خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 79
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Thmsb نمایش پست ها
      ازمون گاج رو به صورت تکی هم میشه ثبت نام کرد؟
      من میخوام آزمون جامع آخریش و برم
      تکی نه . سه تا آزمون حداقل میتونید ثبت نام کنید . آخری شاید بشه ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

تکی نه . سه تا آزمون حداقل میتونید ثبت نام کنید . آخری شاید بشه ...
      اوکی ممنان همشهری

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه جو رقابتی روت تاثیر میذاره که بیشتر درس بخونی کانون
      وگرنه از نظر برنامه و تست فکر نمیکنم دیگه الآن موسسات تفاوت چندانی داشته باشن

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      اینم سوپرایز!برنامه گاج+طراح هاپست رو کم کم اپدیتش میکنمhttp://8pic.ir/images/nz8zumvu95f37s3abets.jpg

<br/>
      http://8pic.ir/images/u269kwoxnjdbkv87mgwe.jpg
      <br/>
      http://8pic.ir/images/893cqkgutwwzib6mi1vz.jpg
      <br/>
      http://8pic.ir/images/rhlkzwfqtnxht5ttz5mf.jpg
      <br/>
      خب برنامه گاج تموم شد،اینم طراحا:
      http://8pic.ir/images/3ffb9n0bg2mj5kcyxy2b.jpg
      نمیان که

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      کسی برنامه گاج واسه تابستون رو داره ؟؟؟

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلم چی سوالاتش سختره و بخاطر بورسیه ای که میکنه بیشتر بچه زرنگا میرن اونجا..من دیروز از دبیر شیمی مون سوال کردم گفت گاج سوالاتش به کنکور نزدیکتره.مثل من دو دلی.از یه مشاور خوب بپرس

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه میخواید برید گاج بهتره الان هم خیلی پیشرفت کرده چه از نظر سطح سوالات و کیفیت برگزاری طراحای سوال - ازنظر پشتیبان و مشاورو........ من خودم کانون هم بودم به نظرم کانون فقط شمارو از کنکور دورتر میکنه با ی سری سوالاتی که دانشجو ها و معلم هایی که فقط خودشونو نشون میدن بگن که ما خیلی بلدیم من اکثر دوستام سال دوم کنکور که قبول شدن از همون موسسه ی لعنتی کانون خارج شدن و این باعث قبولی و پیشرفتشون شد در ضمن سوالای آزمون گاج مثل قلمچی لو نمیره و نکته آخر این که ما همه میدونیم کانون سوالاش سخت تر و دورتر ازکنکوره ی سری مشاور و پشتیبانش بیسواد دانشجو داره و..... اما فقط به خاطر جامع آماری بالا چشمامون رو رو میبندیم این آزمون رو ترجیح میدیم که کار خیلی اشتباهی هست به قول یکی که میگفت ما همیشه تا به یقین اشتباهی نرسیم باورمون نمیشه حالا دیگه خود دانی اما این یک سالو اشتباه نکنید که دیگه قابل جبران نیست

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گاج عاالیه.. من امسال گاج ثبت نام کردم اونم با کلی تحقیق..برنامش ک عالیه سطح سوالاتشم به مراتب از بقیه آزمونها بهتره..جامعه اماریشم خیلی بهتر شده.. هزینه شم مناسبه..نظام قدیم تجربی ام

10. Top | #70
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هزینه گاج چقدره؟؟ برنامش اره خوبه ولی تو درس ریاضی خیلی فشرده گفته و مباحثو تو درس ریاضی دسته بندی نکرده مثلا مشتق پیش رو تو آذر اورده مشتق سوم رو تو بهمن، خب همرو یجا تو یه ازمون بذار خب😶 بنظرم سوال ازمونا زیاد ملاک نیست چون اولا سوالات رو میشه گیر اورد زد دوما خودمون هزارتا کتاب تست داریم نیازی به ۳۰ ۲۰ تا سوال ازمون نداریم، مهم برنامه هست و ارامش داشتن . من ۲سال کانون بودم ولی اینقدر فشار روانی روم بود و خودمو مقایسه میکردم و درگیر تراز و... بودم که ... اصلا نمیتونستم بخونم. تو سال ‌کنکور باید با ارامش با یه برنامه خوب و تمرکز رو خودمون درس بخونیم . یه چیز دیگه اینکه گاج درسهارو تا اخر سال ۹۸ تموم میکنه بعد از عید درس جدید نیست و فشار بیشتری باید قبل از عید اورد .

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      سلام دوستان کنکوری خسته نباشید..من همین ازمون 22مرداد گاجو برای اولین بار شرکت کردم و میخاستم که تا اخر سال با گاج که امسال برنامش دوهفته ای شده پیش برم...اتفاقا توی این ازمون هم رتبم 19کشور شد(از بین 8614نفر)...ولی خانواده خییییلی اصرار دارن که حتما باید برم قلمچی تا ببینم واقعا در چه وضعی هستم...راستش پارسال(سوم تجربی) هم ازمونای کانون بودم و میانگین ترازمم 7200بود ولی از وقتی متوجه تقلب ها و کیفیت بد طراحی سوالات قلمچی شدم تصمیم گرفتم امسال نرم...میخاستم بدونم نظر شما چیه ؟ایا واقعا الان من 19گاج شدم خیییلی ضایعس یا باید برم قلمچی؟
      حتما برو قلمچی یا گزینه 2
      گزینه 2 الان 35 هزارتاییه قلمچی 90 هزارتایی
      بعد برنامه جمع بندی گزینه 2 و کانون خیلی شبیه بهم هستن(با اینکه قبل عید اصلا بهم نمیخورن )ولی گاج یک هفته دیر تر تموم میکنه پیشروی درسای دوازدهم رو.
      دیگه انتخاب رو خودت انجام بده. 8 هزارنفر واقعا جامع اماری خوبی نیست. گزینه 2 و کلمچی تخمین رتبه برای کنکور98 هم دارن که بازم مزیته

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تعداد شرکت کننده های تجربی نظام جدید توی آزمون 19 مهر 24 هزار نفر بود

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی نبوده که پارسال یعنی برای کنکور ۹۸ ازمون گاج نظام قدیم تجربی شرکت کرده باشه؟ ؟؟

14. Top | #74
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal1993 نمایش پست ها
      کسی نبوده که پارسال یعنی برای کنکور ۹۸ ازمون گاج نظام قدیم تجربی شرکت کرده باشه؟ ؟؟
      من بودم

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من یه سوال دارم اختلاف تراز گاج و قلمچی در حالت نرمال چقدره؟ مثلا تراز 8000 گاج تو قلمچی چی میکنه؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن