خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

قابل توجه دوستانی که میگن تاثیر مثبت معدل زیاد تاثیرگزار نیست!

پس از کلی حرس خوردن امروز صبح پاشدم رفتم نمایندگی کانون و به پشتیبانم کارنامم رو نشون دادم. ایشون کارنامه 3نفرو که درصدهای مشابه و حتی پایینتر داشتن به صورت پرینت شده نشونم داد... چون من معدلم نهاییم 18/88 بود و اونا همگی بالای 19/5 بودن من که رتبم 3600 منطقه2 بود اونا کمترینشون 2400 بود!... حالا جالب اینجاس یکی از کارنامه ها که درصدهاش توی همه درس ها از من 5-6% پایین تر بود رتبه ش تو منطقه شده بود 2100! حالا ایشون میتونن برن داروسازی سراسری بخونن من حتی با 2سال پشت کنکور موندن و تلاش زیاد فیزیوتراپی هم در نمیام! اونایی که میخواید برای سال بعدی بمونید لطفا خودتون غول مشاورا رو نخورید که نیازی به ترمیم معدل نیست! آره اگه اطمینان دارید رتبتون زیر 1000 میشه و خیلی کارتون درسته که هیچ وگرنه بهتره محکم کاری کنید در صورت اجرای طرح ترمیم معدل توش شرکت کنید تا بعدا مثل من ضربه نخورید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازهم بهانه ای دیگر ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      بازهم بهانه ای دیگر ...
      واقعیته حالا شما چرا ناراحت میشید؟
      دروغ که نگفته! راجع به سهمیه جانبازها هم چیزی نگفته!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      "من حتی با 2سال پشت کنکور موندن و تلاش زیاد فیزیوتراپی هم در نمیام"

این جملت خیلی خنده داره......ینی چی با دوسال پشت کنکور موندنم چیزی نمیاری؟معدلت ک خیلی خوبه از همین الان بخون میتونی......من با معدل 16 و اینکه از اسفند شروغ کردم ب خوندن رتبم 3000 شد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باز خدا رو شکر کنید + شده اگه مثل پارسال قطعی بود بدترم میشد

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه منطقه 3 ک اصلا تاثیر ندادن....
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_47 نمایش پست ها
      پس از کلی حرس خوردن امروز صبح پاشدم رفتم نمایندگی کانون و به پشتیبانم کارنامم رو نشون دادم. ایشون کارنامه 3نفرو که درصدهای مشابه و حتی پایینتر داشتن به صورت پرینت شده نشونم داد... چون من معدلم نهاییم 18/88 بود و اونا همگی بالای 19/5 بودن من که رتبم 3600 منطقه2 بود اونا کمترینشون 2400 بود!... حالا جالب اینجاس یکی از کارنامه ها که درصدهاش توی همه درس ها از من 5-6% پایین تر بود رتبه ش تو منطقه شده بود 2100! حالا ایشون میتونن برن داروسازی سراسری بخونن من حتی با 2سال پشت کنکور موندن و تلاش زیاد فیزیوتراپی هم در نمیام! اونایی که میخواید برای سال بعدی بمونید لطفا خودتون غول مشاورا رو نخورید که نیازی به ترمیم معدل نیست! آره اگه اطمینان دارید رتبتون زیر 1000 میشه و خیلی کارتون درسته که هیچ وگرنه بهتره محکم کاری کنید در صورت اجرای طرح ترمیم معدل توش شرکت کنید تا بعدا مثل من ضربه نخورید.
      با رتبه 3600 منطقه 2 میتونی پردیس پزشکی بری

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      بازهم بهانه ای دیگر ...
      دوست عزیز اگه متوجه شده باشی من دیگه کنکوری نیستم که بخوام بهانه بیارم. بعدشم این خواستم فقط این موضوع رو به بچه ها اطلاع بدم که اگه فرصت ترمیم معدل براشون پیش اومد از دستش ندن تا بعدا زحمتاشون هدر نره حالا اگه شما جور دیگه ای برداشت میکنی بماند.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا اونا زده بود تاثیر مثبت؟
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزروهواکه نمیشه حرف زدبردارمدرک بیاراین طوری رستگاررحمانی هم پس نمیتونسته 1بشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پارازیت نده جان عمت....همین که مثبته خدارو شکررررررررررررررررررررر.... .وقتی که میدونی دوسالم پشت بمونی چیزی نمیشه دلیل نمیشه این فکرو برای بقیه هم بکنی.....سال 94 بود چی میگفتییی؟هممممم؟؟؟؟؟؟؟؟تا ثیر قطعی میشه یچیز میگن مثبت میشه یچیز میگن ....ول کن بابا باز این داستانارو شروع نکنین اه
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اشتباه گفته بهت
      معدل وقتی تاثیر مثبت میده که درصد هات خیلی کم باشن
      چطور شده که رتبه های دوستات 2 هزار شدن یعنی درصد های خوبی داشتن بعد هم معدلم کمکشون کرده
      نه اینجوری نیست درصد های دروس و سهمیه منطقه جابجا کرده رتبه ها رو
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 21 مرداد 1395 در ساعت 15:55

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      به خود معدل نیست به نمره است یکی ممکن همه اختصاصی ها رو 20 بشه عمومی ها رو 10 معدلش خیلی کم میشه ولی چون اختصاصی ها ضریب بیشتری دارن کمتر ضرر میکنه نسبت به کسی که عمومی ها 20 شده و اختصاصی ها 10

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      دوست عزیزروهواکه نمیشه حرف زدبردارمدرک بیاراین طوری رستگاررحمانی هم پس نمیتونسته 1بشه
      اگه توجه کنی گفتم رتبه های 4رقمی نه رتبه 1کشوری!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      پارازیت نده جان عمت....همین که مثبته خدارو شکررررررررررررررررررررر.... .وقتی که میدونی دوسالم پشت بمونی چیزی نمیشه دلیل نمیشه این فکرو برای بقیه هم بکنی.....سال 94 بود چی میگفتییی؟هممممم؟؟؟؟؟؟؟؟تا ثیر قطعی میشه یچیز میگن مثبت میشه یچیز میگن ....ول کن بابا باز این داستانارو شروع نکنین اه
      خیلیا یه جور بهشون فشار اومده انگار میگم فرصت موفقیت برای معدلای پایینتر از بین رفته! آقای محترم اگه توجه کنی موضوع بیشتر یه توصیه برای کسایی بود که معدل پایینتری دارن و فرصت جبران ممکنه براشون پیش بیاد. همین که چند نفر هم بتونن برای امتحان نهاییشون جدی تر بخونن و یا معدلشون رو ترمیم کنن تا نتیجه بهتری بگیرن برای من کلی ارزش داره. حالا شما هر جور دلت میخواد تهمت بزن اصن برام مهم نیست چون من واسه یه هدف دیگه موضوع رو ایجاد کردم و شما کلا دارید یه چیز دیگه میگید. لطفا بحث رو از الکی کش دار نکنید چون کسایی که مطلب رو میخواستن بگیرن تا الان گرفته بودن.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن