خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

از ریاضی به تجربی

سلام
      امیدوارم همتون به اون چیزی که میخواین رسیده باشین من که نرسیدم
      رتبم که اومد جا خوردم بنا به نظر بقیه ( که میدونم برای دلخوشی میگن) خوب شدم ولی از نظر خودم نه
      منی که قبل کنکور میگفتم هرچی بشه پشت کنکور نمیمونم اما الان میخوام پشت کنکوری شم ام نه در رشته خودم بلکه در رشته تجربی
      من هنوزم از طرفدارای رشته ریاضی هستم و اونقدر که به رشته های ریاضی علاقه دارم به رشته های تجربی ندارم یعنی اصلا پزشکی رو دوست ندارم ولی خانوادم میگن اگه قراره پشت کنکور بمونم بهتره برم تجربی خودمم موافقم با اینکه میدونم اگه پشت کنکور ریاضی بمونم رتبم بهتر میشه چون تا الآن زیست رو نخوندم
      حالا میخواستم نظر شما رو بدونم اگه آقای نادری هم جواب بدن که خیلی خوب میشه
      محمد نادری

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم من مشاور نیستم و رشته اصلیم تجربی بوده و به خود زیست علاقه دارم اما اینو بهت به عنوان دوست بگم تو تجربی هم حلوا خیرات نمیکننچون خیلی رقابت شدید هست و بچه های قوی البته این واسه رتبه های خوب تجری هست و از نظر من توی رشته ریاضی هم میشه شغلای خوب داشت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر منم ریاضی بهتره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر خودتون الان مهندس های مملکت خیلی امنیت شغلی دارن؟
      درسته خیلی تجربی سخت تر هست اما امنیت شغلی و اینده شما توی تجربی خیلی بیشتره... خیلی!
      البته این رو هم بگم همه چی بستگی داره که خودت چند مرد حلاج باشی ولی باز تجربی یه گام جلوتره از لحاظ امنیت آینده و شغل

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن