خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما بهترین کتاب برای زیست شناسی چیست؟

رأی دهندگان
    494. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آبی قلمچی

34 6.88%
    • گربه

5 1.01%
    • گاج نقره ای

143 28.95%
    • نشر الگو

220 44.53%
    • تخته سیاه

31 6.28%
    • خیلی سبز

142 28.74%
    • کوله پشتی

6 1.21%
    • همگامان - قلمچی

12 2.43%
    • همایش نشر دریافت

70 14.17%
    • مهر و ماه

21 4.25%
    • همایش عمارلو

9 1.82%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 48 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 716
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

مقایسه چند تا از بهترین منابع زیست شناسی

دوستان تجربی لینک زیر رو حتما برین از بچه های خوب کنکوری 92 در مورد زیست و انتخاب منابع تحلیل های خوبی کردن فکر کنم بهتون تو انتخاب منبع و روش خوندن این دس کمک میکنه
      با آرزوی موفقیت برای کنکوریها.منم دعا کنید

مقایسه ی چند تا از بهترین منابع تست زیست شناسی..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مقایسه ی چند تا از بهترین منابع تست زیست شناسی

سلام به بچه های گل.. کنکوری ها 93..

قراره اینجا چند تا از کتاب تستای برتر واسه درس زیست شناسی بررسی ، نقد و تحلیل به..
      مسلماً بدون همکاری شما ، چیزی که به دست میاد فقط تجربیات منه که به تنهایی ارزش نداره.... ارزش کار وقتی بالا میره که همه بیاند و در مورد کتابهایی که خوندن نظر بدن ....

خواهشی که دارم اینه که اگه کتابی رو مطالعه نکردید، در موردش نظری هم ندید ..
      مرسی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول از همه میرم سراغ غول کنکور ایران یعنی " خیلی سبز"
      کسایی که کل مجموعه زیست خیلی سبز رو مطالعه کرده باشند می دونند که زیست 2 و پیش 2 ، به خوبی زیست 1 و پیش 1 نیستن.... زیست 1 واقعاً کتاب کامل از نظر آموزشه ولی نه از نظر تست..
      اگه شما تستای کنکور چند سال اخیر رو نگاه کنید می بینید که از لحاظ فرم ، شباهت زیادی با خیلی سبز ندارند.. واسه همین میگم که خیلی سبز توی مبحث آموزش خوب کار کرده ولی توی تست نه چندان..
      البته این نکته رو نباید فراموش کنیم که ایده هایی که خیلی سبز توی کتاباش میاره ، میتونه ایده ای باشه واسه تست کنکور سالبعد..مثلاً همون بالک پرنده ، مال فصل حرکت ، که خیلی سبز بهش توجه کرده بود و کنکور 90 هم ازش سوال اومد...
      به هر حال خیلی سبز واسه ی شروع کار بهترین منبعه..
      از من بپرسید میگم که در همگامان و زیست گربه و 8000 تست گاج و از این حرفا رو خط بکشید و وقت خودتونو الکی تلف نکنید... فرصت شما نا محدود نیست...باید گلچین کرد منابعو..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در مورد خیلی سبز اینو بگم که 2سال گذشته زنتیک مندلیش رو چاپ کرد که بازار رو زیر و رو کرد و به سالها صدر نشینی تخته سیاه تو مبحث ژنتیک پایان داد....البته هنوزم هستن کسایی که تخته سیاه میگیرن و اینا قطعاً خیلی سبزو ندیدن..
      تو زنتیک تخته سیاه ، یه همچین سوالی دیدم: برای صفتی که تحت کنترل سه جفت ژن است که الل های دو جفت از ژن ها هم توان و الل های جفت دیگر دارای رابطه ی غالب و مغلوبی هستند ، در جامعه چند نوع فنوتیپ و چند نوع زنوتیپ قابل تصور است؟؟
      خوب شما چه جوری حل می کنید؟؟
      این روش تخته سیاه و خیلی از منابع دیگس:
      Aa RW MN
      زنوتیپ ها: 3 * 3 * 3 = 27
      فنوتیپ ها: 2* 3 * 3 = 18

خیلی سبز میگه: باید خدمتتون عرض کنم که این جواب ها غلطه!!
      حالا چرا؟؟ چون سوال نگفته که ژنها چند آللی هستند و ما نباید همین جوری بیاییم و دو اللی فرض کنیم.. پس سوالم یه جورایی ناقصه؟؟ گرفتی چی شد؟؟

در مورد تخته سیاه بازم بخوام بگم:
      زیست گیاهیشو من به عنوان منبع اولیه قبول دارم و خودم هم خیلی ازش راضی بودم ولی اگه نیاز به تکمیل داشتید، می تونید از زیست گیاهی مهر و ماه استفاده کنید..
      تانک تستش جون میده واسه پرکاری تستی .... اما کتاب خدایی نیسترکه اگه نگرفتی ، غصشو بخوری..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا بریم سراغ همایش نشر دریافت:

از نظر حجم مطلب واقعاً عالیه..البته این ویژگی بارز تموم کتابای همایش دریافته که حجم استاندار و متناسب با دوران جمع بندی دارند...این کتابو در طول سالم بخونی ضرری نداره..
      اول اینکه نکات اضافی وبه درد نخور کم داره یا اصن داره... یه راست رفته سر حرفه ای ترین نکات..
      قید ها رو با رنگ صورتی مشخص کرده..
      در بین تمام کتاب تستایی که دیدم، شبیه ترین تستا رو به کنکور داره که البته تستاش مخلوطی از تستای تألیفی و کنکوره..
      اما اشکالاتش: در بعضی جاها هم غلط چاپی دیده میشه و هم غلط علمی..
      من چون این کتابو با جمع بندی مهرو ماه می خوندم ، متوجه شدم که بعضی از متن های دو تا کتاب ، دقیقاً عین همه... حالا نمی دونم کدوم از روی کدوم نوشته ؟؟ اگه بخوام مدرکم رو کنم:
      همایش دریافت، جلد اول ، صفحه ی 14 ، اعمال گلژی رو چی نوشته؟؟ حالا جمع بندی مهر وماه ، صفحه ی 17...ببین دقیقا همون ترتیبه و کل متن ، دقیقاً عین همه... نمونه های دیگه ای هم هست

همایش دریافت دو جلدیه که جلد اولش پایه و دومیش ، پیشه..
      من حتماً می سفارشمش به شما..ضرر نمی کنی..

منبع:

مقایسه ی چند تا از بهترین منابع تست زیست شناسی..
      ویرایش توسط mahsa92 : 04 شهریور 1392 در ساعت 22:45

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابای زیست نوبل چطوره؟خوب توضیح میده من راضی بودم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط zariz نمایش پست ها
      کتابای زیست نوبل چطوره؟خوب توضیح میده من راضی بودم
      سلام به همگی

من آخر نفهمیدم برا زیست چی باید گرفت هر کی یه چیزو معرفی میکنه!!!!!

شما اگه فهمیدید به ما هم بگید!!!

موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      سلام به بچه های گل.. کنکوری ها 93..

قراره اینجا چند تا از کتاب تستای برتر واسه درس زیست شناسی بررسی ، نقد و تحلیل به..
      مسلماً بدون همکاری شما ، چیزی که به دست میاد فقط تجربیات منه که به تنهایی ارزش نداره.... ارزش کار وقتی بالا میره که همه بیاند و در مورد کتابهایی که خوندن نظر بدن ....

خواهشی که دارم اینه که اگه کتابی رو مطالعه نکردید، در موردش نظری هم ندید ..
      مرسی
      تایپیک ادغام شد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب زیست

سلام
      بچه ها من می خواستم بدونم کدوم کتاب زیست تجربی از همه بهتره
      راستش هرجا میرم هر کسی یه چیزی میگه می خواستم نظر شما رو هم بدونم
      1- خیلی سبز
      2- نشر الگو
      3-خانه زیست شناسی
      4-گاج

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو زیست به ۱ کتاب خاص اکتفا نکن.همشونو بخر بجز خانه زیست. تانک تخته سیاهم یادت نره خیلی استاندارده.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      تو زیست به ۱ کتاب خاص اکتفا نکن.همشونو بخر بجز خانه زیست. تانک تخته سیاهم یادت نره خیلی استاندارده.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      گاج+الگو+همایش زیست نشر دریافت
      زیست هم همونطور که گفتن باید چند کتاب بخونی ولی همون چند کتابم چند بار بخونیاااااا
      چون کتاب کامل کاملی نیست

ویرایش توسط M o h a m m a d : 04 آذر 1392 در ساعت 23:16

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام.
      کتاب های زیست نشرالگو کتابایی جدیدالتالیف هستند و خیلی نزدیک به سبک کنکور.بعد نشر الگو خیلی سبز پیشنهاد میشه.

به این صفحات هم نگاه بنداز و نظرات بچه ها رو بخون..

http://forum.konkur.in/thread161.html
      http://forum.konkur.in/thread4670.html
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با تشکر از دوستان
      در رابطه با تانک تست بعضی از بچه میگفتن که فقط بعضی از سوالاش خوبه بیشترش بدرد نخوره
      می خواستم بدونم واقعا اینجوریه یا نه؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نه به این شددت!فک کنم اینطوری بگیم بهتره:فقط بعضی از سوالاش ضعیفه بیشترش بدردبخوره.
      خوبی دیگه تانک تست پاسخ تشریحیشه.یعنی تکیه بسیارمحکمی به کتاب درسی شده تو پاسخ تشریحیش.شما میتونی با خوندن پاسخاش متن کتاب رو هم دوره کنی.توی ماحثی هم که نیاز به طبقه بندی مطالب هست(مث هورمونا)توی پاسخ ها طبقه بندی ها آورده شده.در کل کتاب خیلی خوبیه واسه پرکاری تستی.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عده ی کمی می گن سوالات خانه زیست شناسی گربه به سوالات 92 شبیه بود تو هم برو نگاه کن من چاپ85 این کتاب رو خونده بودم شباهت زیادی داشت

صفحه 1 از 48 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

، iphone، mahsa، tapatalk، فیزیک، فایده، قلم، قلمچی، قرار، كنكور، كاملا، من، منم، منابع، منبع، مهم، مهر، مهر و ماه، مهروماه، مهسا، مورد، میکرو، میکرو طبقه بندی گاج، میتوان، میخوام، میخواستم، ماه، مرسی، مشورت، مشکل، مشاوره، مشابه، مطالعه، نقره، چند، چه، چهارم، چی، نیارم، نگه، نظر، نظر سنجی، هم، همون، همگی، همایش، ها، های، هدف، هست؟، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کانون، کار، کارشناسی، کتاب، کتابامو، کدومشو، کردن، گیاهی، گاج، گرونه، گزینه 2، پیش، پاسخ، پزشکی، پست، آموزشی، آن، آبی، آرامفر، آزمایشی، الگو، الان، اما، امتحان، اون، این، اینا، ادبیات، ادغام، از، اصلا، به، بهتر، بهتره، بود، بین، بگیر، با، بالای، بدم، برای، تمام، تمرکز، تنهایی، تو، تا، تانک، تجربی، تخته، تخته سیاه، تسلط، تست، تشریحی، جمع بندی، جون، جالب، جامع، جزوه، حالا، خلاصه، خوبه، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خانه، خانه زیست شناسی، خدای، دلیل، دوم، دوره، دوران جمع بندی، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دارم، داره، دختر، در، درد، درس، دعا، رو، روانشناسی، ریاضی، رتبه، زيست، زیست، زیست شناسی، زد؟، سنجش، سوم، سوال، سوالات کنکور، سوالات زیست، سیاه، سال، سال سوم، سبز، سخت، سراسری، شما، شناسی، شیمی، شاید، شده، عمارلو

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن