خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 112
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بله برای پول بوده اگه پول نبوده پس برای چی رتبه تک رقمی رو رها کرده میدونی یه جراح پلاستیک چقدر درامد داره در یه سال ؟؟میانگین۸میلیارد داره که پپل تمام عمرشو میتونه بدست اره این یعنی ایران تو بدترین نوع اقتصاد قرار داره چرا باید یه کارگر با یه جراح پلاستیک اینهمه اختلاف داشته باشه واقعا چرا

2. Top | #32
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      امیدوارم منظورت من نباشه

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احمدیا نمایش پست ها
      امیدوارم منظورت من نباشه
      منظورت کدوم سواله؟؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با mr.dr بودم

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرچی هست به خودش ربط داره من و شما مسئول زندگی بقیه نیستیم....
      هر کس مسئول زندگی خودشه...!!

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر میومد پیاز داغش زیاد شده باشه ! ولی بازم می تونیم بیشتر بررسی کنیم.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چقدر بعضیا حسودن))))))
      بابا اینقدر زورتون نیاد
      من که با دیدن چنین افرادی خوشحال میشم از اینکه توی جامعم وجود دارن.......واقعا که افکار بعضیا تون بسیار بسیار پوسیدست

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بیشتر شبیه فیلم های هالیودی بود تا توجیه علاقه به پول بیشتر

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      استعدادشو داشته و خونده و فهمیده از پزشکی بیشتر میتونه پول در بیاره اصلا آدم پولکییه و پول براش مهمه مشکلی دارین شما؟دوس نداره بورس خاج بشه میخوا د تو ایران پولدار شه مشکلی دارنن بعضیا؟ یه پزشک با سواد ب مملکتمونم اضافه میشه.
      ضمنن کسایی ک از کنکور مجدد ایشون ناراحت باید عرض کنم شما ناراحتی ب سهمیه های شهدا جانبازان ایثارگران و ...اعتراض کن ک سالی جای 500.600نفرو میگیرن
      I wanna thank me for believing in me

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      استعدادشو داشته و خونده و فهمیده از پزشکی بیشتر میتونه پول در بیاره اصلا آدم پولکییه و پول براش مهمه مشکلی دارین شما؟دوس نداره بورس خاج بشه میخوا د تو ایران پولدار شه مشکلی دارنن بعضیا؟ یه پزشک با سواد ب مملکتمونم اضافه میشه.
      ضمنن کسایی ک از کنکور مجدد ایشون ناراحت باید عرض کنم شما ناراحتی ب سهمیه های شهدا جانبازان ایثارگران و ...اعتراض کن ک سالی جای 500.600نفرو میگیرن
      ما واسه خودش میگیم اگه واسه پول بوده که همون برق عالی بوده! اگه از اول پزشکی دوست داشته چرا برق میخونده !
      آقا من یه چیزو بگم کلا بعضیا دوست دارن بشینن درس بخونن این آقا هم نمونه بارزشه! ذرس خوندن زیاد کار شاخی نیست کار کردن تو علمی که داری مهمه! این آقا هم فقط سواد تئوریک داره یعنی چرا کسی که به ریاضیات علاقه داشته 4 سال داشته برق صنعتی شریف میخونده الکی باید بیاد تغییر رشته بده و از اول کنکور بده!
      اون رو که خیلی قبول دارم بی عدالتیه! اما شما به نظرت فقط این آقا بوده که تغییر رشته داده یا رشته ای رو که میخونده ول کرده اومده کنکور تجربی داده؟ اتفاقا خیلی از رتبه های خوب مثه این آقا بودن این خودش خیلی به بچه های کنکوری لطمه میزنه!
      خدایی خیلی زشته و بی فرهنگیه که کل داوطلبا میخوان پزشکی بخونن! الان خز ترین رشته دیگه پزشکیه یا اول ملتن میرن دولتی قبول نشدن میرن آزاد یا بین المللی بازم قبول نشدن میرن خارج! الان همکلاسی من اصن مدرسه نمیومد رشتش ریاضی بود رفته ارمنستان داره دندانپزشکی میخونه یا همسایمون رفته آلمان پزشکی میخونه یا یکی دیگه از رفیقام زمینشونو فروختن که این بره دانشگاه آزاد پزشکی بخونه! این علاقه نیست این عقدس! کشوری که به بیمار و مریض بیشتر از صنعت اهمیت میدن همین میشه دیگه....

«علم بهتر است یا پول انسان؟»
      هه، اینکه دیگه فکر نداره با مایه می‌شه خرید بابای مهندس
      ویرایش توسط Yaghi : 23 مرداد 1395 در ساعت 10:47

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم از ته قلبم براشون ارزوی موفقیت دارم
      ولی چیزی که باعث موفقیتش توی کنکور شد درصد بالای زیستش نبود(87%)
      باز هم همون ریاضی(100%)-فیزیک(91%) -شیمی(92%) رتبه یکش کرد

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستان
      گول همچین شایعاتی رو نخورید
      حتی اگه چنین پروژه ای هم باشه ایشون میتونستن مهندسی برقشون رو بگیرن بعد پزشکی بخونن
      توجه کنید که ایشون نابغه هستن
      از من و شما بهتر تشخیص میدن که پزشکی راه آسونتری برای موفقیت هست تا مهندسی
      بهتره ما هم اگه میتونیم راه ایشون رو ادامه بدیم اگه نمیتونیم به مهندسی قانع باشیم

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نخبه کسی هست که وقتی خیلیا اینجا دارن درموردش حرف میزنن اون داره مطالعه میکنه و جلو میفته
      مشاور

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دمش گرمممم ...

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این جور که بعضیا جبه گیری میکنن حس میکنم خودشون رتبه دو شدن وبه خاطر ایشون بوده ک نشده ک بشن یک...یا ده بودن به خاطر ایشون بوده که نشدن نه و تک رقمی....
      بسه باوو......ملت عرضه دارن...میتونید یاعلی

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن