خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      زیست: امرایی ( سوال قلم چی هم میده! توجه کنین)
      ریاضی: عربان خوبه. فرضی هم خوبه.
      شیمی: سلاحورزی فک کنم باشش هنو. + حسینی
      فیزیک: کاظمی!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.pirnia98 نمایش پست ها
      سلام هم استانی. واسه شیمی من حسینی میرم. فیزیک حنایی و ریاضی یا عربان یا تدین. زیست هم زیاد نمیدونم ولی فکر کنم عبدالله پور خوب باشه.
      خودت پرس و جو کن اگر هم سوالی داشتی در خدمتم
      آقای عربان وقتی دانش آموز بودم سطحش خیلی بالاست آقای تدین و نشنیدم تدریسش خوبه؟ کدوم آموزشگاست و یکی از پشتیبانای قلم چی آقای حبیب زاده رو واسه ریاضی گفتن خوبه ایشون و میشناسید؟ کلاسشون چجوریه؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      زیست: امرایی ( سوال قلم چی هم میده! توجه کنین)
      ریاضی: عربان خوبه. فرضی هم خوبه.
      شیمی: سلاحورزی فک کنم باشش هنو. + حسینی
      فیزیک: کاظمی!
      منظورتون از اینکه سوال قلمچی هم میده چیه؟ طراحن ایشون؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rolenaz9465 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امروز عضو شدم و تا الان فک کنم ۳ تا پست گذاشتم خیلی سردرگمم چندساله از کنکور دور بودم حالا گیج شدم دبیرای شهر و هم خوب نمیشناسم همشهریای عزیز لطف کنین اگه اطلاعی از دبیرا و مشاورای خوب واسه هر درسی دارین بگین
      سلام
      به انجمن خوش اومدی
      خرم آباد زیاد دبیر خوب نداره و اینو همه میدونن ولی چندتاشون واقعا خوبن و کاملا با بقیه فرق دارن
      واسه زیست ک انتخاب اول و آخرت عبدالله پور باشه
      واسه ریاضی استاد همیشگی خودم آقای تدین
      واسه فیزیک دوتا خوبه هم حنایی هم محمودی ولی حنایی بهتره.کاظمی هم هست ک من سرکلاسش نرفتم
      واسه شیمی......نداریم!!!!بخدا نداریم.همه میگن حسینی ولی خودت امتحانی برو سر کلاسش ببین ک چه استادی هست ولی سال دیگه یه نفر میاد ک حسابی تو شیمی معروف میشه!(امیدوارم ک امسال قبول بشی بری)
      سوالی بود درخدمتم

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ریاضی خرم آباد بالاتر از شادابفر اصلا کسی قابل مقایسه نیست خودم زیر نظرشون بودم وریاضی جزنقاط قوتم شده...برای فیزیک حنایی از همه سر تره..زیست امرایی میگن خوبه من نرفتم برای ژنتیک هم میگن عبدا...فوادپور تعریفشو زیاد شنیدم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام
      به انجمن خوش اومدی
      خرم آباد زیاد دبیر خوب نداره و اینو همه میدونن ولی چندتاشون واقعا خوبن و کاملا با بقیه فرق دارن
      واسه زیست ک انتخاب اول و آخرت عبدالله پور باشه
      واسه ریاضی استاد همیشگی خودم آقای تدین
      واسه فیزیک دوتا خوبه هم حنایی هم محمودی ولی حنایی بهتره.کاظمی هم هست ک من سرکلاسش نرفتم
      واسه شیمی......نداریم!!!!بخدا نداریم.همه میگن حسینی ولی خودت امتحانی برو سر کلاسش ببین ک چه استادی هست ولی سال دیگه یه نفر میاد ک حسابی تو شیمی معروف میشه!(امیدوارم ک امسال قبول بشی بری)
      سوالی بود درخدمتم
      من تنها کسی رو که اسمشو شنیدم همین آقای حسینیه خوب نیست؟ آقای تدین کدوم آموزشگاست؟

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamaad-R1 نمایش پست ها
      برای ریاضی خرم آباد بالاتر از شادابفر اصلا کسی قابل مقایسه نیست خودم زیر نظرشون بودم وریاضی جزنقاط قوتم شده...برای فیزیک حنایی از همه سر تره..زیست امرایی میگن خوبه من نرفتم برای ژنتیک هم میگن عبدا...فوادپور تعریفشو زیاد شنیدم
      آقای شاداب فر زمان دانش آموزیم چند جلسه واسه امتحان نهاییام میرفتم پیششون خوب بودن اما واسه کنکور و نمیدونم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برای کنکور رفتم. راضی بودم به نظرم از خیلیا بهتره چون تکنیک الکی فرمولی نمیده بلکه ریاضیرو میفهمونه بهت البته باز بستگی به. دانش آموزش داره که چقدر خودش تلاش کنه اگه کسی بره پیش اینشتین هم فیزیک یادبگیره اگه خودش تلاش نکنه ونخونه اصن فایده ای نداره به نظرم چون الان ی خورده دیر جنبیدی 7ماه دیگه کنکوره سعی کن مباحث راحت و پردرصد رو گلچین کن و همونارو بخون😊 به امید پیروزی

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamaad-R1 نمایش پست ها
      من برای کنکور رفتم. راضی بودم به نظرم از خیلیا بهتره چون تکنیک الکی فرمولی نمیده بلکه ریاضیرو میفهمونه بهت البته باز بستگی به. دانش آموزش داره که چقدر خودش تلاش کنه اگه کسی بره پیش اینشتین هم فیزیک یادبگیره اگه خودش تلاش نکنه ونخونه اصن فایده ای نداره به نظرم چون الان ی خورده دیر جنبیدی 7ماه دیگه کنکوره سعی کن مباحث راحت و پردرصد رو گلچین کن و همونارو بخون😊 به امید پیروزی
      خیلی ممنون از راهنماییتون 😊

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنماییتون ������
      به نظرم کلاس های اساتید خرم آباد چیزی جز اتلاف وقت نیستن...یه کتاب خوب بگیر بخون...فوقش دی وی دی بگیر.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.azizi نمایش پست ها
      به نظرم کلاس های اساتید خرم آباد چیزی جز اتلاف وقت نیستن...یه کتاب خوب بگیر بخون...فوقش دی وی دی بگیر.
      کتابام طبق نظر دوستان انجمن تقریبا خوبن واسه رفع اشکال و این چیزا میخوام چون چندسالی دور بودم میگم صاید وسطاش به مشکل بر بخوردم برم کلاس

12. Top | #42
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ...
      من خودم کلاس محمودی رو میرم که توی فروغ دانش هستش...سوالاتی که حل میکنه بیشتر وقتا بالاتر از سطح کنکور هستش.....
      حسینی دبیر شیمی هم خوبه ولی باید در کنارش تست زیاد حل بکنی ...
      ریاضی هم که آقای عربان و تدین انگار فقط با دختر ها کلاس میگیرن ..عزیزی هم زیاد جالب نیست...اعصاب دانش آموز رو نداره ...
      زیست هم امرایی خوبه ..هم تدریسش هم اخلاقش......

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      سلام ...
      من خودم کلاس محمودی رو میرم که توی فروغ دانش هستش...سوالاتی که حل میکنه بیشتر وقتا بالاتر از سطح کنکور هستش.....
      حسینی دبیر شیمی هم خوبه ولی باید در کنارش تست زیاد حل بکنی ...
      ریاضی هم که آقای عربان و تدین انگار فقط با دختر ها کلاس میگیرن ..عزیزی هم زیاد جالب نیست...اعصاب دانش آموز رو نداره ...
      زیست هم امرایی خوبه ..هم تدریسش هم اخلاقش......
      ممنون از نظرتون ریاضی خیلی از بچه ها آقای تدین و تایید کردن میتونم رو ایشون حساب کنم واسه چند مبحث؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون ریاضی خیلی از بچه ها آقای تدین و تایید کردن میتونم رو ایشون حساب کنم واسه چند مبحث؟
      تو خرم آباد عربان از همه بهتره اگه میتونید برید سر کلاسش..چون عربان انگار همش یع کلاس داره اونم همش دخترن .......ولی از تدین اطلاعی ندارم ولی میدونم تو فروغ دانش هستش فک کنم ...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      تو خرم آباد عربان از همه بهتره اگه میتونید برید سر کلاسش..چون عربان انگار همش یع کلاس داره اونم همش دخترن .......ولی از تدین اطلاعی ندارم ولی میدونم تو فروغ دانش هستش فک کنم ...
      خیلی ممنون از راهنماییتون

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن