خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      مدیر کل

نمایش مشخصات

Question آموزش تگ کردن کاربران

قابلیتهای جدید تگ کردن و دعوت شدن از طرف دوستان و یاد کردن و اطلاع رسانی نقل و قول شدن ها به انجمنمون اضافه شد

آموزش :

جهت دعوت کردن کاربر و یا کاربران و یا دوستانتون برای مشاهده پستتون به صورت عکس های زیر عمل کنید

در بالای تاپیکهایی که پست دارید دکمه ای به شکل زیر اضافه شده است

در مرحله بعد

حال اگر به صفحه شخصی خود بروید سه تب جدید به تبهای قبلیتون اضافه شده است که به صورت زیر است :

تمامی این موارد از طریق پیام های خصوصی و همچنین ایمیل به شما اطلع رسانی می شوند

همچنین هر موقع در پستی که دارید می نویسید @نام کاربری نفر مورد نظرتون را بنویسید ، به او یک پیام خصوصی بر مبنای یاده شده در این پست ارسال می شود

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      چون یه سری از دوستان به من پیام داده بودند و سوالاتی در این زمینه داشتند ، تصمیم گرفتم دوباره توضیحات کوتاهی در مورد این تب های اضافه شده بدم

ببینید

3 تا تب زیاد شده

یاد شده : اگر هر کاربری نام کاربری شما را در یک پست با @ بیاره بدین منظور که طرف صحبتش شمایید ، هر وقت شما وارد انجمن بشید براتون یک جهت اطلاع رسانی میاد که فلان کاربر شما را در این پست یاد کرده است . شما هم در هر پست اسم کسی را در مقابل علامت @ بذاری براش پیغام میره

به طور مثال من در این پست قصد دارم در مورد یک کاربر مثلا مهدی حرف برنم و دوست دارم اون هم این پست را ببینه به خاطر همین در یکجای مطلبم می نویسم @Mahdi
      الان برای مهدی هم پیام خصوصی میره وهم ایمیل که بیاد این پست در مورد خودش را ببینه

تب تگ های تاپیک : هم بدین صورت که مثلا شما که پستی می گذارید از دوستانتون دعوت میکنید که تاپیک موردنظرتون را ببینند یا اینکه دوستانتون از شما دعوت میکنند تا تاپیک موردنظرشون را ببینید . کلا یه جور دعوتنامه است که می تونید هر کاربر و یا کل دوستانتون را دعوت کنید

تب نقل و قول شدن ها : هم بدین صورت عمل میکند که هر موقع پستی از شما نقل و قول شد به شما اطلاع رسانی میکند تا بتوانید در صورت نیاز پاسخ کسی که پست شما را نقل و قول کرده است بدهید

همه این موارد از طریق پیام خصوصی و همچنین ایمیل به اطلاعتون میرسه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن