خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Lightbulb کنکور 96**تغییر رشته بدیم یا نه؟ لطفا نظراتتون رو بگین!

سلام خدمت دوستان عزیز
      لطفا کمکم کنید! من امسال چهارم ریاضی هستم و بنا به دلایل بسیار زیادی فکر میکنم که بهتره برای پزشکی بخونم تا رشته های مهندسی .چون پدرم پزشکه و از نزدیک میبینم شرایطش چطوره و هم چنین عموم هم مهندسه. بنظر شما الان تغییر رشته بدم و کنکور تجربی شرکت کنم یا نه؟

با توجه به اینکه پسر هستم و در آینده باید تشکیل خانواده بدم و.... کلی دیگه دلایل دیگه، درآمد برام مهمه!
      ویرایش توسط hrostami : 24 مرداد 1395 در ساعت 15:50

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام درسته بازار کار پزشکی خیلی بهتره بستگی داره برای چه منظوری داری تغییر رشته میدی برو دنبال علاقه ات و مطابق علاقه ات عمل کن دلیل نمیشه پدر بزرگوار پزشک اند شما هم پزشک شی وضعیت خوب پدر داشته باشی باز تصمیم با خودته
      مشاوره تحصیلی و انگیزشی تدریس خصوصی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیا تجربی...البته اینجا رقابت اصلا اونطوری که میگن سخت نیست بلکه به طرز عجیبی رقابت وحشتناکه وحشتناک!!!
      یه بنده خدایی همزمان با سال سومش سال پیش رو هم خوند با معدل نهایی 20...امسال منتظر دورقمی شدنش بودیم...که دیدیم شده 600......وهمچنین خیلی دیگه از بچه ها
      بنظرم توی تجربی واسه پزشکی دیگه باید قید یه سال خوندنو زد و حداقل یه سال پشت کنکور بمونی
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      بیا تجربی...البته اینجا رقابت اصلا اونطوری که میگن سخت نیست بلکه به طرز عجیبی رقابت وحشتناکه وحشتناک!!!
      یه بنده خدایی همزمان با سال سومش سال پیش رو هم خوند با معدل نهایی 20...امسال منتظر دورقمی شدنش بودیم...که دیدیم شده 600......وهمچنین خیلی دیگه از بچه ها
      بنظرم توی تجربی واسه پزشکی دیگه باید قید یه سال خوندنو زد و حداقل یه سال پشت کنکور بمونی
      90 درصد قبولی ها همونایین که سال اول کنکورشونه
      روزگاری کفران خدا، بزرگ ترین کفران بود.
      اما خدا مرد
      و در پی آن این گویان نیز مردند.
      اکنون کفران زمین سهمگین ترین کفران است.

چنین_گفت_زرتشت

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم به عشق 96 ای ها

photo_2016-08-14_16-27-23.jpg

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudmo نمایش پست ها
      سلام درسته بازار کار پزشکی خیلی بهتره بستگی داره برای چه منظوری داری تغییر رشته میدی برو دنبال علاقه ات و مطابق علاقه ات عمل کن دلیل نمیشه پدر بزرگوار پزشک اند شما هم پزشک شی وضعیت خوب پدر داشته باشی باز تصمیم با خودته
      راستش هم رشته های مهندسی رو دوست دارم هم رشته های پزشکی (بخصوص دندان)! فقط چون الان سال چهارمم میترسم از زیست!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7893 نمایش پست ها
      90 درصد قبولی ها همونایین که سال اول کنکورشونه
      دقیقا ما توی همین شهرستان کوچیک خودمون رتبه های 165،249،356،421،467 و رتبه های خوب بیشتر تو سال های گذشته هم داشتیم که با سال اول قبول شدن ولی رشته شون تجربی بوده از اول!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان ی روش دیگه: من امسال همین چهارم ریاضی باشم و درس های امسالمو بخونم + زیست و در نهایت کنکور تجربی بدم، خوب طبیعتا من میونم ریاضی تجربی رو درصد بالایی بزنم و بقیه دروس هم که جز زیست مشترکن. زیست رو هم اگه بتونم 20 یا 30 درصد بزنم بنظرتون میشه پزشکی یا دندان قبول بشم؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami نمایش پست ها
      دوستان ی روش دیگه: من امسال همین چهارم ریاضی باشم و درس های امسالمو بخونم + زیست و در نهایت کنکور تجربی بدم، خوب طبیعتا من میونم ریاضی تجربی رو درصد بالایی بزنم و بقیه دروس هم که جز زیست مشترکن. زیست رو هم اگه بتونم 20 یا 30 درصد بزنم بنظرتون میشه پزشکی یا دندان قبول بشم؟
      منم همین تصمیم رو داشتم پارسال خیلی دو دوتا چارتا کردم نمیشه عزیزه من نمیشه....
      خودت فکر کن زیست و کی میشه کنار درس های سنگینی مث دیف و گسسته و تحلیی خوند؟
      از هردوش جا میمونی...
      نمیخوام نا امید کنم چون خودم متنفرم از نا امیدی ولی یه کم دیر شده یا باید ریاضی رو ادامه بدی یا هدفت بشه 97
      من خودم پارسال دیدم نمیتونم تجربی بدم گفتم اگه بمونم میرم تجربی دیگ تصمیمم هم گرفتم بقیش به خودم بستگی داره
      خوشا دیدار ما در خواب ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه الان تغییر رشته بدی امکان موفقیتش کمه
      در کنار درسای خیلی سنگین پیش ریاضی خیلی سخته زیستو خوندن
      یا باید یسال پشت بمونی تجربی بدی
      یا امسالو نرو مدرسه و غیر حضوری انتخاب کن و درسای ریاضیو در حد قبولی بخون بیشتر وقتتو بزار رو زیست
      البته اینم بگم همیشه برو رو علاقت
      درسای پزشکی خیلی سخته ممکنه اصلا ادامه نتونی بدی اگه علاقه نداشته باشی
      مهندس هایی هم هستن ک درآمدشون از پزشک زیاده

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزیز
      لطفا کمکم کنید! من امسال چهارم ریاضی هستم و بنا به دلایل بسیار زیادی فکر میکنم که بهتره برای پزشکی بخونم تا رشته های مهندسی .چون پدرم پزشکه و از نزدیک میبینم شرایطش چطوره و هم چنین عموم هم مهندسه. بنظر شما الان تغییر رشته بدم و کنکور تجربی شرکت کنم یا نه؟

با توجه به اینکه پسر هستم و در آینده باید تشکیل خانواده بدم و.... کلی دیگه دلایل دیگه، درآمد برام مهمه!
      ببین دیگه اون دوران گذشت که باریاضی فیزیک بالاوزیست متوسط بشه قبول شداون مال94به قبل بودازکنکورامسال رقابت خیلی شدیدترشده وبایدهمه روبالابزنی پس اگه بخوای تجربی بیای یاساعت مطالعه انفجاری داشته باش که96قبول شی یابایدپشت کنکوربمونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)