خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 94
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lover sick نمایش پست ها
      پس چرا میگن بعد از ۷ سال پزشکی باید ۲ سال طرح گذروند؟...
      اگر شما باید سربازی برید به جای طرح میرید سربازی که اونم دو ساله هست. فرقی نداره با هم ولی کسانی که سربازی رو رفتن یا معافیت گرفتن به جاش میرن طرح و با حقوق مناسب کار میکنند

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      کسانی بودن از 30 سالگی پزشکی عمومی رفتن تازه ، فکر کنم از جراحان مطرح کشور هم باشن که اسمشون یادم نیست
      ببخشیدا,من توی شرایط شرکت درآزمون تخصص خوندم که حداکثرسن۴۰سال هست.یعنی بالای۴۰سال حتی نمیتونن آزمون تخصص شرکت کنن.بعد این۶۶سالگی رو از کجا میارن بچه ها ؟؟؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminb12 نمایش پست ها
      حقوق پزشک عمومی در طرح که منطقه محروم خدمت کنه 4 تومن پایه حقوق و 7 تا 10تومن کارانه هست بسته به اضافه کار . در جمع 17 میلیون حداکثر و 5 میلیون دز تهران و کلانشهر ها
      احیانا شما طرح پزشک خانواده رو با طرح اجباریه منطقه محروم اشتباه نگرفتید؟توی طرح پزشک خانواده این حقوقا رو میدن.توی طرح منطقه محروم شنیدم نهایتا ۳,۴تومان میدن.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmmmmyhan نمایش پست ها
      سلام. کسی میدونه یه پزشک عمومی تو دوره طرحش حداقل و حداکثر درآمدش چقدره؟ درآمدش برا دانشجویان روزانه و بین الملل باهم فرق میکنه؟ من با وضع مالی نه چندان خوب فقط به امید درآمدی که در طرح بدست میارم میخوام بین الملل رو انتخاب کنم... به نظر شما هزینه های بین الملل تو دوره طرح جبران میشه؟
      دوست من,به حرفای اینجا اکتفا نکن.برو از خود پزشک توی طرح بپرس.برو از کسی که داره کار میکنه بپرس.بچه های این رده سنی یه جورایی رویایی فکر میکنن.ما چندتا پزشک توی فامیل داریم.داروسازم پدرمن.این خبرا که بچه ها میگن نیست.مخصوصا واسه پزشکی عمومی.البته پزشکای عضوطرح خانواده که میرن منطقه محروم وضعشون بهتره.بسته به جایی میرن تا۱۵م هم میگیرن.البته این مال مناطق مرزی هست.اگه این حقوقا رو میدادن که همه پزسکا ازخداشون بودبرن منطقه محروم.پس چرا هیچکس نمیره و با کمبود شدید پزشک حتی عمومیش تو مناطق محروم مواجه هستیم.
      برای آزمون تخصص هم بگم خدمتت که هستن پزشکایی که ۱۰سال یا بیشتر پست کنکورش موندن.هرتخصصی و هر متخصصی هم درآمد عالی نداره.نرمالش اینه که بعد۳,۴سال میتونن تخصص قبول شن.
      اگه پزشک سدن و متخصص شدن و درآمد فوق العاده داشتن به این راحتی بود که اینقدر پزشک بیکار و ناموفق و پشت کنکور تخصص نداشتیم که!!!
      بازم تحقیق کن.با چشم باز و دید درست نصمیم بگیر.

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      دوست من,به حرفای اینجا اکتفا نکن.برو از خود پزشک توی طرح بپرس.برو از کسی که داره کار میکنه بپرس.بچه های این رده سنی یه جورایی رویایی فکر میکنن.ما چندتا پزشک توی فامیل داریم.داروسازم پدرمن.این خبرا که بچه ها میگن نیست.مخصوصا واسه پزشکی عمومی.البته پزشکای عضوطرح خانواده که میرن منطقه محروم وضعشون بهتره.بسته به جایی میرن تا۱۵م هم میگیرن.البته این مال مناطق مرزی هست.اگه این حقوقا رو میدادن که همه پزسکا ازخداشون بودبرن منطقه محروم.پس چرا هیچکس نمیره و با کمبود شدید پزشک حتی عمومیش تو مناطق محروم مواجه هستیم.
      برای آزمون تخصص هم بگم خدمتت که هستن پزشکایی که ۱۰سال یا بیشتر پست کنکورش موندن.هرتخصصی و هر متخصصی هم درآمد عالی نداره.نرمالش اینه که بعد۳,۴سال میتونن تخصص قبول شن.
      اگه پزشک سدن و متخصص شدن و درآمد فوق العاده داشتن به این راحتی بود که اینقدر پزشک بیکار و ناموفق و پشت کنکور تخصص نداشتیم که!!!
      بله دوست عزیز قطعا هر کسی باید دید باز و با تحقیق اصولی تصمیم بگیره.
      ولی این چیزی که من گفتم به عینه دیدم که گفتم.الان خانم دوست خودم که الان پیشمه آخرای طرحشه تو شهر خودمون ماهی 4 تومن داره میگیره.تاکید می کنم تو شهر خودمون وگرنه در مناطق محروم بیشتره.مگر اینکه خانم ایشون و کسانی که طرح گزروندن و به ما اطلاعات دادن سادیسم داشته باشن و بخوان خلاف واقع بگن که اینم از توی 100 تا 2 تا یا 3 تا شون دروغ بگن نه همشون.اصلا فلسفه طرح یعنی کمک به وزارت بهداشت یعنی اینکه شما کار کنی بهت کارانه بدن.البته ناگفته نماند در دولت قبلی کارانه کمتر بود و در دولت فعلی و در طرح تحول سلامت این مقدار افزایش پیدا کرد.
      در مورد سن هم شما نمیدونم کدوم دفترچه رو خوندید ولی در مورد آزمون دستیاری قرار بود سال پیش برای تعدادی از تخصص ها نه همشون محدودیت سنی لحاظ بشه که با دستور وزیر بهداشت این طرح منتفی شد و به آینده موکول شد.ولی در سال 77 هم قرار بود یه چنین طرحی اجرا بشه که دیوان عدالت اداری اونو مغایر با تحصیل ازاد دونست و منتفیش کرد و به همین دلیل خیلی بعیده چنین طرحی اجرایی بشه چون دیوان عدالت اداری وتوش خواهد کرد.البته تاکید می کنم برای تعدادی از رشته های تخصص.
      هستند بسیاری از پزشکانی که بعد از 15 سال از فراغت از تحصیلشون در آزمون دستیاری شرکت می کنن.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا حالا بذارید ۷ سال پزشکی تون تموم شه بعد بحث پول بکشید وسط :/
      تا اون موقع هزارجور قانون و طرح و... میاد ک حتی طرح حذف شه یا دریافتی کم و زیاد شه و...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. کسی میدونه یه پزشک عمومی تو دوره طرحش حداقل و حداکثر درآمدش چقدره؟ درآمدش برا دانشجویان روزانه و بین الملل باهم فرق میکنه؟ من با وضع مالی نه چندان خوب فقط به امید درآمدی که در طرح بدست میارم میخوام بین الملل رو انتخاب کنم... به نظر شما هزینه های بین الملل تو دوره طرح جبران میشه؟
      اصلا بین المللا مگه طرح میگذرونند تا اونجایی که من شنیدم طرح نداره چون هزینه تحصیلو میدید
      عاشقم عاشق دموکراسی دیونه ی سیاست

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط novinalamolhoda نمایش پست ها

اصلا بین المللا مگه طرح میگذرونند تا اونجایی که من شنیدم طرح نداره چون هزینه تحصیلو میدید
      بله طرح داره تو دفترچه سنجش هم ذکر شده که دانشجویان بین الملل همانند سایر دانشجویان تابع قوانین وزارت بهداشت هستند و طرح دارن !

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      بله طرح داره تو دفترچه سنجش هم ذکر شده که دانشجویان بین الملل همانند سایر دانشجویان تابع قوانین وزارت بهداشت هستند و طرح دارن !
      چه جالب یکی از مشاورای به نام میگفت نداره حالا اسمشونو نمیارم که تخریب یا تبلیغ نشه
      عاشقم عاشق دموکراسی دیونه ی سیاست

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      اگه اینطور که شما میگید باشه و قبول شدن تو تخصص سخت تر از پزشکی آوردن تو کنکور باشه در این صورت که نمیارزه پزشکی رفت! با دندون و دارو خیلی راحت تر میشه کار گیر آورد و کسب درآمد کرد. واقعا این مطلب رو الان سایر کسایی که دارن پزشکی میخونن قبول دارن یا نظر شخصی خودتونه؟ آخه یکی از آشنایان من چون شرایطش رو داشت پارسال بعد از اتمام پزشکی عمومی و بدون طرح بلافاصله در آزمون رزیدنتی شرکت کرد و تونست در تخصص ارتوپدی در بیاد! که با چیزی که شما گفتید کاملا در تضاده!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اگر طرح و سربازی رو یکی کنی عملا 150 160 هزار تومن بیشتر بهت نمیدن جدا جدا بخوای طرح و سربازی رو بگذرونی تو دوسال طرح هزینه پردیس درمیاد
      یعنی میشه اول طرح رو رفت و حقوق اصلیِ طرح رو گرفت و بعد از اون جداگانه 2سال سربازی رفت؟!

12. Top | #27
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      درامد پزشک عمومی توی طرح بین 6 تا 8 میلیون تومنه در 95 درصد نقاط کشور من توی تلگرام عضو کانال معرفی مکان های خوب واسه طرح پزشکا بودم که هزار عضو داشت همه هم پزشک بودن و اینایی که گفتم از رو شکم نبود.
      جالبه بدونید که لیست تحریم هم دارن مثلا میگن فلان جا حقوق رو دیر میده کسی نره بعد توی لیست هم میزارنش.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط یکی بگه پزشکی ارزش اینو داره که تمام پس انداز یه عمر پدرو مادرمو به خاطرش بدم؟!!!! میتونم جبرانش کنم؟ هزینه ای که برای پردیس خودگردان میدم بعدا برمیگرده؟!! نمیخوام تا آخر عمر شرمنده پدر و مادرم باشم.... هرچند الآن هم هستم... لطفا اگر اطلاعات دقیقی دارید یا خودتون پردیس یا مازاد درس میخونید بهم اطلاع بدید

14. Top | #29
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فقط یکی بگه پزشکی ارزش اینو داره که تمام پس انداز یه عمر پدرو مادرمو به خاطرش بدم؟!!!! میتونم جبرانش کنم؟ هزینه ای که برای پردیس خودگردان میدم بعدا برمیگرده؟!! نمیخوام تا آخر عمر شرمنده پدر و مادرم باشم.... هرچند الآن هم هستم... لطفا اگر اطلاعات دقیقی دارید یا خودتون پردیس یا مازاد درس میخونید بهم اطلاع بدید
      دوست عزیز متاسفانه در کشور عزیز ما ایران!!!!!! قوانین و شرایط به سرعت تغییر میکنه طوری که ادم تحت هیچ شرایطی برای 2 سال اینده نمیتونه برنامه ریزی کنه بازه زمانی 7 سال زمان طویلیه که ممکنه هر اتفاقی توش بیفته بعید میدونم شرایط پزشکی حتی در سطحی که الان قرار داره باقی بمونه.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا این نگرانی رو دارم! آخه الان فیزویتراپی رو میارم ولی قلبم پیش پزشکیه و میخوام پردیس رو بزنم ولی میترسم بعد هفت سال وضع از اینی که الان هست هم بدتر شه و هم زحمات خودم هدر بره و هم پولی که خانوادم با زحمت بدستش آوردن! واقعا تا حالا توی دوراهی به این بدی گیر نکرده بودم فقط خدا بهمون کمک کنه انتخابی کنیم که آینده مون تباه نشه!

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن