خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات

چالش های یک عدد کنکوری 96

سلام ملت ...کنکور 95 رو داغون کردم http://forum.konkur.in/images/smilie...oo%20(114).gif چند تا سوال 1-دی وی دی وجود داره که از پایه ای ترین مباحث ریاضی یعنی همون جمع و تفریق و این چیزا شروع کنه به تدریس؟(صرفا دی وی دی) 2-من وقتی درس میخونم اگه خلاصه نویسی نکنم(برای زیست و دینی و شیمی و گاهی هم فیزیک) اون مبحث خیلی سریع از ذهنم میپره ولی وقت زیادی ازم میره آیا من کار خوبی میکنم؟یا لازم است روش رو تعویض کنم 3-منابعی هم که دارم مال پارساله و کلا دس به هیچکدومشون نزدم آیا لازمه بروز بشن؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سوال سومت : منابعت لازم نیست به روز بشن چون هیچ فرقی نکردن !!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iran-king نمایش پست ها
      سلام ملت ...کنکور 95 رو داغون کردم http://forum.konkur.in/images/smilie...oo%20(114).gif چند تا سوال 1-دی وی دی وجود داره که از پایه ای ترین مباحث ریاضی یعنی همون جمع و تفریق و این چیزا شروع کنه به تدریس؟(صرفا دی وی دی) 2-من وقتی درس میخونم اگه خلاصه نویسی نکنم(برای زیست و دینی و شیمی و گاهی هم فیزیک) اون مبحث خیلی سریع از ذهنم میپره ولی وقت زیادی ازم میره آیا من کار خوبی میکنم؟یا لازم است روش رو تعویض کنم 3-منابعی هم که دارم مال پارساله و کلا دس به هیچکدومشون نزدم آیا لازمه بروز بشن؟

خلاصه نویسی خوبه منم انجام میدادم مخصوصا زیست مخصوصا زیست اصن واجبه براش

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      1-برای ریاضی منتظری برای هندسه کبریایی
      2-نه روشتون اصلا خوب نیس . خلاصه نویسی برای بعد از یاد گیری و تسلطه نه قبلش . سعی کنید روشتون رو عوض کنید
      3-لازم نیس همینا خوبه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      2-برای انکار یه دفتر بگیر توش کارتو بکن اما برای مور بعد از اتمام یه مبحث برو خلاصه اون مبحث رو بنویس و برای مرور ازش استفاده کن
      3-منابعت چیه بستگی به منابعت داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ریاضی منتظری بگیر عالیه

اول یاد بگیر و بعد خلاصه نویسی کن

منابعتم خوبه جدید فقط سوالات 95 رو اضاف میکنن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان بالای 23 سال!
      از اونجایی ک تو این بازار داغ کنکور پزشکی، مشکلات درسی و سنی و قانونی و انگیزشی پیش روی بچه های با سن بالاتر و مدرک بالاتر هست با چنتا از دوستانی ک قدم تو این راه گذاشتن و از لحاظ درسی واقعا قوین تصمیم گرفتیم باهم یه گروه راه بندازیم و بتونیم تو مسیر کنکور 96 بهم کمک کنیم لینک ایدیم رو میذارم هرکی خاست اضافش کنم
      https://telegram.me/******

لینک گروهم بنا ب درخاست دوستان ،عمومی نکردیم تا گروه صرفا واسه بچه های لیسانس ب بالا باشه.
      در ضمن خاهش میکنم اگه واقعا قصدتون کنکور 96 هست تشریف بیارید
      ممنونم با ارزوی موفقیت.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دی وی دی لازم نیس همون کتاب منتظری رو بخری 40 تومن هس در کل لازم نیس پول الکی بدی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسخ ها.
      ریاضی پایه آفبا رو بگیرم بد نیست؟ منتظری رو نگاه کردم فقط کتاب داشت من حال ریاضی خوندن با کتاب رو ندارم.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسخ ها.
      ریاضی پایه آفبا رو بگیرم بد نیست؟ منتظری رو نگاه کردم فقط کتاب داشت من حال ریاضی خوندن با کتاب رو ندارم.
      ریاضی دی وی دی ب نظر من اصلا خوب نیس
      این ک میگی حال خوندن از رو کتابو نداری .. ریاضی از روی کتاب بخونی 100 برابر بهتره
      و یه نکته: ریاضی یعنی تمرین و تمرین و تمرین و حتی اسون ترین سوال رو بنویس..ذهنی حل نکن
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      من ریاضی سوم هیچی بلد نبودم از روی دی وی دی های تشریحی رهپویان 18.5 شدم (نهایی) من با دی وی دی خیلی کارایی خوبی دارم.آفبا خوبه ؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای ریاضی یه چیزی که از صفر شروع کنه بگه چی هس؟
      منتظری بعد دیدن میشه به سوالات تالیفی هم پاسخ داد؟

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      برای ریاضی یه چیزی که از صفر شروع کنه بگه چی هس؟
      منتظری بعد دیدن میشه به سوالات تالیفی هم پاسخ داد؟
      به نظرم کتاب های درسی رو از اول دبیرستان بشینین بخونید و تمریناتشون رو دونه به دونه حل کنید،

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن