خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 132 از 145 نخستنخست ... 32122131132133142 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,966 به 1,980 از 2167
    1. Top | #1966
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      آهان مرسی عزیزم.فقط یه سوال میپرسم توروخدا راستشو بگید...
      من امسال سال پیش هیچی نخوندم اصلا هنو درست درست نمیدونم مثلا انتگرال چیه....هنوز یه دور کامل کنکوری هیچ کتابیو نخوندم فقط درحد مدرسه و امتحان اونم کامل نه!
      حالا برنامه ریزیم از الان تا کنکور روزی ۱۳ ساعته هوشمم خوبه شرایط خونه هم جوره هر درسی ام بخونم زود یاد میگیرم....امکانش هست امسال رتبه زیر ۸۰۰ بیارم؟ منطقه ۳هستم....

2. Top | #1967
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      معدلمم خیلی پایینه! ولی نمونه دولتی درس خوندم

3. Top | #1968
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط baratiarezoo4 نمایش پست ها
      من امسال سال پیش هیچی نخوندم اصلا هنو درست درست نمیدونم مثلا انتگرال چیه....هنوز یه دور کامل کنکوری هیچ کتابیو نخوندم فقط درحد مدرسه و امتحان اونم کامل نه!
      حالا برنامه ریزیم از الان تا کنکور روزی ۱۳ ساعته هوشمم خوبه شرایط خونه هم جوره هر درسی ام بخونم زود یاد میگیرم....امکانش هست امسال رتبه زیر ۸۰۰ بیارم؟ منطقه ۳هستم....
      من دروغ نگفتم تا حالا الانم راستشو میگم اره میتونی و میشه

4. Top | #1969
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بااجازه درسا خانم ....من بهت قوول میدم میتونی زیر 500هم بیاری چون منطقه سه رقابت عین 1و2شدید نیست خیلی راحت میشه کشید بالا..شما فیزیک شیمی ریاضی 50بزنی زیست 70عمومی هم میانیگن 65 بزنی زیر 500میشی شک نکن...ادبیات عربی دینی زیست خیلی بها بده...ترجیحا کارنامه امید محمدی رو نگاه کن که 317 سهمیه شده با درصدای اون میشه زیر 305منطقه سه شد..یعنی زیست بالا عمویی بالا
      نقل قول نوشته اصلی توسط baratiarezoo4 نمایش پست ها
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #1970
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مرسی واقعااااا....

6. Top | #1971
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.من میخوام برای اولین بار کنکور سراسری شرکت کنم.اصلا تا جالا کتاب های تجربی رو نخوندم.حفظ کردنیم خوبه.اما ریاضی و فیزیک اصلا هیچی متوجه نمیشم.حتی متنشو متوجه نمیشم.کلاس اینها هم نمیتونم شرکت کنم.الان باید چیکار کرد؟؟؟؟برای این دو درس؟؟؟؟خیلی مهم اند؟؟؟؟؟من همیشه بالاترین نمره از دبستان تا هنرستان 10 بوده درس ریاضی،خیلی افتضاحه.الان هم نمیدونم باید چیکار کرد؟؟؟

7. Top | #1972
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.من میخوام برای اولین بار کنکور سراسری شرکت کنم.اصلا تا جالا کتاب های تجربی رو نخوندم.حفظ کردنیم خوبه.اما ریاضی و فیزیک اصلا هیچی متوجه نمیشم.حتی متنشو متوجه نمیشم.کلاس اینها هم نمیتونم شرکت کنم.الان باید چیکار کرد؟؟؟؟برای این دو درس؟؟؟؟خیلی مهم اند؟؟؟؟؟من همیشه بالاترین نمره از دبستان تا هنرستان 10 بوده درس ریاضی،خیلی افتضاحه.الان هم نمیدونم باید چیکار کرد؟؟؟
      هنر بودید میخواید کنکور تجربی بدید؟

8. Top | #1973
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

هنر بودید میخواید کنکور تجربی بدید؟
      سلام
      میشه یکم در مورد درس عربی توضیح بدید
      برای کسی چیز زیادی بلد نیس ... برای شروع کجاها رو باید اول بخونه ؟!!

9. Top | #1974
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسا خانوم، من هنرستانی بودم.دیپلم فنی و حرفه ای.مدرک کاردانی و کارشناسی دارم.ناپیوسته.الان با ریاضی و فیزیک چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #1975
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadHo3ein نمایش پست ها
      سلام
      میشه یکم در مورد درس عربی توضیح بدید
      برای کسی چیز زیادی بلد نیس ... برای شروع کجاها رو باید اول بخونه ؟!!
      سلام بله حتما
      اول با درسنامه گاج شرو کنید بنظرم درسنامش خوبه درسنامه خیلی سبزم خوبه بعدش دیگه فقط میمونه تست برای لغتم میتونید از تیک ایت گاج استفاده کنید کمکتون میکنه برای درک مطلبم شبی 1 درک مطلب از اخر همون گاج با شبی 10 تا تست ترجمه کار کنید یا دو روز در میون اگرم هر روز نشد

11. Top | #1976
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      درسا خانوم، من هنرستانی بودم.دیپلم فنی و حرفه ای.مدرک کاردانی و کارشناسی دارم.ناپیوسته.الان با ریاضی و فیزیک چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
      برای فیزیک از کتابی که درسنامه خوب داره مثل فیزیک شهریاری مبتکران استفاده کنید کتابش سطحش بالاست ولی درسنامش بهتر از گاجه که من کار کردم گاج فیزیک درسنامش چندان کامل نیست بیشتر تسته درسنامه از اون بخونید تست از گاج
      برای ریاضیم خیلی سبز خوبه هم درسنامش هم تستش هم بیان مولف
      کلا هم این دو درس تست زیاد میخواد

12. Top | #1977
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

سلام بله حتما
      اول با درسنامه گاج شرو کنید بنظرم درسنامش خوبه درسنامه خیلی سبزم خوبه بعدش دیگه فقط میمونه تست برای لغتم میتونید از تیک ایت گاج استفاده کنید کمکتون میکنه برای درک مطلبم شبی 1 درک مطلب از اخر همون گاج با شبی 10 تا تست ترجمه کار کنید یا دو روز در میون اگرم هر روز نشد
      اهان ممنون
      ولی بیشتر منظورم این بود یکسری ها میگن اول باید ترجمه کار بشه و نکاتش رو یاد گرفت .... خب مثلا من برم برای این کجای دوم و سوم رو بخونم ؟!

13. Top | #1978
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadHo3ein نمایش پست ها
      اهان ممنون
      ولی بیشتر منظورم این بود یکسری ها میگن اول باید ترجمه کار بشه و نکاتش رو یاد گرفت .... خب مثلا من برم برای این کجای دوم و سوم رو بخونم ؟!
      نه ببین عربی کتاب نمیخواد بخونی فقط کتاب خواستی استفاده کنی لغتای ته کتاب و اون جدول افعال معتل
      ترجمه رو باید همزمان با قواعد دیگه کار کنی
      مثلا منصوبات و ترجمه
      معلوم مجهول و ترجمه
      معرفه نکره و ترجمه
      ی چیز ثابته
      متوجه شدی؟
      نکات ترجمه و تکنیکاشو از همون گاج و خیلی سبز بخون بعدش تستای ترجمه کار کن ی سری تکنیک خاص داره که ی روزه میشه یاد گرفت

14. Top | #1979
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم

15. Top | #1980
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

صفحه 132 از 145 نخستنخست ... 32122131132133142 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن