انجمن ها شدم ... اندازه یه پلیس فتا تجربه دارم برادر ،خخخ
      کارمن از جو دیگه گذشته اصلا بحث این نیست ... نمیدونم ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

بله نظرشماکاملا محترم وتاحدودی صحیح به جز قسمت اولش
      من حداقل فکرمیکنم 13 سالگی بود که وارد فضای مجازی وچتروم و انجمن ها شدم ... اندازه یه پلیس فتا تجربه دارم برادر ،خخخ
      کارمن از جو دیگه گذشته اصلا بحث این نیست ... نمیدونم ...
      یک رقیب سر سخت برای خودت پیدا کن طوری! خودتو تشویق ب دس خوندن کن !

زهرا خانم کافیه شما کتابو بزاری زمین تا چن هزار نفر دیگ بردارن و بخونن و از شما جلو بیفتن ! اون موقس ک به این روز فک میکنی و خودتو سرزنش میکنی !
      من میدونم الان چی میگی و چ حسی داری ! خودمم میومدم زل میزدم ب صفحه مانیتور و جا به جا شدن تاپیکا رو تو صفحه اصلی نگاه میکردم ! انگار زندگیم شده بود همین صفحه ی رنگی و کیبورد !

چن وقتم گفتم از اینا دوری کردم ولی باز در عوض خودمو ب کار دیگ مشغول میکردم تا درس نخونم!

کلا کنترل شده پیش برو ! اگ از نت میخوای استفاده کنی ! تمام سوالا تمام صحبتا و .... فقط تو یک وقت معین از نت استفاده کن و کاراتو بکن ! ولی کنترل شده ! خودتم میگی دیگ هدف داری ! پس ولش نکن ! به هیچ قیمتی ولش نکن

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فکرمیکنم معتاد شدم ...
      منم معتادم اما موقتی!!تا ترم شروع بشه!!بیکارم خو چه کنم؟!

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تووووبه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم پارسال همینجوری بودم
      یه مدت خودتو مجبور کن ک درس بخونی و سعی کن تمام تمرکزت رو درس باشه
      یکم ک پیش بری عادت میکنی و نت واست کمتر مهم میشه
      یا ب خانوادت بسپر ک نذارن بری نت -__-
      این اخری زیاد تاثیر نداره اصولا و کم تاثیرم نیست : ))
      من همینکارارم نمیکردم همین رتبم نمیتونستم بیارم -__-
      باشد ک مفید واقع شود

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همگی.

انگار خودم این پستو نوشته بودم..
      منم واقعا سال پیش این موقعا این حسو داشتم..

هی هی هی...
      نظر همگی محترم ولی
      واقعا باید نه تو بلکه همه کنکوری ها و پشت کنکوری ها (من جمله خودم) نسبت ب اینکه واقعا هدفمون رو تا چه اندازه می خوایم فکر اساسی کنیم...
      بگیم ک حاضریم چ چیزی رو فدا کنیم تا به هدفمون برسیم..

برا یکی خواب.. برا یکی عشقش.. برا یکی (مثل من) کامپیوتر و موبایل و....

پیشنهاد میکنم ک کلیپ های تعیین اهداف رو تو اینترنت ببینید...
      نمونش
      کلیپ موفقیت - هدف گذاری
      ====
      دوستان بنده نظر شخصی ام این بود
      اگر نکته خوبی تو این مورد میدونید راهنمایی کنید..
      خیلی از بچه ها (مث خودم) در گیر این حاشیه میشن....
      ویرایش توسط zkia : 26 مرداد 1395 در ساعت 00:14

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن