خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question لطفاً بگید چجوری برنامه ریزی کنم که وقتم تلف نشه؟پشت کنکوری ام.تفریحم چجوری باشه و...

سلام بچه های کنکوریمن امسال پشت کنکورم...به نظرتون برای میانگین تراز 8000 روزی چند ساعت و با چه برنامه ای بهتره درس بخونم؟تفریحاتم چجوری باشه؟بیشتر تست کار کنم یا کتاب درسی؟برای زیست الگوی سه بعدی(برای هر سه سال)و فاگوزیست برای دوم و سوم و کتابهای آبی قلمچی دوم و سوم و پیش و زیست تصویری و جمع بندی مهروماه و گاج جامع دارم.برای ریاضی تست الگوی دوم و سوم و پیش و میکروطبقه بندی جامع گاج و جامع مهروماه و آبی قلمچی سوم و پیش رو دارم برای فیزیک الگوی دوم و سوم و پیش و گاج نقره ای جامع و آبی قلمچی سوم و پیش رو دارم و برای شیمی مبتکران سوم و آبی قلمچی سوم و پیش و گاج نقره ای جامع و الگوی گاج رو دارم برای فارسی گاج جامع موضوعی رو دارم و برای زبان گاج جامع و آبی قلمچی جامع رو دارم و برای عربی گاج سفید جامع و آبی قلمچی سوم رو دارم و برای دینی خط ویژه گاج و جامع نقره ای گاج و آبی قلمچی سوم رو دارم.به نظرتون به چه صورت بخونم؟کدوما بهترن؟تفریح چجوری و چند ساعت مطالعه و نسبت عمومی به خصوصی چجوری و...

2. Top | #2
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ​کسی نیست؟!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه های انجمنم اکثرا افرادین عین من و تو.خودمو میگم....
      اگه میدونستم چجوری که الان اینجا نبودم.همه فک میکنن برا اینطور ترازا و درصدای خوب
      تو کنکور فقط باید درس خوند 24 ساعت روزو.بخدا رتبه های برتر مشاورایی دارن که سالانه حد اقل 60 میلیون میگیرن.الان یه سریا میان میگن نه مشاور هیچی نیست و...
      نمیخوام نا امیدت کنم ولی امید واهی هم نتیجه ای نخواهد داشت.کنکور همش پوله پول پول پول.یه روز به این حرف من میرسی.نمیگم به فرد عادی مثلا نمیتونه پزشکی بیاره چرا.تعداد زیادی اوردن.ولی دانشگاه های تاپ کشور مثل دانشگاه تهران=پول
      در ضمن اگر کسی بدونه چجوری 8000 بشه که نمیاد مفت بگه بهت.میدونم الان سر خورده و ناراحتی ولی بدون تو این تاپیک چیز خاصی نصیبت نمیشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      اگه میدونستم چجوری که الان اینجا نبودم.همه فک میکنن برا اینطور ترازا و درصدای خوب
      تو کنکور فقط باید درس خوند 24 ساعت روزو.بخدا رتبه های برتر مشاورایی دارن که سالانه حد اقل 60 میلیون میگیرن.الان یه سریا میان میگن نه مشاور هیچی نیست و...
      نمیخوام نا امیدت کنم ولی امید واهی هم نتیجه ای نخواهد داشت.کنکور همش پوله پول پول پول.یه روز به این حرف من میرسی.نمیگم به فرد عادی مثلا نمیتونه پزشکی بیاره چرا.تعداد زیادی اوردن.ولی دانشگاه های تاپ کشور مثل دانشگاه تهران=پول
      در ضمن اگر کسی بدونه چجوری 8000 بشه که نمیاد مفت بگه بهت.میدونم الان سر خورده و ناراحتی ولی بدون تو این تاپیک چیز خاصی نصیبت نمیشه
      گناه بزرگی ته دل بقیه رو خالی کردن
      دختر خالم بدون هیچ خرجی حتی کتابای مختلف داره دانشگاه تهران میخونه ورودی 93 بود سال اولشم بود دیگه از اون بهم نزدیک تر؟؟وضعشون هم خوب نیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      فقط یادت نره باید پیوسته درس بخونی تا کنکور به نظرم باید تست هات بیشتر بزنی تا مطلبو گرفتی برو سراغ تست مهارت تست زنی دستت بیاد اگه فقط جزوه بخونی یا تست کم بزنی کنکورت خدایی نکرده خراب میشه البته تو درسایی مثل زیست تو خوندن کتاب وقید ها و تصاویر کوتاهی نکن برای دوره کردن تست بزن .
      برا مدت زمان درس خوندن برای همه یکسان نیست یکی تو یه ساعت یه مطلبو میخونه یکی دگ همون مطلبو تو یه ربع .
      آزمونا هار حتمی تحلیل کن و نکته برداری یادت نره و اگر ازمونات خوب شدی به خودت جایزه بده مثلا استراحت یا هر چیز دگ ای که بهت حس خوبی میده .
      بهترین منابع کتاب هست الکی اطرافتو با کتابای کمک اموزشی پر نکن یک ساله که میگذره و میره فکر کن بعدش اگه رشته ای که میخوای قبول شی دگ نونت تو روغنه .
      سخن اخر با عشق درس بخون ..
      موفق باشی .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      سلام بچه های کنکوریمن امسال پشت کنکورم...به نظرتون برای میانگین تراز 8000 روزی چند ساعت و با چه برنامه ای بهتره درس بخونم؟تفریحاتم چجوری باشه؟بیشتر تست کار کنم یا کتاب درسی؟برای زیست الگوی سه بعدی(برای هر سه سال)و فاگوزیست برای دوم و سوم و کتابهای آبی قلمچی دوم و سوم و پیش و زیست تصویری و جمع بندی مهروماه و گاج جامع دارم.برای ریاضی تست الگوی دوم و سوم و پیش و میکروطبقه بندی جامع گاج و جامع مهروماه و آبی قلمچی سوم و پیش رو دارم برای فیزیک الگوی دوم و سوم و پیش و گاج نقره ای جامع و آبی قلمچی سوم و پیش رو دارم و برای شیمی مبتکران سوم و آبی قلمچی سوم و پیش و گاج نقره ای جامع و الگوی گاج رو دارم برای فارسی گاج جامع موضوعی رو دارم و برای زبان گاج جامع و آبی قلمچی جامع رو دارم و برای عربی گاج سفید جامع و آبی قلمچی سوم رو دارم و برای دینی خط ویژه گاج و جامع نقره ای گاج و آبی قلمچی سوم رو دارم.به نظرتون به چه صورت بخونم؟کدوما بهترن؟تفریح چجوری و چند ساعت مطالعه و نسبت عمومی به خصوصی چجوری و...
      من نه پشت کنکوریم نه قراره کنکور بدم پارسال کنکورم خلاص کردم تنها چیزی که میتونم بگم واسه کمک کردن اینه که بشینید خوب فکر کنید به اینده ک اگه امسال هم نتیجه نگیرین چی میشه به اینکه دارین 2 سال از بهترین سال های عمر جوونیتون برای کنکور میزارین پس امسال یه کاری کنید که بعدا حسرت این 2 سال نخورین به این فکر کنید که اگه سال اول نتیجه نگرفیتن دلیلش چی بوده؟ خودتون خانواده مدرسه یا منابعی که استفاده کردین و هر وقت هم نامید شدین به این فکر کنید که رتبه خیلی بدی اوردین و باز هم امسال نتیجه نمیگیرین همین میشه انگیزه واسه درس خوندن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      بذارین 29 اگه تونستم میام کانون میدم اگه 8000 شد بهتون میگم . البت من هنو درسو شروع نکردم منتظر نتایجم .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avakhanoom نمایش پست ها
      گناه بزرگی ته دل بقیه رو خالی کردن
      دختر خالم بدون هیچ خرجی حتی کتابای مختلف داره دانشگاه تهران میخونه ورودی 93 بود سال اولشم بود دیگه از اون بهم نزدیک تر؟؟وضعشون هم خوب نیست
      قصد من خالی کردن ته دل بقیه نبود.خودمم تا همین دیروز از افرادی بودم که فک میکردم اگه تلاش کنی همه چی حل میشه ولی خب...امروز اتفاقی افتاد که فهمیدم واقعیت انقدرام ...نیست
      همه چی درست میشه.دوست عزیز امید واهی دادن همونقدر اثر مخرب داره که نا امید کردن.من دختر خاله ی شما رو نمیشناسم و به هیچ وجه منکر موفقیتشون نمیشم.فقط به این نکته توجه کنین که رتبه هاب برتر به نزدیک ترین دوستانشون هم به راحتی دروغ میگن.
      صحبتای یکی از رتبه های برتر رو که گوش میکردم گفت خانوادم و خودم نمیتونستیم به کسی بگیم مشاور و... اینا داشتم چون تو فامیل به همه گفته بودیم فقط خودم درس میخونم و جالبش این بود که میگفت خیلی از رتبه های تاپ وضعیت مشابهی دارن
      منم تا همین دیروز فک میکردم...ولش کن.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هروقت همچین پستایی میبینم ، یه سیگار از پاکت در میارم. میزارم گوشه لبم .
      بعدش رو به اسمون میگم وااای خدای من اینا چقدر کول و با کلاسن !!!
      کی بشه منم مثل اینا همچین پستای فاخر و روشنفکرانه بزنم !

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیزم .. تراز 8000 آوردن راه و روش خاصی نداره .. فقط باید درس بخونی ..
      اونی که میگه درس خوندن پول میخواد .. فقط میخواد یه بهونه واسه تلاش نکردنش جور کنه .. خودش تلاش نمیکنه .. تلاششم میندازه گردن پول ... میخواد به بقیه هم این حس رو تلقین کنه .. اصلا پول نمیخواد ...

فقط باید تلاش کنی .. درس بخونی...

11. Top | #11
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیزم،آدرسو اشتباهی اومدی دارالمجانین جای دیگه است قبولی و تراز بالا ربطی به پول نداره.همش عرضه و یه جو جنم و اراده و توکل میخواد.من تا به حال اونقدر ناامید شدم که دیگه میدونم ناامیدی سودی نداره.با حرفای پوچی که بهشون اعتقادی ندارم سرخورده نمیشم.خیلییییااااا از محروم ترین شهرستانها و با کمترین امکانات موفق شدن.میدونی چرا؟چون مثل تو افسرده و شکست خورده نبودن و به خدای خودشون اعتقاد داشتن.تو حق نداری بقیه رو ناامید کنی.

12. Top | #12
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad77s نمایش پست ها
      سلام
      فقط یادت نره باید پیوسته درس بخونی تا کنکور به نظرم باید تست هات بیشتر بزنی تا مطلبو گرفتی برو سراغ تست مهارت تست زنی دستت بیاد اگه فقط جزوه بخونی یا تست کم بزنی کنکورت خدایی نکرده خراب میشه البته تو درسایی مثل زیست تو خوندن کتاب وقید ها و تصاویر کوتاهی نکن برای دوره کردن تست بزن .
      برا مدت زمان درس خوندن برای همه یکسان نیست یکی تو یه ساعت یه مطلبو میخونه یکی دگ همون مطلبو تو یه ربع .
      آزمونا هار حتمی تحلیل کن و نکته برداری یادت نره و اگر ازمونات خوب شدی به خودت جایزه بده مثلا استراحت یا هر چیز دگ ای که بهت حس خوبی میده .
      بهترین منابع کتاب هست الکی اطرافتو با کتابای کمک اموزشی پر نکن یک ساله که میگذره و میره فکر کن بعدش اگه رشته ای که میخوای قبول شی دگ نونت تو روغنه .
      سخن اخر با عشق درس بخون ..
      موفق باشی .
      ممنونم،اینایی که دارمو که بایستی بخونم خیلی ممنون لطف کردی

13. Top | #13
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      عزیزم .. تراز 8000 آوردن راه و روش خاصی نداره .. فقط باید درس بخونی ..
      اونی که میگه درس خوندن پول میخواد .. فقط میخواد یه بهونه واسه تلاش نکردنش جور کنه .. خودش تلاش نمیکنه .. تلاششم میندازه گردن پول ... میخواد به بقیه هم این حس رو تلقین کنه .. اصلا پول نمیخواد ...

فقط باید تلاش کنی .. درس بخونی...
      سلام،ممنونم،شما متولد ۷۶ هستین؟!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن