خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question کنکور برای سال سوم

سال اول که اشتباه کردم نرفتم و دلایل خودمو دارم - سال دومم که ماشالله کل دنیا رو سر ما خراب شد همه بدبختیا گریبان گیر ما شده بود ( همین امسال)
      رتبه ریاضی منطقه 2 50 هزار اوردم هیچ رشته ی مناسبی قبول نمیشم روزانه

سوال اول : با این کارت شارژ میشه جایی قبول شد ؟ درست درمون و روزانه

سوال دوم : متولد 76 ام اگه بخوام بمونم واسه سال سوم دقیقا حکم سربازی چیه ؟ و اگه مشمول میشم چطوری دورش بزنم

سوال سوم : اگه سربازیو دور زدم احساس میکنم از اخر کم میشه ( این احساس من دقیقا یعنی چی ) میشه دقیق توضیح بدین تا از دریای علمتون استفاده کنیم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FurY نمایش پست ها
      سال اول که اشتباه کردم نرفتم و دلایل خودمو دارم - سال دومم که ماشالله کل دنیا رو سر ما خراب شد همه بدبختیا گریبان گیر ما شده بود ( همین امسال)
      رتبه ریاضی منطقه 2 50 هزار اوردم هیچ رشته ی مناسبی قبول نمیشم روزانه

سوال اول : با این کارت شارژ میشه جایی قبول شد ؟ درست درمون و روزانه

سوال دوم : متولد 76 ام اگه بخوام بمونم واسه سال سوم دقیقا حکم سربازی چیه ؟ و اگه مشمول میشم چطوری دورش بزنم

سوال سوم : اگه سربازیو دور زدم احساس میکنم از اخر کم میشه ( این احساس من دقیقا یعنی چی ) میشه دقیق توضیح بدین تا از دریای علمتون استفاده کنیم

رشته من تجربی بوده بخاطر همین نمیتونم بگم دقیق

اما با 50 هزار روزانه درست و درمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعید میدونم .....کاردانی شاید بشه

اما برای دور زدن میتونید امسال ی رشته ای همینجوری قبول بشید در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی و ازاد و همینطور شبانه و ثبت نام کنید در دانشگاه و همزمان برای کنکور بخونید
      زندگی بی مکث جریان داره....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببین با تلاش میشه اما مهم تر از تلاش اینه ک بتونی قید خیلی چیزارو بزنی و صبر داشته باشی
      من 94 ربه ام شد صدو سیزده هزارو خوردهای
      امسال شدم سی سه هزار
      من پاراسال گفتم خنگم نمی شه اصن چیزی زد ولی کلی پیشرفت کردم اگه بخای میشه
      من شرایط مالی ندارم وگرنه می رفتم ازاد توهم میتونی برو ازاد مگه ک از درس خوندن لذت ببری و برا هدف بجنگی وگرنه بی فایدس موندن
      وگرنه زندگی جالب تره تا کنکور
      مهم نیس میرم مسیرو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن