خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb برق فردوسی یا مواد صنعتی اصفهان

با سلام و عرض خسته نباشید
      باتوجه به این که من اصفهان زندگی میکنم و همه میدونند که دانشگاه صنعتی اصفهان از هر لحاظ ( به خصوص علمی ) از فردوسی مشهد بهتره ولی مهندسی برق بسیار بیشتر علاقه و استعداد دارم و مهندسی برق از هر لحاظ از مهندسی مواد بهتره به نظر شما کدوم را برم ? و این که توی سایت دانشگاه صنعتی اصفهان اطلاعیه تغییر رشته از ترم سوم را برای دانشجو های ممتاز از لحاظ معدل زده که از شرط آوردن رتبه ی کشوری معاف هستند و شاید بتونم ممتاز بشم اونجا تغییر رشته بدم به برق که در اونصورت برق اصفهان ۱۰۰۰ درصد از برق مشهد بهتره
      میشه روی اطلاعیه تغییر رشته اونها حساب کرد ? خیلی سخیته ممتاز شدن با توجه به اینکه حتی من از ۲۰ درصد توانم هم برای کنکور استفاده نکردم و رتبه معمولی آوردم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeneimass نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشید
      باتوجه به این که من اصفهان زندگی میکنم و همه میدونند که دانشگاه صنعتی اصفهان از هر لحاظ ( به خصوص علمی ) از فردوسی مشهد بهتره ولی مهندسی برق بسیار بیشتر علاقه و استعداد دارم و مهندسی برق از هر لحاظ از مهندسی مواد بهتره به نظر شما کدوم را برم ? و این که توی سایت دانشگاه صنعتی اصفهان اطلاعیه تغییر رشته از ترم سوم را برای دانشجو های ممتاز از لحاظ معدل زده که از شرط آوردن رتبه ی کشوری معاف هستند و شاید بتونم ممتاز بشم اونجا تغییر رشته بدم به برق که در اونصورت برق اصفهان ۱۰۰۰ درصد از برق مشهد بهتره
      میشه روی اطلاعیه تغییر رشته اونها حساب کرد ? خیلی سخیته ممتاز شدن با توجه به اینکه حتی من از ۲۰ درصد توانم هم برای کنکور استفاده نکردم و رتبه معمولی آوردم
      میتونی مواد رو بری بعد سال دیگه امتحان بدی و برق صنعتی رو بیاری
      خیلی راحت تره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روازنه برادر نمیشه سال دیگه امتحان داد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روازنه برادر نمیشه سال دیگه امتحان داد
      صنعتی شبانه نداره؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-4-4 نمایش پست ها
      صنعتی شبانه نداره؟
      نه جانم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه جانم
      برو شبانه دانشگاه اصفهان
      اونم نداره؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه جانم
      به نظرم راحت تر باشی این مسیری که من میگم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برو شبانه دانشگاه اصفهان
      اونم نداره؟
      میخای مارا بفرستی شبانه رسما ها ? شوخی میکنم
      سال دومم بود نمیتونم بمونم متاسفانه رتبم هم حیفه بمونه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخای مارا بفرستی شبانه رسما ها ? شوخی میکنم
      سال دومم بود نمیتونم بمونم متاسفانه رتبم هم حیفه بمونه
      پسر تو استعداد اینکه سال دیگه همین برق صنعتی رو بیاری داری
      پس از من میشنوی برق بخون
      حالا از نظر من فردوسی بخونی یا اصفهان فرقی نداره
      مهم اینه بتونی ارشدت رو خودتو برسونی به دانشگاههای سطح بالاتر
      پس برق بخون اما واسه ارشد یه دانشگاه تاپ

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس از من میشنوی برق بخون
      ممنون

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس از من میشنوی برق بخون
      نظرتون راجع به اون اطلاعیه تغییر رشته چیه ?میشه روش حساب باز کرد ?با تلاش شدید میشه واسه من با هوش متوسط ممتاز شد ?اگه بشه در این صورت یکسال عقب نیفتادم چون دروس عمومی و دروس پایه مهندسی ها توی دوترم اول یکسانه

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رو چه حسابی از برق خوشت میاد ؟ اصلا دروسشو دیدی کتاباشو نگاه کردی یا فقط بخاطر اسمش ؟ میدونی زمینه کاریش چیه ؟ دانشگاها از نظر سطح علمی تفاوت چندانی ندارن مهم خوده دانشجو ... اگرم فکر میکنی مثلا تویه استخدامت تو آزمون استخدامی تفاوتی بینه این دو دانشگاه هست اشتباه میکنی .... دو تا رشته کاملا مجزا رو انتخاب کردی مشخصه اطلاعیم راجبشون نداری .. بهتره انتخابی که سرنوشتتو مشخص میکنه بیشتر واسش وقت میذاشتی و لاقل با دانشجوها خوب این دو رشته قبلا راجبشون صحبت میکردی ...
      ولی در کل شهر خودت بزنی احتمال موفقیتت بیشتره ..مخصوصا از نظر خوابگاه اذیت میشی .
      و در آخر اگر تصمیمت واسه برق قطعیه چرا دانشگاه اصفهان نمیزنی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      رو چه حسابی از برق خوشت میاد ؟ اصلا دروسشو دیدی کتاباشو نگاه کردی یا فقط بخاطر اسمش ؟ میدونی زمینه کاریش چیه ؟ دانشگاها از نظر سطح علمی تفاوت چندانی ندارن مهم خوده دانشجو ... اگرم فکر میکنی مثلا تویه استخدامت تو آزمون استخدامی تفاوتی بینه این دو دانشگاه هست اشتباه میکنی .... دو تا رشته کاملا مجزا رو انتخاب کردی مشخصه اطلاعیم راجبشون نداری .. بهتره انتخابی که سرنوشتتو مشخص میکنه بیشتر واسش وقت میذاشتی و لاقل با دانشجوها خوب این دو رشته قبلا راجبشون صحبت میکردی ...
      ولی در کل شهر خودت بزنی احتمال موفقیتت بیشتره ..مخصوصا از نظر خوابگاه اذیت میشی .
      و در آخر اگر تصمیمت واسه برق قطعیه چرا دانشگاه اصفهان نمیزنی
      دوست عزیز من میدونم مهندسی برق چیه به خصوص الکترونیک میدونم برق مساوی با ریاضی و اگه بخواهد خیلی ساده و غیر ریاضی بشه میشه فیزیک ۳ ۰
      شما حتی نوشته های منو نخوندین , گفتم به این مهندسی خیلی بیشتر علاقه دارم پس به هردو علاقه دارم اما به این بیشتر !
      ضمنا درسته که بین مدرک ها از هر دانشگاهی در استخدام هیچ توفیری نیست اما در سطح علمی دانشجو , جو دانشگاه , کیفیت کادر علمی و ۰۰۰۰ دیگه چی ?
      الان دانشکده برق صنعتی اصف داره با امیرکبیر رقابت میکنه برادر ۰
      من سوالم هم تغییر رشته تو این دان بود ( مخصوص دانشجو ممتاز معاف از رتبه کشوری)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من میدونم مهندسی برق چیه به خصوص الکترونیک میدونم برق مساوی با ریاضی و اگه بخواهد خیلی ساده و غیر ریاضی بشه میشه فیزیک ۳ ۰
      شما حتی نوشته های منو نخوندین , گفتم به این مهندسی خیلی بیشتر علاقه دارم پس به هردو علاقه دارم اما به این بیشتر !
      ضمنا درسته که بین مدرک ها از هر دانشگاهی در استخدام هیچ توفیری نیست اما در سطح علمی دانشجو , جو دانشگاه , کیفیت کادر علمی و ۰۰۰۰ دیگه چی ?
      الان دانشکده برق صنعتی اصف داره با امیرکبیر رقابت میکنه برادر ۰
      من سوالم هم تغییر رشته تو این دان بود ( مخصوص دانشجو ممتاز معاف از رتبه کشوری)
      به نظر من دانشگاه اصفهانو انتخاب کن نه صنعتی که نمیاری.توصیه من اینه که تو شهر خودت باشی بهتره.بازم تصمیم با خودت.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط radinn نمایش پست ها
      به نظر من دانشگاه اصفهانو انتخاب کن نه صنعتی که نمیاری.توصیه من اینه که تو شهر خودت باشی بهتره.بازم تصمیم با خودت.
      شما از تغییر رشته خبر داری ? میشه اگه کسی را میشناسی لطفا ازش بپرسی ? مخصوص دانشجو ممتاز منظورمه
      در کل ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن