خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

رتبه های برتر... کلاس یا کتاب؟

دوستان کنکوری سلام.
      واسه کنکور96 کم کم شروع کردم به خوندن...درباره آموزش هم زیاد پرس و جو کردم. یکی میگه کلاس یکی میگه کتاب یکی میگه dvd!. بالاخره نفهمیدم چیکار کنم
      درباره رتبه های برتر توی نت زیاد جستجو کردم. همشون توی مصاحبه هاشون گفتن ما کلاس کنکور نرفتیم! و با کتاب خوندیم!....
      اما بعضا شنیدم ، کسایی که رتبه خوب میارن ، بهترین دبیر هارو داشتن وبا کمک این دبیرا به درصد های بالا رسیدن!
      1) به نظر شما این حرف واقعیت داره؟ یا اینکه رتبه برترا با کتاب خوندن؟
      در ضمن چندتا دانش آموز موفق هم که میشناسم ،خیلیاشون کلاس رفتن.
      2) حالا من واسه درسام کلاس برم نتیجه بهتری میگیرم یا با کتابای کنکوری؟(به کلاسای خوب دسترسی دارم)
      ممنون میشم نظرتونو بگید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بالا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi4 نمایش پست ها
      دوستان کنکوری سلام.
      واسه کنکور96 کم کم شروع کردم به خوندن...درباره آموزش هم زیاد پرس و جو کردم. یکی میگه کلاس یکی میگه کتاب یکی میگه dvd!. بالاخره نفهمیدم چیکار کنم
      درباره رتبه های برتر توی نت زیاد جستجو کردم. همشون توی مصاحبه هاشون گفتن ما کلاس کنکور نرفتیم! و با کتاب خوندیم!....
      اما بعضا شنیدم ، کسایی که رتبه خوب میارن ، بهترین دبیر هارو داشتن وبا کمک این دبیرا به درصد های بالا رسیدن!
      2) حالا من واسه درسام کلاس برم نتیجه بهتری میگیرم یا با کتابای کنکوری؟(به کلاسای خوب دسترسی دارم)
      ممنون میشم نظرتونو بگید.
      سلام کلاس فقط تو دروس مشکلی که حس میکنی بهت کمک میکنه برو مثلا اگه هندسه فکر میکنی کلاس بهتره برو به طور حتم برای دو تا درس هم نرو 1- ادبیات:هر معلم یه سلیقه ای داره که معمولا خیلی وقتا با طراح کنکور فرق داره نرو و خودت بخون 2- دینی برای بقیه درسام اگه مشکل فاحشی نداری نرو کلاس 99 درصد وقت هدر دادنه وقتتو با کلاسای جور وا جور هدر نده بازم میگم برای حداکثر دو درس کلاس برو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام کلاس فقط تو دروس مشکلی که حس میکنی بهت کمک میکنه برو مثلا اگه هندسه فکر میکنی کلاس بهتره برو به طور حتم برای دو تا درس هم نرو 1- ادبیات:هر معلم یه سلیقه ای داره که معمولا خیلی وقتا با طراح کنکور فرق داره نرو و خودت بخون 2- دینی برای بقیه درسام اگه مشکل فاحشی نداری نرو کلاس 99 درصد وقت هدر دادنه وقتتو با کلاسای جور وا جور هدر نده بازم میگم برای حداکثر دو درس کلاس برو
      مرسی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi4 نمایش پست ها
      دوستان کنکوری سلام.
      ممنون میشم نظرتونو بگید.
      والا من خودم با کتاب بسیار بهتر جواب می گیرم، به نظرمم اگه با کتاب می تونی جلو بری (ینی تمرینا و تستاشو حل کنی) با کتاب برو جلو.
      ولی شنیدم کسایی که بدون استاد یه مبحث تازه رو از رو کتاب به صورت خودآموز می خونن آیکیو بالای 150 دارن حالا شما امتحان کن ضرر نمی کنی. کلا هیچی جای حل تمرین رو نمی گیره.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب..کتابا به این خوبی تو بازاره...ولی ریاضیو واینا رو اگه یه مبحثایی رو کتاب رو خوندید نفهمیدید برین کلاسموفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن