خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 74 از 74
    1. Top | #61
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها

خب گفتم به شما اشتباه رسوندن
      توی پست قبلیم نوشتم که علوم پزشکی ارتش متفاوته با جاهای دیگه ارتشه ...

ما کاملا اجازه خروج از کشور رو داریم اما هر کسی استخدامه جاییه باید با هماهنگی خارج شه...
      اونایی که ممنوع الخروج دائمی(به جز سفر حج و عتبات) هستن دانشجوهای دانشگاه افسری امام علی یا ستاری یا بقیه افسری ها هستن ...
      در ثانی من خیلی فک کردم دیدم اگه ممنوع الخروج هم نباشم جای خاصی پیدا نمیکنم که برم / مثلا همینطوری بیخودی پاشم برم آلمان یا چین که چی بشه !!!!

به هیچ وجه برده داری مدرن نیست ...

شما بشین فکر کن ببین واسه چی میخوای پزشک شی ...
      بارها تو همین انجمن گفتم اگه کسی واسه پول و موقعیت اجتماعی رشه پزشکی و دندون بره این رشته ها راه خیلی اشتباهی رفته چون با کارهای مشابه هم میشه رسید به اینا و نیازی به پاس کردن واحدهای سنگینی مثل آناتومی و فیزیولوژی نیس /

واسه آزمون دستیاری کسایی که توی علوم پزشکی آجا درس خوندن سهمیه دارن که به راحتی میتونن قبول بشن

شما بعد فارغ التحصیلی از 7 روزه هفته 4-5 روز در اختیار ارتشی به عنوان ی کارمندنظامی، بقیش رو تو مطب خودت کار میکنی هم حقوق ارتش رو داری هم حقوق مطب خودت رو
      طرح نمیری ، سربازی نمیری

شاید تنها عیبی که داره از نظر عوام(از نظر خود من عیب نیست) و شما تاییدش کنی اینه که ممکنه شما توی طرح تقسیم بیفتی زابل یا بندرعباس یا چابهار که اونم قطعا دائمی نیس و بعد 3-4 سال به روال عادی بر میگرده و میتونی ی جای خیلی خوب بری / اگرم بری اون شهرها شما توی بیمارستان یا درمانگاهها کار میکنی و به مراتب کارت از بقیه رسته ها راحت تره ...

حرف آخر این پست : نگا کن من و شما الان 20 سالمونه اگه بهمون بگن چطوری گذشت این بیست سال میگیم مثل برق /اگه از ی آدم 60 ساله هم بپرسی همینو میگه (نصیحت نمیکنم)اما عمر خیلی خیلی کوتاهتر از اونیه که من و شما صرف پرشک شدن بخوایم هدرش بدیم /انشالله ی جوری زندگی کنیم که موقع مرگ(که خیلی نزدیکه) حداقل خودمون از خودمون راضی باشیم ...
      منظور من پزشکی بومی منطقه بود نه شما .
      کماکان به این نظرم پافشاری دارم که اجازه نمیدن خارج بشی تا خدمتت تموم نشه این فامیل ما هم همین امسال عید میخواست با رفیقاش بره ترکیه که نشد ولی به محض اینکه خدمتت به ارتش تموم بشه میتونی بری

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سلام .ببخشید خانوم ها هم میتونن وارد ارتش بشن؟؟
      مثلا دندانپزشکی ارتش واسه خانوم ها هم هست؟؟
      سلام میتونید از دفترچه انتخاب رشته جواب سوالتونو بگیرید
      اما اینو میدونم پزشکی و پرستاری خیلی محدود مثلا پزشکی حدود 2 نفر و پرستاری حدود 10 نفر میگیره که پزشکی ها واسه تحصیل میرن دانشگاه شهید بهشتی ولی پرستاری ها میرن دانشکده پرستاری اما کلاسا مختلط نیس
      واسه خواب هم میرن خوابگاه خود ارتش
      (البته تا جایی که من توی این یک ماه فهمیدم ... )
      I will live in my dream soon

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      منظور من پزشکی بومی منطقه بود نه شما .
      کماکان به این نظرم پافشاری دارم که اجازه نمیدن خارج بشی تا خدمتت تموم نشه این فامیل ما هم همین امسال عید میخواست با رفیقاش بره ترکیه که نشد ولی به محض اینکه خدمتت به ارتش تموم بشه میتونی بری
      یکی از دانشجوهای دندونمون داداشش الان متخصص قلب و بورسیه ارتشه میگه خود ارتش به داداشم گفته مثلا تو فلان کشور سمینار یا همایشه بیا برو ...

نگا کن با عقل هم جور در نمیاد کلا اجازه ندن پزشکا برن بیرون ...
      چون ارتش از خداشه دانشجوش با سواد در بیاد چون مطمنه قراره بعد 7 سال تحصیل که سابقه حساب شده 23 سال کار کنه ...

بعدشم اصلا موضوع مهمی نیس شما نتونی بری خارج ...

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم پزشکی ارتش و نیرو انتظامی برای کساییه که به هر قیمتی میخوان بهشون بگن دکتر ! و اخرین روزنه امیدو امتحان کنن.شرایط ارتش عین پادگانه مدت تحصیل حتی به دانشجوهای تهرانش اجازه نمیدن برن خونشون و باید تو خوابگاه بمونن و گاهی شبا کشیک بدن! حداقل تا تموم شدن علوم پایه اینه... ۷۰ درصد کارایی که از یه نظامیشون میخوان از تو هم میخوان بعدشم درسته برای تخصص سهمیه دارن اما بعدش دست خودت نیست کدوم شهر و کجا کار کنی چون هرچن سال یبار جابجا میشی و برحسب نیاز هرجا که اونا بگن باید بری! خروج از کشورم ک مشخصه تکلیفش ... بله برای فلان سمینار خود دانشگاه میفرستت اما نمیری اونجا عشق و حال و تفریحی نیست یجور برای بنیه علمی دانشگاه میری و میای‌... کشور ماهم کشور کم تنشی نیست و الحمدلله با خیلی جاها درگیره تقی به توقی بخوره مسلما نمیزارن بشینی تو مطبت کار کنی چون جنبه نظامی پر رنگ تر میشه. خلاصه که محدودیتاش خیلی زیاده و روح ادمو خراب میکنه و عمل در نهایت قبل پزشک یک نظامی هستی. حالا کسی میتونه با این شرایطا کنار بیاد بسم الله !
      درضمن مثلا داروسازی ارتش از اشناهامون بعد فارغ التحصیلی بودن که به ازای یه شیفت کاری بین ۳ تا ۳و نیم حقوق بهت میدن ! همونو بیرون باشی و دست خودت یک و نیم برابرش حداقل داری ! پول چشم گیری هم نمیدن !

5. Top | #65
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      فقط میتونم بگم پزشکی ارتش و نیرو انتظامی برای کساییه که به هر قیمتی میخوان بهشون بگن دکتر ! و اخرین روزنه امیدو امتحان کنن.شرایط ارتش عین پادگانه مدت تحصیل حتی به دانشجوهای تهرانش اجازه نمیدن برن خونشون و باید تو خوابگاه بمونن و گاهی شبا کشیک بدن! حداقل تا تموم شدن علوم پایه اینه... ۷۰ درصد کارایی که از یه نظامیشون میخوان از تو هم میخوان بعدشم درسته برای تخصص سهمیه دارن اما بعدش دست خودت نیست کدوم شهر و کجا کار کنی چون هرچن سال یبار جابجا میشی و برحسب نیاز هرجا که اونا بگن باید بری! خروج از کشورم ک مشخصه تکلیفش ... بله برای فلان سمینار خود دانشگاه میفرستت اما نمیری اونجا عشق و حال و تفریحی نیست یجور برای بنیه علمی دانشگاه میری و میای‌... کشور ماهم کشور کم تنشی نیست و الحمدلله با خیلی جاها درگیره تقی به توقی بخوره مسلما نمیزارن بشینی تو مطبت کار کنی چون جنبه نظامی پر رنگ تر میشه. خلاصه که محدودیتاش خیلی زیاده و روح ادمو خراب میکنه و عمل در نهایت قبل پزشک یک نظامی هستی. حالا کسی میتونه با این شرایطا کنار بیاد بسم الله !
      درضمن مثلا داروسازی ارتش از اشناهامون بعد فارغ التحصیلی بودن که به ازای یه شیفت کاری بین ۳ تا ۳و نیم حقوق بهت میدن ! همونو بیرون باشی و دست خودت یک و نیم برابرش حداقل داری ! پول چشم گیری هم نمیدن !
      ولی اگه بخوایم خیلی با دقت تر نگاه کنیم 90 درصد رتبه برتر هایی که دانشگاه دولتی بدون تعهد میرن هم نمیتونن تو مصاحبه و... قبول بشن
      هر کاری خوبی و بدی خودش رو داره خوبی اینجا هم اینه که تضمین داری میری سر کار بدی هم اینه که مال خودت نیستی

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چیزی که فک نکنم هیچ کدوم از دوستان اشاره کرده باشن اینه که 5 برابر ظرفیت اعلام می کنن واسه استخدامی و بعد از گذشتن از معاینات و مصاحبه و .... می فرمایند که کسانی که شهید، جانباز و.... تو فامیل درجه یکشون دارن بیان دست راست بقیه برن دست چپ... و این جاست که آب یخ میریزن رو تنت!

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اصلا اینطور که میگی نیست (واقعا نمیخوام طرفداری رشته ودانشگاهمو بکنم)
      واقعا منم فک میکردم اینطوری که شما میگی باشه
      آره کشیک داریم هر ماه 2 ساعت
      شرایط ارتش اصلا عین پادگان نیس ... زمین تا آسمون فرق بین ما و دانشجوهای دانشگاه افسریه
      اون حق استفاده از لب تاپ ،گوشی لمسی حتی گاهی راه رفتن رو هم ندارن اما ما اصلا اینطوری نیستیم
      آره دانشجوهای دکترا تا 7 ترم باید تو خوابگاه باشن و نمیتونن برن خونشون یا خونه کسی بخوابن اما شما هر روز درخواست مرخصی ساعتی بده 99 درصد موافقت میشه ... الان از 24 اومدم مرخصی تا 17 هم مرخصی ام تو این مدت واسم حقوق رد میشه بیمه رد میشه سابقه حساب میشه و ...
      تو دانشگاه روزانه بیرون هم که آزادی از لحاظ بیرون رفتن یا نرفتن مثلا کجا میخوای بری ،قبول کن بعد ی مدت عادی میشه و تو شب و روز کارت با درسه ...

شما توی دانشگاه بیرون هم بشینی پزشکی و دندون بخونی بعد 7 سال درس سنگین باید بری طرح و سربازی بعدش با سختی زیاد آزمون دستیاری قبول شی (چون پزشک عمومی کمتر نیازه)بعد با سختی بیشتر متخصص میشی و بازم هر جا عشقت کشید نمیتونی مطب بزنی و دو برابر مدت تحصیلت در اختیار وزارت بهداشتی ...

گفتی خارج رفتن خب عزیز من اگه مثلا بری خارج و عشق و حال کنی چی میشه یا اگه نری (اینا اصلا جزو مزایا و معایب مطرح نیست)
      برای طرح تقسیم نیروها گفتی درسته همه حدود 4 سال باید برن مناطق گرمسیری اما خود ارتش به این موضوع واقفه که اگه نیرومون به زادگاهش نزدیکتر باشه کارایی و بازدهیش بیشتره (الان دقیقا دارن همینطوری عمل میکنن انشالله اینجوری باشه نبود هم عیبی نداره)
      هر جایی سختی خاص خودشو داره (قبول دارم هر کسی نمیتونه با شرایط یه خورده متفاوت علوم پزشکی ارتش کنار بیاد )

حرف آخر: من فقط مزیت ها و معایب علوم پزشکی آجا رو از نظر خودم رو بهتون گفتم قطعا انتخاب با خودتونه
      اگر پزشک هستی از خود نیستی و اگر از خود هستی پزشک نیستی

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حقوق ارتش

شرایط ارتش اصلا عین پادگان نیس ... زمین تا آسمون فرق بین ما و دانشجوهای دانشگاه افسریه
      اون حق استفاده از لب تاپ ،گوشی لمسی حتی گاهی راه رفتن رو هم ندارن اما ما اصلا اینطوری نیستیم
      آره دانشجوهای دکترا تا 7 ترم باید تو خوابگاه باشن و نمیتونن برن خونشون یا خونه کسی بخوابن اما شما هر روز درخواست مرخصی ساعتی بده 99 درصد موافقت میشه ... الان از 24 اومدم مرخصی تا 17 هم مرخصی ام تو این مدت واسم حقوق رد میشه بیمه رد میشه سابقه حساب میشه و ...
      تو دانشگاه روزانه بیرون هم که آزادی از لحاظ بیرون رفتن یا نرفتن مثلا کجا میخوای بری ،قبول کن بعد ی مدت عادی میشه و تو شب و روز کارت با درسه ...

شما توی دانشگاه بیرون هم بشینی پزشکی و دندون بخونی بعد 7 سال درس سنگین باید بری طرح و سربازی بعدش با سختی زیاد آزمون دستیاری قبول شی (چون پزشک عمومی کمتر نیازه)بعد با سختی بیشتر متخصص میشی و بازم هر جا عشقت کشید نمیتونی مطب بزنی و دو برابر مدت تحصیلت در اختیار وزارت بهداشتی ...

گفتی خارج رفتن خب عزیز من اگه مثلا بری خارج و عشق و حال کنی چی میشه یا اگه نری (اینا اصلا جزو مزایا و معایب مطرح نیست)
      برای طرح تقسیم نیروها گفتی درسته همه حدود 4 سال باید برن مناطق گرمسیری اما خود ارتش به این موضوع واقفه که اگه نیرومون به زادگاهش نزدیکتر باشه کارایی و بازدهیش بیشتره (الان دقیقا دارن همینطوری عمل میکنن انشالله اینجوری باشه نبود هم عیبی نداره)
      هر جایی سختی خاص خودشو داره (قبول دارم هر کسی نمیتونه با شرایط یه خورده متفاوت علوم پزشکی ارتش کنار بیاد )

حرف آخر: من فقط مزیت ها و معایب علوم پزشکی آجا رو از نظر خودم رو بهتون گفتم قطعا انتخاب با خودتونه
      ا

داداش لطف میکنی در مورد حقوق حین تحصیل که تو دفترچه نوشته و همچنین بعد از تحصیل موقع کارکردن برا ارتش توضیح بدی
      د

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حقوق ارتش

داداش میشه لطف کنی و در مورد حقوق حین تحصیل و بعد از اون موقع کارکردن برا ارتش توضیح بدی

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza9 نمایش پست ها
      داداش میشه لطف کنی و در مورد حقوق حین تحصیل و بعد از اون موقع کارکردن برا ارتش توضیح بدی
      حقوق ی مجرد توی دوران تحصیل حدود 500 تومنه که به طور عادی چنتا ترفیع هم میخوری (پزشکی ها 3 تا ترفیع)
      هر سال که حقوق همه ی کارمندان ی درصدی افزایش داره حقوق شما هم میره بالا ...

اگه متاهل شی حدود 1 و 200 میدن / عقیدتی و دانشگاه هم بهت وام میدن

بعد تحصیل هم اینطور که شنیدم واسه 5 شیفت هفتگی واسه ارتش (یعنی 5 روز میری درمونگاه یا بیمارستان یا بهداری ارتش و شیفت وامیستی) حدود 3 میل میدن بهت ...
      بقیه تایم که تو ارتش نیستی میتونی بری مطب خودت
      هر شهری که بیفتی مجوز مطب هم تو همون شهر بهت میدن ...

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      کلا به نظر من خودتونو درگیر سازمان های دولتی مثل بقیه اله و .. نکنید بهتره...اینا اولاش خوبه بعدا میبینی وقتتو هدر دادی

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      کلا به نظر من خودتونو درگیر سازمان های دولتی مثل بقیه اله و .. نکنید بهتره...اینا اولاش خوبه بعدا میبینی وقتتو هدر دادی
      نمیدونم چی بگم

هر کسی دیدگاه خاص خودشو داره
      ولی خب استخدام ی سازمان شدن مزایا و معایب خاص خودشو داره که هر کسی باید با خودش سبک سنگین کنه و تصمیم بگیره

وقت هدر دادن نیس / شما ی بخش روز میری به ارتش یا سپاه میرسی یا بخش روز هم در اختیار خودتی با مطب شخصی خودت ...

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا اونچنان مشخص نمیشه
      اما یک دندوپزشکی داریم که رتبش شده 700حدود سهمیه 5 درصدی ...

اما از نظر ترازی
      کسیو داریم که با 9200 قبول شده اما دوست خودم که ترازش از من که شده بودم 9591 بهتر بود قبول نشد ...
      سلام...یه چن تا سوال..دوستت چرا قبول نشد؟ تو همون مصاحبه (واسه پزشکی یا چیزای دیگه رد شد) یا مصاحبش موفقیت آمیز بود؟
      تو تحقیقات فقط پرسش و پاسخ میدانی میکنن یا بقیه چیزا رو هم بررسی میکنن(مثل تلگرام یا سایت هایی ک رفتیم یا از اینجور چیزا دیگه)؟

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا اونچنان مشخص نمیشه
      اما یک دندوپزشکی داریم که رتبش شده 700حدود سهمیه 5 درصدی ...

اما از نظر ترازی
      کسیو داریم که با 9200 قبول شده اما دوست خودم که ترازش از من که شده بودم 9591 بهتر بود قبول نشد ...
      سلام....یه چن تا سوال داشتم... چرا رد شد؟ تو همون مصاحبه اولیه (معاینه پزشکی و اینجور چیزا) رد شد یا مصاحبه ش موفقیت آمیز بود؟
      واسه تحقیقات فقط پرسش و پاسخ میکنن یا چیزای دیگه مثه تلگرام یا سایت هایی ک رفتیم رو هم بررسی میکنن؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن