خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 92
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa77 نمایش پست ها
      سلام
      اگه گاج توشهرتون نمایندگی داشت میرفتید اونجا؟؟؟چرا؟؟؟
      اخه من بین سنجش و گاج و قلمچی نمیدونم کدومو برم

گاج بعضی سوالاش واقعا نجومی سخته ! شما برو فیزیک جمع بندی نزدیک کنکور 95شو ببین یه سوالایی دادن که فقط باعث اعصاب خوردیو نا امیدی بچه ها شد . کلا دوست دارن بپیچونن !

سنجشم خودت باید ببینی . تعداد آزموناش کمه به نظر من . اگه تعدادش زیاد بشه بهترین گزینست

در کل کانون بهترین نیست ولی بین گزینه هایی که هست از همه معقول تره . اشکالاییم داره مثل قیمت بالا پشتیبان اجباری کتاب اجباری و ... . ولی امکانات سایتشون عالیه تو طول سال خیلی واسه تحلیل به دردت میخوره و سوالاشم همیشه استاندارد نیست ولی از بقیه بهتره . از همه اینا بگذریم جامعه آماریش !
      .Human, Developer, Innovator

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      سلام داداش . طبیعیه دیگه ما کلا 160ک بودیم اونا 600ک

1. به نظر من شما درسای تخصصی که ضعف داری رو یه نگا بنداز مخصوصا درسایی که 4م نیازشون داری ( اگه معلمتون دینامیک و سینماتیکُ از صفر شروع نمیکنه و میخواد به دانسته های دومتون استناد کنه حتما یه نگاهی بنداز بهش ) . اگه قسمت مدار فیزیک 3 رو مشکل داری تو این 1ماه جمع و جورش کن چون واسه سال بذاری سخت میشه و مبحث مهمیم هست از نظر تعداد سوال و تنوع تیپ ها

2. من خودم کانون رفتمو راضی بودم . عمومیای کانون سبک جلو میره و وقتی ازت نمیگیره . بخونی بهتره هم با تستاش آشنا میشی هم یه ذهنیتی واست به وجود میاد از درسا . مخصوصا مباحث فراری مثل تاریخ ادبیات که هرچی تکرار بیشتر باشه نتیجه بهتری داره .

خیلی ممنونم از راهنماییتون

من تقریبا میشه گفت همه درسام تو یه سطحن .
      اگه امکانش هست بگید چه درسی و چه فصلهایی رو تو این فرصت باقی مونده بخونم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king2000 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

من تقریبا میشه گفت همه درسام تو یه سطحن .
      اگه امکانش هست بگید چه درسی و چه فصلهایی رو تو این فرصت باقی مونده بخونم
      یه سری پیشنهاد میدم شما خودت انتخاب کن

فیزیک 3 مدار طول سال اذیت میکنه ... . اگه مسلط نیستی کار کن حسابی . آینه و عدسی ام مبحث آسون و مستقلیه ، از دستش خلاص بشی خوبه . شیمی 2م فرار و زیاده حفظیاتش . هرچی بیشتر بخونی بهتر .

درسایی که چهارم نیاز داری ایناست :

حسابان : فصل 1ش مخصوصا نامساوی ها و قدرمطلق توی فصل صفر دیفرانسیل بهش اشاره میشه . فقط در حد اشارست ولی تو آزمونای آزمایشی کامل ازت میخوان . حد و مشتق هم خیلی مفصل بررسی میشه و اگه تسلط داشته باشی به حد و مشتق حسابان خیلی کمتر اذیت میشی

شیمی : بحث استوکیومتری رو اگه مسلط باشی میتونی شیمی پیش رو خیلی حرفه ای تر کار کنی و خیال خودتو راحت کنی یه جورایی

فیزیک پایه : دینامیک و سینماتیک فیزیک 2

جبر : ضرب دکارتی و مجموعه و یه سری مفاهیم پایه ای مثل ترکیب و ترتیب

اگه چیزی رو از قلم ننداخته باشم البته

زیاد شد ولی اگه من جات بودم فیزیک 3 مدار و شیمی 2 و حسابان رو انرژی میذاشتم .

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سری پیشنهاد میدم شما خودت انتخاب کن

فیزیک 3 مدار طول سال اذیت میکنه ... . اگه مسلط نیستی کار کن حسابی . آینه و عدسی ام مبحث آسون و مستقلیه ، از دستش خلاص بشی خوبه . شیمی 2م فرار و زیاده حفظیاتش . هرچی بیشتر بخونی بهتر .

درسایی که چهارم نیاز داری ایناست :

حسابان : فصل 1ش مخصوصا نامساوی ها و قدرمطلق توی فصل صفر دیفرانسیل بهش اشاره میشه . فقط در حد اشارست ولی تو آزمونای آزمایشی کامل ازت میخوان . حد و مشتق هم خیلی مفصل بررسی میشه و اگه تسلط داشته باشی به حد و مشتق حسابان خیلی کمتر اذیت میشی

شیمی : بحث استوکیومتری رو اگه مسلط باشی میتونی شیمی پیش رو خیلی حرفه ای تر کار کنی و خیال خودتو راحت کنی یه جورایی

فیزیک پایه : دینامیک و سینماتیک فیزیک 2

جبر : ضرب دکارتی و مجموعه و یه سری مفاهیم پایه ای مثل ترکیب و ترتیب

اگه چیزی رو از قلم ننداخته باشم البته

زیاد شد ولی اگه من جات بودم فیزیک 3 مدار و شیمی 2 و حسابان رو انرژی میذاشتم .

خیلی خیلی ازتون ممنونم بخاطر این راهنمایی کامل
      حتما به توصیه هاتون عمل میکنم
      انشالله بیشتر و بیشتر بدرخشید

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبی ایشالله همیشه موفق باشی
      ی سوال
      امسال داخل طرح ترمیم نمرات امتحان نهایی سوم شرکت کردی ؟ اگه اشتباه نکنم تو همشو شرکت کردی و همشو خوب دادی
      منم مثل شما اومدم شرکت کردیم معدل کتبی سومم رو از 13.25 به 19.26 رسوندم ولی وقتی داخل کارنامه کنکور دیدم تا با نمرات معدل 13 م محاسبه کردن حالم خراب شد

کسی هم جوابگو نیس هرچی پیگیری و ... بی جواب موند
      اخرش گفتن داخل نتایج نهایی اعمال میکنن ک هیچ نضیمینی هم روش نیس
      شانس ک نباشه جون در عذابه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیاد شد ولی اگه من جات بودم فیزیک 3 مدار و شیمی 2 و حسابان رو انرژی میذاشتم .[/quote]

سلام ببخشید بازم مزاحمتون شدم...با توجه ب این حرفتون ی سوال خواستم بپرسم...من کلاس فیزیک و شیمی کنکور میرم و دارم همزمان با کلاس ها تست کار میکنم و واقعا تست زنیم خوب شده استاد فیزیکمون با سینماتیک و دینامیک شروع کرد کلاسارو و گف مباحث فیزیک سه رو تقریبا آبان یا آذر تدریس میکنم استاد شیمیمون هم با شیمی۳شروع کرد و فک کنم بعدش شیمی ۲و بعد پیش...
      حالا سوالم اینه بهتره تو این ی ماه خودم برم مدار و شیمی ۲رو بخونم یا با کلاس پیش برم؟؟در ضمن من شیمی ۲فصل ۱و۲و۳ و یخورده ا فصل چهارشو خوندم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehabdolkha نمایش پست ها
      موفقیتتونو تبریک میگم
      کتاب های آرایه تمدن واقعا عالین ولی حیف ک گیر نمیان مگر اینکه بسیجی یا شاهد باشی با وجود اینکه بابام از پونزده سالگی عضو بسیج هس ولی وقتی مراجعه کردم بهم ندادن
      حسابان و شیمیشون واقعا عالیه...کتاباها رو دس دوستم دیدم
      بازم تبریک☺
      کتابای آیه تمدن واسه بسیجیان رایگانه؟؟؟
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.a.h.h نمایش پست ها

شامل ما ک نشد ولی دوستم آره..وقتی مدارک باباشو برد بهش رایگان دادن.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen619 نمایش پست ها
      سلام خوبی ایشالله همیشه موفق باشی
      ی سوال
      امسال داخل طرح ترمیم نمرات امتحان نهایی سوم شرکت کردی ؟ اگه اشتباه نکنم تو همشو شرکت کردی و همشو خوب دادی
      منم مثل شما اومدم شرکت کردیم معدل کتبی سومم رو از 13.25 به 19.26 رسوندم ولی وقتی داخل کارنامه کنکور دیدم تا با نمرات معدل 13 م محاسبه کردن حالم خراب شد

کسی هم جوابگو نیس هرچی پیگیری و ... بی جواب موند
      اخرش گفتن داخل نتایج نهایی اعمال میکنن ک هیچ نضیمینی هم روش نیس
      شانس ک نباشه جون در عذابه
      نه داداش من ترمیم شرکت نکردم

http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/ شما اینجا مشکلتو مطرح کن جواب میدن حتما
      ویرایش توسط vahyd : 29 مرداد 1395 در ساعت 20:09

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehabdolkha نمایش پست ها

سلام ببخشید بازم مزاحمتون شدم...با توجه ب این حرفتون ی سوال خواستم بپرسم...من کلاس فیزیک و شیمی کنکور میرم و دارم همزمان با کلاس ها تست کار میکنم و واقعا تست زنیم خوب شده استاد فیزیکمون با سینماتیک و دینامیک شروع کرد کلاسارو و گف مباحث فیزیک سه رو تقریبا آبان یا آذر تدریس میکنم استاد شیمیمون هم با شیمی۳شروع کرد و فک کنم بعدش شیمی ۲و بعد پیش...
      حالا سوالم اینه بهتره تو این ی ماه خودم برم مدار و شیمی ۲رو بخونم یا با کلاس پیش برم؟؟در ضمن من شیمی ۲فصل ۱و۲و۳ و یخورده ا فصل چهارشو خوندم

شیمی 2 رو که هرچی بخونی بازم کمه . چون سوالاش خیلی خیلی خوبن بین شیمیا . راحت میشه جواب داد نگران اون نباش هرچی بیشتر خوندی بهتر .

راجع به اون مسئله هم که کاش تابستون پایه رو تموم میکردن واستون . ولی با کلاس جلو اومدن ( تست قوی بعد از یادگیری تو کلاس ) راندمان کارو خیلی خیلی بالا میبره . همون روز که میای خونه درسای اون روزو مرور کن . مدار رو جلو جلو بخون ولی نه طوری که به درسایی که تو کلاس تدریس میشن لطمه بزنه . پیشخوانی کن با تستای نرمال اگه وقت اضافه اوردی . یه جور برنامه ریزی کن نه سیخ بسوزه نه کباب به قول معروف
      اولویتو بذار درسای کلاست چون یادگیری مفید با کلاس خیلی تو روند کارت تاثیر مثبت داره .
      ویرایش توسط vahyd : 29 مرداد 1395 در ساعت 20:14

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

من بسیجی نیستم راستش . سال دوم که بودیم یه بخشنامه اومد که معدلای بالای 18 میتونن تو طرح آیه های تمدن شرکت کنن . اول 60 نفر بودیم تو کاشان . کم کم که جلو میرفت همراه با تستای هوشو خلاقیتی که بود رتبه های پایین رو هم از طرح حذف میکردن تا اینکه کلا 5 نفر موندیم از 60 تا . از دوم تا چهارم امکانات رایگان دادن دستشونم درد نکنه ( کتاب و آزمون و پشتیبان و مشاوره ) من راستش کانونو ترجیح دادمو سال چهارم به خاطر غیبت تو آزمونا از طرح حذف شدم ولی بعضی کتاباشون واقعا خوب بود . مخصوصا ادبیاتای برادران دلارستاقی .

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی 2 رو که هرچی بخونی بازم کمه . چون سوالاش خیلی خیلی خوبن بین شیمیا . راحت میشه جواب داد نگران اون نباش هرچی بیشتر خوندی بهتر .

راجع به اون مسئله هم که کاش تابستون پایه رو تموم میکردن واستون . ولی با کلاس جلو اومدن ( تست قوی بعد از یادگیری تو کلاس ) راندمان کارو خیلی خیلی بالا میبره . همون روز که میای خونه درسای اون روزو مرور کن . مدار رو جلو جلو بخون ولی نه طوری که به درسایی که تو کلاس تدریس میشن لطمه بزنه . پیشخوانی کن با تستای نرمال اگه وقت اضافه اوردی . یه جور برنامه ریزی کن نه سیخ بسوزه نه کباب به قول معروف
      اولویتو بذار درسای کلاست چون یادگیری مفید با کلاس خیلی تو روند کارت تاثیر مثبت داره .
      منم نظرم اینه ک با کلاس استاد پیش برم چون واقعا پیشرفت کردم...مدارو هم قبل اینکه استاد درسش بده پیشخوانی میکنم بعد کلاس استادم تستشو کار میکنمتو این ی ماه اصلا تایمی واسه مدار ندارمبازم مررررسی بابت راهنماییتون

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام رتبه تون مبارک باشه موفقیتتون تیریک فراوان....
      آقای رتبه چه طوری حس و حال درس رو تو خودتون به وجود میاوردین من به درس فک میکنم استرس میگیرم از نخوندن خوب تا الان
      چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام رتبه تون مبارک باشه موفقیتتون تیریک فراوان....
      آقای رتبه چه طوری حس و حال درس رو تو خودتون به وجود میاوردین من به درس فک میکنم استرس میگیرم از نخوندن خوب تا الان
      چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      رتبه که والا تعریفی نداره روحیه رقابت و برنامه ریزی دقیق واسه پیشرفت و هدف گذاری با آزمون آزمایشی و دفتر برنامه ریزی که خودتونو موظف کنید پرش کنید ( درسته صرفا پر کردن خوب نیست و کیفیت کار مهمه ولی این کار خیلی موثره ، کم کم کنارش کیفیتم ببرید بالاتر ) . واسه من آزمون آزمایشی و رقابت با هم کلاسیام خیلی کمک کرد . برنامه بلند مدت و کوتاه مدت خیلی مفیده و اگه آشنایی ندارید بگید توضیح بدم کامل . رویا پردازی و فکر کردن به اتفاقای خوب بعد از موفقیتم لازمه گاهی من خودم با هدست و یه آهنگ مناسب فاز میگرفتم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درودی دوباره
      لطف کنید درباره ی روش برنامه ریزیتون و این کوتاه مدت و بلند مدت بودنش که می فرمایید بیشتر توضیح بدید.
      راستی آواتار خودتون هستید؟
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن