خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

از دی هم میتوان در پیام نور ثبت نام کرد برای شرکت در کنکور بار سوم!

سلام اگه میشه راهنمایی کنید ... من اردیبهشت 96 معافیت تحصیلی تموم میشم و نمیتونم سال سوم کنکور بدم !!!

1 . میشه من تا اردیهبشت 96 که معافیت دارم کاری نکنم و بعدش نامه واسه سربازی پست کنم و شنیدم تا وقتی که بخوام اموزش برم 3 ماه طول میکشه و تا اون موقعه تو کنکور 96 که شرکت کردم اگه قبول شدم دانشگاه دولتی سربازی انصراف میخوره دیگه ؟
      2 . واسه پیام نور میشه کاری کرد از دی ثبت نام کنم ؟؟ چون هنور تا اردیبهشت که وقت دارم و معافیت تحصیلی هم دارم ! و وقتی دی ثبت نام کنم یه ترم دیگه همون اول مرخصی میدن ؟ ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر انتخاب رشته 150 تایی دانشگاه سراسری و یا انتخاب رشته 20 تایی دانشگاه آزاد رو انجام بدید ، اون وقت دیگه تا اردیبهشت معافیت تحصیلی ندارید و بلافاصله بعد از اعلام نتایج سراسری و بعدش اعلام نتایج دانشگاه آزاد کنکور در پایان شهریور ، باید سریعاً در دانشگاه مربوطه ثبت نام و معافیت تحصیلی دانشگاه مورد نظر رو برای نظام وظیفه ارسال کنید در صورتی میتونید این کاری رو که گفتید انجام بدید که انتخاب رشته سراسری یا آزاد انجام ندید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله درست میگید ، واسه پیام نور میتونید ، دی ماه ثبت نام کنید چون هنور تا اردیبهشت وقت دارید و معافیت تحصیلی هم دارید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash12 نمایش پست ها
      اگر انتخاب رشته 150 تایی دانشگاه سراسری و یا انتخاب رشته 20 تایی دانشگاه آزاد رو انجام بدید ، اون وقت دیگه تا اردیبهشت معافیت تحصیلی ندارید و بلافاصله بعد از اعلام نتایج سراسری و بعدش اعلام نتایج دانشگاه آزاد کنکور در پایان شهریور ، باید سریعاً در دانشگاه مربوطه ثبت نام و معافیت تحصیلی دانشگاه مورد نظر رو برای نظام وظیفه ارسال کنید در صورتی میتونید این کاری رو که گفتید انجام بدید که انتخاب رشته سراسری یا آزاد انجام ندید
      خیلی ممنون
      الان متوجه نشدم یعنی من اگه انتخاب رشته نکنم ! چجوری دی تو پیام نور برم ثبت نام کنم ؟ مگه دوباره انتخاب رشته هست؟؟

بعد یعنی اگه کلا الان انتخاب رشته نکنم میشه سربازی همون اردیبهشت پست کنم و بعدش از سربازی انصراف بدم و وارد دانشگاه دولتی بشم !

اگه میشه بیشتر توضیح بدین خواهشا خیلی وقت ندارم !! ممنون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2013films نمایش پست ها
      بله درست میگید ، واسه پیام نور میتونید ، دی ماه ثبت نام کنید چون هنور تا اردیبهشت وقت دارید و معافیت تحصیلی هم دارید

چجوری باید دی تو پیام نور ثبت نام کنم ؟؟؟ انتخاب رشته دوباره هستش؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arminam نمایش پست ها
      چجوری باید دی تو پیام نور ثبت نام کنم ؟؟؟ انتخاب رشته دوباره هستش؟
      با سلام.
      به نظر من ریسک نکن و الان واسه ی پیام نور ثبت نام کن و فقط شهریه ثابت رو که فک کنم 130000 تومن باشه واریز کن چون ممکنه نیمسال دوم پذیرش سوابق تحصیلی نباشه بازم تصمیم با خودت.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط radinn نمایش پست ها
      با سلام.
      به نظر من ریسک نکن و الان واسه ی پیام نور ثبت نام کن و فقط شهریه ثابت رو که فک کنم 130000 تومن باشه واریز کن چون ممکنه نیمسال دوم پذیرش سوابق تحصیلی نباشه بازم تصمیم با خودت.
      سلام
      الان واسه پیام نور ثبت نام کنم ! مرخصی میدن 100 درصد ؟ چون شهرمون نداره بخوام برم یه جایی دیگه واقعا وقتمو میگیره ! بعد دقیقا تا بخوام کنکور 96 رو بدم چند ترم باید تو پیام نور باشم و تا اخرش کلا هزینه ثابت و متغییرش چقدر در میاد؟؟

خیلی ممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا شرایطت پیچیده بود سیالات مغزم از شیپور استاش گوشم زد بیرون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هم واسه چند تا از دوستام خیلی تحقیق کردم ولی تو این زمینه واقعا کسی دقیق نمیدونم چرا جواب نمیده !

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      الان واسه پیام نور ثبت نام کنم ! مرخصی میدن 100 درصد ؟ چون شهرمون نداره بخوام برم یه جایی دیگه واقعا وقتمو میگیره ! بعد دقیقا تا بخوام کنکور 96 رو بدم چند ترم باید تو پیام نور باشم و تا اخرش کلا هزینه ثابت و متغییرش چقدر در میاد؟؟

خیلی ممنون
      ببین اول باید پیام نور ثبت نام کنی 2 ترم تا کنکور 96 داری که جمعا هزینت میشه 260000 تومن برای 2 ترم که شهریه ثابته بهت معافیت 5 ساله میدن و از اونجایی که شما یک بار حق انصراف داری میتونی بهد از قبولی در کنکور 96 انشالله انصراف بدی و دانشگاه جدید ثبت نام کنید.فقط ممکنه که بگن ترم اول باید 12 واحد انتخاب کنی که نیازی به شرکت در امتحانات نداری.فقط باید هزینه شو بدی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط radinn نمایش پست ها
      ببین اول باید پیام نور ثبت نام کنی 2 ترم تا کنکور 96 داری که جمعا هزینت میشه 260000 تومن برای 2 ترم که شهریه ثابته بهت معافیت 5 ساله میدن و از اونجایی که شما یک بار حق انصراف داری میتونی بهد از قبولی در کنکور 96 انشالله انصراف بدی و دانشگاه جدید ثبت نام کنید.فقط ممکنه که بگن ترم اول باید 12 واحد انتخاب کنی که نیازی به شرکت در امتحانات نداری.فقط باید هزینه شو بدی
      سلام واقعا ممنون بابت توضیحاتتون !

الان واسه اون 12 واحد باید برم سر کلاس؟؟؟ مطمئنید نمیخواد امتحان ها رو پاس کنم ؟ واسه 12 واحد چقدر هزینه داره ؟ ممنون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام واقعا ممنون بابت توضیحاتتون !

الان واسه اون 12 واحد باید برم سر کلاس؟؟؟ مطمئنید نمیخواد امتحان ها رو پاس کنم ؟ واسه 12 واحد چقدر هزینه داره ؟ ممنون
      بله خیالتون راحت باشه هیچ اجباری برای رفتن به کلاس نیست.فکر میکنم 200000 تومان کمتر اگر تصمیمتون اینه که حتما سال دیگه دانشگله برین فقط عمومی انتخاب کنین که هزینتون کمترم بشه.خواهش میکنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اگه میشه راهنمایی کنید ... من اردیبهشت 96 معافیت تحصیلی تموم میشم و نمیتونم سال سوم کنکور بدم !!!

1 . میشه من تا اردیهبشت 96 که معافیت دارم کاری نکنم و بعدش نامه واسه سربازی پست کنم و شنیدم تا وقتی که بخوام اموزش برم 3 ماه طول میکشه و تا اون موقعه تو کنکور 96 که شرکت کردم اگه قبول شدم دانشگاه دولتی سربازی انصراف میخوره دیگه ؟
      2 . واسه پیام نور میشه کاری کرد از دی ثبت نام کنم ؟؟ چون هنور تا اردیبهشت که وقت دارم و معافیت تحصیلی هم دارم ! و وقتی دی ثبت نام کنم یه ترم دیگه همون اول مرخصی میدن ؟ ممنون
      سلام
      هر دو مورد رو میتونی انجام بدی البته اگه تا اردیبهشت96 وقت داری
      واسه ارسال دفترچه بستگی به شانست داره امکان داره قبل کنکور نوبتت باشه بازم اونم راه داره و میتونی درخواست بدی عقب بندازن
      واسه پیام نور دی هم پذیرش داره و میتونی ثبت نام کنی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      من هم واسه چند تا از دوستام خیلی تحقیق کردم ولی تو این زمینه واقعا کسی دقیق نمیدونم چرا جواب نمیده !
      سوالت چی بود؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از دی میشه رفت پیام نور؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن