خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور

شرکت مجدد در کنکور
      ویرایش توسط Un-known : 23 مرداد 1397 در ساعت 23:13

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام.ببخشید من دانشجوی ترم دو پرستاری روزانه هستم و میخوام اول مهر که ترم سه هستم انصراف بدم برای شرکت درکنکور 96 ولی نمیدونم هزینه انصرافم چقد میشه.کسی اطلاعی داره؟؟🙏🙏🙏🙏

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه پوربهشت نمایش پست ها
      باسلام.ببخشید من دانشجوی ترم دو پرستاری روزانه هستم و میخوام اول مهر که ترم سه هستم انصراف بدم برای شرکت درکنکور 96 ولی نمیدونم هزینه انصرافم چقد میشه.کسی اطلاعی داره؟؟������������ �����������
      خب از دانشگاهتون بپرسین میگن. در ضمن اگر هدفتون برای شرکت تو کنکور 96 هست میتونید تو بهمن ماه هم انصراف بدیدا
      حالا چرا انصراف؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Un-known نمایش پست ها
      سلام
      فرض کنید داوطلبی که سال 94 فارق التحصیل شده است در کنکور 94 و 95 شرکت کرده است و و تمایل دارد برای سال سوم کنکور بدهد ایا میتواند
      1- دانشگاه روزانه را انتخاب کند و پس از محرومیت یک ساله عدم شرکت در کنکور در کنکور سال بعد شرکت کند فرضا برای این داوطلب در کنکور سال 97 شرکت کند
      2- با توجه به اینکه داوطلب از مهلت فراغت یک ساله پس از فارغ التحصیلی استفاده کرده است ایا به محض انصراف از دانشگاه مشمول خدمت میشود؟( با توجه به اینکه انصراف از دانشگاه های روزانه و شبانه باید در بهمن سال قبل کنکور باشد یعنی مثلا برای این داوطلب در بهمن 96 )
      تشکر .
      سلام
      واسه سوال اول بله میتونه شرکت کنه
      واسه سوال دوم بازم مشکلی نداره.درسته ک از یک سال استفاده کرده ولی اون واسه معافیت دبیرستان بوده و معافیت دانشگاه جداس
      کلا بعد هر نقطع یک سال وقت هست حالا چه فارغ التحصیل چه انصراف
      سوالی بود درخدمتم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      باسلام.ببخشید من دانشجوی ترم دو پرستاری روزانه هستم و میخوام اول مهر که ترم سه هستم انصراف بدم برای شرکت درکنکور 96 ولی نمیدونم هزینه انصرافم چقد میشه.کسی اطلاعی داره؟؟🙏🙏🙏🙏
      شما انصراف میدید و مدرک پیش و دیپلم شما دست دانشگاه می مونه.در صورتی که تو کنکور 96 رشته روزانه بیارین نیاز نیست هزینه ای بدین و تعهد قبلیتون ک مال پرستاری بود به تعهد جدیدتون اضاف میشه ولی اگه رشته ای غیر روزانه بیارین باید هزینه ای پرداخت کنین

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سال٩٠ کنکور ریاضی دادم و رشته ي اقتصاد شهید بهشتی قبول شدم
      من واقعا از سال دوم دبیرستان عاشق پزشکی بودم اما چون وياضيم خوب بود اجازه ندادن تجربی بخونم
      حتی سال ٩٣ اقدام کردم و پیش دانشگاهی تجربی شبانه گرفتم
      امسال بعد از کلی اصرار خونوادرو راضی کردمو از دانشگاه انصراف دادم و کنكور تجربی دادم اما رتبم برای پزشکی تهران خوب نبود
      میخوام سال ٩۶ کنکور بدم
      اما این شایعات تمرکزمو ازبین برده
      میگن چون امسال یه ریاضی رتبه ی یک شده بچه ها اعتراض کردنو ساله دیگه کسایی که دیپلم ریاضی دارن یا انصرافین نمیتونن کنکور بدن ،
      کمکم کنین بگین چیکار کنم ؟ واقعیت داره این حرفا؟ نمیدونم تا دفترچه ها بیاد این چند ماهو چ جوری بگذرونم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هزينه اي نداره فقط تسويه با كتاب خونه و ....
      اگر سال بعد دولتي قبول شين كه هيچ هزينه اي نداره
      ولي اگر آزاد بايد براي گرفتن مدرك ديپلمتون از دانشگاه يكم هزيمه كنين اندازه ي شهريه ي ٢ ترم دانشجويان شبانه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adiarj نمایش پست ها
      من واقعا از سال دوم دبیرستان عاشق پزشکی بودم اما چون وياضيم خوب بود اجازه ندادن تجربی بخونم
      امسال بعد از کلی اصرار خونوادرو راضی کردمو از دانشگاه انصراف دادم و کنكور تجربی دادم اما رتبم برای پزشکی تهران خوب نبود
      میخوام سال ٩۶ کنکور بدم
      میگن چون امسال یه ریاضی رتبه ی یک شده بچه ها اعتراض کردنو ساله دیگه کسایی که دیپلم ریاضی دارن یا انصرافین نمیتونن کنکور بدن ،
      کمکم کنین بگین چیکار کنم ؟ واقعیت داره این حرفا؟ نمیدونم تا دفترچه ها بیاد این چند ماهو چ جوری بگذرونم

شایعه محض هست.شما میتونید تجربی شرکت کنید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید حوصله ندارم تاپیک بزنم یه سوال دارم:
      کسی که پارسال هوشبری آزاد آورده بعد نرفته برا ثبت نام، حالا امسال میتونه دوباره همون رشته و همون دانشگاه رو تو انتخاب رشته بزنه؟ اگه بازم همونو قبول بشه مشکلی پیش نمی یاد؟
      مهمه لطفا اگه میدونین بگین...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      ببخشید حوصله ندارم تاپیک بزنم یه سوال دارم:
      کسی که پارسال هوشبری آزاد آورده بعد نرفته برا ثبت نام، حالا امسال میتونه دوباره همون رشته و همون دانشگاه رو تو انتخاب رشته بزنه؟ اگه بازم همونو قبول بشه مشکلی پیش نمی یاد؟
      مهمه لطفا اگه میدونین بگین...
      سلام دوست عزيز مشكلي نيست تا جايي ك من ميدونم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adiarj نمایش پست ها
      میخوام سال ٩۶ کنکور بدم

لطف کنید و بگید که کیا اینو گفتن، دوست دارم نیم ساعت بهشون نگاه کنمو بخندم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باسلام.ببخشید من دانشجوی ترم دو پرستاری روزانه هستم و میخوام اول مهر که ترم سه هستم انصراف بدم برای شرکت درکنکور 96 ولی نمیدونم هزینه انصرافم چقد میشه.کسی اطلاعی داره؟؟������������ �����������

پرستاریو نمیدونم از دانشگاه باید پرسید مهندسیو می دونم که پارسال ترمی حدود 230 هزار تومن بود

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      انصراف که میدی به عنوان اخراجی انصراف بده هزینه نداره تازشم اگه وام گرفته باشی برات قسط بندی هم میشه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.Hamidi نمایش پست ها
      انصراف که میدی به عنوان اخراجی انصراف بده هزینه نداره تازشم اگه وام گرفته باشی برات قسط بندی هم میشه
      اخراجی باشم میتونم کنکور بدم ؟ چجوری اخراجی بشم اخه)

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو انصرافتو بنویسی خودشون برات میزنن اخراجی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن