خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 79
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشورت درباره ازمون های گاج

سلام دوستان کنکوری خسته نباشید..من همین ازمون 22مرداد گاجو برای اولین بار شرکت کردم و میخاستم که تا اخر سال با گاج که امسال برنامش دوهفته ای شده پیش برم...اتفاقا توی این ازمون هم رتبم 19کشور شد(از بین 8614نفر)...ولی خانواده خییییلی اصرار دارن که حتما باید برم قلمچی تا ببینم واقعا در چه وضعی هستم...راستش پارسال(سوم تجربی) هم ازمونای کانون بودم و میانگین ترازمم 7200بود ولی از وقتی متوجه تقلب ها و کیفیت بد طراحی سوالات قلمچی شدم تصمیم گرفتم امسال نرم...میخاستم بدونم نظر شما چیه ؟ایا واقعا الان من 19گاج شدم خیییلی ضایعس یا باید برم قلمچی؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمچی جامعه آماریش بالاس اما سوالا سخت و یک بدی دیگه این که اگه پشیمون بشی دیگه باید فاتحه پولتو بخونی اگر هم واقعا قلم دوس نداری به خانواده بگو به 36 تا رتبه برتر نگاه نکنین به چند صد هزار نفری که هیچی نشدن نگاه کنین مطمئنا نظرشون عوض میشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من گاج می رفتم راضی بودم
      کیفیت سوالات خوبه و استاندارد و پشتیبان های خیلی سمجی نداره !
      کلا جو آزمون هاش ارومه من راضی بودم
      مهم تر از همه اینکه رو مطلب مسلط شی حالا چه ۱۰ هزار نفر چه ۱۰۰ هزار نفر جامعه آماری باشه
      یه نکته دیگه چند برنامه ای نشو
      اگر اشتباه نکنم در طول سال جامعه آماری ما به ۴۰ هزار این طورا رسید
      یه نکته مثبت بنظرم این بود که تعداد بچه هایی که تا آخر آزمون میشستن خیلی بیشتر از قلم چی و گزینه دو بود چون تجربه هر دو آزمون رو هم داشتم
      امیدوارم موفق باشی اصل یادگیری درست و عمیق و تسلط روی مباحث هست بقیه چیزا حاشیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من گزینه 2 بری بهتره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم سال پیش گاج بودم ... از کیفیت سوالا و آزمونش خیلی خیلی خیلی راضیم ...

اما جامعه آماریش یکم اذیت میکنه آدمو ..حالا واسه امسال نمیدونم واقعا کجا برم ... از همه چی گاج راضیم .. ولی این جامعه اماریش داغونه ... جو رقابتی کمی داره .. بیشتر زرنگای شهر ما هم میرن کانون ..

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من سال پیش قلم بودم ولی امسال از دست شون فرار کردم پشتیبانمون واسه یه برگه کاغذ چرت وپرتای خودش مجبورمون کرد ۴۰ تومن بدیم!
      تو آزمونم که انگار حموم عمومی بود
      ولی امسال که گاجم واقعا راضیم

Sent from my HTC Desire SV using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate._.meh نمایش پست ها
      من سال پیش قلم بودم ولی امسال از دست شون فرار کردم پشتیبانمون واسه یه برگه کاغذ چرت وپرتای خودش مجبورمون کرد ۴۰ تومن بدیم!
      تو آزمونم که انگار حموم عمومی بود
      ولی امسال که گاجم واقعا راضیم

Sent from my HTC Desire SV using Tapatalk
      برنامه ازمونهاش چطوریه؟ قیمتش چطوره؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      برنامه ازمونهاش چطوریه؟ قیمتش چطوره؟
      من دیروز نمایندگیش بودم ...
      با تخفیفایی که زد 625 نومن درومد ...
      یه بن کتاب هم همراهش میدن که دقیق نفهمیدم چند تومن پولشه .. ولی مثل کانون نیس که کتاباشونو بخوان بهت بندازن .. اینطوری بود که قرضا میتونی اندازه 85 هزار تومن کتاب بخری اما تو فقط 40 تومن پول میدی (عدادرو از خودم گفتم).. میتونی فقط از انتشارات گاج بخری اما خوب چون نمایندگی گاج شهر ما کتابای دیگه هم داشت گفت میتونی مال هرانتشارات دیگه ای رو هم بگی برات بیاریم ..

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم خیلی دودلم بین قلم چی و گاج موندم
      رشتمم ریاضیه
      گزینه دو با سه هفته ای بودنش خیلی مشکل دارم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      من دیروز نمایندگیش بودم ...
      با تخفیفایی که زد 625 نومن درومد ...
      یه بن کتاب هم همراهش میدن که دقیق نفهمیدم چند تومن پولشه .. ولی مثل کانون نیس که کتاباشونو بخوان بهت بندازن .. اینطوری بود که قرضا میتونی اندازه 85 هزار تومن کتاب بخری اما تو فقط 40 تومن پول میدی (عدادرو از خودم گفتم).. میتونی فقط از انتشارات گاج بخری اما خوب چون نمایندگی گاج شهر ما کتابای دیگه هم داشت گفت میتونی مال هرانتشارات دیگه ای رو هم بگی برات بیاریم ..
      دادا شما پارسال گاج بودی رتبت چند شد ؟ امسال پشت کنکور میمونی ؟
      مشکل گاج چیه که یه آزمون دیگه میخوای ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا هیچ جا سوالای گاج (برای امسال یا پارسال) رو نداره؟
      می خوام کیفیت سوالاش ببینم چون واقعا گیج شدم یکی میگه سوالاش سخته یکی میگه سوالاش ابکیه
      موضوع جیه؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      قلم چی هم جامع اماری بالاتری داره هم برنامش بهتره
      جامع های اخر سال هم میتونی سنجش بری

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

دادا شما پارسال گاج بودی رتبت چند شد ؟ امسال پشت کنکور میمونی ؟
      مشکل گاج چیه که یه آزمون دیگه میخوای ؟
      پارسال گاج بودم ... رتبم 4000 شد که خوب میمونم پشت کنکور ...البته اینکه رتبم خراب شد به خاطر خودم بود و نه گاج ... سوالای گاج به کنکور خیلی نزدیک بود ...
      اگه گاج مشکل خاصی داشت که دوباره دنبال گاج نمیرفتم ... تنها مشکلش اینه که جامعه اماری پایینی داره .. که اونم با توجه به اینکه پارسال تو خیلی جاها نمایندگی نداشته و امسال نمایندگی هاش 2 برابر شده میشه پیش بینی کرد که جامعه اماریش هم داره بهتر میشه (اینارو مدیر آموزشگاهی که نمایندگی گاج داره به من گفت ) ...
      سطح سوالاش خیلی خوبه ...
      اینو ببین : http://forum.konkur.in/thread43894-19.html#post896894

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_mdl نمایش پست ها
      چرا هیچ جا سوالای گاج (برای امسال یا پارسال) رو نداره؟
      می خوام کیفیت سوالاش ببینم چون واقعا گیج شدم یکی میگه سوالاش سخته یکی میگه سوالاش ابکیه
      موضوع جیه؟
      رتبه 4 منطقه 3 اینو میگه :
      http://forum.konkur.in/thread43894-19.html#post896894

سلام . مرسی از لطفتون .
      بله سوالات گاج رو حل می کردم . درس به درس فرق داشت . زیستش خیلی از کانون سخت تر بود و البته غیر استاندارد . هر آزمون نزدیک به17-18 تا سوال شمارشی داشت
      تو درس ریاضی تقریبا هم سطح با کانون بود و سوالات خوبی داشت . توی فیزیک به نظر من سوالاتش خیلی از کانون بهتر بود . و توی شیمی خیلی خیلی فراتر از کنکور بود به نظر من و تا حدی غیر استاندارد . شیمی کانون رو ترجیح می دادم .
      تو دروس عمومی کاملا به نظرم گاج بهتر بود. ولی خب در مجموع با توجه به جامعه آماری هم به نظرم قلمچی بهتره .

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      پارسال گاج بودم ... رتبم 4000 شد که خوب میمونم پشت کنکور ...البته اینکه رتبم خراب شد به خاطر خودم بود و نه گاج ... سوالای گاج به کنکور خیلی نزدیک بود ...
      اگه گاج مشکل خاصی داشت که دوباره دنبال گاج نمیرفتم ... تنها مشکلش اینه که جامعه اماری پایینی داره .. که اونم با توجه به اینکه پارسال تو خیلی جاها نمایندگی نداشته و امسال نمایندگی هاش 2 برابر شده میشه پیش بینی کرد که جامعه اماریش هم داره بهتر میشه (اینارو مدیر آموزشگاهی که نمایندگی گاج داره به من گفت ) ...
      سطح سوالاش خیلی خوبه ...
      اینو ببین : http://forum.konkur.in/thread43894-19.html#post896894
      من یه چیزی در مورد این شنیدم که طراح های گاج عوض شده ! وگرنه جامع آماری برا مشکلی نیست ! فوقش وسط سال یکی دوتا آزمون قلمچی میدم ببینم با خودم چند چندم ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن