خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آخ آخ این اینترنتِ لعنتیــــــــــ !

بد دردیه لامصب من یه زمانی بدترین مدلش گرفتار بودم... تا روزی 16-17 ساعت بکوب هم پشتش میشستم...

اما به خودم اومدم و گفتم این چیزا برات اینده نمیشه... باس تمومش کنی....

با اینکه هر روز از خواب بیدار نشده میومدم پا نت تصمیمِ خودمو گرفتم که تمومش کنم... وقتی میخواستم برم سومِ دبیرستان این انتخابو کردم.

توی یه حرکتِ انتحاری زنگ زدم و کلا اینترنتمو قطع کردم... هرچند تا یک ماه کم از دیونگی نداشتما کلا خیلی کسل بودم...

اما الان که نگاه میکنم میبینم بهترین کارو کردم... اومدنِ نت حتی برای دیدنِ چارتا سوالو جزوه هم ضرر داره... شما یه تاپیکِ حاشیه ساز میبینی تا یک هفته تا میای درس بخونی فکرت میره پیشش...!

من نمیگم قطع کردنِ نت 100 % میارتت به درس؛ اما اگر تنها مشکلت ارادست و مقاوت نکردن مقابلِ نت؛ قطش کن عاقا مگه تو نت چه خبره ؟ والا من دوسال نبودم هیچ خبری نشد... شمام یه سال نباش ببین چی میشه دیگه.
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اولا ک باید کمش کنی اونم کم کم و آروم آروم!
      ثانیا باید بخوای که ترکش کنی. تا نخوای, بری بالا, بیای پایین چیزی عوض نمیشه.
      من خودم خیلی کارای مهم دارم تو نت مثل لاین و تلگ و فروما(بچه بازی نیستن کارای بدردبخورن) ولی دگ مجبوری بدلیل کنکور کمشون کردم
      الان تقریبا روزی 1.5 ساعته که اونم بزودی تمومش میکنم.(البته باز خیلی زیاده.سعی نکنید مقایسه کنید شرایط هر فرد با فرد دیگه فرق داره و هر کسی دلایل خاص خودشو داره واسه ی کارای خودش)
      سعی کن level Level کم کنی تفریحاتتو.مثلا اول چیزی که بیشتر از همه واست مهمه رو کم کنی.جاش با یه چیز دیگه که لِوِل اعتیادش کمتره سرگرم شی.همینطور کم کم ولی تقریبا هم سریع کمشون کنی بعد یه مدت دیگه در اون حد از اعتیاد نیستی.و ضمنن اعتیاد به اینترنت بدترین نوع اعتیاده بنظرم.شما بازی رو فرض کنید دیگه چقد مگ میخاید بازی کنید بعد یه مدت خسته میشین ولی نت اصلا اینطور نیست.
      و ضمنن g l
      دگ راه حل من اینه و نسبتا هم کار کرده تا الان
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. منم خودم وقتی نمیرم کتابخونه خیلی تو اینترنت میچرخم.نظر من اینه که اگه یه کتاب خونه هست که میتونی بری برو. چون بقیه رو هم میبینی که درس میخونن.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قشنگ حس و حالتون رو درک میکنم ! منم 5-6 سال پیش همینجور بودم کلا حس و حال درس خوندن نداشتم ! با اینکه 11 هفته بعدش امتحان علوم پایه داشتم ولی اصلا عین خیالم نبود ! بعد فکر کردم دیدم یه سری کارها هست که نباید انجام بشه ! ساعت خواب رو کشیدم رو ساعت 11 فوتبال و گیم و نت رو محدود کردم و بعد قرص فارماتون هم میخوردم ! این قرص خیلی کمکم میکرد ! بعد 1 هفته الی 10 روز اوضام درست شد و کم کم اومد سمت درس ! خواب دیر وقت مثلا خواب ساعت 4 صبح باعث میشه بعد یه مدت همه چی بهم بریزه !

حالا شما هم بینین کاری هست فکری هست مشکلی هست که باعث میشه شما نتونین برین سمت درس یا نه ..
      بعدش به قول دوستان یه انگیزه هم ایجاد کنین تو خودتون ! برین هم کتابخونه هم پیش مشاور و بهش گزارش کار بدین ! یا خیلی کارهای دیگه ..

شما در واقع به نت معتاد نیستید ! یه جورایی عادت کردین به چرخیدن بی هدف توی نت ! نت هم نباشه فکر کنم توی فایل های پی سی میگردین تا یه چیزی پیدا کنین ! در کل یه جورایی سعی میکنین وقت رو بگذرونین ! روز رو شب کنین و شب رو روز !

به هر حال بهتره با یه مشاور صحبت بکنین به صورت حضوری تا ازتون کار بکشه ! همین باعث میشه از ترسش بطالت وقت رو بزارین کنار .. دیگه یه اراده قوی میخواد ..

ویرایش توسط FaaRshD : 26 مرداد 1395 در ساعت 02:21

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      فکرمیکنم معتاد شدم ...
      اونم از بدترین نوعش! مهتاد به نت! به خصوص انجمن ! به طوری که دیگه برام مهم نیست که درس نمیخونم و بیخیال بیخیالم
      امروز کلافه شدم چون هیچ کاری توانجمن و تلگرامم نداشتم و الکی سیستم روشن بود وتایپک های تکراری و و و ... یعنی فکر میکنم تنها کارم اینه بشینم پشت کامپیوتر! اما حتی ازهمونم خسته شدم!
      حس میکنم وقتی تو نت نباشم کاردیگه ای ندارم که انجام بدم پس باید اینجا باشم حداقل...
      راه حل بدین! منطقی و عاقلانه نه رویایی و جوگیرانه ...
      من یه پیشنهاد دارم البته دلخواه خودت اکانت هاتو پاک کن سیمکارتتتو عوض کن این اینترنت نیست که معتادت کرده تو از نظر روانشناسی شرطی شدی وقتی بری ببینی از تشکر شده یه حس خوش ایند بهت دست میده مثل تخمه خوردن وقتی یهو یه تخمه به ادم مزه میده بازم میخوره چون شرطی شده یا وقتی میبینی مثلا مثلا عکست تو اینستا لایک خورده حریص تر میشی راههش فقط ایینه که پل های پشت سررتو خراب کنی
      عاشقم عاشق دموکراسی دیونه ی سیاست

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینقد زیاده روی کن تا اتوماتیک حالت بهم بخوره ازش

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen.mn نمایش پست ها
      اینقد زیاده روی کن تا اتوماتیک حالت بهم بخوره ازش
      خخخخ اره بعدشم برو یه عینک و دو سه تا ذره بین بگیر چون چشات داغون شده

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط novinalamolhoda نمایش پست ها

خخخخ اره بعدشم برو یه عینک و دو سه تا ذره بین بگیر چون چشات داغون شده

اگه از روشهای علمی استفاده بشه بدون عوارض ترک داده میشه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      برو کتابخونه حتمااااا درس میشی!!

جون مادرت بشین بخون! چند روز به خودت فشار بیار بعدش عادت میکنی به خداااا...

هی من میام انجمن میبینم تو هنوز شروع نکردی...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen.mn نمایش پست ها

اگه از روشهای علمی استفاده بشه بدون عوارض ترک داده میشه

شما هم به روش جناب خان ترک میدید انگار خخخخ

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط novinalamolhoda نمایش پست ها

شما هم به روش جناب خان ترک میدید انگار خخخخ
      نه روشهای من اصولیه
      تهیه شده از الیاف میکرو بالفایور

12. Top | #27
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      برا خودت در عوض درس خوندن پاداش بذار ک بیای نت...
      به خودت بگو مثلا 3ساعت خوب درس خوندی ..نیم ساعت..یااگه سختته اوایل یک ساعت نت
      دوباره سه ساعت درس و ....
      بعد به مرور ساعت درس خوندنتو بیشتر و زمان پاداشت ک همون نت هست رو کمتر کن
      اگه هم خوب درس نخوندی خودتو تنبیه کن و اصا نت نیا
      این روش برا کسی ک بتونه واقعا خودشو کنترل کنه و موقع تنبیه نیاد نت میتونه خیلی خوب باشه
      اگه خیلی شدیده و نمیتونی خودتو تنبیه کنی به کسی و بدون سرزنش بتونه کمکت کنه مثلا پدر و مادر یا هر کس دیگه بگو ک چکت کنن اونا نظارت داشته باشن رو کارت
      خدایی جدایی از نت سخته...ولی شدنی...ینی باید بشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته این دکتر زهرا هم هر روز با یه پست مخ هممونو میگیره به کار و خودش غیبش میزنه خیلی جوش نزنید دوستان خخخ

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      فکرمیکنم معتاد شدم ...
      اونم از بدترین نوعش! مهتاد به نت! به خصوص انجمن ! به طوری که دیگه برام مهم نیست که درس نمیخونم و بیخیال بیخیالم
      امروز کلافه شدم چون هیچ کاری توانجمن و تلگرامم نداشتم و الکی سیستم روشن بود وتایپک های تکراری و و و ... یعنی فکر میکنم تنها کارم اینه بشینم پشت کامپیوتر! اما حتی ازهمونم خسته شدم!
      حس میکنم وقتی تو نت نباشم کاردیگه ای ندارم که انجام بدم پس باید اینجا باشم حداقل...
      راه حل بدین! منطقی و عاقلانه نه رویایی و جوگیرانه ...
      سلام معتاد

برو مدیریت زمان استاد رایفی پور گوش کن(تو نت بزن میاره )
      ویرایش شده.
      خلاف قوانین.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببنید..اعتیاد در نت در خیلیا موجوده درسته خیلیا گفتن که هدف مهمه و عاقلانس..ولی با گفتن چیزی حل نشده...شما باید با خودت روراس باشی همین....بگی من این نتو واسه چی دارم باز میکنم؟؟

الان تابستون بهترین فصل پیشرفته....شما اهسته خودتو کنترل کن..و مث قدیمیا باش برو به مامتن کمک کن کار خونه انجام بده..از نت دورتر شو کم کم خودتو با شرایط حقیقی وفق بده...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن