خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 72 از 72
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

عه!

این چه حرفیه میزنید!

یعنی چه مگه الکیه مگه هدفتون براتون مهم نیست؟؟؟

پس حرفایی که تو گپ خونه زدید چی؟ سر حرفاتون وایسید
      کاش همه چی با حرف زدن ممکن میشد !

از صبح تا ظهر از بعد ظهر تا 1 ساعت پیش کار میکردم ! گفته بودم نمیرم ! ولی .........!

فردا هم همین وضع
      پس فردا
      و.....

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      چند روزه میخوام شروع کنم ولی هنوز نتون ستم تو این سه روز فقط یه درس دینی خوندم با الکتریسیته ساکن تا سر خازن ها

من اگه یه هفته دیگه اینطور پیش برم شاهرگمو میزنم خلاص ..
      کاش جا نماند از قطارش آرزویت

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینو به دوستانی که دارن میرن مدرسه و پشت کنکوری نیستن میگم که این ماه رو از دست ندید بشینید واسه ازمونای آزمایشی پیش خوانی کنید که عقب نیفتید از ما گفتن بود ضرر میکنید ها...

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امروز تصمیم داشتم بخونم ولی شرایطی پیش اومد که نتونستم!
      امیدوارم فردا شرایط به گونه ای ررقم بخوره که بشه خوند
      از این وضعیت خسته شدم...نه راه پس دارم نه پیش !،میدونم تنها راهی که برام باقی مونده درس خوندنه اما....
      کاش یکبار هم شرایط اون طور که من دوس داشتم پیش میرفت.....

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان واقعا سخته.... سخت
      شرایط درس خوندن نیست اصلا.
      همه چی روی من تاثیر داره،خانواده، وضع مالی، پر جمعیت بودن خانواده، درک نکردن..... وخیلی چیزای دیگه ولی من هنوزم امیدوارم دارم شیمی 2 رو تا اخر شهریور تموم میکنم و ریاضی 2 تقریبا دارم تموم میکنم بعدش حسابان رو شروع میکنم،فیزیک هم منبع ندارم کلمات ادبیات و زبان رو شروع هم میکنم.خدا بخیر کنه ولی اگه شما شرایطش رو دارید و نخونید به خودتون ظلم کردید.

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم احتمالا بمونم برای کنکور 96(اگر امسال قبل نشم پزشکی-دندون) و برای بار سوم کنکور بدم
      من اگر بمونم از مهر شروع میکنم و تا اون موقع تصمیم میگیریم کدوم منابع رو جایگزین کنم و چه کارهایی برای تقویت نقاط ضعف و بهبود نقاط قوتم باید انجام بدم،ولی اگر بمونم دهن کنکور رو سرویس میکنم.....امسال من هدفم فقط و فقط پزشکی دانشگاه ایران هست(تهران و شهید بشتی واقعا سخته ولی ایرانو میتونم قبول شم و باید قبول شم)
      بد به حال کنکور 96 اگر قرار باشه من توش شرکت کنم..دهنش سرویسه،اینو جدی گفتم!

8. Top | #68
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      منم احتمالا بمونم برای کنکور 96(اگر امسال قبل نشم پزشکی-دندون) و برای بار سوم کنکور بدم
      من اگر بمونم از مهر شروع میکنم و تا اون موقع تصمیم میگیریم کدوم منابع رو جایگزین کنم و چه کارهایی برای تقویت نقاط ضعف و بهبود نقاط قوتم باید انجام بدم،ولی اگر بمونم دهن کنکور رو سرویس میکنم.....امسال من هدفم فقط و فقط پزشکی دانشگاه ایران هست(تهران و شهید بشتی واقعا سخته ولی ایرانو میتونم قبول شم و باید قبول شم)
      بد به حال کنکور 96 اگر قرار باشه من توش شرکت کنم..دهنش سرویسه،اینو جدی گفتم!
      دوست عزیز با ارزوی موفقیت شما اگر میشه میتونید رتیه سال اول و دوم تونو بگین ؟ چقدر تغییر کرده بود مرسی

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Röntgen نمایش پست ها
      دوستان واقعا سخته.... سخت
      شرایط درس خوندن نیست اصلا.
      همه چی روی من تاثیر داره،خانواده، وضع مالی، پر جمعیت بودن خانواده، درک نکردن..... وخیلی چیزای دیگه ولی من هنوزم امیدوارم دارم شیمی 2 رو تا اخر شهریور تموم میکنم و ریاضی 2 تقریبا دارم تموم میکنم بعدش حسابان رو شروع میکنم،فیزیک هم منبع ندارم کلمات ادبیات و زبان رو شروع هم میکنم.خدا بخیر کنه ولی اگه شما شرایطش رو دارید و نخونید به خودتون ظلم کردید.
      درکت میکنم واقعا بعضیا شرایطشو ندارن فقط به اراده و پول و این چرت و پرتا نیست به خیلی چیزا بستگی داره اگرم انگیزه و علاقه نباشه که دیگه لا کتابم نمیشه واز کرد !

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انگار داریم تو یه زندان بزرگ زندگی میکنیم

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.vakil نمایش پست ها
      دوست عزیز با ارزوی موفقیت شما اگر میشه میتونید رتیه سال اول و دوم تونو بگین ؟ چقدر تغییر کرده بود مرسی
      حدود 3 هزارتا بهتر شدم

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استارترم با امتحانای شهریوره
      .

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن