خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 30 از 40 نخستنخست ... 20293031 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 436 به 450 از 591
    1. Top | #436
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shiva.tr نمایش پست ها
      اخه موج ازمونو حتما میخرم ولی مشکلم بین مبترکران با خیلی سبزو الگوعه نمیدونم کدوم بهتره ..ینی درسنامه های اونا خوب نیست؟
      من هم الگو دیدم هم خیلی سبز هم مبتکران ؛ درسنامه مبتکران خیلی خیلی قوی تره و کامل تره پاسخنامه مبتکرانم بهتره ؛ ببخشید ممد جون بجات جواب دادم [emoji38] [emoji102]

2. Top | #437
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.b نمایش پست ها
      11-بنظرم کتابای ای کیو رو بعد از کتابای کمک درسی دیگه واسه هر مبحث بزن مثلا واسه ریاضی وقتی مشتق رو از خیلی سبز خوندی و تستاشو زدی بعد واسه افزایش تسلط بیا تستای مشتق ای کیو هم بزن یا زیست هم بعد از الگو ای کیو بزن یا شیمی بعداز اینکه مبتکران خوندی از روی موج ازمون(یا ایکیو شیمی گاج) تستای اون مبحثو هم بزن.....ازمونای جمع بندی خیلی سبز چون جامع اند باید بزاری دوران جمع بندی قبل کنکور که همه مطالب هارو خوندی...والا ای کیو رو من اموزشی میزدم ولی موج ازمون و ازمونای خیلی سبز رو زماندار....راستی کتاب ای کیو رو علیرضا بم معرفی کرد چون قبل کنکور خیلی در ارتباط بودیم همینجا میگم دمش گرم @Alireza.arvin

یادش بخیر ها ممد . چه روزایی بودن

3. Top | #438
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دستت درد نکنه بابت پاسخا
      محمد جان من انتظار داشتم بگی حناوندونم بیام

خیلی اقایی به مولا
      دادا یه چندتا دیگه هم داشتم(یاد سریال اسپرین افتادم مجید صالحی تیکش اینه!!)چی داشتی؟ گفتم که الان پرسیدم ازت بازم سوال پیش اومد اما سوالام غیر بالاییاس
      اگه میشه حتما جواب سوالا رو توکاغذ خودکار مدادی داری بنویس عکس بگیری فک کنم بهتر باشه ؟چون میدونم سخته تایپ این همه نوشتن بازم دمت گرم

1- با توجه به اینکه سوالای ازمایشی مثل گاج خیلی کمیابه و ناقصه مثلا از اول سال تا اخر سال همش نیستش به نظرت چیکار کنیم ؟همون ها ناقصشم کارشه خوبه دیگه نه؟فقط مسئله من تو شیمی و زیسته!!

2- ازمونای ازمایشی چه درساییش مهمه که کار بشه (سنجش-گاج-گزینهدو-قلم)البته قلموخودم میرم.

3--تست پوششی رو شما چجوری انجام میدادی با توجه به اینکه قلم برمیداره پیش 1 و یکی از زوج درسا میزاره تو برنامشو اینطوری که برنامت بهم میخوره طبق فصل 1 دوم شیمی و شیمی پیش اینارو تیکه تیکه میده؟ و اینکه مثلا شما تو برنامتون شیمی دارید هم دوم هم پیش چجوری پوششی در طول هفته میزدید تست که حتی از مطالب اولی هم تسلط داشته باشید؟

4- دو روز مونده به ازمون ازمایشی بهترین کار چیه؟ بهتره سال پیش ازمون ازمایشی همون تاریخ ازمون کار بشه ؟یا نه تک تک دروس زماندار مجموعه ای و ترکیبی تست بزنیم ؟

5- من یکاری میخواستم بکنم میخواستم ببینم نظر شما چیه میخوام 2 روز مونده به ازمون بردارم ازمون های ازمایشی مختلف (گاج گزینه به خصوص قلم ) رو کار کنم به صورت ترکیبی و جامعنظرتون چیه؟یه چیزه دیگه تو این دوروز میتونمم خودم از کتاب تست ای کیو تست انتخاب کنم مثلا ادبیات 3 تا لغت بزنم 2 تا املا 5زبان فارسی 9 تا قرابت 3تا تارخ و تو درسای دیگه هم به این طور و تو درس اختصاصی هم اینور35 شیمی 50 زیست تا گزینش از مبحثایی که خوندم و تو ازمون ازمایشی میاد؟؟؟
      6- من این سوالا از همه میپرسم که نظرتون در رابطه با اینکه مثلا درسی مثل ریاضی و فیزیک و زیست در رابطه با جمع بندی و مرور این دروس که گفتم چه طور انجام بشه :دو روز مونده به ازمون ازمایشی ی ماه مونده به کنکور ی هفته مونده به کنکور ی روز مونده به کنکور یه ساعت مونده به کنکور

7-نظرت چیه که در طول هفته اختصاصی شیمی مثلا که میخونیم برای پوشش تستای اولیه مرور نشانه دار هامون +تست از ای کیو باشه؟

8-تعدا تست که برای هر درس نیازه در کل کنکور رو بگو:زیست: ریاضی: فیزیک :شیمی: دینی ادبیات عربی زبان

9-تو فیزیک مبتکران تمام حفطیجات رو اورده پ نیاز نیس کتاب متنشو بخونیم همون سوال کتاب درسی خونده بشه تمومه ؟

10- یه کگه ازمون ماز همون مولفای گاج نیستن؟پ چرا باید باز ازمون ماز شرکت کنیم؟اگه نریم چیزی رو از دست میدیم؟یا همون کتابشون کامل کار بشه نیاز نی که ازمون بدیم
      11- یه سایت هست که خودتونم کذاشتید لینکشو زیستکدس تک رقمی نمیدونم دقیق نمیدونم اون ازمون ازمایشی های شیمی و زیست این سایت رو قبول داری؟خوبه بده یا اصلا نیاز نیست بزیم دنبال همون کتابامون +ازمون ازمایشیها مختلف میدونی چرا اینو میگم اخه قبلا میگفتن اقای شاکری برمیداره تستای مختلف الگو و گاج میزنه تو کتاب خودش سر این موضوع شک دارم به این سایت که شرکت کنم تو ازموناشون یا نه
      12- اقا من نمیدونم do , does , did , be ,be تو جمله بیاد چی ترجمه میشه بابا به مولا بهت که گفتم ازم نپرس تا اینجاشم چجوری اومدم بالا(سر نهایی با پشتیم برگه هامون عوض کردیم اون مال منو نوشت من مال اونو) بعد میگن چرا امنتیت نهایی خیلی بالاس
      13-موج ازمون ادبیات بگیرم؟
      14-ادبیات سال 92 با الان فرق کرده چون من اون سالو دارم گاج موضوعی؟
      15- تو ریاضی به نظرت خوبه که سوالای دهه 60 تا 80 کنکورای دانشگاه سراسری ودانشگاه ازاد اسلامی کار بشه یا وقت تلف کردنه؟
      16- شما که پره نکته کردی کتاب زیستتو چه جوری اینارو میخوندی اصلا چه جوری واقعا دوره میکردی این نکات ؟
      17- تحلیل ازمون ازمایشی اینکه چه سوالایی غلط زدی نزده ها اینارو مینوشتی تو کاغذی چیزی دورشون کنی یا نه ؟

18- اگر رفتی و اومدی برای ازمون بعدی برنامه بریزی ایا دیگه به مطلبا و درسا و یا مبحثای دیگه (((قبلی)) بازهم تست پوششی میزدی یا نه؟اگه مثلا یه تیپ تست از قبلی برات هنوز جا نیوفتاده باشه یا سخت باشه یا تو کنکور سخت بدن یا بعلت فراموشی فکر کنی تا کنکور یادتون نمیمونه و .... یا نه مطلبای ازمون بعدی رو فقط میزدی و دوره میکردی برای ازمون بعدی و این عوامل بالارو پاس میدادی به ازمون بعدی که اون مباحث مرور هس تا رفعش کنی ؟

19- ایا ازمونی که نزدی یه سوالویا غلط زدی یا اصن نفهمیدی سوالو تو یه درسی مثل ریاضی تو عمومی مثل ادبیات ایا اون سوالارو تحلیل که میکردی این سوالا تاثیری تو روند برنامه ریزیت برای ازمون بعد میکرد یا نه؟ همچنان فقط به فکر ازمون بعدی و مباحث مختص همون ازمون بودی؟یا نه یه جاهایی وقت خالی میکردی اون مبحث مشکلو با اینکه قرار نیست بیاد تو ازمون پیش رو اما تو ازش رد نمیشدی و عامل رو بررسی میکردی؟؟

20- سوال اخرم که موقع حل سوال تو دروس شیمی محاسباتیاش و فیزیک و ریاضی تو این درسا شما اول خودت میخوندی سوال رو دقیق و اصلا نگاهی به گزینه ها نمینداختی و جوابو که بدست اوردی بعدش نگاه میکنی گزینه هارو و اگر گزینه درست همونی بود که تو گزینه ها در اومده اونو میزدی و یا نع به هیچ وجه اینکارو نمیکردی و اول گزینه هارو نگاه میکردی و بعد شروع به حل سوال میکردی؟البتهه منظورم فقط کنکور سراسریه ؟ و میخوام بدونم این دو تا کار کدومش بهتر و مهم تر ارجح تره و این که اینا باهم تو دروس مختلف باهم فرق دارن؟

21-یه شماتیک و نمونه برام الان مینویسی که برای ریاضی در طول هفته چجوری میخوندی و تست پوششی از مباحث اولیه میزدی؟مثلا امروز روز اول این تعداد تست و فردا چند تا تست پوششی از مبحث قبلی از ای کیو +نشاندارها برای مرور مبحث قبلی و بعد مبحث جدید و چند تا تست و باز پس فردا یه چن تا دونه از مبحث اولی و چند تا هم از مبحث دومی +نشانه دار برای مرور از ای کیو ومبحث جدید سوم +تست و همینطوری برام بنویسی میفهمم چون من اینارو قاطی پاتی میکنم وقتی که درسایی مثل امار و هندسه هم قاطی بودجه بندی میشه نمیدونم چجوری بخونمش کدوم اول بزارم کدوم بعدش و اینکه چه جوری اینارو پوششی بزنم طوری که بهم نریزه برنامم و خیلی این قضیه رو برام توضضیح بده خیلی زیاد چون خیلی مشکل دارم ؟
      باز هر چی فکر میکنم سوال برام پیش نیومده یادم نمیاد

دمت گرم شرمنده بازم من هی سوال میکنم یه وخت نگی این چقد پر روئه من پررو نمیگم فقط کنجکاوم دوس دارم شمارو خیلی زیاد

ویرایش توسط mohammadalizadh : 27 شهریور 1395 در ساعت 11:36

4. Top | #439
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام واقعا پیشرفتتون تو ریاضی و فیزیک فوق العاده بود
      شما برای مرور مثلا آزمون جمع بندی پیش ۱ برای ریاضی تو دی ماه با توجه به این که تستای خیلی سبز رو قبلا زده بودید فقط به همون تستای نشاندارتون اکتفا کردید؟؟مثلا تو سیصدتا تست احتمال مگه چند تا رو نشان دار کرده بودید که برای مرور کافی باشه؟؟ آخه من خودم مثلا از ۳۰۰ تا شاید ۴۰ تا رو نشان دار کنم
      ویرایش توسط :Abolfazl: : 26 شهریور 1395 در ساعت 20:40

5. Top | #440
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      دوباره سلام ! ) من شیمی دو و سه از لحاظ اموزش و مفاهیم مشکلی ندارم . ۹۲ و ۹۳ جفتشو ۵۰ زدم خب تست خیلییی کم کار میکردم. بنظرت مبتکران بگیرم یا کتابو بخونم فقط از فار و موج ازمون تست بزنم ؟ شیمی گاج داشتی خودت . راضی بودی از تستاش ؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      سلام: )
      اگه اموزش لازم نداری بنظرم موج ازمون+شیمی iq گاج بگیر و واسه هر مبحث اول موج ازمون کار کن بعد ایکیو-----شیمی گاج سال سوم رو داشتم که بیشتر از لحاظ اموزشی گرفتم ولی تستاشم خوب و کامل بود
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

6. Top | #441
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      کلاس چی ممد جون من که پشت کنکوریم هفته ی 6 تا کلاس یک ساعت نیم برم پایم هم مثل شما قوی نیس
      والا خودم کلا با کلاس رفتن مخالفم شاید چون تو شهر ما معلم زیاد خوب نبوده و توصیه میکنم اگه درسی زیاد مشکل نداری کلاس نرو و بیشتر کتابو بخون که بازدهی اش بیشتره
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!

7. Top | #442
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام محمد جان ،خوبی؟

ببخشید یه سوال میگم مثلا ادبیات موضعی گاج سال بخش املا-واژه اصلا به ترتیب نیستن مثلا واژه های درس 1 دوم رو با 20ش قاطی دادن،خب چطوری میشه هم طبق برنامه کانون پیش بریم هم با این تست بزنیم؟ مرسی

8. Top | #443
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ma نمایش پست ها
      سلام داداش گلم
      وجدانا اینم جواب بده
      من پارسال کنکور دادم و امسال پشتشم البت خیلیم بد نبود رتبم
      سوالام
      1.منبع زیست
      من پارسال کلاس دکتر عمارلو میرفتم(دمش گرم) و جزوشو دارم که شامل متن کامل کتاب و نکات لازمه که بهش اضافه شده(خودش گفت کتاب لازم نیست جزوه کتابو کامل پوشش داده)
      الان امسال میخوام تا عید جزوشو+گاج جامع برای آموزش بخونم در مرحله ی بعدم تخته سیاه تانک+ای کیو تست سنجشی بزنم از هر درس انقد رتبه برترا گفتن الگو تصمیم دارم درسای مهم و تو پروژه ی عید تو 40 روز درسنامه و تستای آخرشو بخونم اوجاهایی ک بلد نبودمو برگردم تالیفیاشم بزنم
      بعد از عیدم از اول اردیبهشت روزی2 تا آزمون جامع از الگو و خ سبزو و فار
      الان مرددم کردی که همه ی اینا رو ول کنم 4 تا الگو بخونم خواهشا راهنماییم کن داداچ که اشتباه نخونم

2.برنامه
      همه رتبه خوبا میگین قلمچی ولی بنظرم آخر اردیبهشت واس تموم کردن خیلی دیره
      خودم نظرم اینه که تا 20 اسفند تموم کنم 40 روز تا آخر فروردین دور بعدی از اول اردیبهشت تا 10 خرداد 40 روز دور بعدی از اون ب بعدم جمع بندی نهایی
      الان موندم اینکارو کنم و آزمونا رو تو خونه بزنم یا کلا بگم با قلمچی پیش میرمو مثل تو و علیرضا 2 هفته 2 هفته برنامه بریزم

3.من الان تابستونو استراحت و مشاور و یکمی درس گذروندم(راستش ب نتایج امید بستم) ولی دقیق میشه بگی از اول مهر چیا رو شروع کردی

4.ریاضی
      من تصمیم دارم تا عید برا آموزش خط ویژه برا تست موج آزمون بزنم تو عید کل آبی قلمچی بعدشم آزمونای پارسال و ازمون خ سبز خوبه این؟ اگه ن پیشنهادت؟

5.حرکت دینامیک مسلطم مبتکران تو سرعت حل چقدر موثره؟

6.دینی
      10 بار خط ویژه خوندن بهتره یا 2 بار گاج جامع؟؟؟

7.تالیفیای زیست الگو چرت و پرت و الکی سخت و اعصاب خورد کن نیستن؟؟؟

داداش شرمندم ب علی خیلی زیاد شد
      ولی تو رو با شرایطت از هر مشاوری بهتر دیدم

راستی منم عروسیت دعوت کناااااا
      سلام داداش

1-بنظرم بهترین ترکیب اینه:اول اون جزوه+الگو(هم درسنامه ش و هم تستاش) رو بخون بعد ای کیو و اخر سر هم موج ازمون و ازمون خیلی سبز بزن---جامع گاجو من داشتم اصلا نمی ارزه که وقتتو روش بزاری

2-منم سال اول کنکورم اینطوری واسه خودم برنامه میریختم و توصیه میکنم اصلا اینطوری واسه خودت برنامه نریز چون هم درسا رو خوب نمیخونی و هم اخرای سال دچار اضطراب و... میشی----همراه با برنامه قلمچی برو و بش تا اخر اعتماد کن

3-دقیقا مطابق برنامه قلمچی

4-اگه ریاضی ات خوب نیست خط ویژه واسه اموزش مناسب نیست چون فقط خلاصه نکاته...واسه اموزش خیلی سبز بهترینه و واسه تست تکمیلی ای کیو عالیه ...خط ویژه واسه مرور عالیه

5-واسه اقزایش سرعت باید تست خیلی زیاد کار کنی و به کتاب زیاد مربوط نیست

6-اول گاج جامع روبخون(اگه برنامه خوب داشته باشی بیشتر از 2 بار میتونی بخونی)نزدیکای کنکور هم چند بار خط ویژه رو بخون بنظرم

7-نه در این حد...واسه تسلط به کتاب خیلی خوبه ......متاسفانه خیلی از بچه ها این جوری فکر میکنن که تستای تالیفی فلان کتاب چرته و... من از همون اول سال سعی کردم دیدم رو عوض کنم و دیگه تو هر تست زیست که حل میکردم دنبال یه نکته جدید بودم و اصلا توجه نمی کردم که طراحش کی هست یا تست خوبی هست یا نه

خخخخ قدمت رو چشم

9. Top | #444
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      یادش بخیر ها ممد . چه روزایی بودن
      اره واقعا .....چقدر سر این ماز و شیرازی بودنشون بحث کردیم

10. Top | #445
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Abolfazl: نمایش پست ها
      سلام واقعا پیشرفتتون تو ریاضی و فیزیک فوق العاده بود
      شما برای مرور مثلا آزمون جمع بندی پیش ۱ برای ریاضی تو دی ماه با توجه به این که تستای خیلی سبز رو قبلا زده بودید فقط به همون تستای نشاندارتون اکتفا کردید؟؟مثلا تو سیصدتا تست احتمال مگه چند تا رو نشان دار کرده بودید که برای مرور کافی باشه؟؟ آخه من خودم مثلا از ۳۰۰ تا شاید ۴۰ تا رو نشان دار کنم
      سلام خیلی ممنون
      تستای نشاندار+خط ویژه اون موقع گاج ای کیو نداشتم وگرنه از اون هم میزدم واسه تکمیلی
      از 300 تا شاید حدود 100 120 تا.... البته بستگی داشت مثلا تو فصل کاربرد مشتق که مشکل داشتم تستای بیشتری علامت دار میشدن ولی تو فصل مثلا انتگرال خیلی کمتر

11. Top | #446
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      سلام محمد جان ،خوبی؟

ببخشید یه سوال میگم مثلا ادبیات موضعی گاج سال بخش املا-واژه اصلا به ترتیب نیستن مثلا واژه های درس 1 دوم رو با 20ش قاطی دادن،خب چطوری میشه هم طبق برنامه کانون پیش بریم هم با این تست بزنیم؟ مرسی
      سلام داداش ممنون.. شما خوبی

واسه لغت من از روی لقمه مهروماه درس به درس واسه ازمون میخوندم ولی واسه تست از گاج همینطوری میزدم مثلا یک شب در میون 20 تست لغت از گاج میزدم و دیگه به درس به درس بودن توجه نیمکردم و لغتایی که مشکل داشتمو یادداشت میکردم

12. Top | #447
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام محمد جان .
      این زبان فارسی رو چطوری همراه با آزمون باید خوند ؟ کتابهای موضوعی بازار کل زبان فارسی رو به 4-5 بخش تقسیم کردن ، در حالی که آزمون درس به درس پیش رفته ، چیکار باید کرد ؟ کتاب درسی رو هم بخونیم یعنی ؟؟
      قرابت رو از گاج بر اساس آزمون پیش برم کافیه یا باید کتابهایی مثل قرابت معنایی هامون سبطی رو هم خوند؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #448
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقا محمد امیدوارم حالت خوب باشه
      عین نامه های عاطفی شد خخخخخخ....
      ببخشید وقتتو میگیرم چند سوال داشتم:
      ۱.ببین من یکم ریاضیم ضعیف الان دارم با خیلی سبز کار می کنم به نظرم سوالات سادس ولی توی کانون نتیجه نمی گیرم به نظرت iq رو بگیرم؟

۲.واسه شیمی ۳ میشه موج آزمون الگو کار کنم یا فعلا برای موج آزمون زوده؟

14. Top | #449
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalizadh نمایش پست ها
      دستت درد نکنه بابت پاسخا
      محمد جان من انتظار داشتم بگی حناوندونم بیام

خیلی اقایی به مولا
      دادا یه چندتا دیگه هم داشتم(یاد سریال اسپرین افتادم مجید صالحی تیکش اینه!!)چی داشتی؟ گفتم که الان پرسیدم ازت بازم سوال پیش اومد اما سوالام غیر بالاییاس
      اگه میشه حتما جواب سوالا رو توکاغذ خودکار مدادی داری بنویس عکس بگیری فک کنم بهتر باشه ؟چون میدونم سخته تایپ این همه نوشتن بازم دمت گرم

1- با توجه به اینکه سوالای ازمایشی مثل گاج خیلی کمیابه و ناقصه مثلا از اول سال تا اخر سال همش نیستش به نظرت چیکار کنیم ؟همون ها ناقصشم کارشه خوبه دیگه نه؟فقط مسئله من تو شیمی و زیسته!!

2- ازمونای ازمایشی چه درساییش مهمه که کار بشه (سنجش-گاج-گزینهدو-قلم)البته قلموخودم میرم.

3--تست پوششی رو شما چجوری انجام میدادی با توجه به اینکه قلم برمیداره پیش 1 و یکی از زوج درسا میزاره تو برنامشو اینطوری که برنامت بهم میخوره طبق فصل 1 دوم شیمی و شیمی پیش اینارو تیکه تیکه میده؟ و اینکه مثلا شما تو برنامتون شیمی دارید هم دوم هم پیش چجوری پوششی در طول هفته میزدید تست که حتی از مطالب اولی هم تسلط داشته باشید؟

4- دو روز مونده به ازمون ازمایشی بهترین کار چیه؟ بهتره سال پیش ازمون ازمایشی همون تاریخ ازمون کار بشه ؟یا نه تک تک دروس زماندار مجموعه ای و ترکیبی تست بزنیم ؟

5- من یکاری میخواستم بکنم میخواستم ببینم نظر شما چیه میخوام 2 روز مونده به ازمون بردارم ازمون های ازمایشی مختلف (گاج گزینه به خصوص قلم ) رو کار کنم به صورت ترکیبی و جامعنظرتون چیه؟یه چیزه دیگه تو این دوروز میتونمم خودم از کتاب تست ای کیو تست انتخاب کنم مثلا ادبیات 3 تا لغت بزنم 2 تا املا 5زبان فارسی 9 تا قرابت 3تا تارخ و تو درسای دیگه هم به این طور و تو درس اختصاصی هم اینور35 شیمی 50 زیست تا گزینش از مبحثایی که خوندم و تو ازمون ازمایشی میاد؟؟؟
      6- من این سوالا از همه میپرسم که نظرتون در رابطه با اینکه مثلا درسی مثل ریاضی و فیزیک و زیست در رابطه با جمع بندی و مرور این دروس که گفتم چه طور انجام بشه :دو روز مونده به ازمون ازمایشی ی ماه مونده به کنکور ی هفته مونده به کنکور ی روز مونده به کنکور یه ساعت مونده به کنکور

7-نظرت چیه که در طول هفته اختصاصی شیمی مثلا که میخونیم برای پوشش تستای اولیه مرور نشانه دار هامون +تست از ای کیو باشه؟

8-تعدا تست که برای هر درس نیازه در کل کنکور رو بگو:زیست: ریاضی: فیزیک :شیمی: دینی ادبیات عربی زبان

9-تو فیزیک مبتکران تمام حفطیجات رو اورده پ نیاز نیس کتاب متنشو بخونیم همون سوال کتاب درسی خونده بشه تمومه ؟

10- یه کگه ازمون ماز همون مولفای گاج نیستن؟پ چرا باید باز ازمون ماز شرکت کنیم؟اگه نریم چیزی رو از دست میدیم؟یا همون کتابشون کامل کار بشه نیاز نی که ازمون بدیم
      11- یه سایت هست که خودتونم کذاشتید لینکشو زیستکدس تک رقمی نمیدونم دقیق نمیدونم اون ازمون ازمایشی های شیمی و زیست این سایت رو قبول داری؟خوبه بده یا اصلا نیاز نیست بزیم دنبال همون کتابامون +ازمون ازمایشیها مختلف میدونی چرا اینو میگم اخه قبلا میگفتن اقای شاکری برمیداره تستای مختلف الگو و گاج میزنه تو کتاب خودش سر این موضوع شک دارم به این سایت که شرکت کنم تو ازموناشون یا نه
      12- اقا من نمیدونم do , does , did , be ,be تو جمله بیاد چی ترجمه میشه بابا به مولا بهت که گفتم ازم نپرس تا اینجاشم چجوری اومدم بالا(سر نهایی با پشتیم برگه هامون عوض کردیم اون مال منو نوشت من مال اونو) بعد میگن چرا امنتیت نهایی خیلی بالاس
      13-موج ازمون ادبیات بگیرم؟
      14-ادبیات سال 92 با الان فرق کرده چون من اون سالو دارم گاج موضوعی؟
      15- تو ریاضی به نظرت خوبه که سوالای دهه 60 تا 80 کنکورای دانشگاه سراسری ودانشگاه ازاد اسلامی کار بشه یا وقت تلف کردنه؟
      16- شما که پره نکته کردی کتاب زیستتو چه جوری اینارو میخوندی اصلا چه جوری واقعا دوره میکردی این نکات ؟
      17- تحلیل ازمون ازمایشی اینکه چه سوالایی غلط زدی نزده ها اینارو مینوشتی تو کاغذی چیزی دورشون کنی یا نه ؟

18- اگر رفتی و اومدی برای ازمون بعدی برنامه بریزی ایا دیگه به مطلبا و درسا و یا مبحثای دیگه (((قبلی)) بازهم تست پوششی میزدی یا نه؟اگه مثلا یه تیپ تست از قبلی برات هنوز جا نیوفتاده باشه یا سخت باشه یا تو کنکور سخت بدن یا بعلت فراموشی فکر کنی تا کنکور یادتون نمیمونه و .... یا نه مطلبای ازمون بعدی رو فقط میزدی و دوره میکردی برای ازمون بعدی و این عوامل بالارو پاس میدادی به ازمون بعدی که اون مباحث مرور هس تا رفعش کنی ؟

19- ایا ازمونی که نزدی یه سوالویا غلط زدی یا اصن نفهمیدی سوالو تو یه درسی مثل ریاضی تو عمومی مثل ادبیات ایا اون سوالارو تحلیل که میکردی این سوالا تاثیری تو روند برنامه ریزیت برای ازمون بعد میکرد یا نه؟ همچنان فقط به فکر ازمون بعدی و مباحث مختص همون ازمون بودی؟یا نه یه جاهایی وقت خالی میکردی اون مبحث مشکلو با اینکه قرار نیست بیاد تو ازمون پیش رو اما تو ازش رد نمیشدی و عامل رو بررسی میکردی؟؟

20- سوال اخرم که موقع حل سوال تو دروس شیمی محاسباتیاش و فیزیک و ریاضی تو این درسا شما اول خودت میخوندی سوال رو دقیق و اصلا نگاهی به گزینه ها نمینداختی و جوابو که بدست اوردی بعدش نگاه میکنی گزینه هارو و اگر گزینه درست همونی بود که تو گزینه ها در اومده اونو میزدی و یا نع به هیچ وجه اینکارو نمیکردی و اول گزینه هارو نگاه میکردی و بعد شروع به حل سوال میکردی؟البتهه منظورم فقط کنکور سراسریه ؟ و میخوام بدونم این دو تا کار کدومش بهتر و مهم تر ارجح تره و این که اینا باهم تو دروس مختلف باهم فرق دارن؟

21-یه شماتیک و نمونه برام الان مینویسی که برای ریاضی در طول هفته چجوری میخوندی و تست پوششی از مباحث اولیه میزدی؟مثلا امروز روز اول این تعداد تست و فردا چند تا تست پوششی از مبحث قبلی از ای کیو +نشاندارها برای مرور مبحث قبلی و بعد مبحث جدید و چند تا تست و باز پس فردا یه چن تا دونه از مبحث اولی و چند تا هم از مبحث دومی +نشانه دار برای مرور از ای کیو ومبحث جدید سوم +تست و همینطوری برام بنویسی میفهمم چون من اینارو قاطی پاتی میکنم وقتی که درسایی مثل امار و هندسه هم قاطی بودجه بندی میشه نمیدونم چجوری بخونمش کدوم اول بزارم کدوم بعدش و اینکه چه جوری اینارو پوششی بزنم طوری که بهم نریزه برنامم و خیلی این قضیه رو برام توضضیح بده خیلی زیاد چون خیلی مشکل دارم ؟
      باز هر چی فکر میکنم سوال برام پیش نیومده یادم نمیاد

دمت گرم شرمنده بازم من هی سوال میکنم یه وخت نگی این چقد پر روئه من پررو نمیگم فقط کنجکاوم دوس دارم شمارو خیلی زیاد

سلام
      خواهش میکنم داداش
      اینم جواب...بخشید سریع نوشتم بد خطه : )
      http://s8.picofile.com/file/8267865934/1.jpg
      http://s9.picofile.com/file/8267865950/2.jpg

15. Top | #450
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      سلام محمد جان .
      این زبان فارسی رو چطوری همراه با آزمون باید خوند ؟ کتابهای موضوعی بازار کل زبان فارسی رو به 4-5 بخش تقسیم کردن ، در حالی که آزمون درس به درس پیش رفته ، چیکار باید کرد ؟ کتاب درسی رو هم بخونیم یعنی ؟؟
      قرابت رو از گاج بر اساس آزمون پیش برم کافیه یا باید کتابهایی مثل قرابت معنایی هامون سبطی رو هم خوند؟
      سلام اقا محمد
      اره منم لقمه داشتم که مبحثی بود ولی شماره درسارم گفته بود و خودم واسه ازمون تفکیک میکردم که مثلا هر ازموناز کدوم بخش میاد...کتاب درسی دیگه لازم نیست بنظرم

قرابت مهم نیست طبق ازمون باشه فقط تست زیاد بزن چون قرابت یجوریه که وقتی تست زیاد میزنی دیدت نسبت بهش باز میشه و به قولی شم ادبی : ) پیدا میکنی و راحت میزنی...اگه واقعا قرابت خیلی مشکل داری و معمولا اشتباه میزنی سبطی رو بگیر

صفحه 30 از 40 نخستنخست ... 20293031 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن