خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

رتبه هاااااامون :| واکنشااااامون !!!

گذشته رو بیخییییییییییال ، آینده رو عشـــــــــــــــــــــــ ــــــقه
      ویرایش توسط Fawzi : 28 مرداد 1395 در ساعت 16:10 دلیل: کنکور چیزی نیست اذیت شیم :)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودکشی کردی عکسشو بزار ، بالاخره خبرگزاری ها نیاز به پیاز داغ دارن
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

3. Top | #3
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

من سال قبل حدود 45 هزار منطقه دو تجربی شدم. امسال با اینکه توقع حدود 6 الی 7 هزار داشتم با بدشانسی تمام شدم 14 هزار خب اولش دپرس شدم ولی با دپرس شدن کاری جلو نمیره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      سلام دوستان بالاخره کنکور 95 ام دادیم رفت !
      اما براستی کیا بردن ؟کیا بازنده شدن ؟
      با صراحت تمام بگم رتبم شده 6رقمی هیچی نخوندم هیچییییی ! و چوبش خوردم چون بلافاصله پس از رتبم تو شوک رفتم یکی نبود بهم بگه لامصب نخوندی ،تست نزدی ، خودتو زدی ب بیخیالی توقع بهتریم داشتی نکنه ! واقعا دیگه اعتماد بنفسمم دود شده رفته هوا !احساس میکنم سال بعدم ک بشینم بدترم میشم چه برسه بهتر ! خلاصه حال دله ما ک ابریه !!! نمیدونم چکار کنم احساس میکنم باید برم تغییر رشته بدم اما سخته چجور درسای ی رشته ای مثلا انسانی رو بخونم ک تا حالا نخوندم !!!

ازطرفی هم پسرخالم ک دوسال پشت کنکور بود رتبش بدتر شد داره گریه میکنه !اونم ی مرد ! حال من چکنم ؟؟؟نکنه مسیرمو اشتباه اومدم ....الهی بمیرم واسه دل مامان بابام .... ب خودم فُش میدم نه کنکور ! اما چکنم انقد این تجربی ترافیکش بالاس ادم دیگه بیزار میشه ...ای خداااااااا .....

بچه ها هرچی نظر داشتید بزارید خوب ،بد ، واکنشاتون چیه نسبت به خودتون ؟

باید فکرامو کنم .....اگرم کسی پیشنهادی داشت بدع ! اوضاعم بدسامانه ! شاید دیگه منو نبینید و برم خودکشی کنم ... هعیییییی
      خودکشی نکنی ها خواهرعزیز پس اونی که رتبه ی آخرکنکورمی شه خودکشی می کنه ؟اگه الان فرض کنیم کسی جرات می کنه بگه اون رتبه ی آخر آدم نیست وخنگه کامل هست؟ ملاک برتری یک انسان، انسانیت هست نه رتبه ی کنکور و....به نظرمن اگه فکرمی کنی رتبت بدتر می شه برو دانشگاه. اگرتوان داری وایستی بمون ولی ایندفعه دیگه ناموسابخون.این بودنظرمن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      « إِنَّ أَكرَمَكُم عِندَ اللَّهِ أَتقاكُم »

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      رتبه منم شده پنج رقمی !
      ولی ناراحت نیستم چون اصلا علاقه ای به رشتم ندارم ! یه مدت تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم باز حوصلم نکشید الان از امروز هعی فک میکنم بشینم یه سال بخونم رتبم خوب بشه رشته های درجه 2 بتونم برم ! باور کن ما راهنمایی بودیم یه دوستی داشتیم از من سطحش کمتر بود ، تو نمونه دولتی بودیم یه شهر دیگه ، با همه اون سختی ها صبح تا شب میدرسیدم چون خیلی دوس داشتم درسارو ! یادمه همیشه تو ریاضی 19/75 میشدم و معلم به اشناهاس 20 میداد و به من نمیداد ! خلاصه دارم اینارو میگم همون دوستمون تا دوم پشت ما اومد ، سال سوم من رفتم دنبال علاقم اون درسشو بهتر کرد و باز رفت نمونه دولتی ولی من هم به بهانه اینکه دیگه بمونم خونه و هم به خاطر تنبلی نخوندم ، الان من 5 رقمی شدم و ایشون سه رقمی شدن !
      از تمام دلتنگی ها
      از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
      باید اعتراف کنم
      پدر و مادرم که می خندند خوشبختم...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      منم خراب كردم ناراحتم ولى اينقد خودمو اذيت نميكنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من از پارسال بهتر شدم ولی چه فایده وقتی هیچ رشته ی خوبی قبول نمشم !!
      حتی پرستاری آزاد!!!
      حالا بعد انتخاب رشته ببینم چی میشه شاید موندم دوباره !!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      من از پارسال بهتر شدم ولی چه فایده وقتی هیچ رشته ی خوبی قبول نمشم !!
      حتی پرستاری آزاد!!!
      حالا بعد انتخاب رشته ببینم چی میشه شاید موندم دوباره !!

واقعا راستشو بگین ، مثل سال قبلتون خوندین یا یکم بیشتر تلاش کردین ؟ این یه سال چطوری گذشت ؟
      از تمام دلتنگی ها
      از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
      باید اعتراف کنم
      پدر و مادرم که می خندند خوشبختم...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من امسال از پارسال بهتر شدم ولی نتیجه و پیش بینی ای ک کردم نشد...تقصیر کم کاری خودم بود و رشته ی خوبی نمیارم
      امسال تصمیم جدی و عزم راسخ دارم ک رتبه ی زیر 100 شم.
      خیلی از برنامه هامو تغییر میدم و از الان تا نیمه ی شهریور کاملا خودمو اماده میکنم و ایشالا از نیمه ی شهریور شرو میکنم.
      نمیگم پشت کنکوری خوبه و دانشگاه و رشته ی خوب اوردن آسونه...سخته اما غیرممکن نیست...
      پس ب خودت تلقین نکن ک نمیتونی....
      یادت نره: همه ی اتفاقای خوب وقتی می افتن ک افکار منفی رو از خودت دور کنی....
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysamHK9476 نمایش پست ها

واقعا راستشو بگین ، مثل سال قبلتون خوندین یا یکم بیشتر تلاش کردین ؟ این یه سال چطوری گذشت ؟
      راستش از سال قبل بیشتر خوندم اما وسطای سال خیلی خسته میشدم و ول میکردم مخصوصا وقتی ترازم توی قلمچی کم میشد یا از برنامه عقب میموندم استرس میگرفتم استرس هم باعث میشد معده ام بهم بریزه و مریضی و ... خلاصه بگم که وقت تلفی کردم .
      حالا نمیدونم میتونم یه سال دیگه بمونم یا نه !!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      راستش از سال قبل بیشتر خوندم اما وسطای سال خیلی خسته میشدم و ول میکردم مخصوصا وقتی ترازم توی قلمچی کم میشد یا از برنامه عقب میموندم استرس میگرفتم استرس هم باعث میشد معده ام بهم بریزه و مریضی و ... خلاصه بگم که وقت تلفی کردم .
      حالا نمیدونم میتونم یه سال دیگه بمونم یا نه !!

منم به خاطر همین ترسی که دارم اصلا نمیخوام امسال برم قلم چی ! شما رو نمیدونم ولی من خیلی از درس عقب موندم و باید بیشتر خودم با برنامه خودم کار کنم تا پایمو درست کنم ! تست هم که فراوونه همه جه ! اصلا مال کانون یا گزینه 2 رو بعده دو روز میزارن رو سایت انجمن از اونجا میتونیم دانلود کنیم !
      ازمون رفتنا بمونه برای دوران جمع بندی

راستی فک میکردم فقط خودم اینطوریم مثل این که اعصاب خیلی به معده ربط داره

موفق باشین ، همه موفق باشن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر رتبه تون خوب نشده بیخودی دلخوش به کنکور سال بعد نباشید چون رتبه ی خیلی بهتری کسب نمیکنید مگر اینکه
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      ضعف های پایه ایتون رو تو همه ی درس ها از بین ببرید! در این صورت میتونید با درصد بالای هفتاد تو دروس عمومی و بالای پنجاه تو دروس اختصاصی هر رشته ای رو که دوست دارید قبول بشید البته هر چی دانشگاه بهتر باشه درصدهای بالاتری میخواد. شاید بگید کسب این درصدها نشدنی هست ولی من میگم جواب دادن به تست های ساده و متوسط کنکور که باعث رسیدن به این درصدها میشه چیزی نیست که فقط نخبه ها از پسش بر بیان. هر کسی با هر ضریب هوشی که داره میتونه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها
      من امسال از پارسال بهتر شدم ولی نتیجه و پیش بینی ای ک کردم نشد...تقصیر کم کاری خودم بود و رشته ی خوبی نمیارم
      امسال تصمیم جدی و عزم راسخ دارم ک رتبه ی زیر 100 شم.
      خیلی از برنامه هامو تغییر میدم و از الان تا نیمه ی شهریور کاملا خودمو اماده میکنم و ایشالا از نیمه ی شهریور شرو میکنم.
      نمیگم پشت کنکوری خوبه و دانشگاه و رشته ی خوب اوردن آسونه...سخته اما غیرممکن نیست...
      پس ب خودت تلقین نکن ک نمیتونی....
      یادت نره: همه ی اتفاقای خوب وقتی می افتن ک افکار منفی رو از خودت دور کنی....
      اینکه میخواید رتبه زیر صد بشید اشتباهی هست که خیلی از داوطلبا مرتکب میشن! از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه! اینطوری فقط به خودتون استرس وارد میکنید. اما راه حل اینه که شما اول ضعف های پایه ای رو با خوندن کتاب های آموزشی(نه تستی) تو درس ها از بین ببرید بعد کتاب های تستی خوشنام بازار مثل گاج رو کار کنید در نهایت اگر دیدید آزمون های آزمایشی رو خوب میزنید برید سراغ تست های دشوارتر. یعنی باید پله پله جلو برید. نمیشه مثلا کسی که تو حل معادله مشکل داره بره ریاضی رو هشتاد درصد بزنه! صبور باشید.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      خودکشی کردی عکسشو بزار ، بالاخره خبرگزاری ها نیاز به پیاز داغ دارن
      اصلا خنده دار نبود! با کسی که روحیه اش خرابه از این شوخی ها نکن چون خطرناکه و ممکنه باعث بشه اون کار رو انجام بده

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن