خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خانواده در موفقیت یک کنکوری نقش زیادی دارد؟

رأی دهندگان
    220. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

191 86.82%
    • خیر

29 13.18%
    صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 231
    1. Top | #181
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من سال دهم تراز ام 5700 5800 بود بعد هر آزمون بابام بعد از ظهر کلی میگفت مگه خنگی چه وضعه درس خوندنه و میخوای دو روز دیگه یه رشته مسخره تو دانشگاه آزاد بیاری و خاک بر سرت و ... (اینا یه کمش بود)
      امسال که 12 امم و ترازم 7000 ـه میگه من بهت مشکوکم و معلوم نیست چطوری تراز میاری و ...
      کلا یه سری از والدین هیچ وقت راضی نمیشن
      کلا به هیچ جاتون حساب نکنید فقط کار خودتون رو انجام بدید

2. Top | #182
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      من سال دهم تراز ام 5700 5800 بود بعد هر آزمون بابام بعد از ظهر کلی میگفت مگه خنگی چه وضعه درس خوندنه و میخوای دو روز دیگه یه رشته مسخره تو دانشگاه آزاد بیاری و خاک بر سرت و ... (اینا یه کمش بود)
      امسال که 12 امم و ترازم 7000 ـه میگه من بهت مشکوکم و معلوم نیست چطوری تراز میاری و ...

خب مگ درس خوندنتو تو خونه نمیبینن؟

3. Top | #183
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      حاجی این که خوبه ... سال پیش که حسابی از رشته مهندسی کامپیوتر کفری شده بودم از استادا و دانشجو ها هم همینطور ... ریاضیشو نمیفهمیدم قاط میزدم اعصاب نزاشتم بابام هم همش گیر داده بود گمشو سربازی تو هیچی نمیشه حداقل برو سربازی کارتتو بگیر بیا کار کن (منم گفتم کار نیست که حسابی از دستم عصبی شد) ... حدود بهمن ماه بود میخواسم کنکور هنر شرکت کنم اومدم با بابام در مورد انصراف حرف زدم ... خیلی جدی تهدیدم کرد که از خونه میندازتم بیرون و واقعا هم همچین کاری میکرد ... خلاصه کنکور که ثبت نام کرده بودم دیگه نشد لغوش کنم ... کنکور دیگه کارت نگرفتم سر جلسه نرفتم
      الانم مرخصی گرفتم از دانشگاه به بهانه های مختلف و خب از شما چه پنهون قایمکی دنبال یه خونه ای خوابگاهی جایی هستم بعد انصراف در برم اونجا درس بخونم
      حسابی جو متشنجه اعصاب مصاب تو خانواده نیست ...
      پیش روانشناس رفتم ولی به درد نخورد اونم بابامو تایید میکرد
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

4. Top | #184
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدایا شکرت ! ببین کار ب کجا رسیده دهه هشتادیا بیان دیگ منو نصیحت کنن و راه و رسم زندگی رو بهم بگن !!!

بابا من الان هم سن بابای شمام ! از وقتی این تاپیک و زدم رفتم خدمت و برگشتم ! ازدواج کردم ! بچم داره میره کلاس پنجم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #185
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بعضی وقتا لازمه از همه کس و همه چیز دور باشی حتی خانواده.من با رفتن به کتابخونه و دور بودن از خونه سعی کردم ارامش نسبی ام رو پیدا کنم.

6. Top | #186
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وای من هی از مامانم غر میرنم با این اوصاف شما قربونشم میرم روزی هزاربار

7. Top | #187
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خداییش برا صلاح شما غر میزنن دگ!!!نمیخونین ک غر میزنن ...بخونین ک دیوونه نیستن الکی غر بزنن

8. Top | #188
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم از بس ازیتم کردن زورم میاد تا 12شب جلوشون بیدار باشم هی درس بخونم ک فک کنن من بردشونم ساعت 7کتابامو جمع میکنم میرم تو گوشی درس میخونم اوناک نمیدونن تو گوشی درس میخونم هم لجشونو بالامیارم هم درس مو میخونم

9. Top | #189
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      منم از بس ازیتم کردن زورم میاد تا 12شب جلوشون بیدار باشم هی درس بخونم ک فک کنن من بردشونم ساعت 7کتابامو جمع میکنم میرم تو گوشی درس میخونم اوناک نمیدونن تو گوشی درس میخونم هم لجشونو بالامیارم هم درس مو میخونم
      سال کنکور به اندازه کافی جنگ اعصاب داره .. سعی کن بهش دامن نزنی دیگ .... عاقبت خوبی نداره .. طبق تجربه ای که دارم میگمااا ...

10. Top | #190
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سعی میکنم زیاد باهاشون وارد بحث نشم

11. Top | #191
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خخخخخخخخخخ
      خیلی جالب بود
      منم هیچکس سرم غر نمیزنه درسم نمیخونمکاش میزدن تو دهنم ..یکم ادم میشدم
      هر کی یه دردی داره تو دنیا

12. Top | #192
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      خدایا شکرت ! ببین کار ب کجا رسیده دهه هشتادیا بیان دیگ منو نصیحت کنن و راه و رسم زندگی رو بهم بگن !!!

بابا من الان هم سن بابای شمام ! از وقتی این تاپیک و زدم رفتم خدمت و برگشتم ! ازدواج کردم ! بچم داره میره کلاس پنجم

بعدا نوشت:اون موقع که این تاپیکو زدی منم 2سالم بودالآن دارم سردار آزمون میشم برای خودم
      ویرایش توسط Lullaby : 21 مهر 1397 در ساعت 20:13

13. Top | #193
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من بابام کل 3 سال دبیرستان که رشته ریاضی میخوندم هر وقت فرصت گیرش میومد میگفت مهندسی تهش بیکاریه و فلانی مهندس بوده بیکاره پسر عموی عمه ی باجناقم [ اصلا بابام باجناق نداره ] تو بهترین دانشگاه درس خوند و با بهترین معدل اومد بیرون و الان بیکاره و هزاران مثال دیگه
      همین بابامو بگیرین تعمیم بدین به دختر دوستش که پارسال ازدواج کرد و امسال دومین کنکورش بود :/
      ولی من توجهی به حرف هیچ کدوم نکردم
      الان که موفقیتامو می‌بینن دیگه از این حرفا نمی‌زنن ...
      بهترین عکس العمل در برابر این حرفا ، همینه ...
      در سکوت تلاش کنین و اجازه بدین نتیجه ی تلاشهاتون ، پاسخ دیگران رو بدن ...

رها کن رئیس

14. Top | #194
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      با دشمن بعثى مگه طرفى!؟

15. Top | #195
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتی الامکان از محیط خونه دور باشید.توی کتابخونه مطالعه کنید و شب ها برگردید خونه

صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن