خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خانواده در موفقیت یک کنکوری نقش زیادی دارد؟

رأی دهندگان
    220. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

191 86.82%
    • خیر

29 13.18%
    صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516
    نمایش نتایج: از 226 به 231 از 231
    1. Top | #226
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Dayi javad;1667278]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_1381 نمایش پست ها

از ما دیگ گذشت اخرین باری ک کنکور دادم تو ۱۴ سالت بود
      تو منو نمیشناسی ولی من تو رو میشناسم
      چی کارا میکنی جواد جان،خیلی وقته انجمن نیومدی
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

2. Top | #227
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Marshmello;1667280]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi javad نمایش پست ها

تو منو نمیشناسی ولی من تو رو میشناسم
      چی کارا میکنی جواد جان،خیلی وقته انجمن نیومدی
      سلام
      فداتم
      کار میکنیم و درگیریم دیگ
      اره نبودم ی مدت
      کم سعادت شدم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #228
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک که نیست.سفره دل کنکوریه
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

4. Top | #229
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi javad نمایش پست ها
      آقا سلام!
      درود و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید! حضار, شنوندگان و خوانندگان تاپیک!

آقا یک موردی هس که برای خودم و چندین نفر که شرایطی شبیه من دارن گریبان گیرمون شده و میدونم خیلی های دیگ هم این مشکلو دارن

مشکل سازش با خانوادس ! اونم واس یک فرد پشت کنکوری !

اینکه بگیم رفتار و تشویقا و حمایت خانواده هیچ نقشی تو موفقیت یک نفر نداره کاملا چرت و پرت !

تاثیر خانواده تو موفقیت یک دانش آموز و کنکوری بیشتر از خود فرد نباش کم تر نیس

متاسفانه بعضی خانواده ها بنا به دلایلی که شاید بهتر بگیم ندونستن برخورد صحیح با یک فرد کنکوری واقعا تاثیر منفی روی روند پیشرفت بچشون میزارن !

این شرایط به خصوص برای پشت کنکوری ها خیلی شدیدرت اتفاق میفته !

طرف ( @ agha javad) میخواد مثلا کنکور بده از جانب مادرش بهش وحی میشه که تو هیچ ..... نمیشی به جون حضرت آدم که هر چی میکشیم زیر سر خودشو حواس این حرفا تخریبت میکنه ! داغون میشی

وجدانن ,انصافا اینا بهونه نیس ! ی ماه آدم میاد درس میخونه همین که یک روز درس نخونه مورد حملات و انتقادات قرار میگیره !
      آخه این چه وضعشه !
      بعضی کارا از سوی خانواده واقعا میزنه فاتحه روحیه و انگیزه آدمو به باد میده ! طوری که از درس متنفرت میکنه!

به فرض هم من اشتباه کرده باشم ! درس نخونده باشم ! گناه و دزدی ک نکردم که ! شکست خوردم ! با اون شکست تحصیلی غرور و روح و تمام اهدافمم همراه شکستن !

مگه من دلم میخواد پشت کنکور بمونم ؟ مگ من دلم میخواد زیر منت باشم ؟

اصن مگه من دلم نمیخواد برم دانشگاه!

متاسفانه چیزی که از انتظار خانواده خودم فهمیدم اینه که اونا صرفا دانشجو شدن منو میخوان نه موفق شدنم ! فقط میخوان من دانشجو باشم !

یک بار مثل کوه پشتتن ! یک بار چنان پشتتو خالی میکنن که بری تو قعر چاه شکست !

کاش میشد یکبار حرفامو درک کنن !

من اشتباه کردم من کلی شکست خوردم ولی هر بار که خواستم شکستمو جبران کنم از همون اول به جای حمایت حرف شکست مجددمو پیش کشیدن !

کاش به جای کمک مالی یکم از لحاظ روحی حامی آدم باشن !

باشد که رستگار شوند کسانی که این شرایطو دارند
      داداش منم مشکل تورو داشتم.مامانم از دهم دائم دخالت میکرد تو کارهام تراز ازمونامو میدید و سرکوفت میزد...همین الانم تا چیزی میشه میگه چرا تو موقع کلاس ششم مسابقه تکواندو مقام نیاوردی ولی بقیه اوردن!!!!!!!!!!!یا ابلفضل یعنی تا این حد. بعضیا اینجورن فکر نکن فقط خودتی تازه مامان بابای من هر دو دبیرن...
      ولی راهکار من درگیری بود...یه داد و بیدار و ضرب و شتم داشتم که کسی تو کار من نباید دخالت کنه .اصن مدل تیپ شخصیتی من نمیتونه تحت کنترل قرار بگیره و سرکوفت و دستور بشنوه.اما الان خودم واقعا شرمندم چون کنکور رو نتونستم اونجور که باید نتیجه بگیرم،اما اینقدر ذهنم پر روئه که گردن نمیگیره و دم خانواده گرم که چیزی بم نگفتن،من خودم اگه بچم اینطوری بود سیاه و کبودش میکردم.خلاصه فقط هفت ماه مونده با هر شرایطی بخون حتی شده حرف میزنن بهت جلوشون هنزفری بزار و اهنگ گوش کن و به خودت نگیر اما جوری پیش برو که ضایع نشی جلوشون و بتونی بعدا بگی حق با من بود.
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #230
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      داداش منم مشکل تورو داشتم.مامانم از دهم دائم دخالت میکرد تو کارهام تراز ازمونامو میدید و سرکوفت میزد...همین الانم تا چیزی میشه میگه چرا تو موقع کلاس ششم مسابقه تکواندو مقام نیاوردی ولی بقیه اوردن!!!!!!!!!!!یا ابلفضل یعنی تا این حد. بعضیا اینجورن فکر نکن فقط خودتی تازه مامان بابای من هر دو دبیرن...
      ولی راهکار من درگیری بود...یه داد و بیدار و ضرب و شتم داشتم که کسی تو کار من نباید دخالت کنه .اصن مدل تیپ شخصیتی من نمیتونه تحت کنترل قرار بگیره و سرکوفت و دستور بشنوه.اما الان خودم واقعا شرمندم چون کنکور رو نتونستم اونجور که باید نتیجه بگیرم،اما اینقدر ذهنم پر روئه که گردن نمیگیره و دم خانواده گرم که چیزی بم نگفتن،من خودم اگه بچم اینطوری بود سیاه و کبودش میکردم.خلاصه فقط هفت ماه مونده با هر شرایطی بخون حتی شده حرف میزنن بهت جلوشون هنزفری بزار و اهنگ گوش کن و به خودت نگیر اما جوری پیش برو که ضایع نشی جلوشون و بتونی بعدا بگی حق با من بود.
      داداش ایشون آخرین کنکورشون 3 یا 4 سال پیش بود!

6. Top | #231
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امشب ی نفر رای داد و این تاپیکو دیدم

شاید اون روزا برام مهم بود این چیزا

اما الان ب هیچ جام نیس

خواستم بگم برای شمام همینه
      تمام چیزایی ک الان رنجتون میده چن سال دیگ حتی یادتون نمیاد

البته جز حسرت کم کاری هام ...

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن