خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

رتبه یک زبان: پشت کنکور میمانم

نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی گفت: قصد ندارم که در رشته‌های زبان های خارجی ادامه تحصیل بدهم؛ صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان‌های خارجی شرکت کردم.

به گزارش ایلنا، نسترن رئیسی، نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی، گفت: تنها دقایقی پیش از سوی دوستانم از این خبر مطلع شدم و هنوز حتی از خوشحالی خانواده‌ام اطلاع ندارم.

وی تصریح کرد: از اینکه نفر اول شدم، خرسندم؛ فکرش را هم نمی کردم که اول بشوم. ولی قصد ندارم که در رشته های زبان‌های خارجی ادامه تحصیل بدهم.

رئیسی ادامه داد: رشته اصلی من در کنکور، گروه آزمایشی تجربی بود و در آینده در هر رشته‌ای که در آن گروه قبول شوم، ادامه می دهم. صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان های خارجی شرکت کردم.

========

پ.ن :

آمادگی کافی نداشته یعنی رتبه کنکور تجربیش به پزشکی نخواهد رسید و در آینده (96) کنکور تجربی خواهد داد.

نفر اول زبان های خارجی کشور که اکثر رتبه های برتر سایر گروه ها هم در اون شرکت میکنند به خاطر پزشکی داره پشت کنکور میمونه.
      رتبه تک رقمی کنکور ریاضی و دانشجوی برق شریف داره به خاطر پزشکی درس و دانشگاهش رو ول کرد

خدا بگم چیکار کنه مخترع تجربی و پزشکی رو

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آمار تجربی داره سرسام آور میشه خدا رحم کنه
      پززززشکی؟؟؟؟ بابا چه خبره؟؟؟؟
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یادمه میگفتن از رشته ی زبان میشه رفت معلم شد...
      ما به همین هم راضی هستیم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این رتبه 1 امسال انگار یک دعوت نامه بوده واس بچه های ریاضی و فارغ التحصیلای بیکار
      یک فراخوان ! یک بشتابید به سوی پزشکی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا
      به ما که رسید وا رسید؟

اینشتین مرحوم بلند نشه بیاد تجربی صلوات

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی گفت: قصد ندارم که در رشته‌های زبان های خارجی ادامه تحصیل بدهم؛ صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان‌های خارجی شرکت کردم.

به گزارش ایلنا، نسترن رئیسی، نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی، گفت: تنها دقایقی پیش از سوی دوستانم از این خبر مطلع شدم و هنوز حتی از خوشحالی خانواده‌ام اطلاع ندارم.

وی تصریح کرد: از اینکه نفر اول شدم، خرسندم؛ فکرش را هم نمی کردم که اول بشوم. ولی قصد ندارم که در رشته های زبان‌های خارجی ادامه تحصیل بدهم.

رئیسی ادامه داد: رشته اصلی من در کنکور، گروه آزمایشی تجربی بود و در آینده در هر رشته‌ای که در آن گروه قبول شوم، ادامه می دهم. صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان های خارجی شرکت کردم.

========

پ.ن :

آمادگی کافی نداشته یعنی رتبه کنکور تجربیش به پزشکی نخواهد رسید و در آینده (96) کنکور تجربی خواهد داد.

نفر اول زبان های خارجی کشور که اکثر رتبه های برتر سایر گروه ها هم در اون شرکت میکنند به خاطر پزشکی داره پشت کنکور میمونه.
      رتبه تک رقمی کنکور ریاضی و دانشجوی برق شریف داره به خاطر پزشکی درس و دانشگاهش رو ول کرد

خدا بگم چیکار کنه مخترع تجربی و پزشکی رو
      اخر شر این مملکت...!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

8. Top | #8
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی گفت: قصد ندارم که در رشته‌های زبان های خارجی ادامه تحصیل بدهم؛ صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان‌های خارجی شرکت کردم. به گزارش ایلنا، نسترن رئیسی، نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی، گفت: تنها دقایقی پیش از سوی دوستانم از این خبر مطلع شدم و هنوز حتی از خوشحالی خانواده‌ام اطلاع ندارم. وی تصریح کرد: از اینکه نفر اول شدم، خرسندم؛ فکرش را هم نمی کردم که اول بشوم. ولی قصد ندارم که در رشته های زبان‌های خارجی ادامه تحصیل بدهم. رئیسی ادامه داد: رشته اصلی من در کنکور، گروه آزمایشی تجربی بود و در آینده در هر رشته‌ای که در آن گروه قبول شوم، ادامه می دهم. صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان های خارجی شرکت کردم. ======== پ.ن : آمادگی کافی نداشته یعنی رتبه کنکور تجربیش به پزشکی نخواهد رسید و در آینده (96) کنکور تجربی خواهد داد. نفر اول زبان های خارجی کشور که اکثر رتبه های برتر سایر گروه ها هم در اون شرکت میکنند به خاطر پزشکی داره پشت کنکور میمونه. رتبه تک رقمی کنکور ریاضی و دانشجوی برق شریف داره به خاطر پزشکی درس و دانشگاهش رو ول کرد خدا بگم چیکار کنه مخترع تجربی و پزشکی رو

برداشت شما کاملا اشتباهه منظور ایشون اینکه هنوز نتایج کنکور نیومده و در اینده هر رشته ای که در تجربی قبول بشه میره وگرنه کسی که همچین درصای زبانی رو بزنه قطعا زیست رو و شیمی و اینا رو هم حداقل یه 40 زده که پزشکی بیاره.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      برداشت شما کاملا اشتباهه منظور ایشون اینکه هنوز نتایج کنکور نیومده و در اینده هر رشته ای که در تجربی قبول بشه میره وگرنه کسی که همچین درصای زبانی رو بزنه قطعا زیست رو و شیمی و اینا رو هم حداقل یه 40 زده که پزشکی بیاره.
      لزومی نداره کسی که نمیدونه قبول میشه یا نه بیاد بگه که بدون آمادگی شرکت کردم و در آینده تجربی قبول خواهم شد.

برداشت شما اشتباه عزیزم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن