خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 48 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 706
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 4 منطقه 3 : علیـــرضـا آرویــن | رشته تجربی - کنکور 95

ســــــــلام و درود
      بـــر تمامی حضــاران

دومــیــن ! مصاحبه رو اغاز میکنیم با :
      علیـــرضـا آرویــن
      رتبه : 4 منطقه 3 از یاسوج
      با معدل کتبی :19.92

( نام کاربری شون در انجمن : Alireza.arvin )

عکس کارنامه کنکــور و سوابق تحصیلی شون :

%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C%D9%861.png

%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C%D9%862.png

از پرسیدن سوالات تکراری تا حد ممکن بپرهیزید
      + اسپم ممنوع

با تشکر
      و آرزو موفقیت برای همگی شما

خودتون رو معرفی کنید ، ازکدوم شهر و اسم مدرسه !؟

علیرضا آروین هستم از یاسوج . مدرسه شهید بهشتی .

رشته و دانشگاه انتخابی شما؟

انشالله پزشکی دانشگاه تهران

درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید:

(چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح)

- تابستان سال دوم

درس نخواندم

- تابستان سال سوم

ی سری کلاس هایی از موسسه علوی شرکت می کردم . ولی صرفا سر کلاس حضور داشتم . توی خونه هم اصلا مطالعه نمی کردم . فقط برای اینکه خودمو راضی کنم از بقیه عقب نیستم اینطوری !

- تابستان سال چهارم

سال دوم دبیرستان اون طور ک باید و شاید درس نخونده بودم . توی دروس سال دوم خیلی مشکل داشتم . به خاطر همین چون با برنامه آزمون های کانون جلو می رفتم مجبور شدم دروس انتخابی رو همه رو از دوم دبیرستان انتخاب کنم .
      توی تابستون بنابر اطلاعاتی ک از سایر رتبه های برتر کسب کرده بودم تصمیم گرفتم از دروس عمومی درس های مهم زبان فارسی و عربی 1 و 2 رو هم بخونم . تا اوایل شهریور خیلی خوب مطالعه کردم ولی متاسفانه از 6 شهریور به بعد تا اوایل مهر درگیر ی سری بیماری ها بودم و نتونستم مطالعه کنم . فقط تو این مدت ک مریض بودم سعی کردم ژنتیک رو خیلی خیلی خوب کار کنم و تست بزنم .

- سال تحصیلی چهارم

بعد از اون بیماری ک به لطف خدا برطرف شد ب آقای شفیعی ( مدیر قلمچی شهرمون ) مراجعه کردم و ایشون به عنوان مشاورم راهنماییم کردم و اصول برنامه ریزی رو به صورت کامل از ایشون یاد گرفتم ک نظم خیلی بیشتری به مطالعم داد .
      توی سال تحصیلی هم مدرسه رفتم و حضور داشتم ولی معمولا به جز درس ریاضی و تا حدودی فیزیک و زیست روی بقیه کلاس ها اصلا به معلم گوش نمی دادم و کتاب های کمک درسیم رو همراهم می بردم و مطالعه می کردم . توی سال تحصیلی
      فشار زیادی روم بود از نظر حجم مطالب از طرفی ساعت مطالعه بالایی هم نداشتم . روزهای مدرسه 4 ساعت و روزی های تعطیل 6-7 ساعت مطالعه می کردم . هفته هایی بود ک ساعت مطالعم به 24 ساعت در هفته هم رسید . از طرفی تقریبا همش اختصاصی می خوندم و عمومی اصلا . البته عربی رو ک بلد بودم . زبان هم پایه خوبی داشتم و درس ها رو بلد بودم تقریبا . دینی و ادبیات هم فقط به لطف خدا جواب می دادم ! کل درس عمومی ای ک من توی نیم سال اول خوندم موقع امتحانات نوبت اول بود . از درصد های کانونم می تونید متوجه بشید ! بعد از تعطیلی مدارس واقعا با افت شدیدی در مطالعم مواجه شدم و انگیزه کمتری برای مطالعه داشتم . قطعا توصیه می کنم به هیچ وجه مدرسه رو کنسل نکنید . البته این در مورد من اینطوری بوده شاید برای دیگران بهتر باشه .
      برنامه ریزیم برای هر دو هفته آزمون هم اینطوری بود ک عصر هر آزمون مباحث آزمون بعد رو می دیدم و توی یه برگه به اسم برگه پیش بینی یاد داشت می کردم . بعد از روی کتاب های کمک درسیم نگاه می کردم ببینم اون مباحث چندتا تست داره و چند ص از کتاب درسی هست . با توجه به این آمار پیش بینی می کردم ک هر مبحث چند ساعت نیاز به مطالعه و تست زدن داره با توجه به شناختی ک از خودم داشتم . بعد با توجه به پیش بینیم برنامه هفتگیم رو کامل می کردم .

- دوران طلایی نوروز

بدترین دوران سال کنکوری من ! تا آزمون جمع بندی پایه 7 فروردین خوب بود خیلی . ولی اشتباهی ک من کردم به جای اینکه بیام عمومی های عقب موندم رو بخونم نشستم باز اختصاصی هامو قوی تر کردم . اینطوری شد ک توی آزمون اول تراز اختصاصیم 8100 شد و عمومیم 5700! خیلی از نظر روحی خراب شدم . 3 روز بعد هم پدر بزرگم فوت کردن . تا آزمون 20 فروردین توی دو هفته ساعت مطالعه من روی هم 28 ساعت شد توی دو هفته . واقعا استفاده خوبی نداشتم از دوران عیدم .
      به نظرم تابلوی نوروزی و کارنامه مبحثی کانون باز خیلی کمکم کرد حداقل یه دید خوبی نسبت به خودم بهم داد

- دوران جمع بندی

توی این زمان بیشترین نظم توی مطالعم رو داشتم و ساعت مطالعم هفتگی میانگین 45 ساعت بود .
      کتابای جمع بندی آزمون خیلی سبز رو کار کردم و به نظرم خیلی خوب بودن مخصوصا شیمی و فیزیکش . موج آزمون شیمی پیش رو هم آزمون های جامعش رو کار کردم .
      توی این دوران توی آزمون های سه روز یکبار هم شرکت می کردم و سعی کردم عمومی هامو هم با کتاب زرد عمومی جمع کنم .
      حدود 21 مجموعه از کنکور های زرد عمومی رو کار کردم واقعا تاثیر چشم گیری روی درصد های عمومی من داشت . به علاوه پیش 2 زیست رو یکبار کامل خوندم با تمام جزئیات واسه اولین بار ! یعنی تا قبل از دوران جمع بندی من این دروس رو دقیق مطالعه نکرده بودم .
      توی آزمون های جمع بندی کانون شرکت کردم + یک آزمون جامع سنجش . به نظرم آزمون آخر کانون از نظر سطحش خیلی شبیه ب کنکور بود .

دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟

ادبیات :
      من واسه کنکورم ادبیات 2 و 3 رو مطالعه نکردم اصلا ! شاید خیلی تعجب باشه ولی اینطوری بود ! فقط ادبیات پیش رو خوندم + توی تابستون زبان فارسی رو مطالعه کرده بودم . زبان فارسی از کتاب نشر دریافت هامون سبطی مطالعه کردم هر چند ک حجمش زیاده + لقمه های مهروماه رو هم داشتم . ادبیات موضوعی گاج هم ادبیات پیش رو از روش تست زدم .

عربی :
      از کتاب عربی جامع خیلی سبز استفاده می کردم . به نظرم خیلی خوب بود مخصوصا پاسخ نامه های عالیش . روش مطالعه خاصی نداشتم و اول درسنامه رو می خوندم و بلافاصله تستش رو کار می کردم .

دین و زندگی :
      دین و زندگی جامع گاج رو داشتم . اول سعی می کردم آیات هر درس رو کاملا حفظ کنم + معنی هر آیه رو .
      چه آیاتی ک کتاب معنی کرده بود و چ آیاتی ک معنی نکرده بود . بعدش متن کتاب رو می خوندم و حفظ می کردم . تا جایی ک ممکن هم بود متن کتاب رو با آیات ارتباط می دادم .
      البته من دینی 2 رو کامل توی 1 ماه آخر و فقط از روی خلاصه گاج خوندم ! دینی 3 رو هم توی سال تحصیلی مطالعه نکردم اصلا ولی واسه امتحان نهایی هام کامل متن کتاب رو حفظ کرده بودم و مشکلی نداشتم .

زبان انگلیسی :
      زبان انگلیسی جامع گاج رو داشتم . بازم کار خاصی نمی کردم . از کتابچه لغت لغات رو مطالعه می کردم اول و بعد گرامر رو می خوندم . بعدش هم تستش رو کار میکردم . البته ماه آخر ک زرد عمومی کار می کردم معمولا هر شب یا یک شب در میون کار می کردم ک خیلی واسه کلوز تست و ریدینگم مناسب بود . البته کلا خیلی کم زبان خوندم تو سال کنکورم و خودم پایه خوبی داشتم تو زبان .

زمین :
      نخوندم !

ریاضی :
      از تابستون تا حدودا اوایل فروردین از مهروماه استفاده می کردم بعد از اون کتاب آی کیو رو تهیه کردم . اول درسنامه رو خیلی خوب مطالعه می کردم و مثالهاشو حل می کردم . سعی می کردم خیلی روی مثال های درسنامه دقت کنم و اونا رو کامل بفهمم .
      بعد از این تمرین ها و مثال های کتاب درسی رو حل می کردم . بعدش هم تست های خود کتاب کمک درسی . به نظر من اصلا از کتاب درسیتون غافل نشید . اگه کسی پایه ریاضی خوبی نداره این دو کتاب رو پیشنهاد نمی کنم و به نظرم خیلی سبز خیلی براشون بهتره .

فیزیک :
      فیزیک پایه خیلی سبز داشتم و برای پیش گاج . البته پایه هم اول گاج داشتم و بعدش خیلی سبز رو دیدم بهتره و خیلی سبز رو تهیه کردم . در کنار اینا هم فیزیک جامع خیلی سبز رو داشتم ک تست های خیلی جونداری داشت و به عنوان منبع تکمیلی ازش استفاده می کردم .
      روش مطالعم هم شبیه به ریاضی بود با این تفاوت که خیلی بیشتر به کتاب درسی توجه می کردم . متن کتاب درسی + شکل های اونا .

شیمی :
      شیمی 2 مبتکران و الگو داشتم . شیمی 3 مبتکران . شیمی پیش 1 و 2 هم خیلی سبز . البته شیمی پیش مبتکران هم داشتم ولی خیلی سبز رو بهتر باهاش راحت بودم . در کنار اینا برای تست تکمیلی موج آزمون الگو و فار رو کار می کردم .
      تابستون فار پایه رو کار کردم + طول سال تحصیلی موج آزمون پایه . واسه پیش فقط خیلی سبز استفاده کردم .
      موج آزمون شیمی پیش هم داشتم ولی فقط آزمون های جامعش رو کار کردم + فصل الکتروشیمیش . اول کتاب های درسی رو ریز ب ریز مطالعه می کردم و مثال هاشو حل می کردم . بعد یک بار فقط درسنامه کتاب کمک درسیم رو می خوندم و نکات اضافیش رو به کتاب اضافه می کردم . بعد از اون یک بار دیگه هیچ وقت درسنامه نمی خوندم و فقط کتاب درسی . بعدش هم تست کار می کردم . تست های موج آزمون و فار رو زمان دار کار می کردم ولی مبتکران و خیلی سبز رو آموزشی .

زیست :
      زیست دوم خیلی سبز ، سوم و پیش 1 و 2 الگو کار می کردم .
      از کتاب های آبی کانون ، جامع گاج و اون اواخر آی کیو هم چند فصل کار کردم .
      روش مطالعم به این صورت بود که یک فصل رو بار اول سطحی می خوندم + درسنامه کتاب کمک درسیم . بعد تست های الگو یا خیلی سبز رو کار می کردم . بعد از اون نکات تست ها رو اگه لازم بود یادداشت می کردم و شروع می کردم عمقی و ترکیبی مطالعه می کردم متن کتاب رو خودم . سعی می کردم نکات مفهومی و جدیدی خودم در بیارم و از اون ها واسه خودم تست طرح می کردم . به نظرم این طرح تست خیلی روی زیست خوندم تاثیر خوبی داشت . بعد از این مرحله هم از کتاب های جامعم مثل آبی کانون و گاج جامع یا آی کیو تست می زدم .

- آیا کلاسور ارزیابی پر می کردید ؟ چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال می کردید؟

تقریبا تا موقع آزمون های جامع رفع اشکال و تحلیل آزمون انجام نمی دادم . ولی موقع آزمون های جامع سوال های غلط و نزده ام رو بررسی می کردم و دوباره حلشون می کردم . سوالاتی رو هم ک درست جواب داده بودم پاسخشون رو با راه حل خودم چک می کردم اگه راه حل پاسخ نامه بهتر بود سعی می کردم اونو یاد بگیرم . نه کلاسور ارزیابی نداشتم .

- منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟

کتاب های آزمون خیلی سبز + موج آزمون های شیمی الگو + کتاب های زرد کانون

- اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟

گوشی نمی داشتم! خیلی خیلی بیشتر به دروس عمومی توجه می کردم . به خصوص ادبیات . ساعت مطالعم رو افزایش می دادم .

اگه برمی گشتید به عقب کدوم کتاب هارو دیگه سمتش نمیرفتید ؟ با ذکر دلیل !

در حال حاضر کتابی با این خصوصیات یادم نمیاد داشته باشم!

- نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟

والا چند بار سعی کردیم گروهی بخونیم ولی تبدیل به گفتگو های دیگه میشد و عملا درسی در کار نبود . حداقل در مورد ما اینطور بود . خوندن انفرادی رو ترجیح میدم

- اگر داوطلبی در امتحانات نهایی نتیجه مناسب نگرفته باشد میتواند در کنکور سراسری موفق شود؟

قطعا . نمونه های خیلی زیاده بوده تا الان ک حتی با معدل های زیر 15 هم بهترین نتایج رو گرفتن .

- روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟

بالاتر ذکر کردم

- روش شما برای مرور درس ها چه بود؟

زیاد مرور نداشتم . ولی واسه شیمی از شیمی 2 خلاصه تهیه کرده بودم می خوندم و بقیه هم از خلاصه های موج آزمون شیمی استفاده می کردم . واسه زیست هم فقط به صورت چشمی متن کتاب رو مطالعه می کردم به اضافه حاشیه نویسی های خودم . واسه ریاضی و فیزیک هم فرمول ها رو بیشتر مرور می کردم . عمومی هم مروری نداشتم تا جایی یادم میاد . فقط خلاصه های دین و زندگی گاج .

- نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما لازم به مشاور هست یا نه؟

به نظرم مشاور واسه انگیزه دادن و نگه داشتن دانش آموز تو مسیر کنکور و نظم دادن بهش می تونه خوب باشه . من خودم داشتم و به نظرم خوب بود . واسه هر کس فرق داره .

- شرکت در ازمون ازمایشی ضرورت دارد یا نه؟

به نظر من حتما حتما باید شرکت کرد . شاید از نظر شباهت سوالات به کنکور زیاد کاربرد نداشته باشن ولی برای مدیریت جلسه و کنترل زمان حتما لازمه .

- تا به حال از درس خواندن خسته شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد میکنید؟

بله زیاد از درس خوندن خسته می شدم ! ولی تو این مواقع مشاوره های انگیزشی گوش می دادم . با دوستام درباره آینده صحبت می کردم و برنامه هاشون . یا هم به تفریح می رفتم توی این مواقع .

- میزان ساعت خواب شما در شبانه روز چقدر بود؟

خیلی ساعت خوابم بالا بود به نظرم . نزدیک به 9-10 ساعت در روز می خوابیدم !

- چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟

هر دوهفته بعد از آزمون با دوستان می رفتیم پارک و تا شب تفریح و سرگرمی مشغول می شدیم بعدش هم بیرون شام می خوردیم. البته از اینترنت هم زیاد به عنوان تفریحم استفاده می کردم . ولی تقریبا مسافرت و خونه آشنا ها رفتن رو کامل کنسل کرده بودم .

- در تابستان مطالعه و تمرکز شما بر روی دروس پایه و پیش به چه میزان بود؟

تابستون کلا پایه خوندم و پیش دانشگاهی اصلا پیش خوانی نکردم . چون دوم دبیرستان خیلی ضعیف کار کرده بودم و ترجیح دادم پایه رو قوی تر کنم .

- چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟آیا کلاس کنکور لازم است؟

من خودم استفاده نکردم . فقط یک جلسه ریاضی واسه رفع اشکال در معادله مثلثاتی کلاس رفتم . به نظرم اول خودتون درس رو از کتاب های کمک درسیتون بخونید . اگر در نهایت دیدید بدون معلم متوجه نمیشید بعدا به فکر کلاس بیفتید . چون کلاس رفتن زیاد وقت آدم رو می گیره و مدت زمانی رو هم لازمه واسه رفت و آمدش تلف می کنه .

- برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت چه میزان در موفقیت شما تاثیر داشت؟

برنامه ریزی بلند مدت یه دید خیلی خوبی نسبت به آیندم بهم می داد و باعث میشد آرامش بیشتری داشته باشم . برنامه ریزی کوتاه مدت بین دو آزمون هم ک باعث نظم توی خوندنم می شد

- بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟

به نظرم استفاده از خود کتاب درسی و خلاصه هایی ک توی کتاب های کمک درسی هست .

- چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس؟

زیاد وارد نیستم تو این کار

- نسبت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را چقدر میدانید؟

تقریبا تا خرداد ماه میزان مطالعه اختصاصی به عمومیم 95 به 5 بود !!!! بعد از اون شاید 60 به 40 شد .

- تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟

توی درس های مختلف متفاوت بود . مثلا زیست و شیمی تقریبا به یه مقدار زمان صرف خوندن و تست زدن می کردم . البته شیمی مساله زیاد حل می کردم و جز اینا نیست . ریاضی و فیزیک هم بیشتر تست می زدم و زمان خیلی کمی درسنامه کار می کردم . عمومی ها بیشتر مطالعه می کردم تا تست .

- میزان اهمیت دروس پایه و تاثیرشان در رتبه شما؟

خیلی زیاد بود فک کنم . تقریبا می تونم بگم درس های پایه رتبه آدمو مشخص می کنن

- به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟

توصیه می کنم اول همون درس های پایه رو سعی کنید قوی کنید بعد سراغ بقیه مطالب برید . از صفر صفر شروع کنید

مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟

تقریبا کمک کرد بار کمتری توی سال تحصیلی رو دوشم باشه

- چه دروسی باید درتابستان خوانده شود که اهمیت بیشتری دارد؟

بستگی به خود شخص داره . ولی من به کسی که پایه ش خوبه پیشنهاد می دم دو درس فیزیک و شیمی پیش رو از تابستون شروع به خوندن کنه به همراه زبان فارسی و عربی 1 و2 . همچنین درس های سال سوم . فیزیک 1 هم وقت شد خوبه .

- مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟

لطف خداوند . حمایت های خانواده و دوستام ازم از جمله پرهام عزیز ( @par.rah ) ک از هیچ کمکی دریغ نکرد . پسر عموی خوبم سامان ( ارشد عمران دانشگاه شریف ) ک توی مسیر کنکور حمایتم کرد . همچنین پشتیبان ویژه های خوبم محمد مهدی خادم بشیری رتبه 1 منطقه 3 سال 94 و یونس کاردان رتبه 48 منطقه 2 کنکور 94 خیلی خیلی بهم روحیه دادن و کمک کردن و ...

نقش و اثر خانواده در موفقیت شما؟

قطعا بدون کمک های خانوادم و دلگرمی هاشون ک بهم میدادن این موفقیت ممکن نبود . سعی کنید همیشه با خانوادتون در ارتباط باشید و همه چی رو براشون تعریف کنید . وضعیت درسیتون و ... رو .

-قبل از شما کسی در خانواده و فامیل بود که نتیجه ی خوبی در کنکور گرفته باشد ؟

بله یکی از پسر عمو هام پزشکی تهران قبول شده بود و برادرش سامان عزیز هم ک ذکر کردم دانشگاه شریف قبول شدن . رتبه هاشون دقیقا توی ذهنم نیستن .

-چقدر رتبتون در حد انتظارتون بود؟ چقدر با رتبه ی ازمون های ازمایشی فاصله داشت؟

رتبم شد رتبه ای ک هدفم بود . تک رقمی . ولی اصلا فکرش رو نمی کردم این رتبه رو بیارم . حداقل توی 2 ماه آخر . هدفم شده بود رتبه زیر 50 . ولی خدا خودش کمکم کرد . شاید یک بار فقط توی آزمون های آزمایشی رتبه منطقم زیر 5 شده بود ک اون هم دقیقا 4 شده بود !! البته چندین بار تک رقمی شده بودم ولی مربوط به تابستون و اوایل سال تحصیلی بود . ولی در آزمون های جامع کانون بهترین رتبه منطقم 26 بود آخرین آزمون .

-ایا سوالات را به ترتیب دفترچه پاسخ دادید؟

بله دقیقا به ترتیب . ولی زمان نقصانی داشتم و استراتژی بازگشتم به ترتیب دفترچه نبود . توی دروس عمومی ادبیات اول 8 سوال اول دفترچه و سپس 9 سوال قرابت رو جواب دادم . بعد عربی سوالات ترجمه و قواعد رو جواب دادم . دینی کامل دور اول سوالات رو جواب دادم . یک نزده داشتم . زبان هم دور اول یه متن نزده داشتم . هر درس دور اول 15 دقیقه اختصاص داده بودم که ادبیات دور اول 10 دقیقه صرف شد . عربی 13 دقیقه . دینی 10 دقیقه . زبان 15 دقیقه صرف کردم ولی یه متن کم آوردم . بقیه وقت رو برگشتم و اول سوالات ادبیات رو جواب دادم . بعد ریدینگ زبان . بعد متن عربی . توی دروس اختصاصی زمین قرار نبود جواب بدم اصلا . دور اول برای هر درس به صورت روبرو وقت گذاشتم : ریاضی 30 دقیقه ( 8 تا نزده موند ) ، زیست 36 دقیقه ( 16 تا نزده موند ) . فیزیک 30 دقیقه ( 7 تا نزده موند ) و شیمی 35 دقیقه ( 8 تا نزده موند ) بعد اول برگشتم روی زیست و از 16 تا 14 تا رو توی 10 دقیقه جواب دادم فک کنم . شیمی برگشتم و 6 تا از 8 تا رو توی 10 دقیقه جواب دادم . بعدش هم بقیه وقت رو بین ریاضی و فیزیک تقسیم کردم ک در نهایت 4 تا ریاضی نزده موند و 2 تا فیزیک .

- مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 96 برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟

به نظر من از همین الان روی سوالات کنکور 95 کار کنید و با سبک سوالات و دیدگاه طراحان کنکور خودتون رو وفق بدید .

-موفقیت خود را تقدیم به چه کسی میکنید؟

به عموی عزیزم ک برای سلامتیش از همه دوستان انجمن التماس دعا دارم .

مرسی از مصاحبه . یا حق
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 23 مرداد 1395 در ساعت 00:28

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رتبه تک رقمی!...
      واقعا بهتون تبریک میگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین و همچنان بدرخشین...
      ان شاءالله عموتون هم هر چه زودتر سلامتیشون رو به دست بیارن...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همیشه موفق و سلامت باشی علیرضا جان...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام.من شاید الان اعصبام واقعا خراب باشه و حالم بد.ولی شما کار بزرگی انجام دادید.تبریک میگم حقتون بود.
      حق منم همین نتیجه بدم بود

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقا علیرضا....مجددا بهتون تبریک میگم
      نظرتون راجع به ازمون های ماز چیه؟راضی بودین؟
      برای هندسه هم از همون مهرو ماه استفاده کردین؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام . رتبتون رو واقعا تبريك ميگم . ايشالا هميشه موفق باشيد🌹
      ببخشيد يه سوال داشتم...
      4ساعت در روز هاي مدرسه و 6-7 ساعت تو روز هاي تعطيل بعد اين رتبه عالي؟؟!! 😨
      9 ساعت هم خواب؟
      واقعا ميشه اينجوري خوند و مثل شما كنكور رو تركوند؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چرا همه بعد از رتبه شدن میان میگن خیلی کم خوندیم.لطفا واقعیت رو بگین خیلی ها واسه این نرف بدبخت میشن.میان روزانه ۴ ساعت می خونن ولی هیچ نتیجه ای نمیگیرن.بفکر این بدبختا باشین
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باعث افتخار انجمنه که همچین کاربری داشته
      تبـــریک !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تبریک دوست عزیز

چند سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید :

1. تفریح هم برای خودتون در نظر گرفته بودید ؟ در چه زمان هایی و چطوری ؟

2. بیشتر چه روزهایی رو برای مرور انتخاب میکردید ؟ آخر هفته ها ؟ ( منظورم در بازه تابستونِ)

3. با چه انگیزه ای پیش میرفتید ؟ صرفا هدف داشتن، باعث این ادامه و استمرار مطالعه روزانه با ساعت و کیفیت بالا ی شما شده ؟

یا عامل دیگه ای هم علاوه برش بوده ؟

4. سال کنکور چطور میشه از حاشیه ها دور بود ؟ شما برای انجام این امر چه کارهایی کردید؟

ممنونم
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      بازم تبریک
      ایشاا... در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علیرضا هم عاااالی...فقط تا جوج رو ندی من نمیذارم پات به دان تهران برسه...دمت گرم داداش

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      چرا همه بعد از رتبه شدن میان میگن خیلی کم خوندیم.لطفا واقعیت رو بگین خیلی ها واسه این نرف بدبخت میشن.میان روزانه ۴ ساعت می خونن ولی هیچ نتیجه ای نمیگیرن.بفکر این بدبختا باشین
      دوست عزیز این عزیزان پایه درسیشون تقریبا قوی بوده ! درسی که یک آدم ضعیف تو 8 ساعت ممکن بخونه این دوستان شاید تو 4 ساعت بتونن بخونن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام اقا علیرضا....مجددا بهتون تبریک میگم
      نظرتون راجع به ازمون های ماز چیه؟راضی بودین؟
      برای هندسه هم از همون مهرو ماه استفاده کردین؟
      سلام . مرسی از لطفتون .
      آزمون های ماز یه کمک خوبی که بهم کرد دقتم رو توی خوندن زیست بالا برد و کلا دیدم رو به زیست تغییر داد . مثلا اولین بار که آزمون ماز دادم به خیال خودم خیلی هم آماده بودم ولی بعد دیدم چه جاهای زیادی توی کتاب بوده که من اصلا بهشون دقت نکردم . باعث می شد بعد از اون خیلی بهتر زیست رو بخونم . وگرنه از نظر نکته هایی که به کار می برد زیاد به کنکور 95 شباهتی نداشت .
      برای هندسه تابستون دو درس اول رو از مهروماه خوندم . خوب بود تقریبا ولی خیلی نکته محور بود . ولی بعد از تهیه آی کیو یه بار دیگه هندسه رو از آی کیو خوندم که به نظرم خیلی خیلی خوب بود هندسش .

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام . رتبتون رو واقعا تبريك ميگم . ايشالا هميشه موفق باشيد������
      ببخشيد يه سوال داشتم...
      4ساعت در روز هاي مدرسه و 6-7 ساعت تو روز هاي تعطيل بعد اين رتبه عالي؟؟!! ������
      9 ساعت هم خواب؟
      واقعا ميشه اينجوري خوند و مثل شما كنكور رو تركوند؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام . ممنون از لطفتون .
      بله . ببینید 4 ساعت در روز که می گم ساعت مفید مطالعم هست . چه بسا من 6 ساعت پشت میزم نشسته باشم ولی خودم می دونم که چند ساعتش رو واقعا درس خوندم . این 4 ساعت درس خوندن با کیفیت 100 درصد می تونم بگم بود .
      9 ساعت خواب خیلی زیاده واسه دوران کنکور . به هیچ وجه این ساعت رو به کسی توصیه نمی کنم ! ولی خودم نمی تونستم کمتر از این بخوابم . مجبور بودم .

صفحه 1 از 48 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن