خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشكل نظام وظيفه و معافيت تحصيلي

سلام دوستان
      من متولد شهريور ٧٧ هستم و امسال پيش دانشگاهي همون خرداد قبول شدم ( مدير مدرسه مون منو اشتباه راهنمايي كرد ك بدون واحد افتاده هم ميتونم يه سال معافيت بگيرم) الان ك رفتم پرسيدم دوباره مدرسه ميگه تو تا ٣١ شهريور دانش اموزي و بيست و يكم شهريور بيا نامه بهت ميديم برو پليس بعلاوه ١٠ معافيتتو بدون مشكل واسه يك سال بگير.
      حالا ميخوام بدونم با اين نامه مشكل من حله ( چون من فك ميكنم بخاطر اينكه خرداد قبول شدم تاريخ فارغ التحصيليم خرداده ولي مدرسه ميگه قبولياي خرداد و شهريور تا ٣١ شهريور دانش اموز هستن) يا بايد انتخاب رشته كنم واسه پيام نور ك از اونجا يه سال معافيت بگيرم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidaky نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من متولد شهريور ٧٧ هستم و امسال پيش دانشگاهي همون خرداد قبول شدم ( مدير مدرسه مون منو اشتباه راهنمايي كرد ك بدون واحد افتاده هم ميتونم يه سال معافيت بگيرم) الان ك رفتم پرسيدم دوباره مدرسه ميگه تو تا ٣١ شهريور دانش اموزي و بيست و يكم شهريور بيا نامه بهت ميديم برو پليس بعلاوه ١٠ معافيتتو بدون مشكل واسه يك سال بگير.
      حالا ميخوام بدونم با اين نامه مشكل من حله ( چون من فك ميكنم بخاطر اينكه خرداد قبول شدم تاريخ فارغ التحصيليم خرداده ولي مدرسه ميگه قبولياي خرداد و شهريور تا ٣١ شهريور دانش اموز هستن) يا بايد انتخاب رشته كنم واسه پيام نور ك از اونجا يه سال معافيت بگيرم؟
      برو پلیس +10 با کارت ملیت ببینی تا کی معافیت داری
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه لطفن سوالمو جواب بدید
      من دو ساله پشت کنکورم بخاطر نظام وظیفه نمیتونم دوباره پشت کنکور بمونم
      از طریق پیام نور چطوری میشه پشت کنکور موند؟
      هزینش چطوری میشه؟
      میشه یکم توضیح بدین ببخشید وقتتونو گرفتم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin01234 نمایش پست ها
      هزینش چطوری میشه؟
      پیام نور ثبتنام میکنین در طول مدتی ک دانشجوییی کنکورم میخونی
      هزینش شهریه پیام نوره
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      پیام نور ثبتنام میکنین در طول مدتی ک دانشجوییی کنکورم میخونی
      هزینش شهریه پیام نوره
      یعنی فقط یک ترم ثبت نام میکنیم؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی فقط یک ترم ثبت نام میکنیم؟

یک ترم که نمیشه ثبتنام کلی میکنی بعد انصراف میدی
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یک ترم که نمیشه ثبتنام کلی میکنی بعد انصراف میدی
      ببخشید یعنی چه مدت بعد از ثبت نام باید انصراف داد؟ فرقی داره ؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هزینش چطوری میشه؟
      http://forum.konkur.in/thread42487.html

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید یعنی چه مدت بعد از ثبت نام باید انصراف داد؟ فرقی داره ؟؟
      یک ماه قبل ثبتنام دانشگاه جدید حداکثر
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      فارغ تحصیل خرداد+شهریور با هم محسوب می شوند

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      نه داداش من اشتباه شنیدی
      چون امسال خرداد فارغ التحصیل شدی تا شهریور سال بعد یعنی96 معافیت داری اگه کنکور 96 نشد اون موقع واسه 97 باید بری پیام نور

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما داشتیم توی تاپیک سوالات به پرسش های بچه ها رایگان جواب میدادیم اما متاسفانه برای بعضی ها سنگین بود این اقدام ما و تاپیک رو حذف کردن
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ی سوال :من کنکور 93 اولین کنکورم بود و بعد کنکور 94پشت کنکور موندم و 95 هم کنکور دادم البته با ثبت نام تو پیام نور حالا نمی دونم چیکار کنم واقعا معدلم بالای 19 هستش و نمی تونم به رشته های کم قانع باشم تو این سال ها هم یکم مشکلات داشتم که نشد قبول بشم حالا بنظرتون واسه 96 بخونم و تموم کنم یا چی؟؟؟اگه می شه چیکار باید کنم؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یک ماه قبل ثبتنام دانشگاه جدید حداکثر
      یه سوال داشتم لطفا دقیق راهنمایی کنید ...
      متولد فروردین 76 ، که سال 94 کنکور داده باشه ! سال دومم 95 کنکور داده ! حالا اگه بخواد کنکور 96 شرکت کنه بدون اینکه بخواد دانشگاه پیام نور و اینا ثبت نام کنه دقیقا میشه یا نه ؟ با این شرایط که در سال اول کنکور یعنی 94 یه درس داخلی پیش افتاده داشته باشه و تا همین الان پاس نکرده و اینکه تو معافیت پلیس +10 هم نوشته تا حداکثر فروردین 96 معافیت تحصیلی دارین !
      و با توجه به اینکه اگه تا همون فرودرین 96 معافیت داشته باشه و کنکور 96 دو ماه بعدش باشه واسه اون دو ماه به مشکلی بر میخوره یا نه ؟؟ یعنی اضافه خدمت میخوره ؟ یه کم بیشتر توضیح بدین ممنون

15. Top | #15
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام من کنکور93 اولین کنکورم بوده بعد ازی سال فرجه که همه پسرا داریم استفاده کردم و کنکور94 رو دادم،حالا واسه کنکور95 هم پیام نور ثبت نام کردم و کنکور دادم ،حالا واسه کنکور96 چیکار کنم؟؟؟از پیام نور هم انصراف ندادم ترم یک و دو مرخصی گرفتم....
      و ی سوال دیگه اینکه اگه دانشگاه آزاد پرستاری بزنم و برم و از پیام نور هم انصراف بدم و تودانشگاه ترم اول رو برم و واسه ترم دو مرخصی بگیرم تا بتونم واسه کنکور96 بخونم مشکلی پیش نمی یاد؟؟؟؟لطفا کمکم کنین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن