خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نحوه اخذ وام دانشجویی؟

سلام.
      داشجوهای روزانه چقدر وام در دانشگاه سراسری میگیرند و نحوه اخذ دام چگونه هست؟
      من نه ضامن دارم نه وثیقه نه سند نه چک نه هیچی. سفته میتونم امضا کنم فقط میتونم وام دانشجویی بگیرم؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برا بچه های شهرستان که تو تهران قبول شدن اول کار یه تعهد محضری میگیرن ... البته هر کسی میتونه تو دفترخونه های شهر خودش این تعهد رو ثبت کنه که بر اساس اون تعهد هم خابگاه هم وام و هم سایز امکانات احتمالی تعلق میگیره ... برا بچه های تهران که تو تهران قبول میشن برا وام دوباره یه تعهد محضری میگیرن ... این تعهد به مسئول امور دانشجویی تحویل داده میشه ... هر ترم مبلغ حدود 200 - 300 تومن وام میدن ... فک کنم در ترم های زوح هم میتونین از وام اضطراری استفاده کنین که حدودا دو برابر وام عادی هست ... همه ی این ها در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صادق بود ... الباقی دانشگاه ها اطلاعی ندارم ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      برا بچه های شهرستان که تو تهران قبول شدن اول کار یه تعهد محضری میگیرن ... البته هر کسی میتونه تو دفترخونه های شهر خودش این تعهد رو ثبت کنه که بر اساس اون تعهد هم خابگاه هم وام و هم سایز امکانات احتمالی تعلق میگیره ... برا بچه های تهران که تو تهران قبول میشن برا وام دوباره یه تعهد محضری میگیرن ... این تعهد به مسئول امور دانشجویی تحویل داده میشه ... هر ترم مبلغ حدود 200 - 300 تومن وام میدن ... فک کنم در ترم های زوح هم میتونین از وام اضطراری استفاده کنین که حدودا دو برابر وام عادی هست ... همه ی این ها در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صادق بود ... الباقی دانشگاه ها اطلاعی ندارم ...
      200-300 هزار تومن ؟؟؟

چقدر زیاد دانشجو با اینهمه پول میخواد چیکار کنه ؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)