خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما بهترین کتاب برای زیست شناسی چیست؟

رأی دهندگان
    494. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آبی قلمچی

34 6.88%
    • گربه

5 1.01%
    • گاج نقره ای

143 28.95%
    • نشر الگو

220 44.53%
    • تخته سیاه

31 6.28%
    • خیلی سبز

142 28.74%
    • کوله پشتی

6 1.21%
    • همگامان - قلمچی

12 2.43%
    • همایش نشر دریافت

70 14.17%
    • مهر و ماه

21 4.25%
    • همایش عمارلو

9 1.82%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 384748
    نمایش نتایج: از 706 به 716 از 716
    1. Top | #706
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در كتابايي كه من داشتم نشر فايق سوم و پيش نسبت به بقيه بهتر بود(هرچند نويسندش خيلي خسته بود فصول اول هر كتاب خيلي عالي كار كرده بود هرچي ميرفت جلو از كيفيتش كم ميشد)
      سه سطحي هاي زيست هم براي جمع بندي كتاب بدي نبود حجم كم و نكات به درد بخور
      براي كسايي هم كه ميخوام خيلي قوي كار كنن ميتونن براي جمع بندي از موج الگو يا ٤٠ آزمون كلك استفاده كنند كه البته براي دوستاني كه به زير ٧٠ راضي اند توصيه نمي كنم.
      بقيه كتابايي كه كار كردم دوم خيلي سبز قابل تحمل ولي اكثر سوالات به درد نخور. سوم خيلي سبز يه زباله به درد نخور و وقت تلف من
      آزمون خيلي سبز هم كه فقط ميخواد بگه دادا ما خيلي خفنيم
      ( با اين كه كتاب سطح بالايي ولي نكاتش واقعا به درد كنكور نميخوره)
      ايكيو گاج هم جزو كتابايي كه بايد بلد باشي جهاز طوري ازش استفاده كني در كل خيلي ميشود از اين كتاب و مؤلف خوش فكرش ياد گرفت ولي كم كم دستت مياد بايد زياد سخت نگيري بعضي مطالبش رو مخصوصا در گياهي
      نشر الگو ها هم از نظر من به جز پيش دو بقيش ارزش كار كردن نداره و مؤلف پيش تر با كلمات بازي ميكنه تا اين كه چيزي براي گفتن داشته باشه
      خط ويژه ها هم خصوصا پيشش يه شاهكار براي جمع بندي در طول ساله
      بقيه كتاب هايي هم كه داشتم (ابي كانون،مهرماه ،ژنتيك تخته سياه،نشر دريافت عمارلو) از نظر من اشغال به تمام معنا هستند و پول و وقتتان رو هدر نديدم براي اون ها
      اين بود تجربه من از زيست كنكور
      درصد من هم در كنكور نود هفت،
      78.6 بود

2. Top | #707
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piman نمایش پست ها
      کتاب درسی نقاط مبهم کم نداره
      کتاب های کمک درسی بشدت کمک کننده
      Vali bazi jaha baess ijad dogangi mishe agr as dovom shoro koni bri pish o svom moshkli pish nmiyd

3. Top | #708
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط izngoud نمایش پست ها
      در كتابايي كه من داشتم نشر فايق سوم و پيش نسبت به بقيه بهتر بود(هرچند نويسندش خيلي خسته بود فصول اول هر كتاب خيلي عالي كار كرده بود هرچي ميرفت جلو از كيفيتش كم ميشد)
      سه سطحي هاي زيست هم براي جمع بندي كتاب بدي نبود حجم كم و نكات به درد بخور
      براي كسايي هم كه ميخوام خيلي قوي كار كنن ميتونن براي جمع بندي از موج الگو يا ٤٠ آزمون كلك استفاده كنند كه البته براي دوستاني كه به زير ٧٠ راضي اند توصيه نمي كنم.
      بقيه كتابايي كه كار كردم دوم خيلي سبز قابل تحمل ولي اكثر سوالات به درد نخور. سوم خيلي سبز يه زباله به درد نخور و وقت تلف من
      آزمون خيلي سبز هم كه فقط ميخواد بگه دادا ما خيلي خفنيم
      ( با اين كه كتاب سطح بالايي ولي نكاتش واقعا به درد كنكور نميخوره)
      ايكيو گاج هم جزو كتابايي كه بايد بلد باشي جهاز طوري ازش استفاده كني در كل خيلي ميشود از اين كتاب و مؤلف خوش فكرش ياد گرفت ولي كم كم دستت مياد بايد زياد سخت نگيري بعضي مطالبش رو مخصوصا در گياهي
      نشر الگو ها هم از نظر من به جز پيش دو بقيش ارزش كار كردن نداره و مؤلف پيش تر با كلمات بازي ميكنه تا اين كه چيزي براي گفتن داشته باشه
      خط ويژه ها هم خصوصا پيشش يه شاهكار براي جمع بندي در طول ساله
      بقيه كتاب هايي هم كه داشتم (ابي كانون،مهرماه ،ژنتيك تخته سياه،نشر دريافت عمارلو) از نظر من اشغال به تمام معنا هستند و پول و وقتتان رو هدر نديدم براي اون ها
      اين بود تجربه من از زيست كنكور
      درصد من هم در كنكور نود هفت،
      78.6 بود
      اخرش کدوما به دردتون خورد به غیر کتاب درسی؟

4. Top | #709
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      اخرش کدوما به دردتون خورد به غیر کتاب درسی؟
      از همه اين ها ياد گرفتم و اگر كسي بخواد از پايه خوب كار كنه من توصيه ميكنم هر چيزي رو كه پيدا كرد بجويه
      ولي براي كسي كه وقت محدودي داره توصيه من اين كتابتي
      دوم خيلي سبز ،سوم و بيش مهر قايق و خط ويژه ها اگر هم تست جمع بندي خواست سه سطحي كانون را كار كنه

5. Top | #710
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      سخت نیست
      شدید نکته محوره
      ینی هر چهار گزینه حداقل یه نکته داره
      بعضی وقتا هم نکات تکراریه که خیلی هم خوبه اتفاقا چون تو زیست تکرار واجبه
      پاسخنامشم که دقیقا متن کتابه ینی یه تکرار دیگه
      به نظر من که عالیه
      ولی خودم دیگه حوصلشو ندارم آبی کانون میزنم
      من موقع زدن تست های میوز میتوز دیگه داشت اشکم در میومد

6. Top | #711
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نظام‌جدید کتاب زیست بدرد بخور ندیدم ولی خیلی‌سبز از بقیه بهتره بعدش الگو و آبی.بقیه کتابایی ک دیدم نانوزیپه و میکرو گاج ک هرکدوم از اونیکی مزخرف‌تر و نویسنده‌ها خواستن سواد خودشونو به رخ بقیه بکشن.یه کتابی هم هست به اسم پلکان چند صفحشو دیدم بد نبود حالا قراره تابستون پایه‌اش بیاد بیسنم چجوره ولی به ظاهر از بقیه بهتره
      جزوه‌هارو من ترجیح میدم

7. Top | #712
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      دوست عزیز سطح علمی و هوشی رتبه برترها هر سال بالاتر از سال قبل هست و این موضوع باعث شده طراح کنکور مجبور بشه برای سنگین کردن سوال علاوه برخلاقیت خودش از اطلاعات دانشگاهی استفاده کنه، خیلی ناشکری بزرگیه که میگید میکرو کتاب خوبی نیست! زدن تست های میکرو برای همه بچه ها دشواره ولی اگه یه بار کامل تستاش زده بشه بهتون قدرت علمی شگفت آوری میده که دیگه امکان گیرافتادنتون تو تست ها خیلی کم میشه. بهتون قول میدم طراح کنکور شدیدا تستای میکرو رو دنبال میکنه و این موضوع بعد از برگزاری کنکورها براتون جا میوفته
      خیر کاملا مخالفم با حرفتون هزلران هزار دلیلم دارم.
      اولا اینکع شما یدونه سوال کنکور ک خارج سطح دبیرستانه بیارید که حذف نشده باشه.
      دوما در باره‌ی میکرو.
      احتمالا چون حمیدرضا زارع توی اسن فروم هست اینقد طرفدار داره توی این فروم.
      میکرو نظام قدیمو ندیدم و احتمالا شما دارین حرفتونو براساس اون میزنید(چون توی بیو نوشتین دندان‌پزشکی) اما میکروی نظام جدید خیلی اشکالات داره.
      میکروی یازدهم کتابیه ک فرق مرغ رو با گنجشک نمیدونه.
      کتابیه ک بر اساس نظام قدیم نوشته شده
      کتابیه ک تمامی فاگوسیت‌ها رو جزو گلبول های سفید محسوب کرده و داره ازش تستم میده چیزی ک خارج کتابه(کارم ب درست بودنش از لحاظ علمی ندارم.ب قول خودشون هر غلطی غلط نیست)
      کتابیه ک گفته کل یاخته‌های آلوده به ویروس میتونن اینترفرون نوع ۱ ترشح کنن.
      کتابیه کع توی دو صفحه ازش میتونی حرفهای متناقض آشکار ببینی(درباره تولید اسپرم یه نمونشه ک یجا ی حرفی زده صفحه بعدش دقیقا اومد چیز دیگه گفته)
      و هزاران اشکال دیگع ک طرفداراش زیر بار هیچکدوم نرفتن حداقل جلوی من

8. Top | #713
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein2016 نمایش پست ها

خیر کاملا مخالفم با حرفتون هزلران هزار دلیلم دارم.
      اولا اینکع شما یدونه سوال کنکور ک خارج سطح دبیرستانه بیارید که حذف نشده باشه.
      دوما در باره‌ی میکرو.
      احتمالا چون حمیدرضا زارع توی اسن فروم هست اینقد طرفدار داره توی این فروم.
      میکرو نظام قدیمو ندیدم و احتمالا شما دارین حرفتونو براساس اون میزنید(چون توی بیو نوشتین دندان‌پزشکی) اما میکروی نظام جدید خیلی اشکالات داره.
      میکروی یازدهم کتابیه ک فرق مرغ رو با گنجشک نمیدونه.
      کتابیه ک بر اساس نظام قدیم نوشته شده
      کتابیه ک تمامی فاگوسیت‌ها رو جزو گلبول های سفید محسوب کرده و داره ازش تستم میده چیزی ک خارج کتابه(کارم ب درست بودنش از لحاظ علمی ندارم.ب قول خودشون هر غلطی غلط نیست)
      کتابیه ک گفته کل یاخته‌های آلوده به ویروس میتونن اینترفرون نوع ۱ ترشح کنن.
      کتابیه کع توی دو صفحه ازش میتونی حرفهای متناقض آشکار ببینی(درباره تولید اسپرم یه نمونشه ک یجا ی حرفی زده صفحه بعدش دقیقا اومد چیز دیگه گفته)
      و هزاران اشکال دیگع ک طرفداراش زیر بار هیچکدوم نرفتن حداقل جلوی من
      اینکه شما فکر کنین یه چیزی اشکال داره، تاییدی بر مشکل داشتنش نیست، همونطور که قبلا هم اشکال به کتاب گرفتین و چیزی بود که حتی در کنکور هم‌ برعکسش اومده بود. الان هم این چیزایی که گفتین در سطح کنکور ما درست مطرح کردیم و مشکل شما این هست که غلط‌های بقیه رو باور میکنین.
      البته مشخصه که شما با خود من مشکل دارین و با توجه به طرفداری زیادتون از کتابای خیلی سبز، دلیلش مشخصه
      ایشالا در کنکور موفق باشین

9. Top | #714
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا این تاپیک که اخرین پستش پنچ ماه پیشه هی میاد بالا???
      با احترام به اقای زارع من تخته سیاه و دکتر ارامفر رو ترجیح میدم
      شاید بخاطر اینکه با ایکیو نتیجه نگرفتم ولی با تخته سیاه چرا

10. Top | #715
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسنامه های الگو با اینکه بعضی جاها اشتباه داشت ولی خیلی به من کمک کرد که باید تو زیست به چه نکاتی توجه کنم
      برا جمع بندی کتاب سه سطحی و موج ازمون خوب بود

11. Top | #716
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      چرا این تاپیک که اخرین پستش پنچ ماه پیشه هی میاد بالا???
      با احترام به اقای زارع من تخته سیاه و دکتر ارامفر رو ترجیح میدم
      شاید بخاطر اینکه با ایکیو نتیجه نگرفتم ولی با تخته سیاه چرا
      کتاب نظام جدید آرامفر رو من خودم کار کردم کامل. درسنامش دقیقا متن کتابه و نکاتی رو هم استنباط کرده از متن و اورده. تستهای کمی هم داره.نتیجه ی آزمونم هم افتضاح شد
      برعکس وقتی میکرو کار کردم نتیجه ی خوبی داد.
      در کل میخوام به دوستان نظام جدید بگم که کتاب دکتر آرامفر، هنوز کتاب خوبی نیست. شاید سالهای بعد بهتر شد.

صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 384748

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

، iphone، mahsa، tapatalk، فیزیک، فایده، قلم، قلمچی، قرار، كنكور، كاملا، من، منم، منابع، منبع، مهم، مهر، مهر و ماه، مهروماه، مهسا، مورد، میکرو، میکرو طبقه بندی گاج، میتوان، میخوام، میخواستم، ماه، مرسی، مشورت، مشکل، مشاوره، مشابه، مطالعه، نقره، چند، چه، چهارم، چی، نیارم، نگه، نظر، نظر سنجی، هم، همون، همگی، همایش، ها، های، هدف، هست؟، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کانون، کار، کارشناسی، کتاب، کتابامو، کدومشو، کردن، گیاهی، گاج، گرونه، گزینه 2، پیش، پاسخ، پزشکی، پست، آموزشی، آن، آبی، آرامفر، آزمایشی، الگو، الان، اما، امتحان، اون، این، اینا، ادبیات، ادغام، از، اصلا، به، بهتر، بهتره، بود، بین، بگیر، با، بالای، بدم، برای، تمام، تمرکز، تنهایی، تو، تا، تانک، تجربی، تخته، تخته سیاه، تسلط، تست، تشریحی، جمع بندی، جون، جالب، جامع، جزوه، حالا، خلاصه، خوبه، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خانه، خانه زیست شناسی، خدای، دلیل، دوم، دوره، دوران جمع بندی، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دارم، داره، دختر، در، درد، درس، دعا، رو، روانشناسی، ریاضی، رتبه، زيست، زیست، زیست شناسی، زد؟، سنجش، سوم، سوال، سوالات کنکور، سوالات زیست، سیاه، سال، سال سوم، سبز، سخت، سراسری، شما، شناسی، شیمی، شاید، شده، عمارلو

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن