خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معدل کتبی 19.98 فاقد تاثیر در کنکور!!

بچه ها من منطقه 1 هستم.رتبم حدود 300 شده .با این که تو کارنامه کتبی نهایی به جز ادبیات که 19.75 شدم بقیه درسام همه 20 شده ولی حتی تو یک زیر گروه هم تاثیر ندادن!
      مسخره نیست؟؟
      اعتراض بکنم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi110 نمایش پست ها
      بچه ها من منطقه 1 هستم.رتبم حدود 300 شده .با این که تو کارنامه کتبی نهایی به جز ادبیات که 19.75 شدم بقیه درسام همه 20 شده ولی حتی تو یک زیر گروه هم تاثیر ندادن!
      مسخره نیست؟؟
      اعتراض بکنم؟

چند بار گفته شد
      معدل درصورتی تاثیر میده که درصد های طرف پایین باشه
      درثانی اگه درصد های داوطلب پایین باشه و تراز نمره کتی اون فرد در مقایسه با تراز کلی داوطلب های دیگه بیشتر باشه تاثیر داده میشه چون تاثیر مثبت شده امسال
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان اگه تاثیر معدل رو تو تراز کل کنکور شما تاثیر میدادن رتبتون همینم نمیشد
      وقتی تاثیر ندادن یعنی رتبت بهتر از با تاثیره چیو اعتراض کنی؟
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی شما میگی درصد 57 فیزیک یا 60 ریاضی نمره 20 نمیتونه به کمکش بیاد؟
      یعنی تاثیر قطعی بود بدتر میشد؟؟
      مگه میشه مگه داریم؟؟
      آقا همه نمره هام بیسته ها؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      الان اگه تاثیر معدل رو تو تراز کل کنکور شما تاثیر میدادن رتبتون همینم نمیشد
      وقتی تاثیر ندادن یعنی رتبت بهتر از با تاثیره چیو اعتراض کنی؟
      نه سوالش اینه که مگه میشه نمره ی 20 رو تاثیر بدن و معدل 19.98 تراز کل رو کم کنه . به نظر من اعتراض بزن حتمن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی شما میگی درصد 57 فیزیک یا 60 ریاضی نمره 20 نمیتونه به کمکش بیاد؟
      یعنی تاثیر قطعی بود بدتر میشد؟؟
      مگه میشه مگه داریم؟؟
      آقا همه نمره هام بیسته ها؟؟

تراز گرفته میشه در مقایسه با سایر داوطلب ها اگه بالاتر بود تاثیر داده میشه پایین بود تاثیر داده نمیشه
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      نه سوالش اینه که مگه میشه نمره ی 20 رو تاثیر بدن و معدل 19.98 تراز کل رو کم کنه . به نظر من اعتراض بزن حتمن
      نمره ای که تک تک تاثیر نمیدن همه درسارو تراز میگیرن ضربدر ضریب میکنن و تراز کل بدست اومد اونو ضربدر 75% میکنن بعد اونو میان جمع میکنن که سیستم دو بار واسه تاثیر مثبت میاد تراز حساب میکنه یبار با تاثیر یبار بدون تاثیر که چون تراز نهایی حتی با معدل 20 تمام از تراز نهایی رتبه های زیر 2000 در 95% مواقع کمتره معمولا تاثیر حساب نمیشه
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مسخره نیست؟؟
      اعتراض بکنم؟
      والا اگه قرار باشه چنین معدلی هیچ تاثیری نداشته باشه چرا 25 درصدو حذف نمیکنن؟ خودشونم تکلیفشون مشخص نیس

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آغا 96 رو دریابین که مثه امسال مثبت باشه

بخدا اگه قطعی بشه،بزرگترین ظلم در حق اونایی میشه که معدلشون کمه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز معدل 20 هم میتونه ترازت رو پایین بکشه.
      قبلا در این مورد بحث شده. وقتی معدل تاثیر میزاره تراز نمره کنکورت ضرب در سه چهارم و تراز نمره نهاییت یک چهارم میشه. معدل 20 هم در درس های عمومی خیلی تراز پایینی داره مثلا در دینی ترازش از 13هزار شاید 8 هزار هم نباشه. این مطلب رو که یه مشاور کنکور نوشته بخونین همه حرفاش دقیقا درسته.

تاثیر مستقیم سوابق زیان آور است مخصوصا برای شما معدل 20 عزیز !!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid2016 نمایش پست ها
      والا اگه قرار باشه چنین معدلی هیچ تاثیری نداشته باشه چرا 25 درصدو حذف نمیکنن؟ خودشونم تکلیفشون مشخص نیس
      تاثیر مثبت برای این هست اگه این فرد نمرات کنکورش خیلی پایین بود و در صورتی که 75% کنکور و 25% سوابق باعث بهبودیش میشد اونوقت سوابق تاثیر داده میشد. الان معدل های 17 و 18 زیادی سوابقشون تاثیر داده شده

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مسخره نیست؟؟
      اعتراض بکنم؟
      توکلی گفته کسی که معدلش خوبه و درصدای کنکورش هم خوبه معدل تاثیر داده نمیشه ولی اگه درصداش کم باشه معدلش زیاد اونوقت تاثیر داده میشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

یادمه خود سازمان سنجش یه پی دی اف رو انتشار داد و داخل اون عنوان کرده بود که تراز دروس کتبی نهایی سوم ، به صورت درس به درس در نتیجه ی کنکور تاثیر داده می شه (البته امسال که به صورت مثبت در نظر گرفته شد ) ...

یعنی مثلا داخل کنکور امسال ، اگه کسی بر فرض مثال نمره ی نهای ریاضیش 20 شده باشه و درصد کنکورش داخل این درس مثلا 30 شده باشه قاعدتا باید داخل این درس واسش تاثیر مثبت رو لحاظ کنن ...

ولی دوست من که رتبه اش تقریبا 5000 منطقه ی دو شده ، با وجود اینکه نمره ی ریاضی و فیزیک نهاییش 20 شده و با توجه به درصد این دو تا درس که داخل کنکور حول و حوش 25 زده ، ولی متاسفانه داخل زیر گروه 1 اصلا تاثیر مثبتی با توجه به نمره ی کتبی براش در نظر گرفته نشده ...

در صورتی که منطق می گه که تراز نمره ی 20 نهایی فیزیک و ریاضی قاعدتا باید از تراز درصد 25 کنکور داخل این دو تا درس بیشتر باشه ، ولی اصلا تاثیر مثبتی رو واسش لحاظ نکردن ...
      می خواستم ببینم مشکل از کجاست ...؟؟؟
      آیا ممکن هست که اشتباه شده باشه یا نه ...؟؟؟(بهتر نیست اعتراض کنه ...؟)
      یا این که اصلا تراز کل نمرات نهایی سنجیده می شه نه به صورت درس به درس ...؟؟؟

ممنون میشم هر کی میدونه با حوصله جواب بده ...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

یادمه خود سازمان سنجش یه پی دی اف رو انتشار داد و داخل اون عنوان کرده بود که تراز دروس کتبی نهایی سوم ، به صورت درس به درس در نتیجه ی کنکور تاثیر داده می شه (البته امسال که به صورت مثبت در نظر گرفته شد ) ...

یعنی مثلا داخل کنکور امسال ، اگه کسی بر فرض مثال نمره ی نهای ریاضیش 20 شده باشه و درصد کنکورش داخل این درس مثلا 30 شده باشه قاعدتا باید داخل این درس واسش تاثیر مثبت رو لحاظ کنن ...

ولی دوست من که رتبه اش تقریبا 5000 منطقه ی دو شده ، با وجود اینکه نمره ی ریاضی و فیزیک نهاییش 20 شده و با توجه به درصد این دو تا درس که داخل کنکور حول و حوش 25 زده ، ولی متاسفانه داخل زیر گروه 1 اصلا تاثیر مثبتی با توجه به نمره ی کتبی براش در نظر گرفته نشده ...

در صورتی که منطق می گه که تراز نمره ی 20 نهایی فیزیک و ریاضی قاعدتا باید از تراز درصد 25 کنکور داخل این دو تا درس بیشتر باشه ، ولی اصلا تاثیر مثبتی رو واسش لحاظ نکردن ...
      می خواستم ببینم مشکل از کجاست ...؟؟؟
      آیا ممکن هست که اشتباه شده باشه یا نه ...؟؟؟(بهتر نیست اعتراض کنه ...؟)
      یا این که اصلا تراز کل نمرات نهایی سنجیده می شه نه به صورت درس به درس ...؟؟؟

ممنون میشم هر کی میدونه با حوصله جواب بده ...
      امسال به این صورت بوده
      تو هر زیر گروه کل تراز درس ها رو در نظر میگیرن
      مثلا حتما دوست شما تراز کل درساش تو زیر گروه 1 بیشتر از تراز تاثیر موثر کل معدلش بوده پس تاثیر ندادن
      این طور نیست که بیان تو زیر گروه 1 فیزیک و ریاضی تنها رو نگاه کنن زیست و شیمی و دروس عمومی هم نگاه کردن حتما تو زیر گروه 1 درصد کنکورش از نمره کتبی نهایش بهتر بوده

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      امسال به این صورت بوده
      تو هر زیر گروه کل تراز درس ها رو در نظر میگیرن
      مثلا حتما دوست شما تراز کل درساش تو زیر گروه 1 بیشتر از تراز تاثیر موثر کل معدلش بوده پس تاثیر ندادن
      این طور نیست که بیان تو زیر گروه 1 فیزیک و ریاضی تنها رو نگاه کنن زیست و شیمی و دروس عمومی هم نگاه کردن حتما تو زیر گروه 1 درصد کنکورش از نمره کتبی نهایش بهتر بوده

آره شاید به قول شما اومدن و تراز کل دروس عمومی رو داخل هر کدوم از زیر گروه ها تاثیر دادن نه به صورت تک به تک ...

مثلا همین دوست من ، با توجه به اینکه نمره ی زمین شناسی نهایی سومش ، اگر اشتباه نکنم نزدیک 20 بود ، داخل زیر گروه دو تجربی ، تاثیر معدل واسش مثبت شده ...

راستی شما فایل یا پی دی افی رو از سازمان سنجش سراغ دارین که داخل اون گفته باشه که تراز کلی دروس نهایی سوم دبیرستان در نظر گرفته می شه نه تراز هر درس به صورت جدا ... ؟؟؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن