خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خانواده در موفقیت یک کنکوری نقش زیادی دارد؟

رأی دهندگان
    220. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

191 86.82%
    • خیر

29 13.18%
    صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 231
    1. Top | #76
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      یعنی آدم از عشق و علاقه بچه ها به پدر مادرشون وقتی میاد اینجا میمونه چه بگه!کاش فقط یکم شعور بود ! یکم!!

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafa.Mmr نمایش پست ها
      منم مشکل سرکوفت خانواده رو دارم
      دیگه طاقت ندارم
      فقط میخام برم دیگه نباشم
      اشکال نداره بعد یه مدت پوست کلفت میشی تو جامعه به حرف های مردم بی اهمت میشی توی این مورد (خونسردی) میتونی از روانشناس هم کمک بگیری تا بهت راهکار بده.
      بهشون احترام بزار ولی به حرفاشون توجه نکن و اهمیت نده. سعی کن تاکنکور ارتباطت رو باهاشون تا کمتر کنی.

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 86ali.z نمایش پست ها
      به خانواده هاتون بگید قبول شدم که هیچی نشدمم اصلا مهم نی.شما هر چی میخاید بگید بگید.یا اصلا *********
      تعارف نکن ؛ کلت بدم خدمتت؟

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بی احترامی نکنین بهشون، هر چی گفتن بگین چشم ولی بر اساس چارچوبای خودتون زندگی کنین، سعی نکنین پدر و مادرتونو تغییر بدین چون هم امکان پذیر نیست خیلی وقتا و هم انرژی تون تلف می شه و نایی برا درس خوندن براتون باقی نمی مونه، من که همچین سیستمی پیش گرفتم و نسبتا راحتم

اصرارهایی که پدر و مادرا انجام میدن درسته مقداریش به خاطر دوس داشتنشونه ولی مقدار بیش ترش به خاطر اینه که دوس دارن بچه هاشون طبق مطلوبی که تو ذهنشون دارن بزرگ شن که این درست نیست، به قول یکی از بزرگان "فرزندان، از شما هستند ولی، از آن شما نیستند."...
      ویرایش توسط It is POSSIBLE : 15 خرداد 1396 در ساعت 11:40

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      بی احترامی نکنین بهشون، هر چی گفتن بگین چشم ولی بر اساس چارچوبای خودتون زندگی کنین، سعی نکنین پدر و مادرتونو تغییر بدین چون هم امکان پذیر نیست خیلی وقتا و هم انرژی تون تلف می شه و نایی برا درس خوندن براتون باقی می مونه، من که همچین سیستمی پیش گرفتم و نسبتا راحتم
      دقیقا تغییر افکار ، عادت و شخصیت یه انسان بعد 30 دیگه غیرممکنه حتی توسط برجسته ترین روانشناسان و هیپنوتیزم کنندها

6. Top | #81
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو داشتم ولی از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم دیگه اونا رو در جریان کاراو دلمشغولیام نذارم چون واقعا استرس هامو و اذیت شدنامو با حرفاشون دو چندان می کنن
      شاید دوستم داشته باشن ولی دوستیشون دوستی خاله خرسه س.... و عملا به ضررم تموم می شه و شکستهام در برابرم ده برابر بزرگتر جلوه می کنه

7. Top | #82
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من که کلا بیخیال طرفداری خانواده بودم و هستم و خواهم بود ، خخخخ یکی از فانتزی هام اینکه رتبه شم بعد یکی بپرسه خانواده چه نقشی تو موفقیتت داشتن منم بگم هیچی

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      فک کنم به پسرا کلابیشترحساس باشنداداشِ منم همینجوری باهاش میکردنولی بمن میگن 10سال هم میتونی بشینی ولی اونموقع میترشی دکترهم بشی هیچکی نمیادبگیرتتپس همین امسالوقبول شولطفا
      این حرفشون از صدتا کلیپ انگیزشی تاثیر گذار تره
      (شوخی )

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فکر میکردم فقط خودم وحشیم

شماها که از منم وحشی ترین

من سر کوچکترین چیزی بخان نصیحتم کنن که فلان درسو بیشتر بخون ضریبش بیشتره یا مثلا چرا بین درسات استراحت میکنییا کی میخای ازمون بگیری از خودت
      میزنم فاز کولی گری و داد و هوااار که شما جای من نیستید ؛جای منم بودید رتبه منو هم نمی اوردید و اووووووو ........
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

10. Top | #85
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم امسال حرف زیاد شنیدم،ولی هیچ وقت جوابشونو ندادم...حرفاشونو میشنیدم بعد اینکه تموم شد میرفتم تو اتاقم گریه می کردم..

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ نیرو محرکه ای قویتر از این نیست که فضای خونرو برات انقدر وحشتناک کنن که برای در رفتن ا اونجا نهایت تلاشتو بکنی
      حالا همیشه هم درست نیستا

12. Top | #87
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the best dream نمایش پست ها
      منم امسال حرف زیاد شنیدم،ولی هیچ وقت جوابشونو ندادم...حرفاشونو میشنیدم بعد اینکه تموم شد میرفتم تو اتاقم گریه می کردم..
      بیخیال ، این حرف ها هست همیشه حالا کنکور نشد یه چیز دیگه رو بهانه میکنن و ایراد میگیرن ، منم امسال وحشتناک بود برام ، مخصوصا بعد از اینکه تصمیم گرفتم کنکور 96 ثبت نام نکنم و بمونم برا 97 هجمه ی انتقادا صد چندان شد برام ، ولی خوب گذشت درسته هنوز ترکش هاش گاه و بیگاه به دست و بالم میگیره ولی خوب دیگه عادت کردم ، مهم هدفته و مهم اینکه تو خودت تو راه رسیدن به هدفت تلاش کنی و موفق شی ، حرف دیگران مهم نیست

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا چرا نظرسنجی اکثریت زدن بله
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

14. Top | #89
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      آقا سلام!
      درود و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید! حضار, شنوندگان و خوانندگان تاپیک!

آقا یک موردی هس که برای خودم و چندین نفر که شرایطی شبیه من دارن گریبان گیرمون شده و میدونم خیلی های دیگ هم این مشکلو دارن

مشکل سازش با خانوادس ! اونم واس یک فرد پشت کنکوری !

اینکه بگیم رفتار و تشویقا و حمایت خانواده هیچ نقشی تو موفقیت یک نفر نداره کاملا چرت و پرت !

تاثیر خانواده تو موفقیت یک دانش آموز و کنکوری بیشتر از خود فرد نباش کم تر نیس

متاسفانه بعضی خانواده ها بنا به دلایلی که شاید بهتر بگیم ندونستن برخورد صحیح با یک فرد کنکوری واقعا تاثیر منفی روی روند پیشرفت بچشون میزارن !

این شرایط به خصوص برای پشت کنکوری ها خیلی شدیدرت اتفاق میفته !

طرف ( @ agha javad) میخواد مثلا کنکور بده از جانب مادرش بهش وحی میشه که تو هیچ ..... نمیشی به جون حضرت آدم که هر چی میکشیم زیر سر خودشو حواس این حرفا تخریبت میکنه ! داغون میشی

وجدانن ,انصافا اینا بهونه نیس ! ی ماه آدم میاد درس میخونه همین که یک روز درس نخونه مورد حملات و انتقادات قرار میگیره !
      آخه این چه وضعشه !
      بعضی کارا از سوی خانواده واقعا میزنه فاتحه روحیه و انگیزه آدمو به باد میده ! طوری که از درس متنفرت میکنه!

به فرض هم من اشتباه کرده باشم ! درس نخونده باشم ! گناه و دزدی ک نکردم که ! شکست خوردم ! با اون شکست تحصیلی غرور و روح و تمام اهدافمم همراه شکستن !

مگه من دلم میخواد پشت کنکور بمونم ؟ مگ من دلم میخواد زیر منت باشم ؟

اصن مگه من دلم نمیخواد برم دانشگاه!

متاسفانه چیزی که از انتظار خانواده خودم فهمیدم اینه که اونا صرفا دانشجو شدن منو میخوان نه موفق شدنم ! فقط میخوان من دانشجو باشم !

یک بار مثل کوه پشتتن ! یک بار چنان پشتتو خالی میکنن که بری تو قعر چاه شکست !

کاش میشد یکبار حرفامو درک کنن !

من اشتباه کردم من کلی شکست خوردم ولی هر بار که خواستم شکستمو جبران کنم از همون اول به جای حمایت حرف شکست مجددمو پیش کشیدن !

کاش به جای کمک مالی یکم از لحاظ روحی حامی آدم باشن !

باشد که رستگار شوند کسانی که این شرایطو دارند
      بالاخره يكي حرف دلمو زد

15. Top | #90
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا اثر داره خونواده

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن