خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46

موضوع: کارنامه من

1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post کارنامه من

سلام دوستان اینم کارنامه کنکور منه پیام های زیادی برام اومده که کارنامه توبذار بفرمایید فقط انجمن نمی یام هر سوالی دارید بیایید تلگرام من www.telegram.me/thebelovedishere فقط یه سوال آیا من میتونم دندانپزشکی روزانه قبول شم یا نه ؟ کدوم شهر ها http://forum.konkur.in/images/smilie...hoo%20(16).gif
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture23.jpg  

2. Top | #2
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      تبریک

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم.
      ارزوی موفقیتهای بیشتر در طول زندگیت رو برات دارم.داندانپزشکی حتما روزانه قبول میشی اما تهران خیلی بعیده. به احتمال زیاد بتونی تو شهرهایی مثل البرز تبریز یزد دندون رو بخونی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      سلام دوستان اینم کارنامه کنکور منه پیام های زیادی برام اومده که کارنامه توبذار بفرمایید فقط انجمن نمی یام هر سوالی دارید بیایید تلگرام من Telegram: Contact @thebelovedishere فقط یه سوال آیا من میتونم دندانپزشکی روزانه قبول شم یا نه ؟ کدوم شهر ها http://forum.konkur.in/images/smilie...hoo%20(16).gif
      سلام و تبریک.نمرات نهاییت مگه چند بوده که نوشته فاقد تاثیر مثبت ؟ ممکنه اون ها رو بگید ؟آی دی ای هم که گذاشتین موجود نیست .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و تبریک خدمت شما دوست عزیز و ارزوی موفقیت در مراتب بالاتر .اگه ممکنه ادرس ایملتون رو بذارید .

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Altaïr نمایش پست ها
      سلام و تبریک خدمت شما دوست عزیز و ارزوی موفقیت در مراتب بالاتر .اگه ممکنه ادرس ایملتون رو بذارید .
      Samantaram123@gmail.com
      اینم آیدی من دوباره @thebelovedishere

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سراسری ارومیه چی؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آی دی تلگرام وجود خارجی نداره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      سلام دوستان اینم کارنامه کنکور منه پیام های زیادی برام اومده که کارنامه توبذار بفرمایید فقط انجمن نمی یام هر سوالی دارید بیایید تلگرام من www.telegram.me/thebelovedishere فقط یه سوال آیا من میتونم دندانپزشکی روزانه قبول شم یا نه ؟ کدوم شهر ها http://forum.konkur.in/images/smilie...hoo%20(16).gif
      ای توف تو این شانس اختصاصیام از این بهتر بود به خاطر عمومیا رتبم سه برابر این شده ای خااااااک بر سر من بدبخت

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با سلام اول تبریک بخاطر رتبه خوبتون و درصدهای عالی عربی و زبان بله میتونید تبریز 50-50 هست ولی ارومیه قطعا میشه ولی دوست من پارسال 655 اورد درمورد دانشگاه های زنجان و ارومیه تحقیق کرد برا دندانپزشکی اخرش به این نتیجه رسید که دندانپزشکی زنجان از نظر امکانات دانشگاهیش برا این رشته بهتره ولی خب باز مونده به خودتون البته با شرط منطقه 2 بودن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم. عالی
      ویرایش توسط king of konkur : 29 مرداد 1395 در ساعت 02:13

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایدی تلگرامتون وجود نداره دوست من....
      تبریک...
      لطفا یه توضیح اجمالی درباره درصداتون بدید.... درصد عربی و ادبیاتتون فوق العادس... راهنمایی کنید ممنون.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      افرین بر شما.خیلی عالی بود

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سلام. اشنویه منطقه سه هست درسته؟ بعید میدونم دندون رو بیارین.سال پیش یکی از دوستان از سردشت با رتبه 500 پزشکی سنندج رو اورد.به زحمت!
      بر می خیزم!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن