خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question از الان برای کنکور منحصرا زبان 96

با سلام دوستان، من ميخوام کنکور زبان بدم 96 چیکارا بکنم ميدونم با تلاش همه چی حل ميشه اما بهم راه رو نشون بديد چطور برنامه ریزی کنم، چی بخونم، چطور بخونم تا بتونم مترجمی زبان انگلیسی رو بيارم تو دانشگاه دولتی البته اگه دانشگاه های تاپ بشه که بهتر در آخرم من تو شهرستانم اینجا خیلی مشاورای خوبی نيستن و خب من محصل نیستم دارم دانشگاه درس میخونم ولی کنکور میتونم بدم، راستش از رشته م راضی نیستم زبان خیلی خیلی دوست دارم لطفا راهنمایی م کنید اگر بدونم موفقیتی توش هست حتما تلاش میکنم حتی واحد درسی کم بر میدارم که بتونم بخونم
      .
      .
      .
      .فقط بازم بگم بازم تاکید کنم مشاور خوب ميخوام و يه برنامه ریزی درست خلاصه فکر کنید به خواهر خودتون میخواید راهنمایی بديد

.
      .
      .
      هزار بار تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen نمایش پست ها
      با سلام دوستان، من ميخوام کنکور زبان بدم 96 چیکارا بکنم ميدونم با تلاش همه چی حل ميشه اما بهم راه رو نشون بديد چطور برنامه ریزی کنم، چی بخونم، چطور بخونم تا بتونم مترجمی زبان انگلیسی رو بيارم تو دانشگاه دولتی البته اگه دانشگاه های تاپ بشه که بهتر در آخرم من تو شهرستانم اینجا خیلی مشاورای خوبی نيستن و خب من محصل نیستم دارم دانشگاه درس میخونم ولی کنکور میتونم بدم، راستش از رشته م راضی نیستم زبان خیلی خیلی دوست دارم لطفا راهنمایی م کنید اگر بدونم موفقیتی توش هست حتما تلاش میکنم حتی واحد درسی کم بر میدارم که بتونم بخونم
      .
      .
      .
      .فقط بازم بگم بازم تاکید کنم مشاور خوب ميخوام و يه برنامه ریزی درست خلاصه فکر کنید به خواهر خودتون میخواید راهنمایی بديد

.
      .
      .
      هزار بار تشکر
      من مشاور رتبه برتر زبان میشناسم.خودش داره زبان دانشگاه تهران میخونه.اگه میخوای با اون صحبت کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر شما ارزش داره آدم زبان بخونه ؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من امسال کنکور زبان دادم رتبه هم خوبه می تونم مترجمی زبان تهران رو بیارم ...بنظرتون خوبه اصن کارش چیه ؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.p نمایش پست ها
      من مشاور رتبه برتر زبان میشناسم.خودش داره زبان دانشگاه تهران میخونه.اگه میخوای با اون صحبت کن
      آره حتما ممنون ميشم معرفی کنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfancrepsley نمایش پست ها
      به نظر شما ارزش داره آدم زبان بخونه ؟؟

اگه علاقه داری حتما ارزش داره، کلا هر چیزی که بهش علاقه داری ارزشش داره براش تلاش کنی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من زبان تخصصی 80 زدم زبان عمومی هم 100
      اگه سوالی داشتین در خدمتم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه از الان بخونی و درست بخونی حداقل دو رقمی خواهی شد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      من زبان تخصصی 80 زدم زبان عمومی هم 100
      اگه سوالی داشتین در خدمتم
      جفتش چه کتاب هایی خوندی؟
      من الان موندم کتاب چی بگیرم خیلی سبز یا مبتکران(زبان تخصصی)

Sent from my D6502 using Tapatalk
      ویرایش توسط John4954 : 03 شهریور 1395 در ساعت 17:08

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم راهنمایی هام مفید واقع بشه.

من خودم امسال در کنار کنکور اصلیم که ریاضیم بود، کنکور زبان تخصصی هم دادم و درصد و رتبه ی خوبی رو کسب کردم. در خصوص این که واقعا خوندن برای کنکور زبان ارزش داره یا نه باید خدمتتون عرض کنم در صورتی که سطح زبان خوبی دارید با کمی تمرین میتونید درصد و رتبه ی خوبی رو کسب کنید و این میتونه یکی از افتخارات تحصیلی تون باشه.

من خودم به شخصه برای آزمون های بین المللی مثل تافل و CAE تمرین کرده بودم و با زدن کنکور های زبان تخصصی سال های قبل در هفته ی منتهی به کنکور تونستم درصد خوبی کسب کنم. در نتیجه اگه سابقه ی خوندن زبان به صورت جدی رو دارید، استرس نداشته باشید و مطمئن باشید با قوی کردن دروس عمومی و زدن چند دوره از کنکور های قبلی رتبه ی بسیار خوبی رو کسب خواهید کرد.

اگر هم زبانتون در سطح متوسط رو به بالا هست و میخواید تو این یک سال زبانتون رو قوی کنید باز هم کار اشتباهی نکردید. به این دلیل که مطمئنا در آینده زبان یکی از کلیدی ترین عوامل در موفقیت های شما خواهد بود. همچنین خوندن گرامر و وکب که پایه ی امتحان کنکور تخصصی هست، برای امتحانات بین المللی هم بسیار بسیار مفیده. هرچند که دیگه هیچ آزمون معتبری بخش گرامر و وکب جداگونه نداره و این مهارتها در رایتینگ و اسپیکینگ مورد ارزیابی قرار می گیرند.

به نظر شخصی من با خوندن این کتاب ها میشه به راحتی هم زبان تخصصی رو بالای 80 زد و هم برای ازمون های مهم تر آماده شد:

504 Essential Words - انتشارات بارونز

این کتاب برای تقویت وکب فوق العاده هست و هر کسی که میخواد امتحانی مثل تافل بده باید حتما با کلمات این کتاب آشنا بشه. میتونید هر شب 1 درس کار کنید و حدود 1 ماه و نیم این کتاب تموم میشه. بعدش هم به هر روشی که بلدید کلماتو مرور کنید. توصیه من استفاده از بوکمارک های دیکشنری موبایل هست. فلش کارت ها هم خوب هستند.

Intermediate Grammar In Use

این کتاب هم کتاب معروفی هست. البته حجمش زیاده و به نظرم بهتره فقط درسنامش خونده بشه و در مباحثی که ضعف دارید تمرینات حل بشه. همچنین اگر سطح زبانتون بالاست، کتاب CAE Result رو تهیه کنید. در بخش انتهاییش نکات گرامری به صورت خلاصه اومده که فوق العاده مفیده

Idioms and Phrasal Verbs - انتشارات آکسفورد

این کتاب بیشتر برای کساییه که واقعا میخوان وقتشون رو روی کنکور زبان بذارن. بیشتر به درد اون بخش کنکور میخوره که زبان محاوره ای هست. با این حال اگه نمیخواید وقت زیادی بذارید لازم نیست این کتابو بخونید چون حجمش زیاده. اگه فیلم زبان اصلی دیده باشید هم خیلی کمکتون میکنه.

در نهایت هم برای بخش ریدینگ توصیه من حل کردن ریدینگ های تافل هست. سبک ریدینگ کنکور زبان به شدت شبیه تافل هست و با امتحانایی مثل آیلتس و امتحانات کمبریج فرق داره. در اینترنت میتونید ریدینگ ها رو پیدا کنید و رو اون ها کار کنید. همچنین از TPO ها که آزمون های آزمایشی ibt هستن هم میتونید استفاده کنید.

در نهایت فراموش نکنید که روی کنکور های سال های پیش هم تمرکز زیادی داشته باشید.

امیدوارم موفق باشید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی در کل بدونین که زبان مهارته نه شغل
      کاری که بچه 18 ساله بتونه باهاتون رقابت کنه کار نیست

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen نمایش پست ها
      .
      .
      .

.
      .
      .
      هزار بار تشکر
      %D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3.jpg

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال وقتتونو تلف منحصرا زبان نکنید بشینید تجربی ای ریاضی ای چیزی بخونید زبان که همه بلدند
      من هم می تونم ...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من بعد از حدود 6 ماه تصمیم گرفتم که رشته ی کنکورم رو از انسانی به زبان تغییر بدم و به دنبال علاقم برم...اما الان تنها حدود کمتر از 6 ماه فرصت دارم...به نظرتون میتونم رتبه ی خوبی برای دانشگاه دولتی(تهران) بیارم؟
      و اینکه لطفا راهنماییم کنید برای دروس عمومی و تخصصی چه تایمی رو بزارم تا نتیجه ی مطلوب رو بگیرم...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_jw نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من بعد از حدود 6 ماه تصمیم گرفتم که رشته ی کنکورم رو از انسانی به زبان تغییر بدم و به دنبال علاقم برم...اما الان تنها حدود کمتر از 6 ماه فرصت دارم...به نظرتون میتونم رتبه ی خوبی برای دانشگاه دولتی(تهران) بیارم؟
      و اینکه لطفا راهنماییم کنید برای دروس عمومی و تخصصی چه تایمی رو بزارم تا نتیجه ی مطلوب رو بگیرم...
      سلام
      اگه به زبان علاقه داری میتونی موفق بشی و به چیزی که میخوای برسی
      دروس عمومی که مثل بقیه رشته ها هست ..... ادبیات/عربی/دین و زندگی/زبان انگلیسی عمومی

تخصصی هم 70 تا سواله 105 دقیقه هم وقت داره

برنامه من اینجوریه :
      کتاب های عمومی ادبیات 5 مبحث الگو رو گرفتم / عربی کامل گاج / دینی جامع گاج / زبان جامع مبتکران شهاب اناری

واسه تخصصی هم دوجلد زبان تخصصی مبتکران رو گرفتم و گرامر زبان تخصصی خیلی سبز

لغات دبیرستان رو که بلدم یعنی فقط مرور میکنم با خوندن متن و کلوز ها

لغات 504 خیلی کمک میکنه

با برنامه ریزی صبح ها زبان کار میکنم عصر ها هم با دروس عمومی میخونم

کتاب زرد سوالات تخصصی و آبی قلمچی هم گرفتم سوالات کنکور رو میزنم

با برنامه قلمچی و برنامه که دکتر شهاب اناری تنظیم کرده پیش میرم

هر روز یه متن و کلوز و .......

بخونی وقت بذاری موفق میشی .

امیدوارم حرف هایی که زدم بدردت بخوره موفق باشی
      Its always Fun Listening to Someones Lie when You Already Know The Truth

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن