خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question رتبه 18هزار منطقه یک رشته ریاضی و رشته‌های شبانه

سلام دوستان،
      رتبه من تو کنکور امسال، رشته ریاضی به ترتیب 18هزار و 40هزار منطقه یک و کشوری شد. معدل کتبی (نهایی) دیپلمم هم 17.85 بود. با این شرایط، امکان قبولی رشته‌های شبانه مهندسی در دانشگاه‌های شیراز، اصفهان و تهران وجود داره؟ با توجه به اینکه با تخمین رتبه قلم چی، رتبم بین 12 تا 13هزار باید می شد.
      با تشکر.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP
      چرا سایت گزینه 2 برای انتخاب رشته این همه اطلاعات شخصی می خواد؟ مثل کد ملی و...؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیر دوست عزیز به هیچ عنوان این رشته ها رو نزنید که مردود میشید. حتی شهرهای دیگه هم شانسی ندارید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid2016 نمایش پست ها
      خیر دوست عزیز به هیچ عنوان این رشته ها رو نزنید که مردود میشید. حتی شهرهای دیگه هم شانسی ندارید.
      پس چی بزنم؟!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Coyote نمایش پست ها
      پس چی بزنم؟!
      رشته های علوم پایه مثل ریاضی شیمی فیزیک یا رشته هایی مثل مدیریت اونم نه شهرهایی مثل تهران و اصفهان و شیراز . البته مهندسی شاید موسسه آموزش عالی بویین زهرا یا قوچان قبول شید شبانه ...

البته برای دانشگاه آزاد مشکلی ندارید.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته های علوم پایه مثل ریاضی شیمی فیزیک یا رشته هایی مثل مدیریت اونم نه شهرهایی مثل تهران و اصفهان و شیراز . البته مهندسی شاید موسسه آموزش عالی بویین زهرا یا قوچان قبول شید شبانه ...

البته برای دانشگاه آزاد مشکلی ندارید.
      ممنون.
      انتخاب رشته گزینه 2 فرقی داره با کانون یا سنجش؟ خواستم ثبت نام کنم دیدم کلی اطلاعات اضافه مثل کد داوطلبی و کد ملی و... رو می خواد، منصرف شدم .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون.
      انتخاب رشته گزینه 2 فرقی داره با کانون یا سنجش؟ خواستم ثبت نام کنم دیدم کلی اطلاعات اضافه مثل کد داوطلبی و کد ملی و... رو می خواد، منصرف شدم .
      نه برو همون سایت کانون دانشگاهها و رتبه هایی که سالهای قبل باهاش قبول شدنو ببین کمکت میکنه . البته به دفترچه های 94 هم نگاه بنداز ببین چقدر طرفیتا تغییر کرده تا حدود قبولی دستت بیاد .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه برو همون سایت کانون دانشگاهها و رتبه هایی که سالهای قبل باهاش قبول شدنو ببین کمکت میکنه . البته به دفترچه های 94 هم نگاه بنداز ببین چقدر طرفیتا تغییر کرده تا حدود قبولی دستت بیاد .
      مشکل اینجاست که تو همون سایت کانون، با درصدهایی که تو کارنامم زدن؛ رتبم بین 12 تا 13هزار تخمین زده می شه، در سالهای 94 و حتی 93! ...
      با این حساب به نظر شما من اگر مهندسی سراسری و شهرهای خوب بخوام اصلا شانسش نیست؟ 1% هم؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      برید تو سایت کانون رتبه های رشته های مختلف رو نگاه کنید.
      ولی با 18 هزار مهندسی های حکیم سبزواری یا بیرجند معمولا شبانه امکانش هست.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل اینجاست که تو همون سایت کانون، با درصدهایی که تو کارنامم زدن؛ رتبم بین 12 تا 13هزار تخمین زده می شه، در سالهای 94 و حتی 93! ...
      با این حساب به نظر شما من اگر مهندسی سراسری و شهرهای خوب بخوام اصلا شانسش نیست؟ 1% هم؟
      ببین تخمینو درصدو بی خیال . انتخاب رشته براساس رتبست . تو ببین با رتبه 18 هزار منطقه یک سال قبل کجا قبول شدن تا آمار دستت بیاد. اصلا امکانش نیس قبول شی شهرهای خوب . البته به جز مهندسی کشاورزی. که اینو دقیق نمیدونم.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعدم دانشگاههای آزادی مثل علوم تحقیقات تهران جنوب کرج قزوین از نظر امکانات و رتبه قطعا از دولتی هایی مثل بیرجند و سبزوار وسیرجان بسیار بهتره .که شما با این رتبه مشکلی نخواهید داشت. گول دولتی بودن رو نخورید .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعدم دانشگاههای آزادی مثل علوم تحقیقات تهران جنوب کرج قزوین از نظر امکانات و رتبه قطعا از دولتی هایی مثل بیرجند و سبزوار وسیرجان بسیار بهتره .که شما با این رتبه مشکلی نخواهید داشت. گول دولتی بودن رو نخورید .
      ممنون نوید عزیز، سطح و رتبه دانشگاه آزاد های مختلف رو کجا می شه پیدا کرد؟ مثلا آزاد شیراز؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون نوید عزیز، سطح و رتبه دانشگاه آزاد های مختلف رو کجا می شه پیدا کرد؟ مثلا آزاد شیراز؟
      بهترین واحد دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهرانه . ولی همون آزاد شیراز جزو واحدهای جامع و برتر دانشگاه آزاده که با رتبتون راحت میتونید قبول شید . اگه هم به درس خوندن تو دولتی علاقه دارید چهار سال بعد کنکور ارشد بدین و سراسری قبول شین که با شش ماه مطالعه راحت قبول شدن . به هیچ عنوان یک سال پشت کنکور رشته ریاضی صبر نکنید ارزششو نداره .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان با این رتبه شبانه جهرم، فسا و یاسوج قبول می شم. به نظرتون می تونم ازونجا انتقالی بگیرم بیام شیراز؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن