خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قبول نشدن در مصاحبه و...بقیه الله

سلام بچه ها
      اگه رشته های بقیه الله رو قبول بشیم ولی توی مراحل مصاحبه رد بشیم تکلیف چیه؟!
      باید بشینیم بخونیم برای سال بعد؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gezero نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      سوال منم هست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر نیمه متمرکز باشه مشکلی نیست ولی سوال من اینه که نیمه متمرکزه یا نه ؟
      %D9%85%D8%AA%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2.jpg

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بقیه الله رشته ی متمرکز هست. نیمه متمرکز هم داره که امسال اضافه شده و 20 نفر ورودی داره... مثل ارتش هست این مدلش... اما ظرفیتِ اصلی که 50 نفر باشه متمرکز حساب میشه.

برای این رشته هم وقتی انتخاب میکنین؛ 5-8 شهریور میرین برای مصاحبه و اگر قبول شدین که هیچ. اگر نه؛ اسمتون دوباره واردِ لیستِ انتخاب رشته میشه و اولویتِ بعدیتونو انتخاب میکنه.

حیفِ این همه اطلاعاتی که ازش به دست اوردم و دستم بش نرسید !
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه آقا قبول نشید هم نمیرید سال بعد ... ولی حواستون باشه نیمه متمرکزا مثل اینو بزارید اولین انتخاب ها چون سیستم انتخاب رشته جوریه این نیمه متمرکز هارو یکیشو بر میداره از بین خودشون یه سراسریم بر میداره اگرم مصاحبه نیمه متمرکزا قبول نشدی سراسریو داری ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میخوام تغذیه بقیه الله رو بزنم.
      چون توی دفترچه نوشته 3 رشته دندون دارو پزشکی نیمه متمرکزن به نظر میرسه علوم تغذیه متمرکز باشه.
      پس طبق حرف دوستمون اوایل شهریور نتیجش اعلام میشه و میریم برای مصاحبه و اگه قبول نشیم دوباره رشته های بعدیبرامون در نظر گرفته میشه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها
      بقیه الله رشته ی متمرکز هست. نیمه متمرکز هم داره که امسال اضافه شده و 20 نفر ورودی داره... مثل ارتش هست این مدلش... اما ظرفیتِ اصلی که 50 نفر باشه متمرکز حساب میشه.

برای این رشته هم وقتی انتخاب میکنین؛ 5-8 شهریور میرین برای مصاحبه و اگر قبول شدین که هیچ. اگر نه؛ اسمتون دوباره واردِ لیستِ انتخاب رشته میشه و اولویتِ بعدیتونو انتخاب میکنه.

حیفِ این همه اطلاعاتی که ازش به دست اوردم و دستم بش نرسید !
      از مراحل گزینش با خبری؟
      اگه میدونی میتونی توضیح بدی؟
      خواهش میکنم خیلی نیاز دارم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blackfire747 نمایش پست ها
      از مراحل گزینش با خبری؟
      اگه میدونی میتونی توضیح بدی؟
      خواهش میکنم خیلی نیاز دارم.
      گزینش؛ شامل تست های ورزشی؛ معاینه چشم؛ قلب؛ گوش.. وضعیتِ اسنخوان های بدن؛ دندان و یه سری دیگه از ازمایشات هست.

تستِ عقیدتی سیاسیِ فوق العاده قوی ای هم داره... تقریبا کامل باید احکام رو بلد باشین؛ سالروز های مهم؛ جبهه ی سیاسیتون به سپاهیا بخوره و کلا جزوی از خودشون باشی تا هم قبول شی و هم بتونی دووم بیاری... اگر وانمود کنی که میتونی کنار بیای بعدا توی دانشگاه به مشکل بر میخورین

تستِ روانشناسی هم داره که خیلیارو اونجا رد میکنن... در واقع مصاحبه ی اصلی هست و در حضورِ چند روان پزشک و مسئولِ گزینشِ سپاه هست.

شرایطِ خاصِ خودشم داره... جوِ دانشگاه نظامی و روابط خیلی صمیمی نیست بینِ جنس های مخالف و در صورتِ مشاهده برخورد میکنن.

شما یک افسر حساب میشین در واقع؛ اگر با یکی که ترمِ بالاییِ شماست دعوا کنین براتون دادگاهِ نظامی تشکیل میدن... در واقع توهین به مافوق حساب میشه.

یه سری شرایطِ دیگم داره مثل اینکه نمره ی ریشتون باید 4 باشه؛ زیاد فکرِ جینگولک بازی و خوش گذرونی نباشین؛ در هر صورت شما بورس خواهید شد و باید تابع باشین.

هر ماه هم 370 هزار تومن کمک هزینه ی اموزشی موقعِ تحصیل دریافت میکنین و بقیه ی شرایطشم مثلِ دانشگاه های روزانست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها

گزینش؛ شامل تست های ورزشی؛ معاینه چشم؛ قلب؛ گوش.. وضعیتِ اسنخوان های بدن؛ دندان و یه سری دیگه از ازمایشات هست.

تستِ عقیدتی سیاسیِ فوق العاده قوی ای هم داره... تقریبا کامل باید احکام رو بلد باشین؛ سالروز های مهم؛ جبهه ی سیاسیتون به سپاهیا بخوره و کلا جزوی از خودشون باشی تا هم قبول شی و هم بتونی دووم بیاری... اگر وانمود کنی که میتونی کنار بیای بعدا توی دانشگاه به مشکل بر میخورین

تستِ روانشناسی هم داره که خیلیارو اونجا رد میکنن... در واقع مصاحبه ی اصلی هست و در حضورِ چند روان پزشک و مسئولِ گزینشِ سپاه هست.

شرایطِ خاصِ خودشم داره... جوِ دانشگاه نظامی و روابط خیلی صمیمی نیست بینِ جنس های مخالف و در صورتِ مشاهده برخورد میکنن.

شما یک افسر حساب میشین در واقع؛ اگر با یکی که ترمِ بالاییِ شماست دعوا کنین براتون دادگاهِ نظامی تشکیل میدن... در واقع توهین به مافوق حساب میشه.

یه سری شرایطِ دیگم داره مثل اینکه نمره ی ریشتون باید 4 باشه؛ زیاد فکرِ جینگولک بازی و خوش گذرونی نباشین؛ در هر صورت شما بورس خواهید شد و باید تابع باشین.

هر ماه هم 370 هزار تومن کمک هزینه ی اموزشی موقعِ تحصیل دریافت میکنین و بقیه ی شرایطشم مثلِ دانشگاه های روزانست
      داداش مطمئنی برای ناسا نمی خوان؟
      این همه آزمایش ، برو بیا ، آخر سر هم معلوم نیست

بعد یک سوال اگه بعد قبولی ، انصراف بدن باید جریمه ای یا مبلغی باید پرداخته بشه؟
      (ممنون)
      ویرایش توسط viot123 : 23 مرداد 1395 در ساعت 02:02

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط viot123 نمایش پست ها
      داداش مطمئنی برای ناسا نمی خوان؟
      این همه آزمایش ، برو بیا ، آخر سر هم معلوم نیست

بعد یک سوال اگه بعد قبولی ، انصراف بدن باید جریمه ای یا مبلغی باید پرداخته بشه؟
      (ممنون)
      در هر صورت پزشکی خوندن اونم توی تهران با رتبه های 3 و 4 رقمی ارزوی خیلیاست که بهش تن میدن... از جمله خودم

چرا اخرِ سر معلوم هست؛ شما پزشکِ سپاه خواهی بود و بعد از گذروندنِ طرحِ سپاه که 5 سال هست؛ میتونین تخصص امتحان بدین... توی تخصص هم سهمیه دارن نظامیا و میتونه کمکشون کنه.

اگر قبول شین و انصراف بدین؛ باید جریمه و خسارت پرداخت کنین؛ همچنین نمیتونین دیگه توی همچین دانشگاهی هم درس بخونین... مبلغِ جریمه و خسارتشم خبر ندارم والا

+ یه سوال بود که قبلا یکی از کاربرا پرسید ولی یادم رفت جواب بدم...

دوستانی که این دانشگاه رو انتخاب میکنن؛ سعی کنن جبهه ی موافق باشن؛ به این فکر نکنن که بعد از فارغ التحصیلی میتونن مدرک رو بخرن؛

شما موقعِ ورود؛ تعهد میدین که 30 سال خدمت کنین؛ 7 سال درس میخونین و در نتیجه 23 سال باید خدمت کنین که در صورتِ گرفتنِ تخصص مدت زیاد هم میشه.

اما برده داری نیست؛ حقوقش بدک نیست ولی خب هرجا سپاه بگه باید کار کنین و اگر نکنین هم مدرکِ پزشکیتون باطل میشه و هم اخراج میشین.

شرایطِ باز خریدشم مثلِ افسر هاست... فکر کنم باید 20 سالی خدمت کرده باشین تا بتونین از سپاه بیاین بیرون.

یه سری شرایطم داره مثل عدمِ خروج از کشور حتی برای جشنواره های علمی ( خیلی کم شاید اجازه بدن البته ) ولی برای تفریح به هیچ وجه.

در کل با همه ی این شرایط اگر میتونستم انتخاب میکردم... تضمین بودنِ اینده ی شغلی از نظرِ خیلیا مهم تر از محدودیت هاشه.

جوِ علمیِ دانشگاه هم جزوِ تیپِ یک هست و از نظرِ علم چیزی کم نداره.. هرچند به تهران و بهشتی و تبریز نمیرسه ولی خب در حدِ بابل و یزد هست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gezero نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      در صورت رد شدن در مصاحبه کد رشته ها ی بعدی برای شما توسط سیستم قرائت میشه.اگه چنین چیزی که میگید بود کسی اصلا این رشته ها رو انتخاب نمیکرد چون 5-6 برابر ظرفیت دعوت میکنن به مصاحبه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن