خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation اولویت با کیه؟

من چند تا سؤال داشتم ازتون، ممنون می شم اگر جواب بدین واقعا ضروریه :

1 - آیا هر فردی نسبت به خودش سنجیده می شه تو سراسری؟ یا نسبت به افراد دیگه ؟ مثلا اگه شخص الف با رتبه 10000 انتخاب 50مش رو بزنه غیرانتفاعی مشهد، و شخص ب با رتبه 5000 انتخاب 50مش مشهد باشه، شخص ب اول بررسی می شه و شانس شخص الف کمتر می شه؟
      حالا اگر همین شرایط باشه، اما شخص ب به جا انتخاب 50ام، 20 امین انتخابش اون باشه چطور؟
      کلا من چون چند سال پیش کنکور دادم همه این چیزارو یادم رفته و اصلا نمی دونم چطوریه و کسی هم نتونست درست راهنماییم کنه.

2 - یکی از دوستام سؤال کرد که شنیده اگر انتخاب اولش رو شبانه بزنه، شانس قبولیش برای بقیه انتخاب هاش بیشتر می شه! آیا درسته این موضوع؟

3 - با رتبه 10000 تا 12000 منحصراً زبان منطقه 1، چیا می شه قبول شد؟ همه رو هم مجاز زده، اصلاً امیدی هست به روزانه؟ من بعید می دونم، اما چرا روزانه هم زده مجاز پس؟؟؟
      کلا با این رتبه بهتره چه انتخابهایی کنه تا ریسک نباشه و حتما قبول بشه؟ یعنی اگه مثلا انتخاب اول رو به جا غیرانتفاعی روزانه بزنه شانسش رو از دست می ده برای اون غیرانتفاعی که قراره بشه انتخاب دهمش؟ متوجه منظورم می شین؟ یعنی ممکنه ظرفیتش پر شه به خاطر اینکه یکی دیگه ممکنه اون انتخاب رو زودتر از من زده باشه و انتخاب های اول تا دهمش باشه؟

4 - با رتبه 27000 ریاضی منطقه 2 چه چیزایی می شه قبول شد؟ ( رشته مورد علاقه ش معماریه )

واقعا لطف می کنین اگر جوابم رو بدین.

با سپاس

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sssuniii نمایش پست ها
      من چند تا سؤال داشتم ازتون، ممنون می شم اگر جواب بدین واقعا ضروریه :

1 - آیا هر فردی نسبت به خودش سنجیده می شه تو سراسری؟ یا نسبت به افراد دیگه ؟ مثلا اگه شخص الف با رتبه 10000 انتخاب 50مش رو بزنه غیرانتفاعی مشهد، و شخص ب با رتبه 5000 انتخاب 50مش مشهد باشه، شخص ب اول بررسی می شه و شانس شخص الف کمتر می شه؟
      حالا اگر همین شرایط باشه، اما شخص ب به جا انتخاب 50ام، 20 امین انتخابش اون باشه چطور؟
      کلا من چون چند سال پیش کنکور دادم همه این چیزارو یادم رفته و اصلا نمی دونم چطوریه و کسی هم نتونست درست راهنماییم کنه.

2 - یکی از دوستام سؤال کرد که شنیده اگر انتخاب اولش رو شبانه بزنه، شانس قبولیش برای بقیه انتخاب هاش بیشتر می شه! آیا درسته این موضوع؟

3 - با رتبه 10000 تا 12000 منحصراً زبان منطقه 1، چیا می شه قبول شد؟ همه رو هم مجاز زده، اصلاً امیدی هست به روزانه؟ من بعید می دونم، اما چرا روزانه هم زده مجاز پس؟؟؟
      کلا با این رتبه بهتره چه انتخابهایی کنه تا ریسک نباشه و حتما قبول بشه؟ یعنی اگه مثلا انتخاب اول رو به جا غیرانتفاعی روزانه بزنه شانسش رو از دست می ده برای اون غیرانتفاعی که قراره بشه انتخاب دهمش؟ متوجه منظورم می شین؟ یعنی ممکنه ظرفیتش پر شه به خاطر اینکه یکی دیگه ممکنه اون انتخاب رو زودتر از من زده باشه و انتخاب های اول تا دهمش باشه؟

4 - با رتبه 27000 ریاضی منطقه 2 چه چیزایی می شه قبول شد؟ ( رشته مورد علاقه ش معماریه )

واقعا لطف می کنین اگر جوابم رو بدین.

با سپاس

سلام . اگر دو فایل همایش انتخاب رشته من رو که در همین سایت و سایت خودم هست گوش داده بودین جواب سوال تون رو می گرفتین . اول لیست انتخاب رشته نفر 500 بررسی میشه و بعد 501 و مسلما نفر 500 شانسش بیشتره ؛ حتی اگر کد رشته مورد نظر رو آخر انتخاب کرده باشه . . در مورد سوال 2 . خیر اشتباه است . در مورد سوال 3 . ترتیب زدن شانس قبولی رو بیشتر نمیکنه ، اما شما باید به ترتیب رشته محل های خودتون رو به ترتیب برتری از بالا به پایین بچینید ، چون سیستم برگه انتخاب رشته شما رو از انتخاب اول تا آخر میخونه و هر جا که قبول بشین می ایسته و دیگه به بقیه کاری نداره . با انتخاب مجازی سایت سنجش هم تخمین رشته محل های قبولی خودتون رو تخمین بزنید . 4 . غیرانتفاعی ها مهندسی

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن