خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرایط دریافت گواهی پیش دانشگاهی

سلام
      پارسال کنکور دادم اما به دلایلی قصد انتخاب رشته نداشتم.دوباره امسال کنکور دادم یه ماه قبل از کنکور ۹۵با مدرسه تماس گرفتم و شرایط دریافت گواهی پیش رو پرسیدم ایشون گفتن شما نیاز ندارین چیزی بیارین هر وقت دانشگاه قبول بشین بیاین تا مدارک لازم پیش دانشگاهی رو بهتون بدم
      الان بعد از یک سال که فارغ والتحصیل شدم مدرک پیش دانشگاهی من اماده شده و اینو مدیرم بهم گفتن
      اما ایشون اصرار داشتند رتبه کنکور امسالمو(با اینکه پشت کنکوری بودم ویه ساله مدرسشون نیستم)بدونن مجبورم شدم برخلاف میلم بگم چون میگفتن اداره از من رتبه هارو میخواد
      و الان میگن شما باید کارنامه کنکورتون رو پرینت بگیرین و بیارین و اگه کارنامه رو نبرم احتمالا مدرکمو بهم نمیدن.و امروز از یه تعداد از همکلاسی های دوران پیش دانشگاهیم پرس و جو کردم اونا میگفتن پارسال هم کارنامه کنکور میخواستن اما من خرداد امسال که زنگ زدم چندین بار تاکید کردم که مدرکی نیاز نیست بیارم ایشون گفتن نه و الان رو کارنامه تاکید دارن
      لطفا کمکم کنید الان زنگ بزنم اداره اعتراض کنم؟به کدوم قسمت باید زنگ بزنم اینو بگم؟چون ایشون میگن اداره رتبه و کارنامه رو میخواد.من واقعا ناراحتم دلم نمیخواد کسی کارنامه منو بگیره از طرفی رتبم اونقدرا بد نیست و حتما امسال دانشگاه میرم
      لطفا بچه هایی که پارسال دانشگا رفتن و اونایی که امسال میخوان برن جواب بدن که شهر اونا هم همین قوانین گذاشته شده؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اره این اطلاعات به گروه مشاوره اموزش و پرورش فرستاده میشه صرفا جهت اینکه اطلاعات کنکوری داشته باشند مث حدود قبولی کد رشته ها
      برا پسرها گیرشون دوبرابره بابت مسایل نظام وظیفه
      اما یکی از اشنایان ما با پدرشون رفته بودند مدرسه
      و گفته بودند دخترم کنکور نداده و دیگه قصد ادامه تحصیل نداره و میخام عروسش کنم و مدارک رو داده بودند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن