خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 79
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا ادم میمونه چیکار کنه ...
      حداقلش اینه که شناختی از گاج تا حدودی نداریم ولی کانون شناخته تره ...
      جامعه اماری زیاد مهم نیست اما نکته ای که خیلی مهمه اینه :
      که درسته شاید گاج بهتر باشه اما افراد زرنگ و درسخون سمت کانون میرن تا گاج و گزینه دو و این نشون میده شما با چه کسایی داری رقابت میکنی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      بنظر من صد در صد سوالاي گاج بهتر از قلمچيه.
      همين ازمون 22 ام كه پريروز بود :
      ما چون مدرسمون نمايندگيه گاجه ما رو همونجا ثبت نام كردن هرچند براي مهر به بعد ما رو ازاد گذاشتن. الان هم تو تابستون داريم گاج ازمون ميديم اما بعضي از بچه هامون خودشون رفتن قلمچي ثبت نام كردن اين ازمون ما يك هفته بعد از ازمون قلمچي بود و تا اونجايي كه من ميدونم بودجه بندي درس زيست يكي بود .
      هفته پيش اون بچه ها اومدن كلاس كلي قر و فر دادن كه زيست 90 درصد و .... خلاصه كه كمترينشون 60 درصد زده بود هيچي ديگه ازمون پريروز كه اونا تازه يك هفته بيشتر هم وثت داشتن كه مرور كنن
      همشون دسته گل به اب دادن بيشترينشون 35 درصد زد😂 حالشونو گرفتم😈 البته منم زياد خوب نزدم .
      باورتون نميشه خيلي سوالاي به طور مثال زيستش سخت بود .
      مثلا سوال داده بود مژه هاي سلول هاي مژك دار تو كانال جانبي همشون هم اندازند يا ميتونن كوتاه بلند باشند

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید من امسال اینجور که شنیدم میگن کلا گاج متحول شده..من خودم ازمون 22مردادشو که گفتم رفتم توی زیست 5تا سوال به وضوح غلط بودن که نباید اینجوری باشه وشیمی فوق العاده سنگینی داشت.. ولی با این وجود از سوالات چرتی که دانشجوها برا قلمچی طرح میکنن به نظرم باز بهتره.....

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      ببینید من امسال اینجور که شنیدم میگن کلا گاج متحول شده..من خودم ازمون 22مردادشو که گفتم رفتم توی زیست 5تا سوال به وضوح غلط بودن که نباید اینجوری باشه وشیمی فوق العاده سنگینی داشت.. ولی با این وجود از سوالات چرتی که دانشجوها برا قلمچی طرح میکنن به نظرم باز بهتره.....

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
      میشه سوالای اون آزمون رو بذارید و بگید کدوم سوالش غلط بوده ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

میشه سوالای اون آزمون رو بذارید و بگید کدوم سوالش غلط بوده ؟
      چشم در اسرع وقت میزارم براتون...

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چشم در اسرع وقت میزارم براتون...
      اگه میشه زودتر بذارید ! من الان آزمونی که تو همین سایت گذاشته شده بود رو چک کردم اتفاقا سوالاش خیلی نکته دار بود ! و سخت

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از خیلیا شنیدم که میگن گاج و گزینه 2 از قلمچی استاندارد تر هستنولی خب به خاطر جامعه آماری قلمچی تو آموناش شرکت میکنن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام.
      بنظر من صد در صد سوالاي گاج بهتر از قلمچيه.
      همين ازمون 22 ام كه پريروز بود :
      ما چون مدرسمون نمايندگيه گاجه ما رو همونجا ثبت نام كردن هرچند براي مهر به بعد ما رو ازاد گذاشتن. الان هم تو تابستون داريم گاج ازمون ميديم اما بعضي از بچه هامون خودشون رفتن قلمچي ثبت نام كردن اين ازمون ما يك هفته بعد از ازمون قلمچي بود و تا اونجايي كه من ميدونم بودجه بندي درس زيست يكي بود .
      هفته پيش اون بچه ها اومدن كلاس كلي قر و فر دادن كه زيست 90 درصد و .... خلاصه كه كمترينشون 60 درصد زده بود هيچي ديگه ازمون پريروز كه اونا تازه يك هفته بيشتر هم وثت داشتن كه مرور كنن
      همشون دسته گل به اب دادن بيشترينشون 35 درصد زد😂 حالشونو گرفتم😈 البته منم زياد خوب نزدم .
      باورتون نميشه خيلي سوالاي به طور مثال زيستش سخت بود .
      مثلا سوال داده بود مژه هاي سلول هاي مژك دار تو كانال جانبي همشون هم اندازند يا ميتونن كوتاه بلند باشند
      به نظرم هیچ ازمونی سوال استاندارد زیست طرح نمیکنه نه قلم نه گاج و نه گزینه..متاسفانه از اون ور بوم میفتن و سوالایی که بعضا صحت علمی هم نداره مطرح میکنن..درهرحال چاره ای نیست باید سوخت و ساخت

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      (اولین پستم)
      یک. کسی میدونه برنامه راهبردی گاج رو از کجا میشه دانلود کرد تا با قلمچی مقایسه کنیم؟
      دو. تبریز گاج کسی میدونه چند تا حوضه داره؟
      ممنون

کنکور 96
      قول میدم و من میتونم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اگه میشه زودتر بذارید ! من الان آزمونی که تو همین سایت گذاشته شده بود رو چک کردم اتفاقا سوالاش خیلی نکته دار بود ! و سخت
      اوکی.حداکثر تا فرداشب بهتون میگم(البته این ها از نظر من و کتابهاییه که من استفاره کردم )و شاید من نکته سوال رو متوجه نشده بودم در هرحال شما نظرات خودتونو بگین تا حداقل یه چیزی یاد بگیریم...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArsalanSe نمایش پست ها
      سلام
      (اولین پستم)
      یک. کسی میدونه برنامه راهبردی گاج رو از کجا میشه دانلود کرد تا با قلمچی مقایسه کنیم؟
      دو. تبریز گاج کسی میدونه چند تا حوضه داره؟
      ممنون
      برین تو قسمت ازمون های سراسری گاج یه قسمت داره به نام (امتحان کنید)بعد گروه ازمایشی و سال تحصیلی مدنظرتونو انتخاب میکنین صفحه ای براتون باز میشه که از سمت چپ بالای صفحه میتونین برنامه اختصاصی و عمومیشو مقایسه کنین...البته از نظر من که برنامشونو بررسی کردم گاج واقعا امسال برنامه ریزیش بهتر قلمچیه..درضمن گاج فعلا فقط برنامه تابستونشو گذاشته رو سایت

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برین تو قسمت ازمون های سراسری گاج یه قسمت داره به نام (امتحان کنید)بعد گروه ازمایشی و سال تحصیلی مدنظرتونو انتخاب میکنین صفحه ای براتون باز میشه که از سمت چپ بالای صفحه میتونین برنامه اختصاصی و عمومیشو مقایسه کنین...البته از نظر من که برنامشونو بررسی کردم گاج واقعا امسال برنامه ریزیش بهتر قلمچیه..درضمن گاج فعلا فقط برنامه تابستونشو گذاشته رو سایت
      قبلا گاج شرکت کردین؟ مثل قلمچی پشتیبان داره؟
      من سال سوم قلمچی رفتم و اصلا از هیچیش راضی نبودم مخصوصا پشتیبانش(یادم میوفته حالم بد میشه)

کنکور 96
      قول میدم و من میتونم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج عمومیاش عالیه ولی در کل قلمچی بهتره

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArsalanSe نمایش پست ها
      قبلا گاج شرکت کردین؟ مثل قلمچی پشتیبان داره؟
      من سال سوم قلمچی رفتم و اصلا از هیچیش راضی نبودم مخصوصا پشتیبانش(یادم میوفته حالم بد میشه)
      اولین ساله گاج شرکت میکنم...نه به اسم پشتیبان ولی یه راهنما داره...اتفاقا منم سوم قلم بودم و از کیفیت سوالا و قیمت بالایی که درازای خدمات پایینش میده ناراضی بودم البته پشتیبان ما بهمون کار نداشت زیاد[emoji12]

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

من یه چیزی در مورد این شنیدم که طراح های گاج عوض شده ! وگرنه جامع آماری برا مشکلی نیست ! فوقش وسط سال یکی دوتا آزمون قلمچی میدم ببینم با خودم چند چندم ...
      اگه سوالات امسالشو گیر بیارم میفهمم که طراح سوالات عوض شده یا نه ... امروز میخوام برم نمایندگیش ..ازشون میپرسم ... اگه بتونم دفترچه آزمون 22 مرداد رو میگیرم ..
      من که تصمیممو گرفتم .. امسالم میخوام برم گاج ...اعتمادم به سوالای گاج خیلی بیشتر از موسسه های دیگس ..

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن