خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile كنكور 93 بيان تو

سلام
      من براي كنوكور 93 دارم آماده ميشم.كلاس زبان ميرم سطحش ميشه گفت پايين هست و راحته.ميخواستم نظرتون رو درباره ي نرفتن به زبان بدونم.قصد دارم هم روزي 10 ساعت مطالعه كنم.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز کتاب برنامه ریزی قلمچی رو پر کن !!!!!!!!1
      سعی نکن که بگی هر روز 10 ساعت میخونم سعی کن هر روز بهتر از دیروز درس بخونی ...... کم بخون ولی مفید بخون ...
      منظورم اینکه بازده خودت رو 100% بکن

اگه کنکوری هستی رو من حساب کن
      konkuriha92.blogfa.com

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ميخواستم از درس ها و كتاب هاي حذف شده در كنكور 93 مطلع شوم .ميتونيد راهنماييم كنيد؟لطفا نظرتون رو هم درباره ي وقت گذاشتن براي هندسه .مخصوصا پشت كنكوري ها.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حميد نمایش پست ها
      ميخواستم از درس ها و كتاب هاي حذف شده در كنكور 93 مطلع شوم .ميتونيد راهنماييم كنيد؟لطفا نظرتون رو هم درباره ي وقت گذاشتن براي هندسه .مخصوصا پشت كنكوري ها.
      درود

اطلاعاتی از قبیل تغییر کتب ، حذفیات و جزئیات کنکور 93 بعد از برگزاری کنکور 92 و نیمه ی اول شهریور ماه اعلام خواهد شد و هنوز اطلاعاتی در باره کنکور 93 منتشر نشده.
      ویرایش توسط Ro.Architect : 26 خرداد 1392 در ساعت 14:26

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حميد نمایش پست ها
      سلام
      من براي كنوكور 93 دارم آماده ميشم.كلاس زبان ميرم سطحش ميشه گفت پايين هست و راحته.ميخواستم نظرتون رو درباره ي نرفتن به زبان بدونم.قصد دارم هم روزي 10 ساعت مطالعه كنم.
      ممنون
      داداش دسته مارم بگیر 10 ساعت؟
      من 1ساعتم نمیتونم
      يک شب مردي درخواب ديدکه باخداروي شنهاي ساحل قدم ميزندوازآنجا تمامي مراحل زندگيش راميديد.ناگهان متوجه شد که درمواقع شادي و خوشحاليشهمواره2رد پاروي ساحل است.جاپاي خودش و جاي پاي خدا.اما درمواقع سختي و نااميدي فقط يک رد پابر روي شنها وجود داردآن مردبا گلايه ازخدا پرسيد:چرا؟در مواقع شادماني من بامن بودي امادرموقع نااميدي و رنج مراتنها گذاشتي؟خداوند پاسخ داد:من هيچگاه توراتنها نگذاشتم.در موقع رنج ونااميدي تو،من تو رابه آغوش گرفته بودم وباخودميبردم.اين جاي پاي من است توآن وقت درآغوش من بودي

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلاااااااااااااااااااااام به بچه ها
      ازتون یه کمک میخواستم
      من امسال پیشو تموم کردم اصلا از ریاضی خوشم نمیااااااااد

رشتمم ریاضیه
      خیلی زود ازدواج کردم

ازین کاراهم زیاد میکنیم

هر از گاهیم

کارای خونه
      البته فقط غذا
      اینترنت دوست دارمو 24 پا سیستمم
      و میخوام تغییره رشته بدم
      (اعتماد به نفسو)
      دوس دارم درس بخونم
      ولی نمیشه
      چی کنم هاااااااا؟
      همسرم میگه بخون ولی نمیتونم شما هم بودید نمیتونستید
      بنظره شما چی کار کنم؟ تا این
      بشم.

ایشاالله همتون خوشبخت بشید
      تا یادم نرفته زیستو چی کنم؟
      يک شب مردي درخواب ديدکه باخداروي شنهاي ساحل قدم ميزندوازآنجا تمامي مراحل زندگيش راميديد.ناگهان متوجه شد که درمواقع شادي و خوشحاليشهمواره2رد پاروي ساحل است.جاپاي خودش و جاي پاي خدا.اما درمواقع سختي و نااميدي فقط يک رد پابر روي شنها وجود داردآن مردبا گلايه ازخدا پرسيد:چرا؟در مواقع شادماني من بامن بودي امادرموقع نااميدي و رنج مراتنها گذاشتي؟خداوند پاسخ داد:من هيچگاه توراتنها نگذاشتم.در موقع رنج ونااميدي تو،من تو رابه آغوش گرفته بودم وباخودميبردم.اين جاي پاي من است توآن وقت درآغوش من بودي

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگي به رتبه و دانشگاهي كه ميخوايي داره من ميگم كه تلاشت رو بكن فردا نگي اي كاش.اين هدف منhttp://forum.konkur.in/images/smilies/ya/y%20(686).gif

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ههه منم کلاس زبان میرفتم
      ولی بنظرم فقط پول حروم کردنه
      اخه واسه کنکور فقط کتاب بخونی کافیه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام بچه ها

چه ها خوبه که داریم از الان شروع میکنیم ولی میدونید خیلیا بهم تاکید کردن علی الخصوص برادرم که مشاوره میگن واسه کنکور مهم نیست چقد بخونی مهم اینه که درست بخونی یعنی ساعتش مهم هست ولی نه فقط ساعت باید بدونی چطور بخونی و کجاهای کتابارو یاد بگیری و این قبیل کارا مخصوصا هدف خیلی مهمه باید سوالات کنکورور ادم بزاره جلوش قبل از هر چیز نگاشون کنه ببینه چی به چیه که بعئ بخونه و درست بخونه فقط خوندن مهم نیست کتابایی که استفاده میکنیم هم مهمن من الان داداشم یه مجموعه کتاب واسم از یه جا گرفته که توش از انتشارات گاج و خیلی سبز و قلم چی و ..... هست که قیمت خود کتابان ولی خب اینا رو بر اساس تحقیق جمع اوری کردن که یعنی بهترین منابع واسه هر درسین البته بپم که قیمتش قیمت کتاباس راستی بچه ها من میخوام از شنبه شروع کنم خوبه؟؟؟؟؟

راستی هرکی ادرس این جا که پکیجو میفروشنو خواست بگه بدم ادمای خوبین بخدا فقط بخاطر موفقیت بچه های هم نوعم دوس دارم هر چی چیز خوب دیدم به همه بگم
      ویرایش توسط aminnas : 28 خرداد 1392 در ساعت 12:31

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من میخوام از 25 سوال دیفرانسیل به 25 تاش پاسخ بدم چه منبعی خوبه؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من میخوام از 25 سوال دیفرانسیل به 25 تاش پاسخ بدم چه منبعی خوبه؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من امروز با اين انجمن اشنا شدم ...من کنکوري 93 هستم رياضي...اما نمي دونم از کي شروع کنم براي خوندن و چطوري بخونم اشتباهمم اين بوده که هميشه درس هارو شب امتحاني خوندم و بعدها از يادم رفته.......
      براي ديفرانسيل هم کتاب انديشه فائق خيلي خوبه اگه بتوني کامل و درست بزنين مي تونيد به ديفرانسيل جواب بديد

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadjon74 نمایش پست ها
      سلام من میخوام از 25 سوال دیفرانسیل به 25 تاش پاسخ بدم چه منبعی خوبه؟؟
      اندیشه فایق رو نمیدونم اما خودم کسی رو میشناسم که بانشرالگو تونسته بودهمشو جواب بده.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.لطف میکنی اگه واسم این راهنمایی هایی که داداشت کرده مارو هم بکنی.این اسم کتابارو اگه بدی ممنون میشم همشو.مرسی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستاي کنکوري عزيزم .
      دوستايي که دل تو دلشون نيست و مدام به فکر ايندشونند و به فکر رسيدن به اهداف بلندند .
      من رتبه 34 کنکور زبان انگليسي و 625 تجربي سال 90 هستم و تصميم گرفتم به همه ي کساني که آرزوي رتبه شدن رو دارند کمک کنم ، خوشحال ميشم سوالاتونو ازم بپرسيد تا اگه تونستم بهتون کمک کنم . در ضمن من زبان انگليسي و ادبيات تجربي رو 100 زدم و عربي زبان رو 90 زدم و زيست رو 74 و در همین جهت هرکس دوست داشته باشه میتونم تاحدودی در یادگیری این دروس بهش کمک کنم .

ممنون

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن