خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 112
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب انرژی اتمی که نیست اصلا اگه نمیخواد از پروژه بگه چرا یک دیگه از افراد میاد و میگه در کل منبع موثق نیست عزیز

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گالیله:ریاضیات زبان طبیعت است.

گودل :تقدیر این است که ریاضیات تاابد بماند.

حقیقتا کسی که ریاضی رو درک کنه میتونه از پس درس سنگینی مثل زیست یا فلسفه یا هر درس دیگه ای هم بر بیاد ....

برای احمدی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم مانند مریم میرزا خانی عزیز در دنیای علم بدرخشند و دنیا رو جای بهتری برای زندگی کنند ...

ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

3. Top | #18
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ما‌هنوز تو جهان سومی خودمون گیر افتادیم تا .... اگه منبع موثق بود کاملا قبول می کردم ولی باید قبول کرد که افراد جامعه همشون خلاقیت نمیتونن از خودشون نشون بدن پس باید راه پزشکی رو گرفت پیش که درامد زاست در حالی که تو مهندسی هم میشه خلاق بود و درامد زایی کرد ولی به دلیل اینکه ما جهان سومین دارای یکی از بدترین اقتصاد ها هستیم همین پیش میاد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من که قانع نشدم

آره دیگه برای به دست آوردن اطلاعات تو زمینه پزشکی این همه دینی و عربی و ادبیات خونده .
      پیش میاد دیگه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من هم کمی هم زیادی دارین موضوع رو بیش از اونی که هست بزرگ جلوه میدین
      رتبه 1 کنکور شدن , مبارک خودش و خانوادش,اصلا نوش جونش
      ولی خدایی ,شاخ و برگ ندین به ماجرا
      حتما هم بعد پزشکی , برای تکمیل پروژه خودشون قصد دارن کنکور انسانی بدن و روان شناسی بخونن

6. Top | #21
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      👏👏👏👏👏👏👏👏👏ایول داری اقا یغما

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط یک چیزی رو تو پرانتز عرض کنم ( ضمن احترام به کار بزرگی که کردن
      اما ایشون جزو نوابغ حساب نمیشن و بهتر بگید نخبه )

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      چرا به هر رشته نگاه علمیه خودش نمیشه؟

مثلا میایم میگیم همه میرن پزشکی چون ریاضیات خوبی ندارن چون خلاقیت ندارن چون فلانن بعد میایم مهندسی رو بالا میبریم بعد که یه زمان حرف مهندسی شد میایم میگیم پزشکی علم واقعیه اون ماشینه کار باهاش راحته پزشکی خلاقیت دو چندان میخواد چون با موجود زنده سرکار داری و ازین حرفا

هیچ جای دنیا هیچ رشته ای و هیچ کاری بالاتر از کار دیگه ای نیست
      چرا هیچوقت یه رتبه دو رقمی نمیره علوم پایه؟ جز بیوتک البته مثلا بره شیمی شریف ولی نمیرن همه یا میزن پزشکی یا دندون چرا؟ چون پول داره توش هدف فقط پوله هیچ نگاه علمی نیست تو دانشگاه

این واقعا معظله همونقدر که پزشکی با ارزشه برق و مکانیک و حقوق و شیمی و غیره با ارزشن

[CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محض خنده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      چرا به هر رشته نگاه علمیه خودش نمیشه؟

مثلا میایم میگیم همه میرن پزشکی چون ریاضیات خوبی ندارن چون خلاقیت ندارن چون فلانن بعد میایم مهندسی رو بالا میبریم بعد که یه زمان حرف مهندسی شد میایم میگیم پزشکی علم واقعیه اون ماشینه کار باهاش راحته پزشکی خلاقیت دو چندان میخواد چون با موجود زنده سرکار داری و ازین حرفا

هیچ جای دنیا هیچ رشته ای و هیچ کاری بالاتر از کار دیگه ای نیست
      چرا هیچوقت یه رتبه دو رقمی نمیره علوم پایه؟ جز بیوتک البته مثلا بره شیمی شریف ولی نمیرن همه یا میزن پزشکی یا دندون چرا؟ چون پول داره توش هدف فقط پوله هیچ نگاه علمی نیست تو دانشگاه

این واقعا معظله همونقدر که پزشکی با ارزشه برق و مکانیک و حقوق و شیمی و غیره با ارزشن

اتفاقا چند سال پیش دو رقمی که شیمی شریف بره داشتیم ! الان هم داره توی امریکا دکتری میخونه ...
      ولی تعداد خیلی کمه متاسفانه .

11. Top | #26
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عزیز من تو ایران این چیزی که شما میگید واقعیت نداره و پزشکی حرفه اوله من هم میگم که اشتباه است ولی اونایی که پزشکی قبول شدن همشون خلاق نبودن بعضی ها هم برای 💷💷💶💶💶💵💵💴💶💷💰پول رفتند

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      اتفاقا چند سال پیش دو رقمی که شیمی شریف بره داشتیم ! الان هم داره توی امریکا دکتری میخونه ...
      ولی تعداد خیلی کمه متاسفانه .
      من خودم عاشق بیوتکم ولی نتونستم رتبشو بیارم اگه سال بعدم بخوام بمونم تاثیر قطعی شه کلا نمیتونم
      واسه پول دانشگاه رفتن ببخشید واقعا به نظرم یه نوع حماقته رتبه یک اگه واسه پولش رفته واقعا حماقتش بوده که برق رو ول کرده اگه علاقه بوده بحثش جداست
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

13. Top | #28
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      این موضوع که اقای محمد احمدی برای افزایش اطلاعاتشون در رشته پزشکی برای کارشون رفتن کاملا دروغه محضه چون یه پروژه برای یه فرد نمی ایسته اونم ۷سال میتونه فرد دیگری در پروژه استفاده کنه لطفا اونایی که رشته ریاضین قبول کنن که به بد مخمصه ای رفتن و باید زود کاری کنن تو ایران رشته ریاضی جایی برای اینده نداره

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در کل توانایی خودشو تو هر دو گروه نشون داد
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ورود همچین افراد پرتلاش و با استعدادی به کادر درمانی افتخاره واسه کشور ...
      نمیدونم چرا بعضی دوستان یهو میپرن وسط جبهه میگیرن ...
      ...

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن