خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 47 از 48 نخستنخست ... 37464748 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 691 به 705 از 706
    1. Top | #691
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز به نظرم منبع یه چیز شخصیه اصن ممکنه من از آی کیو خوشم بیاد از الگو بدم بیاد و آقا علیرضا همونطور که دیدین دقیقا برعکسه ولی فکر می کنم همونی که آدم باهاش حال می کنه بخونه به نفعشه یه نفر رو می شناسم که کل آی کیو رو خونده اتفاقا خلاصه نویسی هم کرده ازش و نکاتشم یادداشت کرده درصدشم شده 92.6 توی کنکور 95 ولی بازم هر چی علیرضا بگه
      .
      فارغ از این چیزایی که گفتی زمان ما کتاب تست آی کیو اوایل اردیبهشت اومد و پاسخنامش حدودا اواسط خرداد!! دم اون که تو اون مدت اونم وسط دوران جمع بندی همه رو حل کرد و خلاصشم کرد و نکاتشم یادداشت کرد و 92.6 زد گرم واقعا واقعا همچین کسی رو من الگو قرار میدم

2. Top | #692
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      یه سوال من قبلا اینجا یه نظری هم داده بودم نمیدونم حالا یادتون هست یا نه... به نظرتون اگ از نظر بلد بودن مباحث تا الان مشکلی نباشه مثلن تراز بالای 6000 فقط از لحاظ تراز و تسلط کامل روی درسا گیر داشته باشم با تلاش تو این بازه ی سال هم میشه به یه رتبه ی خوب رسید؟؟؟
      .
      قطعا!

3. Top | #693
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال کاملا حاشیه ای دارم
      عکس العمل مراقبای کنکور در مقابل وسایلی که نام می برم چیه؟
      دو برگه4Aسفید
      گوش گیر خلبانی(از اینا که شبیه هدفونه) لینک:محافظ گوش
      تخته شاسی لینک:تخته شاسی
      اگه قبل جلسه با مراقب در میون بزاریم قبول میکنه؟
      .
      کاغذ آ 4 اضلا نمیذارن . حالا می خواد سفید باشه یا نه .
      گوش گیر خلبانی آخه ؟! نمی دونم ولی فک نکنم مشکلی داشته باشن .
      تخته شاسی هم خیر اجازه نمی دن .

4. Top | #694
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      سلام برگه اختصاصی و عمومیو همزمان میدن یا اول عمومی بعد اختصاصی؟
      بینشون استراحت نداره؟
      .
      پاسخبرگ عمومی و اختصاصی که یکی هست و اول جلسه می دن ولی سوالا اول عمومی رو میدن بعد عمومی رو جمع می کنن و اختصاصی رو بهتون میدن .
      نه استراحتی بینش نیست .

5. Top | #695
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      سلامی دوباره. انشاءالله که درسا خوب پیش میرن؟ میشه در مورد نوروز چند توصیه کنین؟
      مثلا در مورد زوج درس زیست-چند روز استراحت-مرور قسمتای خونده شده با تست تالیفی یا سراسری یا هردو- اینکه آیا بررسی سوالات ترم اول قلمچی مفید و لازمه؟ اگه آره چطور ۶ تا آزمون برنامه ای رو توی ۱۶ روز بررسی کنم(حالا آزمون جامع بکنار)
      مرسی @Alireza.arvin
      .
      سلام .
      درسا هم بد نیستن خدا رو شکر . سلام دارن خدمتتون .
      والا کلا سلیقه ایه کارایی که می کنین ولی به نظر من حتما روز اول عید و سیزده به در رو استراحت کنین . روز اول عید دید و بازدید و اینا برید و سیزده به در هم برید بیرون . نه اینکه توی خونه استراحت کنید .
      واسه زوج کتاب زیست شناسی من خودم سوم رو انتخاب کردم و اگه دوباره بر می گشتم بازم سوم رو انتخاب می کردم . اولا اینکه دوم دبیرستان یه بار قبلا جمع بندیشو آزمون داده بودم حدودا دی یا آذر . دوما اینکه تعداد سوالات کمتری از دوم توی کنکور میاد و زیست سوم حجمش بیشتر و سخت تر از دوم هم هست . واسه همین سوم رو انتخاب کردم .
      تست تالیفی اگه به صورت آزمونی باشه خیلی خوبه واسه عید . مثل موج آزمونا . ولی در غیر اینصورت به نظرم خوب نیست . تستای کنکور حتما کار بشه . مخصوصا کنکورای 94 و 95 . تستای آزمونای قبل کانون حتما حتما توصیه می کنم حل کنید . واسه مرور و ... خیلی خوبن . البته همه درساشون نه . بیشتر تاکیدم روی اختصاصیاست . 6 تا آزمون برنامه ای که باشه واسه هر درس خیلی تست نمیشه . مثلا هر آزمون 20 تا شیمی پایه بوده . 120 تا سوال شیمی پایه داری . 120 تا فیزیک پایه . و ... . خیلی نیست و راحت یکی دو روزه میشه تمومشون کرد . اینجوری هم کار نکن که مثلا دفترچه رو بردار و زیست فلان آزمون رو بزن . نه . سوالات رو برو از قسمت کارنامه بازیابی کانون بردار و دانلود کن . اونطوری خیلی بهتره . پاسخ تشریحی و درصد پاسخگویی به سوالات رو هم زیرش نوشته توی اون .
      یه چیز دیگه که واسه عید خیلی مهمه و خودم اوایل جدیش نگرفتم و ضربشو خوردم توجه به عمومیاست ! حتما حتما خیلی خوب عمومیا رو توی عید بخونین که واسه دوران جمع بندی واقعا راحتید دیگه .
      تابلوی نوروزی هم که توی عید کانون می ده به نظرم خیلی خوبه پرش کنید .
      همین !

6. Top | #696
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رتبه شدنم سخته ها

7. Top | #697
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      .
      فارغ از این چیزایی که گفتی زمان ما کتاب تست آی کیو اوایل اردیبهشت اومد و پاسخنامش حدودا اواسط خرداد!! دم اون که تو اون مدت اونم وسط دوران جمع بندی همه رو حل کرد و خلاصشم کرد و نکاتشم یادداشت کرد و 92.6 زد گرم واقعا واقعا همچین کسی رو من الگو قرار میدم
      نه رتبه شما بهتره ... خانم هماالسادات میرزایی هستن البته دوستان از این خلاصه ها کپی میزدن تو مدرسه دیگه از صحت اینکه عایا اونایی کپی میزدن واقعا متعلق به خلاصه آی کیو و ایشون هست رو نمیدونم
      ویرایش توسط mahdi2015 : 10 اسفند 1395 در ساعت 19:34

8. Top | #698
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .
      بلافاصله . نه تنها زیست بلکه همه درسا رو چه عمومی و چه اختصاصی تستشون رو بلافاصله کار می کردم .
      و اینو برای همه درسا به ما هم توصیه می کنید؟

در مورد عید میشه یه بار دیگه دقیق دقیق توضیح بدید چی کار کنیم می تونیم برای منبع تکمیلی سراغ سه سطحی ها بریم یا موج ازمون کدوم بهترن در مورد این که درسا را تو عید تموم کنیم یا بذاریم برای بعد عید هم یکم توضیح میدین

لطف کنید در مورد این که درس هایی مثل تاریخ ادبیات ولغت هم یکم توضیح بدین که کی بهتره خونده بشن

کی یاید زرد عمومی را هم شروع کنیم

شما کلا از برنامه قلمچی جدا شدین؟ یعنی مثلا توی یه بازه کار خارج از برنامه انجام بدین؟

جمع بندی کلی رو هم بنظرتون از کی شروع کنیم؟

و برای فیزیک پیش ۲فصل آخر هم باز همون درسنامه گاج کافیه یا باید کتاب رو هم بخونیم؟

برای جمع بندی کلی بیشتر تست بزنیم یا بخونیم؟

بهتر نیست توعید تموم کنیم وبعد جمع بندی کنیم؟

یا این که چون نیمسال دوم خیلی زمان کمتری داره عیدا اختصاص بدیم به نیمسال دوم

در مورد این که ۷تا از ۱۰تای برتر ریاضی ازتهران بودن به نظرتون مربوط به اساتیدی که بهشون دسترسی دارن

واین که فکر می کنید حتی کلاس های بااساتید خیلی قوی هم باز نسبت به خوندن تو خونه کم باز ده تر باشه

میشه خیلی دقیق تر وکامل تردر موورد دوران جمع بنی تون این که از کی شروع شد و چه کار هایی توش کر دید توضیح بدید مثلا چقدر از وقتش رو به خوند ن و چقدرش رو به تست زدن اختصاص دادید

آزمون های کنکور سال های گذشته مثل ۹۰و۹۱راندهم وبه جای آن گاج های جدید رابدهم چه طوره؟

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

روش های مرور هر درس چگونه باشد بهتراست؟

به نظر شما برای انجام های نیم سال دوم که نهایی هستند زمان بگذارم یانه؟

به نظر شما برای امتحانات نیم سال دوم که نهایی هستند وقت اختصاص بدهم یا نه؟

نظر شما درمورد ازمون های جامع سنجش چیست؟

به نظر شما در دوران جمع بندی آزمون های تالیفی بزنم یاروی تست های کنکور تمرکز کنم؟

ایا زمان تمام کردن اختصاصی و عمومی ها متفاوت است؟

ویرایش توسط Tia : 01 تیر 1396 در ساعت 17:00 دلیل: سوالاتتان را در یک پست و در صورت تکراری نبودن بپرسید.

9. Top | #699
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون من هنوز پاسخ میدید به سوالات
      ببخشید شما دقیقا با برنامه قلم تموم کردید با زودتر خودتون درس هارو‌جمع کردید؟!

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

10. Top | #700
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      .
      متوجه نشدم! درسای ترم اول رو همراه نیمسال اول بخونید ؟!
      اگه منظورتون همراه نیمسال ذومه به نظرم بهتره اینکارو نکنید چون در این صورت نیمسال دوم رو هم خراب می کنید و اون طور که باید و شاید نمی خونیدش .
      اگه با برنامه کانون دارید جلو می *** تو زمان هایی مثل عید که جمع بندی پیش یک داره دوباره یا دو هفته قبل از اولین آزمون جامع کانون می تونید مباحث پیش یک رو مطالعه کنید .
      بله منظورم اینکه که نیمسال اول رو با نیمسال دوم بخونم
      چند تا درس رو به این روش انجام دادم فهمیدم نمیتونم وافت داشتم در درس های جدید دیگه ادامه ندادم ممنون بابت پاسخگویی
      موفق باشید

11. Top | #701
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      مصاحبتو تو مجله کانون دیدم
      کلی ذوق کردم
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

12. Top | #702
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinmae1378 نمایش پست ها
      نظر شما درمورد ازمون های جامع سنجش چیست؟

اسپم نکن مسخره[emoji19]

13. Top | #703
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام علیرضا خان آروین
      بهترین موقع استفاده از کتاب ریاضی ای کیو کی هست؟ ی توضیح کوچیکم اگه ممکنه درباره روش مطالعش بگوعید.(مطالعه ریاضی نه ها،فقط همین کتاب)
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

14. Top | #704
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاور خوبي نيستم ولي فشار آوردن زياد بع مغز خوب نيست

15. Top | #705
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقای آروين
      تبریک به خاطر موفقیتتون(هر چند که ديره)
      شما يه جا گفتید دوم اون طور که باید نخوندین ولی يه جای ديگه گفتید پایه تون قوی بوده.
      ميشه بگيد آخرش پایه تون خوب بوده یا نه؟
      ممنون

صفحه 47 از 48 نخستنخست ... 37464748 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن