خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 71
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirani نمایش پست ها
      کنکور و دانشگاه یه بخشی از زندگیه
      به این باور می رسید
      هستن کسایی که بدونه کنکور و درس خوندن در دانشگاه های بزرگ به موفقیت های بزرگی رسیدن
      هستن کسایی که با کنکور خوب و قبولی در دانشگاه های خوب به پوچی رسیدن یه موفقیت چشمگیری نداشتن
      هستن کسایی که کنکور کارشناسی رو خوب ندادن و نا امید نشدن و یه دانشگاه متوسط رو به پایین رو انتخاب کردن و در ارشد در بهترین جا قبول شدن
      همه اینا این رو میرسونه که از هرجا بخوای میشه شروع کرد پس بخشی از زندگی نه خوده زندگی
      همش درست
      ولی وقتی تحصیلات دانشگاهی نداشته باشی تو هر جمعی یکم منطقی حرف بزنی اول به به و چه چهت میکنن بعد میپرسن دخترم چه رشته ای میخونی؟کافیه بگی پشت کنکوریم یا نه تحصیل دانشگاهی ندارم اونوقت اول بهت پوزخند میزنن بعد میگن اخی عیب نداره سال بعدی ایشالله ابخیز داری ناکجا ابادو دیگه حتما قبول میشی---از زبون یه استاد دانشگاه بهم گفتن----اونوقته که هزار دلیل میارن که این دختره حالیش نیست یه چیز برعکسشو درست میدونن---چشیدم که میگم

نه یه بار نه دوبار هزار بار جدی گرفته نمیشی واسه کارای مهم ازت نظر نمیخوان بااینکه کلی کتاب خونده باشیو بیشتر از همه حالیت باشه ولی به هر دلیلی نرفته باشی دانشگاه بیسوادی

کنکور و دانشگاه بخش اصلیه زندگیه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      همش درست
      ولی وقتی تحصیلات دانشگاهی نداشته باشی تو هر جمعی یکم منطقی حرف بزنی اول به به و چه چهت میکنن بعد میپرسن دخترم چه رشته ای میخونی؟کافیه بگی پشت کنکوریم یا نه تحصیل دانشگاهی ندارم اونوقت اول بهت پوزخند میزنن بعد میگن اخی عیب نداره سال بعدی ایشالله ابخیز داری ناکجا ابادو دیگه حتما قبول میشی---از زبون یه استاد دانشگاه بهم گفتن----اونوقته که هزار دلیل میارن که این دختره حالیش نیست یه چیز برعکسشو درست میدونن---چشیدم که میگم

نه یه بار نه دوبار هزار بار جدی گرفته نمیشی واسه کارای مهم ازت نظر نمیخوان بااینکه کلی کتاب خونده باشیو بیشتر از همه حالیت باشه ولی به هر دلیلی نرفته باشی دانشگاه بیسوادی

دیگع نه اینقدم......
      خخخخ....

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      دیگع نه اینقدم......
      خخخخ....
      خخخ چرا همینقدم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا بیا بالا........
      [IMG][/IMG]

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نتایج اومد سربازی قبول شدم
      13722317_1791791567717744_1620516744_n.jpg
      شوخی کردم انتخاب رشته نکرده بودم واسه سال دوم میخونم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها
      نتایج اومد سربازی قبول شدم
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 13722317_1791791567717744_1620516744_n.jpg
مشاهده: 161
حجم: 31.0 کیلو بایت
      شوخی کردم انتخاب رشته نکرده بودم واسه سال دوم میخونم
      حتما دیشب همش سایت سنجشو رفرش میکردی......

فقط سکو پروازه مهمه
      [IMG][/IMG]

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتما دیشب همش سایت سنجشو رفرش میکردی......

فقط سکو پروازه مهمه
      نه کلا انتخاب رشته نکردم اینم واسه شاد شدن بچه ها گذاشتم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال مردود شدم! بعد اعلام نتیجه هر دوسالم اشک تو چشمام جمع شد ولی این کجا و آن کجا! 1سال موندم و خوندم! درسته چیز خیلی خوبی قبول نشدم! ولی خب راضیم از اینکه لا اقل تلاشمو کردم... دیشب رو خیلی راحت خوابیدم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amindrs نمایش پست ها
      من پارسال مردود شدم! بعد اعلام نتیجه هر دوسالم اشک تو چشمام جمع شد ولی این کجا و آن کجا! 1سال موندم و خوندم! درسته چیز خیلی خوبی قبول نشدم! ولی خب راضیم از اینکه لا اقل تلاشمو کردم... دیشب رو خیلی راحت خوابیدم
      چی قبول شدی؟؟
      [IMG][/IMG]

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چی قبول شدی؟؟
      همینی که الا زدم دیگه مکانیک چمران روزانه!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      همش درست

با کمال احترام ، با حرفای شما مخالفم

اینکه تحصیلات بالا میتونه شخصیت و جایگاه اجتماعی خوبی به شما بده رو منم موافقم ولی عدم تحصیلات دانشگاهی به هیچ عنوان به معنا نداشتن شخصیت موثر در تعاملات اجتماعی نیست .
      باید اینو قبول کنیم که رشد شخصیمون ، رویکرد فکریمون و حتی جایگاهی که در جامعه پیدا میکنیم انحصارا وابسته به ورود و خروج از یه دانشگاه نیست .
      اما از اونجایی که تا دلت بخواد آدمای دورو برمون یه سریا آدمای به اصلاح تحصیل کرده هستن ، نداشتن تحصیلات دانشگاهی کسر شان به حساب میاد . که این ابدا درست نیست.

*مبحث اخلاق برده ای و اخلاق اربابی یونگ میتونه در درک همچین مسائلی کمک کنه

پاینده باشید

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      با کمال احترام ، با حرفای شما مخالفم

اینکه تحصیلات بالا میتونه شخصیت و جایگاه اجتماعی خوبی به شما بده رو منم موافقم ولی عدم تحصیلات دانشگاهی به هیچ عنوان به معنا نداشتن شخصیت موثر در تعاملات اجتماعی نیست .
      باید اینو قبول کنیم که رشد شخصیمون ، رویکرد فکریمون و حتی جایگاهی که در جامعه پیدا میکنیم انحصارا وابسته به ورود و خروج از یه دانشگاه نیست .
      اما از اونجایی که تا دلت بخواد آدمای دورو برمون یه سریا آدمای به اصلاح تحصیل کرده هستن ، نداشتن تحصیلات دانشگاهی کسر شان به حساب میاد . که این ابدا درست نیست.

*مبحث اخلاق برده ای و اخلاق اربابی یونگ میتونه در درک همچین مسائلی کمک کنه

پاینده باشید
      استدلال شما از نظر عقلی و اخلاقی کاملا درسته ولی اینجا ایرانه و عقل مردم به چشمشان هست و ظاهر رو معیار قرار میدن. پول و تیپ و تحصیلات دانشگاهی اوکی باشه قبولت دارند وگرنه....

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimokh نمایش پست ها
      خخخخ .. لایک داره

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia نمایش پست ها
      [IMG][/IMG]

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حس خاصی نداشتم هم خوشحال هم ناراحت
      خوشحال چون قبول شدم
      ناراحت چون حقم بیشتر بود
      ویرایش توسط Uncertain : 04 فروردین 1396 در ساعت 02:29

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن