خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 22 از 145 نخستنخست ... 1221222332122 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 316 به 330 از 2167
    1. Top | #316
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      آخه چه جوری وقت کردین انقدر بخونین؟ میشه یه توضیحی راجع به نحوه ی مرورهاتون برای زیست بدین؟ خیلی ممنون

خوب من روزی 5 ساعت زیست می خوندم سال دومم که بودم از صبح تا شب مال خودم بودم دیگه
      مرورم بیشتر همون نکاتی بود که خودم نوشته بودم چون کتابو از بس خونده بودم واقعا دیگه نیازی نمی دیدم نهایتا یکی دو بار متن کتابو میخوندم بقیش مرور نکاتی که خودم نوشته بودم بود و شکل ها(البته اینم بگم نکاتم خعلی خعلی زیاد بود خودش 2 تا کتاب زیست میشد).....بعدم سرعت مطالعم تو زیست بالا بود..این سرعت بالا سر جلسه هم خیلی کمک میکنه ادمو...که تو چن ثانیه کلی نکته سر جلسه همزمان بیاد جلو چشمتون

2. Top | #317
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      با دیدن این جدول مطمئن شدم میانگین تراز تابستان کانون در محاسبه میانگین ترازی که رو سایت مینویسن تاثیر نداره ؟؟؟؟ به نظرتون درسته ؟؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی ...

3. Top | #318
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      ضمن عرض تبریک دوباره...

1-ریاضیات جامع خیلی سبز برای کسی که میخواد از صفر کار کنه مناسبه؟ ضعف های این کتاب از نظر شما چی هست و چه بخشایی رو فکر میکنید خوب کار نکرده؟
      2-نظرتون راجع به فیزیک پیش میکرو گاج؟
      3-مقایسه فیزیک میکرو طبقه بندی پیش _و_ پایه گــاج...؟
      4-نظرتون راجع ب زیست الگو؟به تنهایی کافی هستن؟نظرتون راجع به سوالای تالیفی زیست...
      5-نظرتون راجع آرزمونای سنجش؟
      6-نظرتون راجع به کاظم قلمچی؟
      7- ...
      8-نظرتون راجع به تنهایی های کنکوری شدن...
      9-نظرتون راجع به اینترنت و انجمن؟ تاثیرشون رو چگونه تفسیر میکنید؟ بنظر شما بهتر نیست که ی کنکوری از این چنین فظاهایی دوری باشه؟
      10-بهترین حرکتی که برای کنکور کردی؟(جز درس خوندن) یعنی حرکت خلاقانه ای و بنظر خودت,جدیدی انجام دادی که کمکت کرد باشه؟
      11-بهترین کتاب ژنتیک بنظر شما؟ گیاهی هم؟
      نظرت راجع به زیست گباهی؟
      12-نظرت راجع به فیزیک 4 چلدی خیلی سبز(پایه بخصوص-اگه دیدید البته...)
      13-نظرت راجع به اپراتور پیشگام-رایتل؟
      14-نظرت راجع به قسمت و سرنوشت؟
      نظرت راجع به "تلاش"؟؟
      و آخر این که
      نظرت راجع به دین,ایمان,نماز,نیایش,خدا

سلام مچکرم
      1)من خودم ریاضی ر از 0 شرو کردم یعنی تو کنکور 94 بخاطر معلم ضعیفمون 5 درصد بیشتر نزده بودم ..و واقعا هم فقط خیلی سبز رو کار کردم و کتاب خوبیه......من موردی توش ندیدم که خوب کار نکرده باشه یا ضعیف عمل کرده باشه یا مثلا من نفهممش....
      2)من هم فیزیک گاج کار میکردم درسنامه های خلاصه ای داره اگر خیلی ضعیف هستید شنیدم خیلی سبزم خوبه اما گاج ی بدی ای که داره تعداد بیش از حد تستاست...ممکنه با کمبود وقت مواجه شید البته با ی مدیریت خوب حله

3)مقایسه؟خوب هردو خوبن بنظرم...مقایسه از چه نظر منظورتونه؟
      4)الگو خوبه اما این انتظارو نباید داشت که سوالای کنکور مشابه کتابای کمک اموزشی بیاد...کتاب اموزشی زیاد برا زیست خیلی ذهن ادمو تو زیست گسترش میده و شما رو به جایی میرسونه که مثلا تا اسم یک اصطلاحو تو زیست بشنوید در عرض چن ثانیه کلی نکته بیاد تو ذهنتون...نه الگو به تنهایی کافی نیست،سوال تالیفی هم فقط از بابت جمع کردن نکات و همون گشترش ذهنتون تو زیست خوبه و باید کار شه حتما
      5)ازمونای سنجش به شدت ابکی ابکی ابکی شده فقط جامع هاشو پیشنهاد میکنم
      کاظم قلمچی؟واقعا حرفاشون کمک کننده هست....شعار نیست تو موفقیت من که دبیرستان مفتضحی داشتم به شدت موثر بود....ازمون قلمچی که میرید نباید صرفا هدفتون ازمون 6)دادن و اومدن باشه باید تکنیک یاد گرفت و روش کشف کرد...
      7)مورد 7 چیه؟
      8)تنها شدن خعلللللللللللللی به موفقیتم کمک کرد اصن عاااااااااااااااااااالی بود....خودتو خودتو خوت...بازم خودت...تمام
      9)من جمعه ها که کلا تو انجمن بودم وزبا بچه های پزشکی گفتگو میکردم روشهاشونو می پرسیدم کارنامه هامو باهاشون تحلیل میکردم ...رفع اشکال میکردم...سایر روز های هفته هم میومدم اما خیلی کم...کلا با خیلی از قسمتای دیگه انجمن بعد کنکور اشنا شدم.....از تاپیک زیست شناسی هم خیلی استفاده کردم وقتی سوالای بچه هارو جواب میدادم برا خودمم ی حالت بازیابی میشد..ببینید من دوری 100 درصد رو نه تنها + نمیدونم که اتفاقا ضررش بیشتره بنظرم چون فکر ادم درگیر میشه من که شب کنکورم انجمن رو اومدم با بچه های پزشکی حرف زدم و ازشون انگیزه و ارامش گرفتم ......واقعا اگه درست استفاده باشه خیلی موثره من اخر مصاحبه ام هم اینو ذکر کردم....دوری مطلق مخصوصا برا سال دومی ها خوب نیست خیلی...
      10)اینکه خودمو کنترل کردم و سر جلسه فقط هر چی بلد بودم زدم تعدا کل غلطام خیلی کم بود...مثلا تو فیزیک و شیمی و دینی و اصلا غلط نداشتم این حرکتو خودم خوشم اومد...و دومین حرکتی که زدم همون دوری از هر چی معلمو و دوست های دوست نما و به ظاهر دوست بود که جواب هیچ کدومشونو ندادم که در به در دنبالم بودن و ریختمشون سطل زباله.خیلی راحت ..با اینکه بچه های درس خونی بودن اما وقتی رفاقت نمیفهمیدن ینی چی ارزشی نداشتن برام...تنهایی عالی بود خلاصه....

11)ژنتیک؟کتاب جداگانه ای نمیخواد الگو خوب بود...
      12)دیدنو که دیدم اما کار نکردم....شنیدم خوبه
      13)رایتل؟چی چی هه؟
      14)قسمت و سرنوشت ادم میتونه با تلاش خود آدم تغییر کنه هر چی که باشه...
      15)تلاش کردن درست نه هر تلاشی...نه هر خوندنی..تلاش درستی که پشتش آرامش باشه..من سال 94 هم تلاش کردم اما اطرافیان برام ارامش نذاشته بودم(منظورم محیط مدرسه و دوستان نما ها هستن....نه خانواده)اول ارامش بعدش تلاش درست و زیاد.....محاله نتیجه نده..خدا خودش شاهده همه چی هست بی شک

ارتباطم که با خدا مویرگی بوداصن عالیه....خودش قطعا هوای بنده هاشو داره و صلاح منو تو رو بهتر از هر کسی میدونه....رفیقم باهاش..رفیقه باهام........بهم ثابت کرد که بعد هر سختی آسونیه و رومو کم کردو هم اینکه واقعا ایمان اوردم به این که آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟....

سوالی بود در خدمتم

ویرایش توسط dorsa20 : 07 شهریور 1395 در ساعت 01:12

4. Top | #319
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouriajr121 نمایش پست ها
      سلام ببخشید روزانه چقدر درس میخوندید؟
      3 ماه اول 13 تا 13 و نیم
      سه ماه دوم 13 و نیم تا 14 و نیم
      سه ماه اخر 14 و نیم تا 15 16...

5. Top | #320
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      با دیدن این جدول مطمئن شدم میانگین تراز تابستان کانون در محاسبه میانگین ترازی که رو سایت مینویسن تاثیر نداره ؟؟؟؟ به نظرتون درسته ؟؟؟؟

منظورتونو متوجه نشدم..میانگین تراز ازمون عادی که میشه میانگین تراز کل میانگین همه ازمونایی هست که میدید با تابستون...البته من با این میانگینم باید می شدم 500 600 اما شرایط خوب یکم بهم ریخت و نشدو شدم 999 و قطعا هم حکمتی داشته....

6. Top | #321
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      سلام دوم و سوم اصن قلمچی نرفتم..فقط سال دوم کنکور قلم رفتم ....

میانگین تراز آزمون تابستان : 6103 میانگین تراز آزمون عادی :6934
      تعداد آزمون ثبت نامی تابستان:2 تعداد آزمون ثبت نامی عادی : 19
      تعداد آزمون شرکت کرده تابستان: : 2 تعداد آزمون شرکت کرده عادی : 19
      تعداد آزمون غایب تابستان : 0 تعداد آزمون غایب عادی : 0
      میانگین تراز نیمسال اول :6666
      میانگین تراز نیمسال دوم :7091

شما میانگین تراز هارو نگا کن نوشته میانگین تراز تابستون و میانگین تراز ازمون عادی . جدا هست

7. Top | #322
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما میانگین تراز هارو نگا کن نوشته میانگین تراز تابستون و میانگین تراز ازمون عادی . جدا هست

اونو میزنه چون ازمونای تابستون جدا از برنامه راهبردیه اما تو ازمون عادی تابستونم حساب میکنن....

8. Top | #323
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

اونو میزنه چون ازمونای تابستون جدا از برنامه راهبردیه اما تو ازمون عادی تابستونم حساب میکنن....
      نوشته ثبت نام ازمون عادی و تابستان . فرق میکنه شما خودت یه جمع بزنی میانگین ترازت با تابستون این نمیاد

9. Top | #324
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نوشته ثبت نام ازمون عادی و تابستان . فرق میکنه شما خودت یه جمع بزنی میانگین ترازت با تابستون این نمیاد
      حالا اصلا این ترازا مهم نیست....اگه مهم بود من الان رتبم 500 600 میشد نه 999!!!!!!!!!!!!بعد تو کانون طرف با 7200 و خورده ای شده 1100 و خورده ای....امسالم اینجوری بود....این چیزا مهم نیست..تلاش برا تراز بالا مهمه اما ملاک قرار دادن این ترازا مهم نیست برا کنکور اصلااااااااااااا!

10. Top | #325
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      حالا اصلا این ترازا مهم نیست....اگه مهم بود من الان رتبم 500 600 میشد نه 999!!!!!!!!!!!!بعد تو کانون طرف با 7200 و خورده ای شده 1100 و خورده ای....امسالم اینجوری بود....این چیزا مهم نیست..تلاش برا تراز بالا مهمه اما ملاک قرار دادن این ترازا مهم نیست برا کنکور اصلااااااااااااا!
      بابا رتبه شما که عالی عست عالی خیلیا ارزوی این رتبرو رو دارن . من خودم از ترس اینکه تابستون رو میانگین ترازتاثیر بد بزاره میخواستم ازمون نرم کار اشتباهی هست نه ؟؟

11. Top | #326
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا رتبه شما که عالی عست عالی خیلیا ارزوی این رتبرو رو دارن . من خودم از ترس اینکه تابستون رو میانگین ترازتاثیر بد بزاره میخواستم ازمون نرم کار اشتباهی هست نه ؟؟

100 درصد اشتباهه ...تو اون ترازا که قلم زده ی چی اما خیلی مهمه...تعداد غیبت؟!!!!!!!!اصن کنکور به تراز قلم کاری نداره......اصن ملاک و هدف شما کنکوره که باید بترکونی برای اینکه کنکور رو بترکونی باید هی زمین بخوری هی ازمون خراب کنی هی روش اصلاح کنی هی هی هی.....

12. Top | #327
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      100 درصد اشتباهه ...تو اون ترازا که قلم زده ی چی اما خیلی مهمه...تعداد غیبت؟!!!!!!!!اصن کنکور به تراز قلم کاری نداره......اصن ملاک و هدف شما کنکوره که باید بترکونی برای اینکه کنکور رو بترکونی باید هی زمین بخوری هی ازمون خراب کنی هی روش اصلاح کنی هی هی هی.....
      نظر من اینه که کانون خیلی خوبه اما باید روز کنکور شرایطت خیلی خوب باشه و کنکور جزو بهترین آزمونای اون سالت باشه
      شما سال اول رتبه تون چند بود؟

13. Top | #328
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminval76 نمایش پست ها
      نظر من اینه که کانون خیلی خوبه اما باید روز کنکور شرایطت خیلی خوب باشه و کنکور جزو بهترین آزمونای اون سالت باشه
      شما سال اول رتبه تون چند بود؟

بله درست هست اینم
      کنکور 94 ،3500 منطقه 1 بودم

14. Top | #329
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درساجون
      من عمومی هام قوی هستش.به نظرتون صلاح هستش بذارم تو نیمه دوم سال والان ونیمه ی اول سال فقط اختصاصی کارکنم؟!

توکانون هم فقط تستای عمومی روبزنم ومبحثای برنامه عمومی رو واسه آزمونها نخونم.

مرسی
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

15. Top | #330
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه بهار96 نمایش پست ها
      درساجون
      من عمومی هام قوی هستش.به نظرتون صلاح هستش بذارم تو نیمه دوم سال والان ونیمه ی اول سال فقط اختصاصی کارکنم؟!

توکانون هم فقط تستای عمومی روبزنم ومبحثای برنامه عمومی رو واسه آزمونها نخونم.

مرسی
      عمومیاتون در چه حد قوی هستش؟
      نه بنظرم اصلا نخوندنش عاقلانه نیست بعد اگ بمونه برا نیم دوم استرس میگیرید و ارامشتون بهم میخوره
      بنظر من بخونید اما شبی مثلا 1 ساعت....منم خودم نیم سال اول خیلی عمومی کمتر میخوندم اما نه اینکه اصلا نخونم......اصلا نخوندنش عاقلانه نیست بخونید اما کمتر

صفحه 22 از 145 نخستنخست ... 1221222332122 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن