خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arasre نمایش پست ها
      نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینقدر سطحی به مساله نگاه می کنن. داریم ****** میریم اینا فقط تو فکر این یک نفر هستن. من ایشون رو منع نمی کنم مسئولان بی کفایت با جواب گو باشن............. فقط تو شهر پاوه (برید سرچ کنید ببینید چقدر کوچیکه) 5 نفر از رشته ریاضی از دانشگاه (شریف) برگشتن و همه هم تو تجربی زیر 1000 شدن در صدای زیست و شیمیشون به تجربی ها نمی رسید ولی ریاضی و فیزیک رو نجومی زده بودن.حالا حساب کنید تو هر شهر های دیگه چند نفر دیگه با این شرایط داشته باشیم.فکر می کنید چرا درصدای ریاضی و فیزیک بالا رفته بود؟ تازه فقط این نیست و کلی معلم، لیسانس، استاد دانشگاه و + چند سالی ها رو هم بهش اضافه کنیم = فاجعه. به نظر من 85 درصد 5000 نفر اول کشور اینها بودن. باید یه فکری به حال اینها بشه. باید برای اینها کنکور جداگونه در نظر گرفته بشه. این رو هم فراموش نکنیم بزرگ ترین ضربه ای که سنجش وارد کرد این بود کنکور امسال بسیار ساده تر بود وگرنه اگر کنکور هم درحد سختی قلمچی می بود شاید ایشون اصلا اول نمیشد همینطور که تو قلمچی جزو حتی 10 نفر برتر هم نبود.(لاقل زیست رو سخت میزاشت تا برگ برنده ای برای تجربی ها باشه)
      دوست من مشکل از اون دوستانی نیست که برگشتن کنکور تجربی دادن مشکل از مملکت ماست خداییش من لیسانس مهندسی دارم اونم تو ازادش من برای پاس کردن درس الگوریتم و محاسبات اونقدر تمرین کرده بودم که دستم پینه بسته بود یا اصلا ما به کنار اونی که میرعه دکترای ریاضی میگره فکر میکنید کمتر از یه پزشک زحمت میکشه؟؟ معلومه نه!! حتی بیشتر ولی حالا شما ببین تو درآمد و جایگاه اجتماعیش چه طور؟؟ شما خودتو بزار جایه ماها بعد این همه تلاش........
      البته منکر این نیستم که ماهم سستی هایی داشتیم و البته دانشگاها کلویی مدرک دادن + مرتبط نبودن دانشگاه ها با صنعت شما ببین الان چی شده که طرف کلی هزینه پردیس میکنه تا یه پزشک عمومی بشه که به نظر من بازم این پردیس ها غلطه چراکه کسی که پول داره باس کمتر زحمت بکشه ولی همین ادم که خوب پول داره هم میتونس بره تو اروپا درس بخونه تا هم خودش خونده باشه همم یکی تو ایران خونده باشه ولی اقاییون دنبال نفع شخصین والا نمیدونم راحل چیه چرا هم هجوم اوردن به تجربی ولی تاریخ نشون داده تو کشور ما همواره یه چیز مد بود دهه قبل مهندسی الان پزشکی بدشانسی ما اینکه با این دهه هم دوره شدیم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      والا الان که فکر می کنم و خودم رو با نفر اول کنکور مقایسه می کنم خنده ام میگیره عین دیوونه ها می خندم.لااقل معلم درست و حسابی نداشتیم که!.. امسال فقط میرفتیم مدرسه واسه وقت تلف کردن و لاابالی.میومدیم خونه درس رو میخوندیم تازه میفهیدیم عهه؟ کنکور اینطوریه؟... چند تا کتاب تست داشتیم که هزار بار خوندمشون اما نمی دونم چرا نتیجه کنکور این شد؟ مشاور اصلا نداشتیم بهمون بگه سر جلسه چیکار کنین...راستش اویل که نتیجه اومد خیلی سرخورده شدم چون با همه ی این چیزها تلاشمو کرده بودم. منتهی حالا که فهمیدم شرایط کنکور و داوطلباش اینطور بوده به خودم افتخار هم می کنم.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بدبخت به این ملت ما 3 تا از همسایه هامون شروع کردن برا پزشکی خوندن سال 96 مامانم میگفت گفتن ما که خونه داریم گیریم تو خونه بیکار نشستیم چی کار کنیم برا خودمون روزی 7 8 ساعت میخونیم تا دکتر شیم ، پزشکی محکوم به فناست دوستان 7 سال دیگه آینده پزشکی دقیقا مثله مهندسی میشه همین الانشم پزشکی عمومی و دارو کاملا اشباع و دندون هم در مرز اشباع شدنه

نقل قول نوشته اصلی توسط LIKELIGHT نمایش پست ها
      بهزاد فک نکنم پزشکی ها هم مثل ما مهندسی ها بشن چون ظرفیت پذیرش پزشکی مثل مهندسی افزایش پیدا نکرد شما ببین چقدر سراسری و ازدا و غیرانتفایی...... هست واسه مهندسی ولی پزشکی همون ضرفیت های محدود خودشو داره
      شاید غیرانتفاعی نباشه براش اما خیلیا میرن و رفتن کشور های هند و بلاروس و فیلیپین و ارمنستان و ...... درس خوندن و برگشتن که عملا همون کمبود غیرانتفاعی رو جبران میکنن سالانه فقط 1000 فارغ التحصیل دندان پزشکی به ایران دارن بر میگردن این آمارو پارسال خوده وزارته بهداشت داد این فاجعس

باز مهندسی ها شانسه اینو داشتن فاند بگیرن برن اما ما چی متاسفانه سطح پزشکیمون اونقد پایینه هرجا بریم یه امتحان تعیین سطح جلومونه عملا باس بشینیم 7 8 سال دیگه کنار هم مگس بپرونیم

نقل قول نوشته اصلی توسط LIKELIGHT نمایش پست ها
      به نظر من بازم این پردیس ها غلطه چراکه کسی که پول داره باس کمتر زحمت بکشه ولی همین ادم که خوب پول داره هم میتونس بره تو اروپا درس بخونه تا هم خودش خونده باشه همم یکی تو ایران خونده باشه
      گذشت اون زمان ها که با رتبه های فضایی میرفتن پزشکی میخوندن الان کسی که پردیس خونده نهایتش ده تا تست از آخرین فرده قبولی تو اون رشته تو همون دانشگاه کمتر زده (اونم نهایت) خب ده تا تست عیار علمی طرفو مشخص نمیکنه ممکنه طرف به دلیل استرس یا کمبود وقت یا مریضی یا هر مشکل دیگه نتونسه اونارو بزنه دلیل نمیشه اون فرد لیاقتشو نداره چه بسا ممکنه بار علمیش از اون فردی که داره روزانه میخونه بیشتر باشه و ضمن اینکه تحصیل در خارج کشور صرف نظر از اینکه از خانواده خیلی دور میشی ، هزینه دو و حتی چند برابری تحصیل و زندگی به شما تحمیل بشه مثلا بلاروس که یک کشوره چیپه در زمینه پزشکی حداقل سالی 50 میلیون باید خرج کنین 50 میلیون کجا 20 تا 25 میلیون کجا....
      I AM HAPPY DOC :D

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      اینکه گفته به پزشکی علاقه داشتم راست گفته منتها به پول و پرستیج پزشکی بعد از اشباح شدن رشته های مهندسی علاقه پیدا کرده با نظرت موافقم اگه کمتر از یک میشد برای خودش حداقل افت داشت ولی خب میبینیم که یک شده مبارک ش باشه از مصاحبه ش درباره ی معرفی منابع و پولایی که از تبلیغات معرفی کتاب ابی قلمچی و ازمون ماز به جیب زد معلومه چقدر پول پرسته ولی به هر حال حقشه پزشکی تهران نوش جونش

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      منم موافقم با نظرتون ولی این اصلا چیز خوبی نیست
      همونقدر که جامعه به پزشک احتیاج داره همون قدر یا حتی بیشتر نیاز به مهندس موفق داره
      کشور و نظام به نظر من باید هوشیار باشه
      شاید کمبود پول باعث شده این تصیمیمو بگیره ولی ای کاش نخبه های مثل این تو همون مهندسی میموندن
      مهندس موفق بیشتر یه دکتر میتونه اینده ساز باشه

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم به این آقا واسه اینکه بعد چهار سال به فکر این افتاده که برم پزشکی بخونم
      من واقعا با سنجش مشکل دارم دقیقا به چه حقی میذاره کسانی که دانشگاهین یا انصرافی از دانشگاه هستن یا حتی مدرک دارها بیان یک رشته دیگه رو کنکور بدن؟اونم رشته ای که خودش سالانه بالای 400هزار دانش اموز تجربی میرن سر جلسش؟معلم ریاضی من :/// سر کلاس تابستانه اومد گفت من نشستم با وجود کلاس های دانشگاهی که می رفتم و تدریس میکردم و رشته ام ریاضی محض بود کنکور تجربی دادم یکمی رتبه ام بالاتر می شد پزشکی می آوردم خب شما میخوایتس بری پزشکی چرا رفتی ریاضی محض؟واقعا تو کار این افراد موندم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _NiLoOfAr_ نمایش پست ها
      خب من از بچگی دوس داشتم پزشک بشم ولی بخاطر لجبازی و بودن کناردوستام نرفتم تجربی
      نمیشه بخاطر یه اشتباه تا اخر عمرمون همش ناراحت باشیم و از زندگیمون لذت نبریم که

درباره ی رتبه ی 1 امسال ، خب ایشون لیاقت و تواناییشو داشته که رتبه ی 1 شده ،
      شما بجای اینکه از اینو اون ایراد بگیری میتونی ثابت کنی از ایشون بهتری
      به نظرم اقای احمدی جای کسی رو نگرفته، بیشتر از بقیه تلاش کرد پس رتبه ی بهتری گرفت
      چقدر شبیه من! منم دقیقا به خاطر اینکه از رفقای دبیرستان جدا نشیم نرفتم تجربی و الان مثل ... پشیمونم

دقیقا جای هیشکی رو نگرفته.تو این دنیا جا به اندازه همه هست! ایشونم تلاش کرده و رتبه آورده.همون کنکوری که ایشون شرکت کرده من و امثال منم شرکت کردیم.ولی ایشون تلاشش بیشتر بوده میشه یک.هر که بامش بیش برفش بیشتر

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      این قسمتش رو دوست داشتم = شاید کسی که که رتبه ده هزار می‌آورد، خودش را در خانه حبس کند. اما من هفته ای سه مرتبه‌ای ورزش می‌رفتم. کتاب و رمان می‌خواندم. شعر و ادبیات را خیلی دوست دارم. سعدی و حافظ می‌خوانم. مولانا که اصلا مرا به یک عالم دیگر می‌برد. خلاصه زندگی من در سال کنکور تعطیل نشد
      خی ایشون کنکور ریا

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرک دانشگاهی داشته باشن مجبورن برن خودگردان این چه ضرری به تو داره! مگه مدرسس که می خوای با هم سنات رقابت کنی ! دانشگاه دیگه سن و جنسیت مطرح نیست

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما تو کار نیستی اوضاع پزشکی خیلی خرابه.اگه میبینید من خوندم واسه این بود استخدام رسمی ام بیمارستان.اگه پزشک شم حقوقم میره بالا پایه حقوقم میره بالا.کارانم زیاد میشه
      ولی پزشکایی که استخدام نیستن اوضاعشون بدجور خرابه
      تازه اینجا پایتخته وضع اینه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikingboy نمایش پست ها
      بدبخت به این ملت ما 3 تا از همسایه هامون شروع کردن برا پزشکی خوندن سال 96 مامانم میگفت گفتن ما که خونه داریم گیریم تو خونه بیکار نشستیم چی کار کنیم برا خودمون روزی 7 8 ساعت میخونیم تا دکتر شیم ، پزشکی محکوم به فناست دوستان 7 سال دیگه آینده پزشکی دقیقا مثله مهندسی میشه همین الانشم پزشکی عمومی و دارو کاملا اشباع و دندون هم در مرز اشباع شدنه

شاید غیرانتفاعی نباشه براش اما خیلیا میرن و رفتن کشور های هند و بلاروس و فیلیپین و ارمنستان و ...... درس خوندن و برگشتن که عملا همون کمبود غیرانتفاعی رو جبران میکنن سالانه فقط 1000 فارغ التحصیل دندان پزشکی به ایران دارن بر میگردن این آمارو پارسال خوده وزارته بهداشت داد این فاجعس

باز مهندسی ها شانسه اینو داشتن فاند بگیرن برن اما ما چی متاسفانه سطح پزشکیمون اونقد پایینه هرجا بریم یه امتحان تعیین سطح جلومونه عملا باس بشینیم 7 8 سال دیگه کنار هم مگس بپرونیم

گذشت اون زمان ها که با رتبه های فضایی میرفتن پزشکی میخوندن الان کسی که پردیس خونده نهایتش ده تا تست از آخرین فرده قبولی تو اون رشته تو همون دانشگاه کمتر زده (اونم نهایت) خب ده تا تست عیار علمی طرفو مشخص نمیکنه ممکنه طرف به دلیل استرس یا کمبود وقت یا مریضی یا هر مشکل دیگه نتونسه اونارو بزنه دلیل نمیشه اون فرد لیاقتشو نداره چه بسا ممکنه بار علمیش از اون فردی که داره روزانه میخونه بیشتر باشه و ضمن اینکه تحصیل در خارج کشور صرف نظر از اینکه از خانواده خیلی دور میشی ، هزینه دو و حتی چند برابری تحصیل و زندگی به شما تحمیل بشه مثلا بلاروس که یک کشوره چیپه در زمینه پزشکی حداقل سالی 50 میلیون باید خرج کنین 50 میلیون کجا 20 تا 25 میلیون کجا....
      عالی گفتی

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      شما تو کار نیستی اوضاع پزشکی خیلی خرابه.اگه میبینید من خوندم واسه این بود استخدام رسمی ام بیمارستان.اگه پزشک شم حقوقم میره بالا پایه حقوقم میره بالا.کارانم زیاد میشه
      ولی پزشکایی که استخدام نیستن اوضاعشون بدجور خرابه
      تازه اینجا پایتخته وضع اینه
      بهزاد جان وضعیت توی شهرای کوچیک تر که لب مرزن چطوره ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      چقدر شبیه من! منم دقیقا به خاطر اینکه از رفقای دبیرستان جدا نشیم نرفتم تجربی و الان مثل ... پشیمونم

دقیقا جای هیشکی رو نگرفته.تو این دنیا جا به اندازه همه هست! ایشونم تلاش کرده و رتبه آورده.همون کنکوری که ایشون شرکت کرده من و امثال منم شرکت کردیم.ولی ایشون تلاشش بیشتر بوده میشه یک.هر که بامش بیش برفش بیشتر
      واقعا؟؟؟
      خیلی پشیمونم ک از اول نرفتم تجربی ولی الانم دیر نیس ، نمیخوام بعدا بخاطر اینکه فقط 1سال تلاش نکردم تا به ارزوم برسم پشیمون باشم ...
      الان شما پزشک هستین؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

بهزاد جان وضعیت توی شهرای کوچیک تر که لب مرزن چطوره ؟
      والا اگه پزشک خانواده شن خوبه که اونم پارتی بازی شده دوست من رفت زاهدان اونحا ,ماهی8 میدن بهش ولی سی روز شبانه روز شیفته

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      والا اگه پزشک خانواده شن خوبه که اونم پارتی بازی شده دوست من رفت زاهدان اونحا ,ماهی8 میدن بهش ولی سی روز شبانه روز شیفته
      چطوره که این هم پزشکا پر کاری میکشن ولی یه عده بیکارن ؟؟ مگه میشه ؟ بعد از اون طرف دولت دانشجو با تعهد میگیره که بفرسته مناطق محروم !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن