خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 64
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      راستش از سال قبل بیشتر خوندم اما وسطای سال خیلی خسته میشدم و ول میکردم مخصوصا وقتی ترازم توی قلمچی کم میشد یا از برنامه عقب میموندم استرس میگرفتم استرس هم باعث میشد معده ام بهم بریزه و مریضی و ... خلاصه بگم که وقت تلفی کردم .
      حالا نمیدونم میتونم یه سال دیگه بمونم یا نه !!
      شما اول هدفتون رو تعیین کنید ببینید چه رشته و دانشگاهی مد نظرتون هست بر اساس رتبه ی مورد نیازش برنامه ریزی کنید. به جای کانون هم میتونید آزمون های سازمان سنجش شرکت کنید که هم هزینه کمی داره و هم سطح سوالاتش معقول هست

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ویرایش توسط Fawzi : 28 مرداد 1395 در ساعت 16:11

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      600 منطقه سه ریاضی و واکنشم: 5 ساعت گریه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من1700منطقه3تجربی
      هیچ واکنشی نشون ندادم انگار یدفه تمام روحم ازبین رفت هیچ احساسی نداشتم مغزمم خالی خالی شد هنوزم یکم ون احساس موجوده
      ولی برادر کوچیکم تلافیشو دراورد حسابی گریه کرد

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من وقتی داشتم اطلاعات ورودمو واردمیردم قشنگ شیک رفتم اون دنیا و برگشتم بعد از اینکه نتایجم اومد دو ساعت تو بغل مامان بابا

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      از حالت عمودی به حالت افقی دراومدم :/
      کمی اشک تلخ و کمی هم دست ها را در موها فرو کردم و خودخوری کردم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من با توجه به تجربه خودم يه چيزي به كسايي ميدم كه ربه خوبي نياوردن ولي فكر ميكنن بايد به هر قيمتي برن دانشگاه! من به اندازه علاقه ام درس خودنم و كنكور هم چيزي كه دوست داشتم خوندم ولي بعد از چندسال همين جا هستم كه شماها هستيد!! فكر مي كنم ارزشش رو داره كه الان يك سال پشت كنكور بمونيد حتي اگر سال دومي هست كه كنكور ميديد و تلاش كنيد كه بعد از گرفتن كارشناسي، كارشناسي ارشد و حتي دكتري در خيلي از رشته ها پشيمون نشيد و تصميم به بازگشت همه مسير نگيريد!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بیخیال بابا دختری زیاد مهمم نیست قبولی شوعر کن بره
      ما پسرا باید از این فکرا به سرمون بزنه
      پسر خالتم حق داره گریه کنه
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      يه چيز ديگه هم ميگم! اگر قراره بريد دانشگاه ازاد يا شبانه و يا صرف هزينه درس بخونيد مطمئن باشيد كه رشته اي كه انتخاب مي كنيد و هدفتون از خوندنش چيه!! همه چيز كه دانشگاه و مدركش نيست، من همكلاسي داشتم كه عاشق هنر بود و مينياتور كار ميكرد ولي اومد دانشگاه و بعد خيلي پشيمون شد! همش ميگفت كه كاش اين چند سال رو رفته بود دنبال هنر! كاري كه حالا بعد از گرفتن مدرك دانشگاهي ميكنه و باهاش موفق شده! نقاشي رو تو موسسه تدريس ميكنه و نمايشگاه هم گذاشته!!يا همكلاسيم كه با ديپلم زبان، مدرس زبان بود و عاشق زبان و زيست خوند بخاطر خانواده! و فقط نظرش اين بود كه دوران دانشگاهش زجر كشيده!
      فكراتونو بكنيد شايد با رفتن به دوره ها و موسسات خصوصي و يادگرفتن هنري كه دوست داريد اينده شيريني كه ميخاييد بهش برسيد و نيازي به سختي كنكور نداشته باشيد
      فكر كردم تجربم كمك كنه به كسي كه گفتم. ارزوي بهترين ها رو براي همه جوناي ايراني دارم
      موفق باشيد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shokoo نمایش پست ها
      يه چيز ديگه هم ميگم! اگر قراره بريد دانشگاه ازاد يا شبانه و يا صرف هزينه درس بخونيد مطمئن باشيد كه رشته اي كه انتخاب مي كنيد و هدفتون از خوندنش چيه!! همه چيز كه دانشگاه و مدركش نيست، من همكلاسي داشتم كه عاشق هنر بود و مينياتور كار ميكرد ولي اومد دانشگاه و بعد خيلي پشيمون شد! همش ميگفت كه كاش اين چند سال رو رفته بود دنبال هنر! كاري كه حالا بعد از گرفتن مدرك دانشگاهي ميكنه و باهاش موفق شده! نقاشي رو تو موسسه تدريس ميكنه و نمايشگاه هم گذاشته!!يا همكلاسيم كه با ديپلم زبان، مدرس زبان بود و عاشق زبان و زيست خوند بخاطر خانواده! و فقط نظرش اين بود كه دوران دانشگاهش زجر كشيده!
      فكراتونو بكنيد شايد با رفتن به دوره ها و موسسات خصوصي و يادگرفتن هنري كه دوست داريد اينده شيريني كه ميخاييد بهش برسيد و نيازي به سختي كنكور نداشته باشيد
      فكر كردم تجربم كمك كنه به كسي كه گفتم. ارزوي بهترين ها رو براي همه جوناي ايراني دارم
      موفق باشيد
      از طرف خودم و سایر دوستان از شما ممنونم که تجربیاتتون رو در اختیار دیگران میذارید. خود من هم به تجربه به این حرف شما رسیدم که آدم باید بره دنبال علاقه اش و جوری نشه که به قول شما حتی یه رشته دیگه دکتری بگیره و بیاد از اول برای رشته ی مورد علاقه اش تلاش کنه. فقط یه نکته ی خیلی مهم این وسط هست که آیا این علاقه واقعی هست یا نه! موفق باشیم!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      سلام دوستان بالاخره کنکور 95 ام دادیم رفت !
      اما براستی کیا بردن ؟کیا بازنده شدن ؟
      با صراحت تمام بگم رتبم شده 6رقمی هیچی نخوندم هیچییییی ! و چوبش خوردم چون بلافاصله پس از رتبم تو شوک رفتم یکی نبود بهم بگه لامصب نخوندی ،تست نزدی ، خودتو زدی ب بیخیالی توقع بهتریم داشتی نکنه ! واقعا دیگه اعتماد بنفسمم دود شده رفته هوا !احساس میکنم سال بعدم ک بشینم بدترم میشم چه برسه بهتر ! خلاصه حال دله ما ک ابریه !!! نمیدونم چکار کنم احساس میکنم باید برم تغییر رشته بدم اما سخته چجور درسای ی رشته ای مثلا انسانی رو بخونم ک تا حالا نخوندم !!!

ازطرفی هم پسرخالم ک دوسال پشت کنکور بود رتبش بدتر شد داره گریه میکنه !اونم ی مرد ! حال من چکنم ؟؟؟نکنه مسیرمو اشتباه اومدم ....الهی بمیرم واسه دل مامان بابام .... ب خودم فُش میدم نه کنکور ! اما چکنم انقد این تجربی ترافیکش بالاس ادم دیگه بیزار میشه ...ای خداااااااا .....

بچه ها هرچی نظر داشتید بزارید خوب ،بد ، واکنشاتون چیه نسبت به خودتون ؟

باید فکرامو کنم .....اگرم کسی پیشنهادی داشت بدع ! اوضاعم بدسامانه ! شاید دیگه منو نبینید و برم خودکشی کنم ... هعیییییی
      اگه مث مرد بخونین همین تجربی هر جایی بخواین قبول میشین. پسر خالتونم حتما اشتباهاتی داشته وگرنه اقای بابایی توو همین سایت کولاک کردن سال دومشونو
      ا

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BacheMosbat نمایش پست ها
      بیخیال بابا دختری زیاد مهمم نیست قبولی شوعر کن بره
      ما پسرا باید از این فکرا به سرمون بزنه
      پسر خالتم حق داره گریه کنه
      داداش شما که شعور نصف دخترا رو زیر سوال بردی
      این بدبختا کنکور قبول نشن باید برن شوهر؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من شوکه شدم و تا 24 ساعت بیخودی خوشحال بودم.شرایط بدی بود.

دایره ی کار انسان این است که چه بکنم و چه نکنم و دایره کار خدا این است که چه میشود و چه نمیشود.چه رخ میدهد و چه رخ نمیدهد.
      استاد ناصر سبحانی
      ویرایش توسط broslee : 23 مرداد 1395 در ساعت 02:26

14. Top | #29
      ams
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من بغض کردم وقتی دیدم خانوادم ناراحتن زیر 1000 میخاستم ولی 6500 شدم و خیلی دلم سوخت چون یکی از دوستام با سهمیه درصداش تو همه درسا از من کمتر بود ولی 3000 شد ولی برای شادی خونواده خندیدم در حالی که بغض داشت خفم میکرد

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      سلام دوستان بالاخره کنکور 95 ام دادیم رفت !
      اما براستی کیا بردن ؟کیا بازنده شدن ؟
      با صراحت تمام بگم رتبم شده 6رقمی هیچی نخوندم هیچییییی ! و چوبش خوردم چون بلافاصله پس از رتبم تو شوک رفتم یکی نبود بهم بگه لامصب نخوندی ،تست نزدی ، خودتو زدی ب بیخیالی توقع بهتریم داشتی نکنه ! واقعا دیگه اعتماد بنفسمم دود شده رفته هوا !احساس میکنم سال بعدم ک بشینم بدترم میشم چه برسه بهتر ! خلاصه حال دله ما ک ابریه !!! نمیدونم چکار کنم احساس میکنم باید برم تغییر رشته بدم اما سخته چجور درسای ی رشته ای مثلا انسانی رو بخونم ک تا حالا نخوندم !!!

ازطرفی هم پسرخالم ک دوسال پشت کنکور بود رتبش بدتر شد داره گریه میکنه !اونم ی مرد ! حال من چکنم ؟؟؟نکنه مسیرمو اشتباه اومدم ....الهی بمیرم واسه دل مامان بابام .... ب خودم فُش میدم نه کنکور ! اما چکنم انقد این تجربی ترافیکش بالاس ادم دیگه بیزار میشه ...ای خداااااااا .....

بچه ها هرچی نظر داشتید بزارید خوب ،بد ، واکنشاتون چیه نسبت به خودتون ؟

باید فکرامو کنم .....اگرم کسی پیشنهادی داشت بدع ! اوضاعم بدسامانه ! شاید دیگه منو نبینید و برم خودکشی کنم ... هعیییییی
      حرفاتون رو قبول دارم
      ولی
      آرامش روانی مهم تر از شغل و در آمد و پرستیژ است ها !

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن