خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 136 از 145 نخستنخست ... 36126135136137 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,026 به 2,040 از 2167
    1. Top | #2026
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشه

2. Top | #2027
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      سلام
      شما چطوری وقت میکردید مثلا در فاصله دو هفته ای ازمون هم فیزیک دینامیک و هم یکی از زوج کتابا رو بخونید؟
      مثلا فیزیک مبتکران برا دینامیک 600 تا تست و برای یکی از فصل های پایه مثلا 200 تست داره!
      من نمیرسم برا فیزیک 800 تا تست بزنم
      سلام نیازی نیست همشو بزنید گاجم خیلی بود تستاش مهماشو بزنید

3. Top | #2028
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خانم دکتر.
      من در درس زیست,کتاب درسی میخونم+درسنامه کتاب درسی خیلی سبز بعد تست میزنم
      کلی وقتمو میگیره ولی در عوضش میتونم اکثر تست هارو بزنم(ولی خیلی وقت میگیره)
      چکار کنم؟؟

4. Top | #2029
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزاداریتون قبول. من مولکول های زیستی رو تو یک هفته رسیدم کتاب + درسنامه خیلی سبز رو بخونم و تست هم نزدم (ولی خیلی عمقی خوندم). ایا سرعتم باید بیشتر شه؟ با اینکه تا حالا اصلا زیست نخوندم. تا ازمون 21 قلم چی فکر نکنم برسم. تست ها رو ضریبی بزنم؟ یه سوال اینکه درسنامه خیلی سبز زیاده گویی نداره؟ یه چیزایی اون وسط گفته که ادم شک میکنه داره درست میگه یا نه.
      ویرایش توسط amir66 : 07 مهر 1396 در ساعت 01:50

5. Top | #2030
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر.
      من در درس زیست,کتاب درسی میخونم+درسنامه کتاب درسی خیلی سبز بعد تست میزنم
      کلی وقتمو میگیره ولی در عوضش میتونم اکثر تست هارو بزنم(ولی خیلی وقت میگیره)
      چکار کنم؟؟
      سلام
      بله خب بالاخره به سطح قوی رسیدن خرج داره
      تایم مطالعه زیست رو بالا ببرید

6. Top | #2031
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      سلام عزاداریتون قبول. من مولکول های زیستی رو تو یک هفته رسیدم کتاب + درسنامه خیلی سبز رو بخونم و تست هم نزدم (ولی خیلی عمقی خوندم). ایا سرعتم باید بیشتر شه؟ با اینکه تا حالا اصلا زیست نخوندم. تا ازمون 21 قلم چی فکر نکنم برسم. تست ها رو ضریبی بزنم؟ یه سوال اینکه درسنامه خیلی سبز زیاده گویی نداره؟ یه چیزایی اون وسط گفته که ادم شک میکنه داره درست میگه یا نه.
      سلام بله سرعت رو بالا تر ببرید
      بنظر من زیاده گویی نداشت ...درست گفته

7. Top | #2032
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دکتر سلام
      من باهمین الگو ادامع بدم اشکال نداره
      یا ایکیو لازمه
      زیستو میگم

8. Top | #2033
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خانم دکتر
      امیدوارم خوب باشید
      من مشکلی دارم درمورد حل چند باره ی مسایل مثلا وقتی اولین بار درسنامه ای رو میخونم مشکلی ندارم بعدش میرم تست حل میکنم دو روز بعد میرم نمونه عای دیگه اون تست رو حل میکنم تا این جا مشکلی نیست ولی ایا من باید بازم تک به تک اون سوالات رو دوروز بعد هم حل کنم و این روند واسه مسلط شدن لازمه
      درمورد مرور وبه تسلط رسیدن نمونه تست ها یکم توضیح بدید
      چون من وقتی یه تست رو چندین بار حل میکنم کاملا بهش مسلط میشم باید با این روند پیش برم ؟

9. Top | #2034
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام میشه کامل از دوهفته ای که واسه آزمون درس میخواندی بگی چیکار میکردی؟!

10. Top | #2035
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

سلام
      بله خب بالاخره به سطح قوی رسیدن خرج داره
      تایم مطالعه زیست رو بالا ببرید

دکتر بقیه درس ها میمونه تایم زیست بره بالا

11. Top | #2036
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دکتر عزیز.با عرض پوزش میشه بگید سر جلسه ازمون چیکار کنم وقت کم نیارم؟میشه بگید شما چه جوری تایم رو تقسیم بندی میکردید بین دروس؟سپاس از وقتی که برامون میذارید

12. Top | #2037
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      سلام دکتر عزیز.با عرض پوزش میشه بگید سر جلسه ازمون چیکار کنم وقت کم نیارم؟میشه بگید شما چه جوری تایم رو تقسیم بندی میکردید بین دروس؟سپاس از وقتی که برامون میذارید
      سلام
      برای درس های عمومی تکنیک 15 دقیقه رو رعایت میکردم اخرش 15 دقیقه وقت میاوردم برمیگشتم سراغ سوالاتیکه مشکل داشتم
      برای درس های اختصاصیم خودم برنامه ریزیم اینطور بود با توجه به سختی دروس و درصد هایی که میخواستم برای ریاضی و فیزیک
      زیست 45-50
      شیمی 45-50
      ریاضی 30
      فیزیک 30 دقیقه

13. Top | #2038
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اول تبریک میگم بهتون بابت موفقیتتون
      چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید
      1) آزمون قلم چی احساس میکنم غیر استانداره و شبیهه کنکور نیس گزینه دو هم بهخاطر برخورد کامل برنامش با ازمونایه مدرسمون نمیتنوم برم.میخوام گاج برم.در ارتباط با کیفیته سوالاش نظری دارین؟

2)تو تمریناته خونگیه فیزیکتون کتاب تستتونو چند بار زدید؟

3)من شیمیو راحت میزنم ولی محاسباتش وقتمو میگیرم.شما واسه محاسبات چی کار کردین؟مهرو ماه یه کتاب داره به اسم محاسبات سریاضیات اونو بگیرم؟

4)مثلثات مشکل اصلیمه تو ریاضی. اگه حذفش کنم چند درصدم میپره؟خودتون چی کار کردین واسه مثلثات ؟ فک میکنم مشکله اکثره بچه ها باشه

5)کتاب موج ازمون زیست از دکتر هاشمی به نظرتون خوبه واسه بعده عید؟

6)پدرم گیر داده معلم خصوصی واسه زیست بگیرم.میخوام دکتر اکبرپورو بگیرم(نمیدونم میشناسین یا نه ولی خیلی تاپه)به نظرتون کمکم میکنه؟البته معلمه مدرسه خودمونم دکتر برهانیه که اونم خیلی تاپه

7)الکتریسیته ساکن و جاریه کنکورو میشه زد؟

خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدین

14. Top | #2039
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirahmati137 نمایش پست ها
      سلام اول تبریک میگم بهتون بابت موفقیتتون
      چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید
      1) آزمون قلم چی احساس میکنم غیر استانداره و شبیهه کنکور نیس گزینه دو هم بهخاطر برخورد کامل برنامش با ازمونایه مدرسمون نمیتنوم برم.میخوام گاج برم.در ارتباط با کیفیته سوالاش نظری دارین؟

2)تو تمریناته خونگیه فیزیکتون کتاب تستتونو چند بار زدید؟

3)من شیمیو راحت میزنم ولی محاسباتش وقتمو میگیرم.شما واسه محاسبات چی کار کردین؟مهرو ماه یه کتاب داره به اسم محاسبات سریاضیات اونو بگیرم؟

4)مثلثات مشکل اصلیمه تو ریاضی. اگه حذفش کنم چند درصدم میپره؟خودتون چی کار کردین واسه مثلثات ؟ فک میکنم مشکله اکثره بچه ها باشه

5)کتاب موج ازمون زیست از دکتر هاشمی به نظرتون خوبه واسه بعده عید؟

6)پدرم گیر داده معلم خصوصی واسه زیست بگیرم.میخوام دکتر اکبرپورو بگیرم(نمیدونم میشناسین یا نه ولی خیلی تاپه)به نظرتون کمکم میکنه؟البته معلمه مدرسه خودمونم دکتر برهانیه که اونم خیلی تاپه

7)الکتریسیته ساکن و جاریه کنکورو میشه زد؟

خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدین
      سلام قلم چی غیر استاندارد نبود بنظرم مطابق با سبک کنکور بود من سر کنکورم حس میکردم دارم قلمچی ازمون میدم گاج فقط زیستش سخته بقیه درساش تعریفی نداره بنظرم
      چون برا فیزیک گاج میزدم تعداد تستاش زیاد بود ی تعداد تست رو تو دور اول مشخص میکردم که تو مرور هام دیگه اونارو فقط بزنم نه همشو حقیقتش نشمردم واقعا ولی میدونم زیاد مرور داشتم
      محاسبات شیمی فقط تست زیاد و تمرین میخواد اونقدر مخاسباتو سخت نمیدن که نیاز به کتاب جدا برای یادگیریش داشته باشیدا
      موج ازمون زیست رو نداشتم و ندیدم
      مثلثات فرمول های طلایی رو حفظ کنید + چند تا فرمول میانبر حله
      این معلم رو نمیشناسم ولی بنظرم خودتون از پسش برمیاید
      اره میشه زد چرا که نشه...اگر خیلی سخت و ایده دار بود نزنید اول اسونارو بزنید بعد بیاید سراغ اینا

15. Top | #2040
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شما برا زیست درسنامه های خیلی سبز رو میخوندید؟آیا نکات درسنامه رو هم یادداشت میکردید؟
      برا فیزیک کسی که ضعیفه باید چیکار کنه؟

صفحه 136 از 145 نخستنخست ... 36126135136137 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن