خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو مدرک اگه منظورتونه مینویسن پردیس
      مازاد رو نه
      اخه مازادم رتبه خوب میخواد
      بهتر از پردیس

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پردیس بعضی دانشگاهها جدا هستن بعضی جاها نه مثل تبریز...تو مدرکم مینویسه ولی مازاد نه با روزانه ها میشینی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته13 نمایش پست ها
      تازگیا شروع کردن ک پردیسارو با سراسری ها یکی میکنن
      و هیچ فرقی هم بین پردیس و مازاد نیست
      حتی تو رتبه هاشون
      دیدم ک میگم
      در ضمن برا انتقالی تا جایی ک من میدونم باید کل شهریه ثابت ۷سال تحصیل رو به دانشگاه مبدا بدین
      و تو دانشگاه مقصدم مثل بقیه شهریه پرداخت کنین
      شهریه پردیس با ظرفیت مازاد یکیه؟
      یعنی دوبرابر آزاد میشه اونم؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_1997 نمایش پست ها
      شهریه پردیس با ظرفیت مازاد یکیه؟
      یعنی دوبرابر آزاد میشه اونم؟
      بله یکیه
      فقط یه دانشگاه به اسم مازاد میده یکی به اسم پردیس
      دو برابر آزادم ک نه
      مثلا در نظر بگیرین ۹میلیون پردیس باشه
      فک کنم ۶میلیونم آزاده دیگ
      برا دندون
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arzhin نمایش پست ها
      دوستان تقاوت مازاد با پردیس چیه ؟
      اگه کسی مازاد یه جا قبول بشه میتونه انتقالی بگیره به پردیس کرمانشاه ؟
      یا فقط از پردیس به پردیس و مازاد به مازاد میشه انتقالی گرقت ؟
      سلام
      مازاد حتما سر کلاس با روزانه ها هستید ولی پردیس معمولا جداهستن
      درمورد انتقالی و ایناش اصلا اطلاعی ندارم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان هزینه پردیس و ازادی را میشه بروز اعلام کنید

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حسین۶۶ نمایش پست ها
      سلام من دانشجوی پزشکی پردیس خودگردان میباشم ، داوطلبان توجه داشته باشن که عموما فکر میکنند که شهریه پزشکی پردیس ۲۵ میلیون هست ولی این فقط شهریه سالیانه میباشد و شما علاوه بر آن باید شهریه آموزشی ترمی واحدی در نیمسال های تحصیلی نیز پرداخت کنید کاش میشد تصویر پرداخت های شهریه ام را برایتان میزاشتم.....
      شهریه ترمی واحدی در نیم سال های تحصیلی به این صورت اس که برای هر واحد نظری ۴۰۰۰۰۰ تومان وبرای هر واحد عملی ۷۵۰۰۰۰ تومان باید بپردازید و با احتساب این که هر سال پزشکی ۴۰ واحد دارد باید حدود ۲۲ میلیون جداگانه در وقت انتخاب واحد بپردازید این هزسنه ها کف شهریه بود ومعمولا دانشگاه ۴ الی ۵ تومن هم اضافه میگیرد که با این احتساب ۲۵+۲۲+۵=۵۵میلیون تومان برای یک سال ، تازه این بدون احتساب خرج خوابگاه و غذا و رفت و آمد و ........میباشد.
      خودتان با سرچ شهریه های پردیس خودگردان پزشکی در سال ۹۵ در اینترنت میتوانید جدول این شهریه ها را ببینید.
      ببینید دانشگاه پردیس مثل پیام نوردر دونوبت پول میگیره یک بار در هنگام ثبتنام۲۵ وبار دیگر در وقت انتخاب واحد۲۲تومان.
      حواستان باشد اگر این دانشگاه را انتخاب رشته کنید و قبول شید و نروید باسد ۵۰ میلیون تومان ضرر زیان به دانشگاه بدید تاسال دیگر بتوانید در کنکور شرکت کنید.
      یکی از همکلاسی هایم برای این که شهریه دانشگاه را پرداخت کند پدرش مجبور شد خانه شان را بفروشند و مستجر بشوند .
      من هم اگر اول کار میدانستم که این دانشگاه اینقدر بچاب بچاب هست روزانه دارو یا علوم آزمایشگاه یا ...میرفتم
      سلام
      تو تایپک انتخاب رشته جواب دادم حرفی نزدید دوباره اینجا میگم چون ماشا الله تو کلی از تاپیک ها مطرحش کردین
      متاسفانه شما اسمی از دانشگاهتون نبردین اگر آزاد دارین تحصیل میکنین من اطلاعی ازش ندارم و ممکنه حرفتون درست باشه ولی در مورد دانشگاه های دولتی شهریه ثابت چیزی در حدود 2 میلیونه و بر فرض برداشته شدن 20 واحد توسط دانشجو واسه یه نیمسال ( بستگی به عملی یا نظری بودن واحد ها هم داره ) حدودا سالیانه بین 20 تا 25 میلیون در کل هزینه ی شهریه میشه این واسه ورودی های 96 بوده. ورودی های قبلی کمتر هم بوده. سال به سال هم بیشتر میشه ولی فکر نمیکنم در حدی که شما گفتین باشه. اکسترن ها تا جایی که من میدونم به صورت ترمی شهریه نمیدن و سالانه شهریه میدن و الانش انگار 30 میلیونه. اینکه واسه ورودی های الان چقدر میشه نمیدونم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حسین۶۶ نمایش پست ها
      سلام من دانشجوی پزشکی پردیس خودگردان میباشم ، داوطلبان توجه داشته باشن که عموما فکر میکنند که شهریه پزشکی پردیس ۲۵ میلیون هست ولی این فقط شهریه سالیانه میباشد و شما علاوه بر آن باید شهریه آموزشی ترمی واحدی در نیمسال های تحصیلی نیز پرداخت کنید کاش میشد تصویر پرداخت های شهریه ام را برایتان میزاشتم.....
      شهریه ترمی واحدی در نیم سال های تحصیلی به این صورت اس که برای هر واحد نظری ۴۰۰۰۰۰ تومان وبرای هر واحد عملی ۷۵۰۰۰۰ تومان باید بپردازید و با احتساب این که هر سال پزشکی ۴۰ واحد دارد باید حدود ۲۲ میلیون جداگانه در وقت انتخاب واحد بپردازید این هزسنه ها کف شهریه بود ومعمولا دانشگاه ۴ الی ۵ تومن هم اضافه میگیرد که با این احتساب ۲۵+۲۲+۵=۵۵میلیون تومان برای یک سال ، تازه این بدون احتساب خرج خوابگاه و غذا و رفت و آمد و ........میباشد.
      خودتان با سرچ شهریه های پردیس خودگردان پزشکی در سال ۹۵ در اینترنت میتوانید جدول این شهریه ها را ببینید.
      ببینید دانشگاه پردیس مثل پیام نوردر دونوبت پول میگیره یک بار در هنگام ثبتنام۲۵ وبار دیگر در وقت انتخاب واحد۲۲تومان.
      حواستان باشد اگر این دانشگاه را انتخاب رشته کنید و قبول شید و نروید باسد ۵۰ میلیون تومان ضرر زیان به دانشگاه بدید تاسال دیگر بتوانید در کنکور شرکت کنید.
      یکی از همکلاسی هایم برای این که شهریه دانشگاه را پرداخت کند پدرش مجبور شد خانه شان را بفروشند و مستجر بشوند .
      من هم اگر اول کار میدانستم که این دانشگاه اینقدر بچاب بچاب هست روزانه دارو یا علوم آزمایشگاه یا ...میرفتم
      سلام
      تو تایپک دیگه جواب دادم حرفی نزدید دوباره اینجا میگم چون ماشا الله تو کلی از تاپیک ها مطرحش کردین
      متاسفانه شما اسمی از دانشگاهتون نبردین. بگین اسم دانشگاهتون رو. اگر آزاد دارین تحصیل میکنین من اطلاعی ازش ندارم و ممکنه حرفتون درست باشه ولی در مورد دانشگاه های دولتی شهریه ثابت چیزی در حدود 2 میلیونه و بر فرض برداشته شدن 20 واحد توسط دانشجو واسه یه نیمسال ( بستگی به عملی یا نظری بودن واحد ها هم داره ) حدودا سالیانه بین 20 تا 25 میلیون در کل هزینه ی شهریه میشه این واسه ورودی های 96 بوده. ورودی های قبلی کمتر هم بوده. سال به سال هم بیشتر میشه ولی فکر نمیکنم در حدی که شما گفتین باشه. اکسترن ها تا جایی که من میدونم به صورت ترمی شهریه نمیدن و سالانه شهریه میدن و الانش انگار 30 میلیونه. اینکه واسه ورودی های الان چقدر میشه نمیدونم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن